Horoskop tygodniowy 09.01. - 15.01.

Co dobrego przyniesie ten tydzień? Dowiedz się od wróżki Nunili.
Horoskop tygodniowy 09.01. - 15.01.
Fot. Thinkstock
09.01.2017

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: Będziesz potrzebować więcej odpoczynku. Niestety, bliscy tego nie zauważą. Zamiast spuszczać uszy po sobie, powiedz im o tym. Czasami o niektórych sprawach należy mówić głośno. W piątek dostaniesz miłą wiadomość od osoby, z którą kiedyś łączyło cię coś pięknego.

Miłość i seks: W miłości dużo wrażeń, zwłaszcza jeśli jesteś singielką. Twój adorator stanie na głowie, by ci się przypodobać, więc w najbliższych dniach czeka cię wiele atrakcji. Doceń jego starania. Komplement z twoich ust będzie dla niego bezcenny. Masz faceta? Twój ukochany zrobi ci niespodziankę. Jego kreatywność zaimponuje ci. Czeka cię niezapomniany weekend.

Kariera i pieniądze: Twoja sytuacja materialna pogorszy się. Nie panikuj i zamiast pożyczać pieniądze od przyjaciół, zaciśnij pasa. Jedna para butów mniej wbrew pozorom nie wpłynie na twój standard życia.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: Zadbaj o urodę, nawet jeśli nie masz na to ochoty. Wizyta u kosmetyczki sprawi, że poczujesz się jak prawdziwa kobieta. W drugiej połowie tygodnia unikaj forsownych ćwiczeń. Wisi nad tobą widmo kontuzji.

Miłość i seks: W sprawach sercowych więcej optymizmu. Zaczniesz podchodzić do relacji damsko-męskich z większym dystansem i przestaniesz się przejmować każdym słowem. Uwierzysz, że miłość jest na wyciągnięcie ręki, i rzeczywiście pojawi się ona obok ciebie. Uważaj, by jej nie przegapić.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym ryzyko, które się opłaci. Postawisz wszystko na jedną kartę i będzie to genialny ruch z twojej strony. Wtorek to dobry dzień na sfinalizowanie ważnej umowy.

horoskop

Fot. Thinkstock

Bliźnięta (21.05-21.06)

Samopoczucie: W twoim życiu będzie się dużo działo. W chwilach trudności poproś o radę przyjaciółkę. Co dwie głowy, to nie jedna.

Miłość i seks: Masz faceta? Zaczniesz się nudzić w jego towarzystwie i zainteresujesz się mężczyzną, który od dawna o ciebie zabiega. Partner nie pozostanie ci dłużny. Na najbliższej imprezie zacznie flirtować z twoja koleżanką. Nie rób mu scen zazdrości. Sama będziesz sobie winna. Jesteś singielką? Poznasz kogoś nietuzinkowego. Wasza z pozoru niewinna rozmowa przerodzi cię w coś poważnego. Zanim się z nim spotkasz, upewnij się, kim jest.

Kariera i pieniądze: Szef zrazi się do ciebie, ale zrobisz wszystko, by odzyskać u niego dobre imię. Nieświadomie pomoże ci w tym współpracowniczka, która porosi cię o pomoc w trudnym zadaniu. Poradzisz sobie z nim śpiewająco, a przełożony znów zacznie cię traktować tak, jak na to zasługujesz.

Rak (22.06-22.07)

Samopoczucie: Ktoś będzie udawał twojego przyjaciela, by coś zyskać. Nie udawaj, że tego nie widzisz, bo jedynie pozwalasz, by sytuacja dalej się rozwijała. Sobota to dzień miłej niespodzianki. Po ciężkim tygodniu będziesz miała powody do radości.

Miłość i seks: W sprawach sercowych pozwól sobie na więcej zaufania. Obok ciebie jest mężczyzna, który jest tego wart. Nie bój się zbliżyć do kogoś wartościowego. Odgradzając się murem, nie pozwalasz waszej znajomości się rozwinąć. Pierwsza połowa tygodnia sprzyja ważnym rozmowom. Otwórz się i powiedz, co ci leży na sercu.

Kariera i pieniądze: Twoja sytuacja finansowa ustabilizuje się. Nie będzie to jednak to, o czym marzysz. Może warto zmienić swoje podejście do pieniędzy? Na tym etapie wystarczy ci to, co masz.

horoskop

Fot. Thinkstock

Lew (23.07-22.08)

Samopoczucie: Przed tobą ciężki tydzień. Doba po raz kolejny okaże się za krótka i nie starczy ci czasu, by wykonać swój tygodniowy plan. Twoją frustrację pogłębi sprzeczka z krewnym.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany powie ci coś, czego wolałabyś nie wiedzieć. Okaże się, że do tej pory miałaś zupełnie inny punkt widzenia na te same sprawy i zaczniesz się bać o waszą wspólną przyszłość. Zamiast panikować, postaraj się zmienić to, co nie jest w tobie najlepsze. Jesteś singielką? Spodobasz się mężczyźnie, z którym łączą cię zawodowe stosunki. Wasza znajomość zacznie się rozwijać w kierunku romansu. Przystopuj, zanim będzie za późno.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym pozytywne zmiany. Dostaniesz ciekawą ofertę pracy i choć twoi bliscy nie będą zachwyceni, to w głębi serca będziesz widziała, że jest to dla ciebie szansa. Środa to dobry dzień na podpisanie dokumentów.

Panna (23.08-22.09)

Samopoczucie: Staniesz się obowiązkowa, dzięki czemu uda ci się naprawić relacje z bliskimi. Osoby z twojego otoczenia znów będą mogły na ciebie liczyć, a pochwały z ich ust pozytywnie wpłyną na twoją pewność siebie. W weekend uważaj na drodze. Wisi nad tobą widmo kolizji.

Miłość i seks: W miłości przychylność Wenus. Jej wpływ sprawi, że nie tylko będziesz tryskać seksapilem, ale także wytworzysz wokół siebie aurę tajemniczości. Twój blask dostrzeże mężczyzna spod znaku Byka. Niewykluczony romans. Jeśli masz faceta, trzymaj się na baczności. Tylko tobie się wydaje, że nikt cię nie obserwuje. Jest wiele osób, które chętnie zdradzą twoje sekrety.

Kariera i pieniądze: W pracy bądź nieprzejednana. Ktoś będzie chciał cię zbić z pantałyku. Twój pomysł jest najlepszy. Nie pozwól sobie wmówić, że jest inaczej.  

horoskop

Fot. Thinkstock

Waga (23.09-22.10)

Samopoczucie: Przed tobą udany tydzień. Będziesz miała więcej werwy, a twoje życie towarzyskie rozkwitnie. W drugiej połowie tygodnia staniesz się bardzo kreatywna. Stworzysz coś, czym zachwycisz bliskich.

Miłość i seks: Masz faceta? Zaufaj mu, zwłaszcza w kwestii finansowej. Twój ukochany ma smykałkę do interesów, więc warto to wykorzystać. Nie bój się wspólnie zaryzykować. Macie szansę wiele zyskać. Jesteś singielką? W najbliższych dniach flirtuj do woli. Jeden z twoich wybraków nie będzie tylko chwilową przygodą. Wasza znajomość rozwinie się w okamgnieniu.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym bez zmian. Jeśli nie jesteś zadowolona z obecnej sytuacji, zwróć się do osoby, która ma znajomości. Zrób to najpóźniej w środę. Kolejny dzień zwłoki może przekreślić twoją szansę na awans.

Skorpion (23.10-21.11)

Samopoczucie: Koleżanka oskarży cię o coś, czego nie zrobiłaś. Wyprowadź ją z błędu jak najszybciej. Plotki mają to do siebie, że szybko się roznoszą. Dbaj o swoją reputację, bo masz ją tylko jedną.

Miłość i seks: Masz faceta? Zapragniesz być z nim na całe życie. Przestaniesz się bać obietnic i deklaracji i wreszcie wyznasz mu, co tak na naprawdę czujesz. Będzie to krok w stronę szczęśliwej przyszłości. Jesteś singielką? Zaufaj intuicji, ale nie zapominaj o rozumie. Jeśli podświadomie wiesz, że mężczyzna, który ci się podoba, nie jest ciebie wart, posłuchaj głosu rozsądku. Szkoda czasu na toksyczne znajomości.

Kariera i pieniądze: W pracy cisza przed burzą. W twojej firmie przez cały tydzień będzie napięta atmosfera, a szef zacznie dolewać oliwy do ognia. Rób swoje, nawet jeśli boisz się, co będzie jutro. Tylko w ten sposób nie zwariujesz.

horoskop

Fot. Thinkstock

Strzelec (22.11-21.12)

Samopoczucie: Twoi bliscy będą z tobą szczerzy jak nigdy wcześniej. Wykorzystaj ten czas i przeprowadź ważne rozmowy. Dowiesz się o tajemnicach, które wcześniej były przed tobą ukrywane. W środę spotka cię miła niespodzianka.

Miłość i seks: W miłości więcej namiętności, zwłaszcza jeśli jesteś w związku. Twój ukochany zmieni podejście do waszego życia erotycznego i przestanie brać wszystko na serio. Będzie więcej zabawy i beztroski. Jesteś singielką? Poznasz kogoś, kto otworzy przed tobą drzwi do nowego świata. Będą czekały tam na ciebie same atrakcje. Przed tobą tydzień pełen rozkoszy.

Kariera i pieniądze: Twoja sytuacja finansowa nie zmieni się. Jeśli nie jesteś z niej do końca zadowolona, weź sprawy w swoje ręce. Możesz zarabiać dużo więcej, ale tylko wtedy, gdy zabierzesz się do pracy.

Koziorożec (22.12-19.01)

Samopoczucie: Ktoś zamiesza w twoim życiu prywatnym. Odczujesz to zwłaszcza pod koniec tygodnia. Twoje kontakty koleżeńskie zmienią się i będziesz zachodzić w głowę, dlaczego tak się stało. Nie próbuj na siłę znaleźć odpowiedzi. Wkrótce wszystko samo się wyjaśni.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany da ci drobny, ale wzruszający prezent. Doceń go i daj z siebie więcej. To, co dla niego robisz, to minimum. Pokaż, że jest dla ciebie wart tak samo jak ty dla niego. Jesteś singielką? Mężczyzna spod znaku Barana to ktoś dla ciebie. Spotkasz go w miejscu związanym z literaturą. Będziecie nadawać na tych samych falach.

Kariera i pieniądze: W pracy bez zmian. Druga połowa tygodnia nie sprzyja ważnym rozmowom z przełożonym. Zamiast szukać okazji do złożenia zażaleń, zajmij się swoimi obowiązkami.

horoskop

Fot. Thinkstock

Wodnik (20.01-20.02)

Samopoczucie: Nie będziesz w najlepszym nastroju. Wszystko zacznie cię denerwować, a osoby, które do tej pory sprawiały, że się uśmiechałaś, nie znajdą dla ciebie czasu. Może warto pomyśleć o urlopie? Krótki wyjazd dobrze ci zrobi.

Miłość i seks: Masz faceta? Daj mu więcej luzu. Ostatnio spędzacie każdą chwilę razem, więc jeden wieczór odskoczni dobrze wam zrobi. Czasami warto za sobą zatęsknić. Jesteś singielką? Rozejrzyj się za mężczyzną spod znaku Panny. To ktoś, kto dorówna ci inteligencją. Poznasz go w miejscu, gdzie można posłuchać dobrej muzyki.

Kariera i pieniądze: W pracy dobry okres. Jeśli do tej pory nie mogłaś się doprosić o niezbędne środki na realizację swojego projektu, to wreszcie dostaniesz to, na czym ci od dawna zależy. Wtorek to dobry dzień na podpisanie ważnych dokumentów.

 

horoskop

Fot. Thinkstock

Ryby (21.02-20.03)

Samopoczucie: Najbliższe dni to czas ożywienia w sprawach towarzyskich. Posprzątaj dom, bo możesz spodziewać się niezapowiedzianych gości. Jeden z nich sprawi ci ogromną niespodziankę. Możesz spodziewać się szampańskiego weekendu.

Miłość i seks: W miłości okres dylematów. Mężczyzna, który od dawna ci się podoba, znów pojawi się na twojej drodze. Dojdzie między wami do konfrontacji, a ty stracisz głowę. Ucierpi na tym twoja najświeższa relacja. Twój prawdziwy adorator zmieni o tobie zdanie i odsunie się od ciebie.

Kariera i pieniądze: W pracy każdy dzień będzie stanowił dla ciebie wyzwanie, ale pogodzisz się z tym, że nie jest łatwo. Wręcz przeciwnie – do zawodowych obowiązków podejdziesz z większym dystansem i przestaniesz się zadręczać, gdy coś ci nie wyjdzie.

Komentarze (2)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 09.01.2017 11:23
Ja jestem spod znaku Byka, a chłopak, z którym od niedawna się spotykam - Raka. Wiecie może czy te dwa znaki zodiaku do siebie pasują? Bo nie wiem, czy się angażować, czy sobie odpuścić tę znajomość
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo