Horoskop tygodniowy 06.02. - 12.02.

Przekonaj się, co przyniosą kolejne dni tego tygodnia.
Horoskop tygodniowy 06.02. - 12.02.
Fot. iStock
06.02.2017

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: Najbliższe dni przyniosą ci dużo wrażeń, ale mimo braku wytchnienia, uda ci się zrealizować swój tygodniowy plan. Będziesz z siebie zadowolona, co przełoży się na twoje samopoczucie. Czwartek to dzień dobrej wiadomości.

Miłość i seks: Zawrócisz w głowie mężczyźnie spod żywiołu Ziemi. Świadomość, że mu się podobasz, sprawi, że poczujesz się atrakcyjnie. Zaczniesz wykorzystywać jego słabość do ciebie, ale bardzo szybko obróci się to przeciwko tobie. Spotka cię przykra sytuacja, której sama będziesz sobie winna.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym świetny okres. Będziesz czempionem w tym, co robisz, i wyprzedzisz konkurencję tak, że już nikt cię nie dogoni. Sukces gwarantowany.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: Nie wszystkie sprawy będą szły po twojej myśli, ale z tą najważniejszą poradzisz sobie wzorowo. Uporasz się także z dolegliwościami zdrowotnymi i znów poczujesz się jak nastolatka.

Miłość i seks: W miłości drobne nieporozumienie. Pokłócisz się z bliskim mężczyzną bez powodu, ale sprzeczka urośnie do rangi poważnego konfliktu. Wasza relacja bardzo na tym ucierpi. Pod koniec tygodnia uda się wam poważnie porozmawiać. Wyjaśnicie sobie parę spraw, ale niesmak po ostatnich wydarzeniach zostanie.

Kariera i pieniądze: Twoja sytuacja finansowa nie zmieni się. Zacznie ci brakować pieniędzy i będziesz musiała poprosić o pomoc kogoś bliskiego. Schowaj dumę do kieszeni i zrób to jak najszybciej.

horoskop

Fot. iStock

Bliźnięta (21.05-21.06)

Samopoczucie: Przed tobą udany tydzień. Los będzie sprzyjał zarówno tobie, jak i twoim bliskim, co jeszcze bardziej cię ucieszy. Środa to twój szczęśliwy dzień. Spotka cię miła niespodziana związana ze sprawami towarzyskimi.

Miłość i seks: Jesteś singielką? Mężczyźni zaczną się o ciebie zabijać, ale nie zrobi to na tobie większego wrażenia. Wręcz przeciwnie, uświadomisz sobie, że tak naprawdę dobrze ci samej i zamiast się ustatkować, rzucisz się w wir zabawy i flirtów. Masz faceta? Wasz związek stanie się bardziej namiętny. Większość wspólnego czasu spędzicie w łóżku i będzie to dobra zmiana. Wasze uczucia odżyją.

Kariera i pieniądze: W pracy bez zmian. W drugiej połowie tygodnia przytrafi ci się zaskakująca sytuacja. Zachowaj zimną krew.

Rak (22.06-22.07)

Samopoczucie: Przed tobą udany czas. Wszystko będzie szło po twojej myśli, a dobra passa potrwa aż do niedzieli. Mimo to bądź czujna. Wisi nad tobą widmo kontuzji.

Miłość i seks: Masz faceta? Daj mu tyle, ile sama potrzebujesz. Jeśli pierwsza wyjdziesz z inicjatywą, twój ukochany dostrzeże, że nie stara się wystarczająco mocno. Warto to omówić w sprzyjających okolicznościach. Jesteś singielką? Naucz się flirtować. Rozmawiając jak koleżanką z sąsiedztwa, wzbudzasz sympatię, ale sprawiasz, że twój wybranek się z tobą nie umówi. Zmień taktykę.

Kariera i pieniądze: Twoja sytuacja finansowa ustabilizuje się. Wyjdziesz na prostą i odłożysz trochę grosza na potem. W sobotę zagraj w totolotka.

horoskop

Fot. iStock

Lew (23.07-22.08)

Samopoczucie: To dobry czas na pokonanie własnych słabości. Zdasz sobie sprawę z problemu i podejmiesz działania, by go rozwiązać. Planety pomogą ci w trudnych chwilach. Piątek to dobry dzień na szczerą rozmowę z przyjaciółką.

Miłość i seks: W miłości świetny okres, zwłaszcza jeśli jesteś w związku. Twoje libido wzrośnie, a twój partner także nabierze ochotę na łóżkowe igraszki. Zbliżycie się do siebie zarówno fizycznie, jak i psychicznie. Jesteś singielką? Mężczyzna, którego znasz od dziecka, zacznie cię adorować. Subtelna kokieteria sprawi, że spojrzysz na niego zupełnie inaczej.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym marazm. Zaczniesz się niepokoić i słusznie. Porozmawiaj na temat swojej sytuacji z osobą, która może wpłynąć na twoją sytuację.

Panna (23.08-22.09)

Samopoczucie: Nie będziesz zadowolona ze swojego wyglądu. Postanowisz coś zmienić, ale trudno ci będzie wcielić w życie nowe nawyki. Poproś o pomoc kogoś bliskiego. Wsparcie przyjaciela okaże się bezcenne.

Miłość i seks: W miłości więcej romantyzmu. Twój wybranek zdejmie niewidzialną zbroję i odsłoni swoje wrażliwe wnętrze. Spędzisz z nim niezapomniane chwile. Mimo to miej oczy i uszy szeroko otwarte. Łatwo uśpić twoją czujność, a ktoś, kto ci zazdrości szczęścia, nie cofnie się przed niczym.

Kariera i pieniądze: Twoja sytuacja finansowa poprawi się. Zaczniesz odnosić sukcesy i zarabiać dobre pieniądze. Warto pomyśleć teraz o drobnych inwestycjach.

horoskop

Fot. iStock

Waga (23.09-22.10)

Samopoczucie: Rozleniwisz się, co niestety pociągnie za sobą nieprzyjemne konsekwencje. Narobisz sobie zaległości i przy okazji zaniedbasz swoją urodę. Weź się w garść jak najszybciej. Merkury pomoże ci wytrwać w twoich postanowieniach.

Miłość i seks: Jesteś singielką? Mężczyzna, którego atrybutem jest intelekt, skrycie się w tobie kocha. Nie udawaj, że tego nie widzisz, i zrób pierwszy krok. Wasza znajomość ma szansę przerodzić się w związek.

Kariera i pieniądze: Złapiesz odpowiedni rytm i przestaniesz pracować na czas. Dni robocze nie będą ci się dłużyć, a nawet polubisz to, co robisz. Pod koniec tygodnia usłyszysz motywującą pochwałę.

Skorpion (23.10-21.11)

Samopoczucie: Nie będziesz w najlepszej formie. Twój nastrój pogorszy się i zamiast żyć pełnią życia, zapadniesz w zimowy sen. Zdarzenie z końca tygodnia odrobinę cię pobudzi. Uświadomisz sobie, że zaszywając się w domu, tracisz kontakt z przyjaciółmi.

Miłość i seks: W miłości dużo dobrego, zwłaszcza jeśli jesteś singielką. Mężczyzna, na którym ci zależy, zaproponuje spotkanie. Wspólnie spędzony czas stworzy wam warunki do szczerej rozmowy. Otworzycie się przed sobą, a między wami zaiskrzy. Masz faceta? Twój ukochany wyzna ci miłość w niekonwencjonalny sposób. To, co zrobi, będzie niezaprzeczalnym dowodem na to, że bardzo mu na tobie zależy.

Kariera i pieniądze: W sprawach zawodowych bez zmian. Jeśli nie jesteś zadowolona z obecnej sytuacji, nie porywaj się teraz z motyką na słońce. To nie najlepszy czas na rewolucję.

horoskop

Fot. iStock

Strzelec (22.11-21.12)

Samopoczucie: Poznasz kogoś, kto pomoże ci w najmniej oczekiwanym momencie. Cała sytuacja da ci do myślenia. Okaże się, że twoi przyjaciele nie są w stanie aż tak wiele dla ciebie poświęcić. Niedziela to dzień dobrej wiadomości związanej ze sprawami zdrowotnymi.

Miłość i seks: W miłości zmiany na lepsze. Usłyszysz od partnera deklarację, która sprawi, że poczujesz się pewniej. Jego słowa nie będą rzucone na wiatr. Wkrótce wasz związek rozkwitnie. Jesteś singielką? Mężczyzna, który ci się podoba, zwróci na ciebie uwagę. Zaczniecie rozmawiać i spotykać się sam na sam. Wasza znajomość rozwinie się.

Kariera i pieniądze: W najbliższych dniach zwróć uwagę na sprawy finansowe. Zaczynasz tracić kontrolę nad wydatkami. Zapanuj nad tym jak najszybciej.

Koziorożec (22.12-19.01)

Samopoczucie: Staniesz się bardzo spostrzegawcza i niestety zauważysz coś, o czego istnieniu wolałabyś nie wiedzieć. Będziesz musiała zająć stanowisko w tej sprawie, co odbije się na twojej relacji z bliskim. Piątek sprzyja metamorfozom. Zaszalej u fryzjera.

Miłość i seks: Masz faceta? Zaczniesz się dla niego starać. Dasz z siebie więcej i nieraz go zaskoczysz swoją pomysłowością. Twój ukochany doceni to, co dla niego robisz. Jesteś singielką? Mężczyzna, który kiedyś był ci bliski, da o sobie znać. Jego powrót zmąci spokój, który ostatnio udało ci się osiągnąć. Postaraj się zachować zimną krew.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym rozwój. Zaczniesz być dobra w tym, co robisz, a twój talent zostanie dostrzeżony. Już wkrótce osiągniesz sukces.

horoskop

Fot. iStock

Wodnik (20.01-20.02)

Samopoczucie: Jeśli ostatnio bieżące sprawy nie układały ci się tak, jak byś tego chciała, to w najbliższych dniach wszystko będzie szło po twojej myśli. Uporasz się z dolegliwościami zdrowotnymi i odzyskasz pewność siebie. W sobotę wreszcie znajdziesz czas dla bliskich.

Miłość i seks: W miłości więcej ciepła i zrozumienia. Mężczyzna, na którym ci zależy, przestanie narzekać i wytykać ci wady. Skupi się na tym, co w tobie najlepsze, a wasza relacja stanie się bardzo zażyła. Odetchniesz z ulgą i przestaniesz się bać o waszą wspólną przyszłość.

Kariera i pieniądze: W pracy dobry tydzień. Szef zapomni o twoim potknięciu i zacznie oceniać cię na bieżąco. Kolejny raz udowodnisz przełożonemu, że jesteś dobra w tym, co robisz, i że bardzo trudno byłoby cię zastąpić.

Ryby (21.02-20.03)

Samopoczucie: Odzyskasz pewność siebie i zaczniesz patrzeć na swoją przyszłość z większym optymizmem. Pozytywne myślenie stanie się twoją receptą na szczęście. Bieżące sprawy wreszcie zaczną iść po twojej myśli.

Miłość i seks: W miłości bez zmian. Będąc w związku, spędzisz spokojny czas z partnerem. Wreszcie razem odpoczniecie i znajdziecie czas, by ze sobą porozmawiać. Jesteś singielką? Weź sprawy w swoje ręce i zaproponuj spotkanie mężczyźnie, który ci się podoba. Nic nie stracisz, a możesz dużo zyskać.

Kariera i pieniądze: W pracy kiepski okres. To, co robisz, przestanie ci sprawiać frajdę i zaczniesz zazdrościć swoim koleżankom. Jedna z nich da ci cenną radę. Wykorzystaj ją.

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
aga (Ocena: 5) 10.02.2017 19:32
Niestety horoskop się sprawdził :o :/
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo