Horoskop tygodniowy 23.01. - 29.01.

Warto sprawdzić, co przyniosą najbliższe dni.
Horoskop tygodniowy 23.01. - 29.01.
Fot. iStock
23.01.2017

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: Najbliższe dni to dobry czas, by przejść na dietę, nawet jeśli nie masz nadwagi. Warto wprowadzić zdrowe nawyki żywieniowe, bo twoja skóra, włosy i paznokcie wręcz się o to proszą. Pamiętaj także o codziennej dawce ruchu.

Miłość i seks: W miłości bez zmian. W związku nie wydarzy się nic, co mogłoby wprawić cię w zły nastój. Pod koniec tygodnia uda się zrobić coś, co od dawna planowaliście. Jesteś singielką? Mężczyzna, który ci się podoba, zacznie bawić się z tobą w kotka i myszkę. Nie pozwalaj mu na to i sama zacznij dyktować warunki. W przeciwnym wypadku wasza znajomość wciąż będzie stała w tym samym punkcie.

Kariera i pieniądze: W pracy więcej luzu. Mimo wszystko nie przekraczaj pewnych granic. Ktoś, kto zazdrości ci sukcesów, z przyjemnością na ciebie doniesie.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: Będziesz musiała podjąć ważną decyzję. Zanim postawisz wszystko na jedną kartę, porozmawiaj z kimś mądrym i doświadczonym. Tym razem intuicja może cię zawieść. Niedziela to twój szczęśliwy dzień.

Miłość i seks: Masz faceta? Przestaniesz się z nim sprzeczać bez powodu, a wasza relacja zmieni się na lepsze. W weekend będziecie świadkami kontrowersyjnej sytuacji. Zachowanie twojego partnera zaimponuje ci. Jesteś singielką? Zwróć uwagę na mężczyznę spod znaku Bliźniąt. Poznasz go tam, gdzie sama lubisz przebywać. Ten facet sprawi, że poczujesz się wyjątkowo.

Kariera i pieniądze: W finansach dobry okres. Znajdziesz sposób na szybki i łatwy zarobek i wreszcie przestaniesz się liczyć z każdym groszem. W sobotę zagraj w totolotka.

horoskop

Fot. iStock

Bliźnięta (21.05-21.06)

Samopoczucie: Twój umysł zacznie pracować na zwiększonych obrotach. Staniesz się efektywniejsza, co pozwoli ci pogodzić sprawy zawodowe z osobistymi. W czwartek dostaniesz miłą wiadomość, która podniesie cię na duchu.

Miłość i seks: W miłości jak w kalejdoskopie, szczególnie jeśli jesteś w związku. Spędzisz miłe chwile z partnerem, ale koniec tygodnia przyniesie więcej negatywnych emocji. Dojdzie między wami do przykrego zdarzenia, które wprawi cię w stan melancholii. Jesteś singielką? Mężczyzna, z którym niedawno byłaś na randce, powie ci coś, co cię urazi. Zamiast się obrazić, przeanalizuj całą sytuację. W dużym stopniu sama jesteś sobie winna.

Kariera i pieniądze: Twoja sytuacja finansowa poprawi się. Będziesz mogła pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa, szczególnie w okolicach weekendu. We wtorek zagraj w totolotka.

Rak (22.06-22.07)

Samopoczucie: Zamiast się zadręczać, weźmiesz się w garść. Okres smutku i załamywania rąk odejdzie w niepamięć, a ty znów poczujesz w sobie moc i chęć do działania. Posprzątasz w swoim życiu i uporasz się z tym, co do tej pory cię hamowało.

Miłość i seks: W miłości świetny okres. Zauważysz zmianę w partnerze, który za wszelką cenę będzie chciał ci udowodnić, że jest ciebie wart. Jesteś singielką? Mężczyzna, który wciąż nie potrafił się zdecydować, zbierze się na odwagę. Usłyszysz piękne słowa na swój temat i uświadomisz sobie, że tak naprawdę tworzycie zgrany duet. Niewykluczony związek.

Kariera i pieniądze: W pracy spokojnie. Pod koniec tygodnia uważaj, by nie narazić się przełożonemu. Szykuje się redukcja etatów, więc warto dmuchać na zimne.

horoskop

Fot. iStock

Lew (23.07-22.08)

Samopoczucie: Wykażesz się silnym charakterem i zaimponujesz bliskim. Kolejny raz udowodnisz, że żadna sytuacja nie jest w stanie cię pokonać, nawet jeśli wcześniej trochę pomarudzisz. Piątek to twój szczęśliwy dzień.

Miłość i seks: W miłości dobry okres zwłaszcza dla singielek. Mężczyźni będą cię otaczali ze wszystkich stron, czym doprowadzisz do białej gorączki kogoś, kto zachowuje się wobec ciebie jak pies ogrodnika. Masz faceta? Twój ukochany zajmie się sprawami, które do tej pory średnio go obchodziły. Dzięki jego pomocy uporasz się z bieżącymi sprawami.

Kariera i pieniądze: W pracy bez zmian. Jeśli nie jesteś do końca zadowolona z obecnej sytuacji, nie czekaj biernie na rozwój wypadków. Wtorek to dobry dzień na rozmowę kwalifikacyjną.

Panna (23.08-22.09)

Samopoczucie: Spotka cię niemiła sytuacja związana ze sprawami towarzyskimi. Nie będzie to nic wielkiego, ale poczujesz się źle, a twój nastrój zmieni się nie do poznania. Staniesz się apatyczna i przestaniesz cieszyć się życiem.

Miłość i seks: Masz faceta? Jego młodzieńcza namiętność ustąpi miejsca dojrzałemu uczuciu. Będzie to dobra zmiana, więc nie odbieraj tego jako brak zainteresowania twoją kobiecością. Jesteś singielką? Na horyzoncie pojawi się inteligentny Koziorożec. Wasza rozmowa uświadomi ci, że do tej pory traciłaś czas na facetów, którym daleko do twojego poziomu intelektualnego.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym świetny okres. Wykorzystaj go w stu procentach i doprowadź do końca swój projekt. Już niedługo osiągniesz spektakularny sukces.

horoskop

Fot. iStock

Waga (23.09-22.10)

Samopoczucie: W najbliższych dniach nie wydarzy się nic spektakularnego. Nie znaczy to jednak, że będziesz się nudzić. Znajdziesz sobie wiele zajęć, a twoi znajomi także o tobie nie zapomną. Na jednym z towarzyskich spotkań dowiesz się czegoś interesującego na temat swojej koleżanki.

Miłość i seks: Masz faceta? Bądź dla niego mniej surowa. Twój ukochany nie jest idealny, ale stara się bardziej niż ci się wydaje. Gdy przestaniesz go na każdym kroku oceniać, zauważysz znacznie więcej. Jesteś singielką? To się nie zmieni, ale w twoim otoczeniu nie zabraknie mężczyzn. Jeden z nich znajdzie się pod twoim ogromnym urokiem.

Kariera i pieniądze: Twoja sytuacja finansowa zacznie cię niepokoić. Zamiast się martwić, oszczędzaj. A w sobotę zagraj w totolotka.

Skorpion (23.10-21.11)

Samopoczucie: Poczujesz się lepiej i odzyskasz radość życia. W połowie tygodnia usłyszysz na swój temat miłe słowa. W okolicach weekendu czeka cię rodzinne spotkanie. Podejdź do tego poważnie.

Miłość i seks: W sprawach sercowych dużo wrażeń. Jeśli jesteś singielką, spotka cię zaskakująca sytuacja, której prowodyrem będzie mężczyzna spod znaku Panny. Okaże się, że masz więcej adoratorów niż przypuszczałaś. Masz faceta? Spędzisz z nim czas intensywnie, co korzystnie wpłynie na wasz związek. Między wami znów zrobi się namiętnie.

Kariera i pieniądze: W pracy bez zmian. Pod koniec tygodnia opadniesz z sił. Zaciśnij zęby i nie narzekaj. Ktoś, kto źle ci życzy, tylko czeka, byś dała mu pretekst.

horoskop

Fot. iStock

Strzelec (22.11-21.12)

Samopoczucie: Czeka cię gorszy czas, zwłaszcza jeśli planowałaś nadrobić zaległości. Nie będziesz w formie, a twój nastrój ulegnie pogorszeniu. Nie obwiniaj bliskich za swoją chandrę. Wszystkiemu winna jest pogoda. Gdy znów zaświeci słońce, poczujesz się lepiej.

Miłość i seks: W sprawach sercowych bez zmian. W twoim związku nie wydarzy się nic, co mogłoby wpłynąć na relację z partnerem. W wolnym czasie zróbcie coś razem. Zwykły spacer wieczorową porą obudzi w was romantyczną naturę. Jesteś singielką? Weź przykład ze swojej przyjaciółki, która nie ma kompleksów. Gdy uwierzysz w siebie, nie opędzisz się od adoratorów.

Kariera i pieniądze: W pracy spokojnie. Czwartek to twój szczęśliwy dzień. Wreszcie uda ci się podpisać ważną umowę.

Koziorożec (22.12-19.01)

Samopoczucie: Przybędzie ci obowiązków i zajęć. Niestety, będziesz mogła liczyć tylko na siebie. Zamiast załamywać ręce, weź się w garść i pokaż całemu światu, na co cię stać.

Miłość i seks: Twoje życie nabierze tempa, ale nie zapominaj o miłości. Mężczyzna bliski twojemu sercu czuje się odstawiony na boczny tor. W najbliższych dniach znajdź dla niego więcej czasu i wyjdź z inicjatywą. Zaproponuj wyjście do kina lub teatru. Świetnym pomysłem będzie wspólny wypad na narty.

Kariera i pieniądze: W pracy uda ci się wyjaśnić nieporozumienie, które psuło miłą atmosferę w twojej firmie. Wszystko wróci do normy i wreszcie przestaniesz wstawać rano ze skrzywioną miną. W piątek porozmawiaj z szefem na temat wolnych dni.

horoskop

Fot. iStock

Wodnik (20.01-20.02)

Samopoczucie: W najbliższych dniach znajdź czas na wypoczynek. Nie będziesz teraz w formie, więc nie bierz na siebie więcej obowiązków. W weekend daruj sobie imprezy i zamiast tańców do białego rana, poleż i poczytaj książkę. W przeciwnym wypadku twój organizm się zbuntuje. 

Miłość i seks: Masz faceta? Nie wystawiaj jego cierpliwości na próbę. Ukochany i tak przymyka oko na większość twoich kaprysów. Doceń to, że jest tolerancyjny wobec ciebie i postaraj się mu to wynagrodzić. Jesteś singielką? Przed tobą randka z dowcipnym Rakiem. Postaraj się nie nastawiać i podejdź do waszego spotkania na luzie. Twoim największym wrogiem jest stres, niezależnie od sytuacji.

Kariera i pieniądze: W pracy będziesz musiała się wykazać. Daj z siebie wszystko, bo szef zaczyna się na ciebie złościć. W czwartek uważaj, by się nie pomylić.

 

horoskop

Fot. iStock

Ryby (21.02-20.03)

Samopoczucie: Przekonasz kogoś bliskiego do swojego pomysłu. Razem zaczniecie tworzyć coś wyjątkowego. Sobota to twój szczęśliwy dzień. Spotka cię miła niespodzianka związana ze sprawami towarzyskimi.

Miłość i seks: W miłości więcej szczęścia. Twój związek pokona kryzys i rozkwitnie niczym wiosenny przebiśnieg. Już nic nie będzie w stanie wasz rozdzielić. Jesteś singielką? Zawierz intuicji, nawet jeśli inni radzą ci inaczej. Kierując się opinią znajomych, kolejny raz wyjdziesz na tym jak Zabłocki na mydle.

Kariera i pieniądze: Jeśli myślisz o inwestycji, to przyszedł dobry czas, by podjąć konkretne działania. Czekając na idealny moment, pozwalasz konkrecji cię wyprzedzić. W środę podpisz ważną umowę.

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo