Horoskop tygodniowy 02.01. - 08.01.

Co przyniesie pierwszy tydzień nowego roku? Przekonaj się, czytając swój horoskop.
Horoskop tygodniowy 02.01. - 08.01.
Fot. iStock
02.01.2017

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: Najbliższy tydzień stworzy ci okazję, abyś zaczęła się cieszyć tym, co masz. Porównując swoja sytuację z życiem najbliższych znajomych, dojdziesz do wniosku, że tak naprawdę niczego ci nie brakuje. Twój nastrój znacznie się poprawi.

Miłość i seks: Jesteś singielką? Mężczyzna, z którym niedawno spędziłaś upojną noc, zaproponuje ci randkę z prawdziwego zdarzenia. Nie bój się szczerej rozmowy na neutralnym gruncie. To, że zaczęliście od końca, wcale nie znaczy, że nie może się wam udać. Masz faceta? Usłyszysz od niego słowa, które cię zaskoczą. Okaże się, że do tej pory się bardzo myliłaś. Spójrz na całą sytuację jak na przełomowe odkrycie.

Kariera i pieniądze: W pracy będzie szło ci jak z płatka. Dzięki dobremu nastawieniu i świadomości, że sprawdzasz się w tym, co robisz, zaczniesz osiągać jeszcze więcej sukcesów. Czwartek to dzień zbierania pochwał.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: Będziesz miała powody do radości; pierwszy spotka cię w okolicach wtorku. Całe zajście zapoczątkuje efekt domina. Koniec tygodnia spędzisz naprawdę wyjątkowo. Jedyne, na co musisz uważać, to zbyt brawurowa jazda samochodem. Planety ci sprzyjają, ale licho nigdy nie śpi.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany zachowa się nieodpowiedzialnie. Zamiast karcić go jak małe dziecko, uświadom mu, że cię tym uraził. Gdy wejdziesz mu na ambicję, taka sytuacja więcej się nie powtórzy. Jesteś singielką? Nadchodzący weekend spędź inaczej niż zwykle. W nowym miejscu poznasz kogoś bardzo interesującego. Będzie to mężczyzna spod znaku Bliźniąt.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym bez zmian. Rób swoje i nie szukaj dziury w całym. Niejedna osoba chciałaby być na twoim miejscu.

horoskop

Fot. iStock

Bliźnięta (21.05-21.06)

Samopoczucie: Zaczniesz się obawiać rzeczy, na które wcześniej nie zwracałaś uwagi. Wbrew pozorom będzie to bodziec do pracy nad sobą. Zwrócisz się w stronę edukacji, a nauka nie pójdzie w las.

Miłość i seks: Masz faceta? Partner pozytywnie cię zaskoczy swoją postawą na rodzinnym spotkaniu. To, co będzie mówił i jakie zrobi wrażenie, wpłynie także na wasz związek. Dojdziesz do wniosku, że masz przy sobie kogoś do tańca i do różańca. Jesteś singielką? Mężczyzna, który do tej pory okazywał większe zainteresowanie twoją koleżanką, zacznie dawać ci znaki, że mu się podobasz. Będzie to dla ciebie całkiem nowa i zarazem onieśmielająca sytuacja. Nikt łącznie z tobą nie będzie wiedział, jak powinnaś się zachować.

Kariera i pieniądze: W pracy więcej nudnych obowiązków. Stracisz zapał i motywację. Zamiast się męczyć, weź kilka dni zaległego urlopu.

Rak (22.06-22.07)

Samopoczucie: Zaczniesz podupadać na zdrowiu. Ucierpi na tym zarówno twoja kondycja, jak i nastój. Zamkniesz się w czerech ścianach i odseparujesz od siebie znajomych. Twoja przyjaciółka poczuje się odtrącona.

Miłość i seks: W miłości dużo wrażeń, zwłaszcza jeśli jesteś singielką. Spodobasz się mężczyźnie spod żywiołu Ognia. Ten facet nie da za wygraną. Jesteś w związku? Twój ukochany stanie się bardzo energiczny. Nie będzie potrafił usiedzieć w miejscu, ale tym razem sama na tym skorzystasz.

Kariera i pieniądze: Wciel w życie dobre zmiany i ogranicz wydatki na rzeczy, które wcale nie są ci potrzebne. Już niedługo twoja sytuacja finansowa może się pogorszyć, warto więc mieć trochę grosza w zanadrzu. W środę koniecznie zagraj w totolotka.

horoskop

Fot. iStock

Lew (23.07-22.08)

Samopoczucie: Przed tobą udany tydzień. Będziesz miała więcej czasu dla siebie i znów poczujesz wenę. Powrócisz do swojego hobby i stworzysz coś wyjątkowego. Zaskoczysz nie tylko siebie, ale także osobę, która dotąd w ciebie nie wierzyła.

Miłość i seks: Masz faceta? To nie najlepszy czas dla twojego związku. Partner pomimo upływu czasu wciąż będzie o ciebie zabiegał, ale ty dostrzeżesz w nim kolejne wady. To, co tym razem odkryjesz, zasmuci cię. Jesteś singielką? Mężczyzna, z którym niedawno spędziłaś gorącą noc, wyśle ci zaskakującą wiadomość. Postaraj się nie interpretować tego po swojemu i skonsultuj się z przyjaciółką. Co dwie głowy, to nie jedna.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym bez zmian. Ciesz się spokojną aurą, póki możesz. Już niedługa sytuacja diametralnie się zmieni.

Panna (23.08-22.09)

Samopoczucie: Uda ci się dojść do siebie. Poczujesz się lepiej i przestaniesz stronić od znajomych. Weekend spędzisz, bawiąc się jak za starych, dobrych czasów. Tańce do białego rana okażą się świetnym lekarstwem na chandrę.

Miłość i seks: Jesteś singielką? Na twojej drodze pojawi się klasyczny podrywacz. Nie odrzucaj go tylko dlatego, że lubi flirtować z kobietami. W życiu ważne są tylko chwile, a to, co przeżyjesz, jest twoje. Czasami warto zaszaleć. Masz faceta? Nie będziesz mu miała nic do zarzucenia. Jedyne, co ci zacznie przeszkadzać, to jego przesadna szczerość. Porozmawiaj z nim na ten temat. Wszystko można powiedzieć, ubierając w brzydsze lub ładniejsze słowa. Sztuka dyplomacji przydaje się i w miłości.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym marazm. Twoja kariera stanie w miejscu, ale dzięki temu wreszcie będziesz mogła wypocząć. Zapomnisz, czym jest stres w pracy, i odzyskasz werwę.

horoskop

Fot. iStock

Waga (23.09-22.10)

Samopoczucie: Błąd, który ostatnio popełniłaś, zacznie cię dręczyć. Uświadomisz sobie, że masz spory problem i tak naprawdę trudno ci samej sobie z tym poradzić. Nie zgrywaj bohaterki i daj sobie pomóc.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany postawi wszystko na jedną kartę i zrobi coś, czego nigdy byś się po nim nie spodziewała. Będzie to milowy krok w stronę wspólnego życia. Twoje wątpliwości, które od tak dawna cię dręczyły, wreszcie znikną. Jesteś singielką? Mężczyzna spod twojego znaku zodiaku zacznie zabiegać o twoje względy dosyć nachalnie. Nie daj sobie wejść na głowę, nawet jeśli on też ci się podoba. Warto na samym początku ustalić reguły gry, by potem uniknąć przykrych sytuacji.

Kariera i pieniądze: Twoja oszczędność jest imponująca, ale nie odmawiaj sobie wszystkiego, zwłaszcza w najbliższych dniach. Przyda ci się coś ładnego, szczególnie sukienka w intensywnym kolorze. Gdy zobaczysz się w lustrze, pieniądze w okamgnieniu zejdą na drugi plan.

Skorpion (23.10-21.11)

Samopoczucie: Przed tobą intensywny tydzień. Wysypiaj się i nie zapominaj o zdrowej diecie. Weekend sprzyja podróżom w pojedynkę. Jeśli nie lubisz spędzać dużo czasu solo, wygospodaruj chociaż godzinę na spacer po lesie. Kontakt z naturą sprawi, że spojrzysz na pewne sprawy z większym dystansem.

Miłość i seks: W miłości dobra passa. Niezależnie od stanu cywilnego poczujesz, że w sprawach damsko-męskich układa ci się jak nigdy wcześniej. Spędzisz z bliskim mężczyzną dużo czasu i nie zmarnujecie nawet sekundy. Uda się wam szczerze porozmawiać, a także rozniecić ogień pożądania. Wasza znajomość stanie się bardzo wartościowa.

Kariera i pieniądze: W pracy perturbacje. Szef się na tobie zawiedzie, a współpracownicy zaczną zachowywać się wobec ciebie tak samo jak twój przełożony. Jeśli sytuacja cię przerośnie, nie wahaj się i odejdź. Jesteś na tyle bystra, by znaleźć nowe zajęcie bez większych problemów.

horoskop

Fot. iStock

Strzelec (22.11-21.12)

Samopoczucie: Nie będziesz w najlepszym nastroju. Twoje samopoczucie znacznie się pogorszy, ale sama będziesz sobie winna. Mimo wszystko nie zadręczaj się, bo to nic nie daje. W czwartek dostaniesz dobrą wiadomość, która podniesie cię na duchu. Sobota to dzień rodzinnych spotkań. 

Miłość i seks: Jesteś singielką? Znajomość z mężczyzną, którego znasz od dawna, zacznie się rozwijać w innym kierunku. Będzie to zaskakująca i zarazem intrygująca zmiana. Sama nie będziesz wiedziała, co z tym fantem zrobić. Masz faceta? W twoim związku wydarzy się dużo dobrego. Partner zmieni swoją postawę wobec ciebie i zacznie cię uwzględniać zarówno w bliskich, jak i dalekich planach. Wreszcie poczujesz, że nie jesteś tylko przelotną miłostką.

Kariera i pieniądze: W pracy świetny okres. Wyjdziesz z inicjatywą, a twój pomysł okaże się strzałem w dziesiątkę. Na twoim koncie pojawi się okrągła sumka.

Koziorożec (22.12-19.01)

Samopoczucie: Najbliższe dni upłyną przewidywalnie i bardzo dobrze. Ostatnio nie narzekałaś na brak wrażeń, więc przyda ci się odrobina wyciszenia, a nawet nudy. W wolnych chwilach nie eksploatuj swojego organizmu, trenując na siłowni, bo nie jesteś teraz w formie.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany zacznie się o ciebie martwić. Porozmawiaj z nim szczerze i przedstaw swój punkt widzenia. W jego oczach niejedna sytuacja wygląda gorzej niż w rzeczywistości. Jesteś singielką? Znów zaczniesz myśleć o swoim eks i w rezultacie uda ci się odnowić z nim kontakt. Wasze spotkania wprowadzą zamęt w twoje sprawy sercowe.

Kariera i pieniądze: W pracy spokojnie. Przełożony przestanie od ciebie wymagać więcej niż od innych i pozwoli ci trochę odetchnąć. Wreszcie będziesz mogła spędzać wieczory w domu, nie myśląc obsesyjnie o kolejnym dniu roboczym.

horoskop

Fot. iStock

Wodnik (20.01-20.02)

Samopoczucie: Najbliższe dni sprzyjają podróżom. Zapomnij na chwilę o obowiązkach i ludziach, którzy wciąż czegoś od ciebie wymagają, i pojedź tam, gdzie cię oczy poniosą. Samotna wędrówka pozwoli ci przemyśleć wiele spraw, a także naładować akumulatory.

Miłość i seks: W miłości dobry okres, chociaż pozbawiony romantyzmu. Będziesz dogadywać się bliskim mężczyzną, ale poczujesz, że twój adorator już o ciebie nie zabiega. Nie wmawiaj sobie, że to naturalny stan rzeczy. Kobietę należy adorować przez całe życie, zwłaszcza w związku.

Kariera i pieniądze: Twoja sytuacja materialna poprawi się. Zarobisz dodatkowe pieniądze i kupisz sobie coś, o czym skrycie marzyłaś. Ucieszy cię to bardziej, niż mogłabyś przypuszczać.

 

horoskop

Fot. iStock

Ryby (21.02-20.03)

Samopoczucie: Przed tobą udany tydzień. Wreszcie wszystko zacznie ci się układać i staniesz mocno na nogi. W weekend uda ci się nadrobić zaległości w rutynowych obowiązkach i bardzo cię to ucieszy.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany przejmie część twoich obowiązków, a ty będziesz mogła zająć się sobą. Ten gest z jego strony będzie dla ciebie znaczył więcej niż tysiąc wyznań miłosnych. Jesteś singielką? Mężczyzna, z którym łączy cię fizyczna więź, zapragnie zbliżyć się do ciebie także i emocjonalnie. Usłyszysz od niego słowa, które bardzo cię zaskoczą. Wreszcie poczujesz, że ktoś docenił zarówno twój wygląd, jak i charakter.

Kariera i pieniądze: W pracy świetny czas. Atmosfera w twojej firmie stanie się mniej napięta, a twoi współpracownicy będą tryskać dobrym humorem. Przez cały tydzień będziesz wstawać z uśmiechem na twarzy.

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo