Horoskop tygodniowy 13.02. - 19.02.

Najnowszy horoskop dla 12 znaków zodiaku. Co przyniesie ten tydzień?
Horoskop tygodniowy 13.02. - 19.02.
Fot. Thinkstock
13.02.2017

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: Będziesz próbowała zatuszować swój brak wiedzy. Ktoś się zorientuje, że lawirujesz, i nie omieszka  tego skomentować. Wyciągnij wnioski i następnym razem, gdy nie będziesz czegoś wiedzieć, po prostu o tym powiedz.

Miłość i seks: W miłości dobry okres, zwłaszcza jeśli jesteś singielką. Zawrzesz ciekawą znajomość z dowcipnym mężczyzną, która zacznie się rozwijać w kierunku związku. Nie bój się zaangażować. Masz faceta? Przed wami udany tydzień. Jedyne, na co musisz uważać, to swój cięty język. Pod wpływem impulsu możesz niepotrzebnie urazić swojego ukochanego.

Kariera i pieniądze: W pracy bez zmian. Zaczniesz odczuwać marazm i niechęć do współpracowników. W weekend koniecznie naładuj akumulatory.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: Będziesz miała więcej energii i zmotywujesz się do rzeczy, które wcześniej były dla ciebie nieosiągalne. W weekend możesz się spodziewać wizyty miłego gościa. Miej w zanadrzu małe co nieco.

Miłość i seks: W miłości spokojnie. Nie wydarzy się nic wyjątkowego, ale nie znaczy to, że poczujesz się samotnie. Wręcz przeciwnie – nie zabraknie wokół ciebie męskiego towarzystwa. Romantyczny Wodnik zacznie zabiegać o twoje względy. Jego piękny uśmiech sprawi, że trudno będzie ci się mu oprzeć.

Kariera i pieniądze: W pracy nie porywaj się z motyką na słońce. Nie będziesz teraz w formie, a nawet mały błąd może być brzemienny w skutkach. Bądź skupiona i rób swoje.

horoskop

Fot. Thinkstock

Bliźnięta (21.05-21.06)

Samopoczucie: Staniesz się specjalistką w dziedzinach, które jeszcze kilka tygodni temu były dla ciebie czarną magią. Sukcesy w życiu codziennym okażą się twoim motorem napędzającym. W weekend czeka cię ważna uroczystość. Przygotuj się do niej.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany będzie bardzo zajęty. Ty zaczniesz szukać kontaktu z nim, a on odwrotnie – samotności. Postaraj się do niego dostroić. Jesteś singielką? Mężczyzna, który z tobą flirtuje, nie będzie potrafił zebrać się na odwagę. W walentynki nie będziesz sama, ale spędzisz je z kimś innym.

Kariera i pieniądze: W pracy bez zmian. W pierwszej połowie tygodnia możesz popełnić błąd. Pilnuj się.

Rak (22.06-22.07)

Samopoczucie: Twój umysł zacznie pracować na zwiększonych obrotach. Będziesz robiła kilka rzeczy naraz i nie zaniedbasz żadnej z nich. W drugiej połowie tygodnia spotka cię coś zaskakującego. Cała sytuacja wpłynie na twoją najbliższą przyszłość.

Miłość i seks: W miłości czas wzlotów i upadków. Bliski ci mężczyzna da ci kolejne powody do radości, ale niewykluczone, że uronisz przez niego kilka łez. Mimo wszystko nie skreślaj go i daj waszej relacji szansę. Niektórym dotarcie się zajmuje trochę więcej czasu niż zwykłym parom.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym przychylność gwiazd. Zaryzykuj i sięgnij znacznie wyższej niż dotychczas. Masz ogromną szansę osiągnąć prawdziwy sukces. Udowodnij całemu światu, na co tak naprawdę cię stać.

horoskop

Fot. Thinkstock

Lew (23.07-22.08)

Samopoczucie: W najbliższych dniach bądź ostrożna. Nie działaj ryzykownie i zamiast planować, zajmij się dniem bieżącym. Masz na głowie dużo przyziemnych spraw, które co prawda cię nużą, ale ich zaniedbanie może się źle skończyć. Na szaleństwo przyjdzie jeszcze czas.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany zacznie cię subtelnie namawiać na coś, na co jeszcze nie jesteś gotowa. Jego delikatne sugestie zasieją w tobie ziarenko niepewności. Twoja pozycja Lwicy zostanie zagrożona. Jesteś singielką? Uwolnisz się od toksycznej znajomości i o dziwo wcale nie poczujesz się samotna. Wręcz przeciwnie – uświadomisz sobie, że wokół ciebie jest wystarczająco dużo kawalerów, byś mogła stworzyć związek z kimś wartościowym.

Kariera i pieniądze: W pracy bez zmian. Nie przyzwyczajaj się do takiego stanu rzeczy i zacznij myśleć o przyszłości. Czwartek to dobry dzień na ważną rozmowę.

Panna (23.08-22.09)

Samopoczucie: Nie będziesz w najlepszej formie. Twoje samopoczucie pogorszy się i zaczniesz się martwić o swoją przyszłość. Zamiast się zadręczać, ubierz się ciepło i idź na długi spacer. Aktywność fizyczna na świeżym powietrzu to lek na depresję.

Miłość i seks: W miłości ożywienie. Wreszcie poczujesz, że twoja relacja z partnerem zaczyna się rozwijać i zmierzać w kierunku małżeństwa. Nie bój się tego. Jesteś singielką? Mężczyzna, który wciąż jest ci bliski, wyjdzie z inicjatywą. Wasze spotkanie będzie przełomowe.

Kariera i pieniądze: W pracy uważaj na szefa. Przełożony da ci ostatni kredyt zaufania, ale będzie teraz na ciebie wyczulony. Nie daj mu niepotrzebnego pretekstu.

horoskop

Fot. Thinkstock

Waga (23.09-22.10)

Samopoczucie: Zacznie brakować ci przyjaciół. Poczujesz się samotna we własnym mieście i postanowisz odnowić zaniedbane kontakty. Nie wszyscy będą witali cię z otwartymi ramionami. Dla niektórych upłynęło zbyt wiele czasu.

Miłość i seks: W miłości dużo dobrego, zwłaszcza jeśli jesteś sama. Znajomość z mężczyzną spod żywiołu Ognia nabierze rumieńców. Czeka cię niezapomniany weekend. Masz faceta? Partner zacznie dostrzegać małe gesty i wreszcie doceni to, co dla niego robisz. Wasz związek bardzo na tym zyska.

Kariera i pieniądze: W pracy dobry tydzień. Nie popełnisz żadnego błędu, wręcz przeciwnie – zaimponujesz komuś, komu bezpośrednio podlegasz. Nie usłyszysz pochwały, ale wyraz twarzy przełożonego będzie mówił sam za siebie.

Skorpion (23.10-21.11)

Samopoczucie: Będziesz o siebie dbać, ale mimo to opadniesz z sił. Nie forsuj swojego organizmu i jeśli uprawiasz sport, to przez najbliższe dni ogranicz treningi. Warto też wspomóc się terapią ziołową. Zasięgnij rady u specjalisty.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój tryb życia stanie się przyczyną konfliktu. Partner zacznie wytykać ci wady, a także różnice między wami. Nie pozostawaj bierna. Twoje milczenie zostanie odebrane jak walkower. Jesteś singielką? Flirt z mężczyzną spod żywiołu Ziemi nie rozwinie się tak, jakbyś tego chciała. To, co między wami zajdzie, może cię rozczarować.

Kariera i pieniądze: W pracy świetny okres. Wszystko, czego się dotkniesz, poprawisz i ulepszysz. Szef zacznie rozważać twój awans.

horoskop

Fot. Thinkstock

Strzelec (22.11-21.12)

Samopoczucie: Zmiany, które wcieliłaś w życie, przyniosą rezultaty. Zaczniesz odnosić sukcesy na wielu polach i zaimponujesz kilku osobom. Jedna z nich publicznie cię pochwali. Twoja samoocena wzrośnie.

Miłość i seks: W miłości więcej niewiadomych, zwłaszcza jeśli jesteś singielką. Nie masz jednak powodów do niepokoju. Los przyniesie cię kilka niespodzianek, a jedna z nich będzie wyjątkowo przyjemna. Masz faceta? Zaproś go na randkę. Na początku będzie zabawnie, ale zanim się zorientujecie, zrobi się bardzo romantycznie. Poza tym ten gest z twojej strony zmusi go do szybkiego rewanżu.

Kariera i pieniądze: W pracy bez zmian. Zaczniesz się nudzić i niestety ktoś to zauważy. W połowie tygodnia uda ci się znaleźć ważny dokument.

Koziorożec (22.12-19.01)

Samopoczucie: Dostaniesz informację, która cię nie ucieszy. Będziesz musiała się do niej odnieść i podjąć konkretne działanie. Zanim coś zrobisz, zastanów się kilka razy. Błąd może cię wiele kosztować.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany uświadomi sobie, że trzymanie cię na krótkiej smyczy mija się z celem. Stanie się bardziej wyrozumiały, a wasz związek bardzo na tym zyska. Jesteś singielką? Mężczyzna, z którym utrzymujesz kontakt, złoży ci dziwną propozycję. To, co się później między wami wydarzy, przejdzie twoje najśmielsze oczekiwania.

Kariera i pieniądze: W finansach dobry okres. Zaczniesz zarabiać, robiąc to, co lubisz, a fortuna będzie ci sprzyjać na każdym korku. Wykorzystaj ten moment i zagraj na loterii.

horoskop

Fot. Thinkstock

Wodnik (20.01-20.02)

Samopoczucie: W najbliższych dniach wiele się wydarzy. Dbaj o swój układ nerwowy i porządnie się wysypiaj. Pod wpływem emocji możesz powiedzieć o jedno zdanie za dużo, a wypowiedziane raz słowa zostawią trwały ślad.

Miłość i seks: Mężczyzna, który do tej pory adorował twoją koleżankę, zwróci uwagę na ciebie. Gesty i słowa, które usłyszysz, utwierdzą cię w przekonaniu, że tak naprawdę to ty jesteś jego faworytką. Masz faceta? Spędzicie miły czas w romantycznej atmosferze. Poczujesz się doceniona i kochana.

Kariera i pieniądze: W sprawach finansowych nie najlepszy okres. Sprawa, na której ci zależało, nie pójdzie po twojej myśli i będziesz musiała uregulować sporą należność. Trudno, za błędy trzeba zapłacić.

Ryby (21.02-20.03)

Samopoczucie: Jeśli do tej pory gwiazdy ci nie sprzyjały, to twój los się odmieni. Zaczniesz mieć szczęście i odczujesz je na co dzień. Bieżące sprawy będą układały się po twojej myśli, a w drugiej połowie tygodnia uda ci się przekonać do swojego pomysłu ważną dla ciebie osobę.

Miłość i seks: Masz faceta? Dojdzie między wami do sprzeczki z błahego powodu, ale cała sytuacja dziwnie cię zaboli. Nie chowaj w sercu urazy i porozmawiaj z partnerem, gdy trochę ochłoniecie. Jesteś singielką? Zwróć uwagę na mężczyznę, z którym łączą cię zawodowe stosunki. Tak naprawdę wasz związek ma rację bytu.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym wiele się wyjaśni. Co prawda nie wszystko pójdzie tak, jakbyś tego chciała, ale ostatecznie będziesz miała spore powody do zadowolenia. Środa to dobry dzień na podpisanie umowy.

Polecane wideo

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie