Horoskop tygodniowy 30.01. - 05.02.

Przekonaj się, co wydarzy się w tym tygodniu.
Horoskop tygodniowy 30.01. - 05.02.
Fot. iStock
30.01.2017

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: Przed tobą udany tydzień. Bliska ci osoba wyzdrowieje, a ty odetchniesz z ulgą. W okolicach weekendu czeka cię ważne wydarzenie związane z twoim hobby. Uda ci się zawrzeć ciekawą znajomość z kimś kompetentnym.

Miłość i seks: Masz faceta? Spędzisz z nim przyjemne chwile, ale nie będzie ich zbyt wiele. Uzbrój się w cierpliwość, bo w najbliższym czasie nic się nie zmieni. Jesteś singielką? Na twojej drodze pojawi się intrygujący i zarazem irytujący mężczyzna spod znaku Ryb. Wasze zażarte dyskusje sprawią, że nie będziesz potrafiła przestać o nim myśleć.

Kariera i pieniądze: Twoja sytuacja finansowa pogorszy się. Weź sprawy w swoje ręce i zajmij się bardziej dochodowym zajęciem. Piątek to dobry dzień na podpisanie umowy.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: Spotka cię przykra sytuacja, która negatywnie wpłynie na twoje zdrowie. Będziesz musiała zrezygnować ze swoich planów i spędzić wolny czas w domu. Zamiast się zamartwiać, wykorzystaj te chwile na rozwijanie zainteresowań.

Miłość i seks: W miłości więcej szczęścia. Będąc w związku, wyegzekwujesz od partnera to, na czym ci od dawna zależało. Wasza relacja zmieni się na lepsze, a ty poczujesz się pewnie. Jesteś singielką? Zwróć uwagę na mężczyznę spod znaku Bliźniąt. Z tym facetem będziesz nadawała na tych samych falach. Spotkasz go w miejscu związanym z książkami.

Kariera i pieniądze: W pracy spokojnie, ale do czasu. W drugiej połowie tygodnia wdasz się w niepotrzebną sprzeczkę ze współpracownikiem. Wyciągnij wnioski z tej sytuacji.

horoskop

Fot. iStock

Bliźnięta (21.05-21.06)

Samopoczucie: Dopadnie cię leń i narobisz sobie zaległości. Pod koniec tygodnia zaczniesz odczuwać wyrzuty sumienia, co odrobinę cię zmobilizuje. W niedzielę spotka cię miła niespodzianka.

Miłość i seks: W miłości jak na wojnie. Wszystkie chwyty będą dozwolone i nie cofniesz się przed niczym. Zaczniesz walczyć o serce bliskiego mężczyzny, ale twoja przeciwniczka tak łatwo nie odpuści. Zmieni taktykę, która okaże się skuteczna. Weź z niej przykład i zrób to samo. Zaskoczysz wszystkich, a najbardziej siebie.

Kariera i pieniądze: W pracy sukces. Twój pomysł bardzo się spodoba i niewykluczone, że wpływowa osoba zaproponuje ci współpracę. Środa to dobry dzień na podpisanie umowy.

Rak (22.06-22.07)

Samopoczucie: W najbliższych dniach los będzie ci sprzyjał. Problemy, które do tej pory spędzały ci sen z powiek, same się rozwiążą. W pierwszej połowie tygodnia uda ci się także załatwić ważną sprawę urzędową.

Miłość i seks: W miłości więcej pokory ze strony ukochanego mężczyzny. Twój wybranek uświadomi sobie, że do tej pory grał pierwsze skrzypce, a ciebie stawiał w swoim cieniu. Zacznie cię słuchać i pozwalać ci podejmować decyzję za was dwoje. Wasza relacja bardzo na tym skorzysta, a ty wreszcie poczujesz się dowartościowana.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym bez zmian. Zamiast czekać, działaj. Życzliwa osoba z chęcią ci pomoże. Naświetl swój problem i wspólnie znajdźcie rozwiązanie.

horoskop

Fot. iStock

Lew (23.07-22.08)

Samopoczucie: W drugiej połowie tygodnia będziesz podatna na kontuzje, dlatego bądź teraz wyjątkowo ostrożna. Tańce do białego rana przełóż na kolejny weekend.

Miłość i seks: W miłości różnie. Możesz spodziewać się większej porcji czułości ze strony ukochanego, ale nadal nie będzie to dawka, do której się przyzwyczaiłaś. Nie komentuj tego i zaczekaj jeszcze chwilę. Jesteś singielką? Zaczniesz odnosić wrażenie, że zaleca się do ciebie chłopak przyjaciółki. Twoje przypuszczenia okażą się prawdziwe. Przed tobą okres dylematów.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym szczęście. Dostaniesz świetną propozycję pracy na bardzo dobrych warunkach. Twoje życie zmieni się na lepsze, a ty poczujesz się jak kobieta sukcesu.

Panna (23.08-22.09)

Samopoczucie: Spotka cię przykra sytuacja pośrednio związana ze sprawami towarzyskimi. Ktoś, kogo zawsze lubiłaś, zawiedzie cię i uświadomisz sobie, że nie jesteś tak ważna, jak ci się wydawało. Wyciągnij wnioski.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany stanie na wysokości zadania i otoczy cię opieką. Odejdzie ci część obowiązków i znajdziesz czas, by zająć się sobą. Doceń go tak, jak na to zasługuje. Jesteś singielką? Na twoim horyzoncie pojawi się inteligentny Rak. Jego urok i błyskotliwy umysł sprawią, że oszalejesz na jego punkcie.

Kariera i pieniądze: Twoja sytuacja zawodowa nie zmieni się. Nie marnuj czasu i ucz się. Mając niezbędną wiedzę, poczujesz się pewniej.

horoskop

Fot. iStock

Waga (23.09-22.10)

Samopoczucie: Przed tobą spokojny tydzień. Nie wydarzy się nic, co mogłoby cię wprowadzić w zły nastrój. Mimo to nie będziesz tryskać humorem. Niedzielę spędzisz bardzo miło czas z rodziną.

Miłość i seks: Masz faceta? W waszym związku zabraknie namiętności. Nie doszukuj się tego, czego nie ma, i zaakceptuj ten fakt. Mężczyźni też czasami zapadają w zimowy sen. Jesteś singielką? Daj szansę mężczyźnie, który wciąż ci pomaga. On dwoi się i troi, by ci zaimponować. Takiego faceta potrzebujesz. Nie trać czasu na niezaradnych podrywaczy.

Kariera i pieniądze: W kwestiach zawodowych dobry okres. Osiągniesz mały sukces i odzyskasz zadowolenie z wykonywanej pracy. Czwartek do dobry dzień na podpisanie umowy.

Skorpion (23.10-21.11)

Samopoczucie: Twój umysł będzie pracował na zwiększonych obrotach. Zaczniesz robić kilka rzeczy naraz i wszystkie wykonasz z powodzeniem. Weekend spędzisz w doskonałym towarzystwie. Dobra zabawa gwarantowana.

Miłość i seks: W miłości bez zmian. W waszym związku nie wydarzy się nic istotnego. Jedynie w okolicach czwartku dojdzie między wami do sprzeczki. Pierwsza wyciągnij rękę na zgodę. Jesteś singielką? Zwróć uwagę na mężczyznę, którego domeną jest sport. Przy nim poczujesz się bezpiecznie, a takiego faceta właśnie ci trzeba. Spotkasz go na najbliższej imprezie.

Kariera i pieniądze: Twoja sytuacja finansowa nie zmieni się. Mimo to bądź oszczędna. Wkrótce będziesz musiała wspomóc kogoś bliskiego.

horoskop

Fot. iStock

Strzelec (22.11-21.12)

Samopoczucie: Przed tobą trudne chwile. Spotka cię przykra sytuacja, która negatywnie wpłynie na twoje zdrowie. Będziesz musiała zrezygnować z wielu przyjemności i zająć się sprawami, które cię nie interesują. W wolnej chwili znajdź czas na refleksję.

Miłość i seks: W miłości świetny okres. Relacje damsko-męskie znów zaczną mieć dla ciebie znaczenie, a twoje libido wróci do normy. Nabierzesz ochoty na łóżkowe igraszki i eksperymenty. Bliski ci mężczyzna będzie w siódmym niebie.

Kariera i pieniądze: Szef porozmawia z tobą od serca, a wasza wymiana zdań da ci do myślenia. Zmienisz podejście nie tylko do pracy, ale i do życia. Staniesz się odpowiedzialna i pełna zapału.

Koziorożec (22.12-19.01)

Samopoczucie: W najbliższych dniach nie wydarzy się nic, co zmieniłoby twoje życie. Zaczniesz odczuwać monotonię i postanowisz coś zmienić. Zwróć uwagę na sprawy towarzyskie. Jedna z twoich znajomości wpływa na ciebie niekorzystanie.

Miłość i seks: Masz faceta? W twoim związku szykuje się nowy akcent. Między tobą a partnerem pojawią się emocje, których wcześniej nie odczuwaliście. Na początku trudno będzie ci to zaakceptować w przeciwieństwie do twojego ukochanego. Jesteś singielką? Spodoba ci mężczyzna, który pozornie nie będzie w twoim typie. Wzbudzi on w tobie niezwykłą ciekawość. Wasza znajomość bardzo szybko się rozwinie.

Kariera i pieniądze: W pracy bez zmian. W drugiej połowie tygodnia będziesz przemęczona. Nie bierz nadgodzin.

horoskop

Fot. iStock

Wodnik (20.01-20.02)

Samopoczucie: Poczujesz, że twoi bliscy cię nie zrozumieją. Twoje pomysły na życie znów nie znajdą poparcia, a wręcz przeciwnie – spotkają się z krytyką. Nie miej nikomu tego za złe, ale rób swoje. Sama wiesz najlepiej, co jest dla ciebie dobre.

Miłość i seks: Masz faceta? Między wami zabraknie fajerwerków, ale nie będziesz z tego powodu nieszczęśliwa. Fakt, że masz przy sobie kogoś, kto cię kocha, na tym etapie ci wystarczy. Jesteś singielką? Znajomość z mężczyzną spod żywiołu Ziemi utknie w martwym punkcie. Zaczekaj na ruch ze strony adoratora. Jeśli nie nastąpi, daj sobie spokój.

Kariera i pieniądze: Pierwsza połowa tygodnia będzie stresująca. W drugiej atmosfera w firmie stanie się mniej napięta. W piątek usłyszysz miłe słowa od współpracowniczki.

Ryby (21.02-20.03)

Samopoczucie: Będziesz w formie. W drugiej połowie tygodnia nie zabraknie ci wrażeń. Weekend spędzisz w gronie ludzi, których lubisz. Uważaj na drogi oddechowe.

Miłość i seks: W miłości zamieszenie. Mężczyzna, z którym przeżyłaś romantyczną przygodę, odezwie się do ciebie. Tym razem wasza relacja zacznie się rozwijać w kierunku przyjaźni. Nie daj się zmanipulować. Tak naprawdę to tylko gra pozorów. Zanim się obejrzysz, pod jego wpływem możesz zrobić coś, czego będziesz żałować.

Kariera i pieniądze: W pracy więcej radości. Polubisz to, co robisz i przymkniesz oko na pewne niedociągnięcia. Poniedziałek to dzień dobrych wiadomości związanych z interesami.

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo