Horoskop tygodniowy 16.01. - 22.01.

Najnowszy horoskop dla 12 znaków zodiaku.
Horoskop tygodniowy 16.01. - 22.01.
Fot. iStock
16.01.2017

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: Osoba z twojej rodziny da ci w kość. Puszczą ci nerwy i powiesz o jedno zdanie za dużo. Wasza ostra wymiana zdań zepsuje atmosferę na wiele dni. W okolicach soboty czeka cię niespodzianka. Miłe zdarzenie odrobinę poprawi ci humor.

Miłość i seks: W miłości spokojnie. W twoim związku nie wydarzy się nic, co mogłoby wprawić cię w stan niepokoju. Pod koniec tygodnia uda ci się spędzić więcej czasu z ukochanym. Jesteś singielką? Relacja z mężczyzną spod żywiołu Wody zacznie się rozwijać w dobrym kierunku. Nie przyśpieszaj jej, bo twój wybranek nie lubi czuć na sobie presji.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym światełko w tunelu. Wpadniesz na świetny pomysł, a jego realizacja zagwarantuje ci sukces. Nie trać czasu i bierz się do pracy.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: Uwierzysz w swoje możliwości i przestaniesz się bać o swoją przyszłość. Uświadomisz sobie, że do tej pory nie podejmowałaś niektórych działań tylko dlatego, że brakowało ci pewności siebie.

Miłość i seks: Jesteś singielką? Poznasz sympatycznego mężczyznę, który urzeknie cię swoją życzliwością. Daj mu szansę. To ktoś, z kim można konie kraść. Masz faceta? Twój ukochany poczuje, że go nie wspierasz i że został sam ze swoimi problemami. Jego żale nie będą wyssane z palca. Pokaż, że jesteś jego przyjaciółką.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym spokojnie. Nie znaczy to jednak, że możesz osiąść na laurach. Przełożony będzie cię teraz obserwował. Nie daj plamy.

horoskop

Fot. iStock

Bliźnięta (21.05-21.06)

Samopoczucie: Przed tobą udany tydzień. Możesz jednak narzekać na pracę. Nie przejmuj się tym zbytnio. Liczy się to, że masz wokół siebie osoby, które cię kochają.

Miłość i seks: W sprawach sercowych więcej wrażeń. Twój ukochany zapewni ci dużo atrakcji, ale nie wszystkie sytuacje wywołają uśmiech na twojej twarzy. Jeśli coś cię zaboli, nie wstydź się mu o tym powiedzieć. Jesteś singielką? Znajomość z mężczyzną spod żywiołu Ognia rozwinie się w niespodziewanym dla ciebie kierunku. Nie do końca będziesz z tego zadowolona, ale postaraj się podejść do całej sytuacji jak do miłosnej przygody. Gdy nabierzesz dystansu, wasz układ zacznie ci bardzo odpowiadać.

Kariera i pieniądze: Twoja sytuacja finansowa nie zmieni się. Zamiast narzekać, doceń to, co masz. Niejedna osoba chciałaby być na twoim miejscu.

Rak (22.06-22.07)

Samopoczucie: Najbliższe dni to dobry czas na rozpoczęcie walki z nałogiem. Nie odkładaj tego na tak zwane jutro i już dziś ogranicz to, co ci szkodzi. Tym razem może ci się udać. W okolicach czwartku spodziewaj się wizyty mile widzianego gościa.

Miłość i seks: Masz faceta? Wasz związek przejdzie na wyższy etap. Nie będziesz miała wątpliwości, że tworzycie dobraną parę, a ewentualne zgrzyty między wami w żaden sposób nie wpłyną na waszą relację. Jesteś singielką? Mężczyzna spod znaku Lwa jest tym, kogo szukasz. To ktoś z własnym zdaniem i życiową ambicją.

Kariera i pieniądze: Poczujesz się wypalona zawodowo. Druga połowa tygodnia będzie dla ciebie wyjątkowo przytłaczająca. Zamiast się męczyć, pomyśl o urlopie. Kilka dni wolnego dobrze ci zrobi.

horoskop

Fot. iStock

Lew (23.07-22.08)

Samopoczucie: Będziesz w dobrym nastroju. Jedyne, na co musisz zwrócić uwagę, to układ oddechowy. Ubieraj się ciepło i nie zapominaj o szaliku, bo w najbliższych dniach będziesz podatna na infekcje.

Miłość i seks: Masz faceta? Między wami będzie trochę lepiej. Odczujesz znaczne ocieplenie stosunków, ale przed wami jeszcze dużo pracy. Postaraj się. Wasza relacja jest warta poświęceń. Jesteś singielką? Mężczyzna, który ci się podoba, zrobi coś, co bardzo cię zaskoczy. Okaże się, że do tej pory niewłaściwie interpretowałaś jego zachowanie. Wyciągnij wnioski.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym ożywienie. Dostaniesz ciekawą propozycję pracy i choć nie będzie to szczyt twoich marzeń, to będziesz miała powody do radości. Zanim podejmiesz decyzję, pamiętaj, że czasami lepszy wróbel w garści niż kanarek na dachu.

Panna (23.08-22.09)

Samopoczucie: Jeśli do tej pory doskwierała ci samotność, to w najbliższych dniach nawet przez chwilę nie będziesz sama. Wokół ciebie znajdą się przyjaciele i znajomi, dla których będziesz numerem jeden. W niedzielę dostaniesz ważną wiadomość związaną z finansami.

Miłość i seks: W miłości chaos. Mężczyzna, z którym kiedyś żyłaś bardzo blisko, zatęskni za tobą. Zacznie ci wysyłać sygnały zainteresowania, a w okolicach weekendu zaproponuje ci spotkanie. Jeśli się zgodzisz, okaże się, że tak naprawdę to nie koleżeńska kawa, lecz klasyczna randka. W twoim sercu odżyją dawne uczucia.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym więcej wyzwań. Przełożony powierzy ci nowe obowiązki i choć nie będziesz tryskać energią, to twoja ewentualna odmowa zdenerwuje szefa. Nie drażnij lwa i weź się do pracy z większym zapałem.

horoskop

Fot. iStock

Waga (23.09-22.10)

Samopoczucie: Poczujesz się lepiej zarówno fizycznie, jak i psychicznie. Przestaną ci dokuczać dolegliwości zdrowotne i odzyskasz dobry humor. Weekend sprzyja spontanicznym wyjazdom. Wypad na narty to strzał w dziesiątkę.

Miłość i seks: W miłości postaraj się być powściągliwa. Nie pokazuj przesadnie, że ci zależy, i zamiast mówić – słuchaj. Bliski ci mężczyzna nie może czuć, że rozdaje karty. Aura tajemniczości i niepewności wokół ciebie sprawi, że twój wybranek bardziej się tobą zainteresuje, a ty znów będziesz grała pierwsze skrzypce.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym mniej stresu. Sytuacja w firmie ustabilizuje się i przestaniesz bać się o swoją przyszłość. Uświadomisz sobie, że masz silną pozycję i nic nie jest w stanie pokrzyżować twoich planów.

Skorpion (23.10-21.11)

Samopoczucie: Przed tobą tydzień pełen atrakcji, szczególnie tych towarzyskich. Będziesz się dobrze bawić, ale zabraknie ci czasu na własne sprawy. Zaniedbasz kilka z nich, co niekorzystnie wpłynie na twój wizerunek w oczach rodziny.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany będzie miał dużo pracy przez co poczujesz się odstawiona na boczny tor. Postaraj się go zrozumieć, bo sama nieraz byłaś na jego miejscu. Jesteś singielką? Poznasz mężczyznę, który ci się spodoba. Będzie to znajomy twojej koleżanki, ale odniesiesz wrażenie, że coś ich łączy. Zanim pomyślisz o nim na poważnie, rozeznaj się w sytuacji.

Kariera i pieniądze: W pracy bez zmian. We wtorek uważaj, by nie popełnić błędu. Piątek to dzień pochwał. Usłyszysz ją z ust osoby, która do tej pory nie była dla ciebie zbyt miła.

horoskop

Fot. iStock

Strzelec (22.11-21.12)

Samopoczucie: Zacznie ci czegoś brakować, ale trudno będzie ci zdefiniować swoje potrzeby i tęsknoty. Rozmowa z przyjaciółką wiele wyjaśni. Weekend sprzyja metamorfozom. Zaszalej u fryzjera.

Miłość i seks: W sprawach sercowych marazm. Jeśli masz stałego partnera, to odczujesz chłód z jego strony, a i sama nie będziesz tryskać miłosną energią. Wasz związek zacznie przypominać bardziej koleżeńską znajomość niż miłosną relację dwojga kochanków. Jesteś singielką? To się nie zmieni, a wokół ciebie nie pojawi się nikt interesujący. Pomału zaczniesz tracić nadzieję na wielką miłość.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym świetny okres. Twój projekt pobije konkurencję na głowę i zdobędziesz to, na czym ci od dawna zależało. Będziesz miała powody do radości.

Koziorożec (22.12-19.01)

Samopoczucie: W najbliższych dniach spotka cię coś miłego. Całe zdarzenie będzie miało związek ze sprawami towarzyskimi. Druga połowa tygodnia sprzyja wycieczkom w gronie przyjaciół. Namów bliskich na wypad w góry.

Miłość i seks: W miłości nie najlepszy okres. Jeśli wciąż nie możesz znaleźć drugiej połowy, to w najbliższych dniach zmiana jeszcze nie nastąpi. Zacznie doskwierać ci samotność, która negatywnie wpłynie na twoje samopoczucie. Masz faceta? Poczujesz, że mijasz się ze swoim partnerem zarówno dosłownie, jak i w przenośni. Między wami dojdzie do przykrej wymiany zdań.

Kariera i pieniądze: Merkury zadba o twoje sprawy zawodowe i sprawi, że zrobisz świetne wrażenie na wpływowych osobach. Nie czekaj ani chwili dłużej i umów się na rozmowę kwalifikacyjną. Masz szansę dostać wymarzoną pracę.

horoskop

Fot. iStock

Wodnik (20.01-20.02)

Samopoczucie: Osoba, na której zdaniu ci zależy, pochwali cię publicznie. Te miłe słowa sprawią, że przestaniesz na siebie patrzeć aż tak krytycznie. Uwierzysz w siebie i w to, że możesz spełnić swoje marzenia. Saturn będzie ci sprzyjał.

Miłość i seks: Jesteś singielką? Mężczyzna, z którym przeżyłaś wakacyjny flirt, odezwie się do ciebie. Jego wiadomość bardzo cię zaskoczy. Niezależnie od sytuacji pamiętaj, by nie robić niczego wbrew sobie. Masz faceta? Partner zacznie dopominać się o uczucia z swojej strony. Nie krytykuj go i postaraj się wykrzesać z siebie odrobinę miłości, nawet jeśli nie jesteś w nastroju.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym spokój, który cię ucieszy. Wreszcie będziesz mogła odetchnąć i zająć się zaległymi sprawami. W okolicach czwartku znajdziesz dokument, którego długo szukałaś.

 

horoskop

Fot. iStock

Ryby (21.02-20.03)

Samopoczucie: Tydzień zapoczątkujesz osobistym sukcesem, który wprawi cię w dobry nastrój. Przestaniesz przejmować się tym, co było i skupisz się na teraźniejszości. Weekend spędzisz tak jak lubisz, w gronie bliskich osób.

Miłość i seks: W miłości czas wielu dylematów. Jeśli jesteś w związku, zaczniesz się zastanawiać, czy tworzysz parę z właściwą osobą. Wasze sprzeczki pogłębią twoje przypuszczenia. Zanim coś postanowisz, porozmawiaj z życzliwą ci przyjaciółką. Jesteś singielką? Będziesz musiała ograniczyć listę swoich adoratorów. Jeden z nich przestanie tolerować swoich konkurentów. Dokonując wyboru, nie zapominaj o głosie rozsądku.

Kariera i pieniądze: Twoja sytuacja finansowa polepszy się. Wreszcie staniesz na nogi i pozwolisz sobie na spełnienie drobnych marzeń. W sobotę zagraj w totolotka.

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo