Jak będzie wyglądało Twoje życie w najbliższych miesiącach? Horoskop na rok 2017

Już jest! Najnowszy horoskop dla wszystkich znaków zodiaku na cały rok 2017!
Jak będzie wyglądało Twoje życie w najbliższych miesiącach? Horoskop na rok 2017
Fot. iStock
26.12.2016

Baran (21.03-19.04)

W najbliższych roku wiele się nie zmieni i dobrze. Jeśli się zastanowisz, to dostrzeżesz, że szczęście ci sprzyja, a wszelkie napotkane do tej pory niepowodzenia są wynikiem twojej lekkomyślności. Już od pierwszych miesięcy nowego roku uda ci się zapanować nad porywczością i dzięki temu doprowadzisz do końca sprawę, która spędza ci sen z powiek. Uwolnisz się od psychicznego obciążenia i spojrzysz na swoje życie z innej perspektywy. Przełom wiosny i lata stworzy ci warunki do trudnych rozmów z członkami rodziny. Bliski, z którym w tej chwili jesteś skonfliktowana, wybaczy ci twoje błędy i zacznie cię traktować tak, jak na to zasługujesz.

W miłości dużo dobrego i odczujesz to najsilniej w drugiej połowie roku. Dotrzesz się ze swoim ukochanym i choć czasami dojdzie do sprzeczek, to żadna z kłótni nie będzie w stanie was na dłużej poróżnić. Na polu zawodowym mniej pracy, ale nie odczujesz tego w kwestii finansowej. Będziesz miała więcej czasu dla siebie, a zgromadzone środki pozwolą ci spełnić marzenia związane z twoim hobby.

Byk (20.04-20.05)

Nadchodzący rok będzie pełen niespodzianek. Zaplanujesz wiele, ale los będzie grał ci na nosie, szczególnie na początku wiosny. Zaczniesz odnosić wrażenie, że dzieje się dokładnie tak, jakbyś tego nie chciała, ale ostatecznie większość sytuacji zakończy się szczęśliwie. W sprawach sercowym więcej niewiadomych. Mężczyzna, z którym teraz coś cię łączy, zacznie zachowywać się niezrozumiale. Apogeum waszego niedogadania nastąpi w okolicach lata, a wasza relacja zmieni się nie do poznania. Nie pozostaniesz jednak mu dłużna. Otworzysz się na nowe znajomości i zaczniesz flirtować. Koniec wakacji zwieńczy gorący romans, który sprawi, że spojrzysz na seks z innej perspektywy.

Na polu zawodowym perturbacje, zwłaszcza w drugiej połowie roku. Wybrniesz z najtrudniejszych sytuacji, ale zaliczysz kilka drobnych potknięć. Nieistotne pomyłki dla ciebie okażą się problemem dla szefa. Na spektakularny awans będziesz musiała jeszcze trochę poczekać.

horoskop roczny 2017

Fot. Thinkstock

Bliźnięta (21.05-21.06)

Rok 2017 to czas samorealizacji i wzbogacania swojego życia o nowe doświadczenia. Będziesz poznawać nowych ludzi i czerpać z nich garściami. Przełom wiosny i lata to okres szczególny dla spraw towarzyskich. Zawrzesz nowe przyjaźnie, które okażą się cenniejsze niż dotychczasowe znajomości.

W miłości powodzenie. Relacja z mężczyzną, który w tej chwili wydaje ci się nieosiągalny, nabierze niespodziewanego obrotu. Serce twojego wybranka zabije jeszcze mocniej, a ty usłyszysz deklarację, która zrobi na tobie piorunujące wrażenie. Wasz los się odmieni, ale ku własnemu zaskoczeniu nie będziesz z tego powodu zachwycona. Przestraszysz się powagi sytuacji i oddalisz się emocjonalnie. Okaże się, że tak naprawdę wcale nie jesteś gotowa na legalizację waszego związku.

W pracy bez zmian. Tak jak jest teraz będzie podobnie w najbliższych miesiącach. Jeśli marzysz o wielkiej karierze, zacznij działać na własną rękę. Saturn będzie przychylny twoim sprawom zawodowym pod koniec jesieni.

Rak (22.06-22.07)

Pierwsze miesiące nowego roku będą dla ciebie bardzo absorbujące. Zaczniesz żyć jeszcze szybciej i będziesz musiała pogodzić sprawy osobiste z zawodowymi. W chwilach kryzysu nie zostaniesz sama. Twoim wsparciem tym razem nie będzie przyjaciółka, lecz bliski mężczyzna. Wasza relacja nabierze rumieńców na przełomie wiosny i lata. Wtedy poczujesz się jak zakochana nastolatka, która cieszy się tym, co tu i teraz.

W drugiej połowie roku będziesz musiała poświęcić się karierze. Nabierzesz apetytu na sukces i sięgniesz po to, co do tej pory uważałaś za niedostępne. Waleczny Mars będzie ci sprzyjał, a tobie uda się pokonać niektórych konkurentów, a także zawrzeć znajomości z wpływowymi osobami. W okolicach jesieni osiągniesz sukces, który nie tylko zagwarantuje ci awans, ale także zmieni twoją sytuację finansową. Twoje życie na wiele miesięcy stanie się lekkie i bardzo przyjemne.

horoskop roczny 2017

Fot. Thinkstock

Lew (23.07-22.08)

Nadchodzący rok będzie obfitował w dobre zmiany. Koniec zimy i początek wiosny to czas, kiedy twoja kariera zacznie się rozwijać. Weźmiesz udział w ciekawym projekcie, a twoje pomysły i zaangażowanie sprawią, że staniesz się pożądanym pracownikiem. Dostaniesz ciekawą ofertę, z której grzech będzie nie skorzystać.

W miłości rozkwit uczuć (szczególnie w okresie letnim). Twoje serce zabije jeszcze mocniej, ale twoim wybrankiem nie będziesz nowo poznany mężczyzna. Wręcz przeciwnie, uświadomisz sobie, że twoją drugą połową jest osobą, którą znasz od dawna. Tym razem nic nie stanie wam na przeszkodzie.

Jedynie na polu finansowym los nie będzie ci sprzyjać. Twoje konto znacznie się uszczupli i będziesz musiała przyzwyczaić się do niższego standardu życia. Początki będą trudne i frustrujące. W okolicach jesieni sytuacja ulegnie poprawie. Możesz spodziewać się sporego zastrzyku gotówki, który umożliwi ci spełnienie marzenia związanego z podróżami.

Panna (23.08-22.09)

Rok 2017 będzie wiązał się z zakończeniem spraw, które do tej pory nie pozwalały ci iść dalej. Będzie to widoczne szczególnie w relacjach damsko-męskich. Uda ci się uwolnić od toksycznej miłości i pożegnać kogoś, kto jeszcze kilka miesięcy temu zajmował najważniejsze miejsce w twoim sercu. Znajdziesz się w nowej sytuacji, a obok ciebie pojawi się mężczyzna znacznie różniący się od swojego poprzednika. Będziecie musieli się siebie nauczyć, ale dzięki wyrozumiałości i życzliwości stworzycie wspaniałą parę.

Na polu zawodowym nie spodziewaj się spektakularnych zmian. Jeśli wciąż marzysz o konkretnym stanowisku, to w nadchodzącym roku możesz jeszcze tego nie osiągnąć. Nie znaczy to jednak, że przestaniesz się rozwijać. Kolejne miesiące pozwolą ci się wiele nauczyć i wzbogacić swój życiorys. Nieważne jest to, w jakim tempie idziesz, lecz dokąd zmierzasz.

horoskop roczny 2017

Fot. Thinkstock

Waga (23.09-22.10)

W najbliższych miesiącach staniesz na nogi i usamodzielnisz się. Wreszcie poczujesz się niezależna i dzięki temu odzyskasz pewność siebie. Wiara we własne możliwości oraz świadomość tego, jak wiele znaczysz, pozytywnie wpłynie na twoją sytuację zawodową. Przestaniesz marnować swój potencjał w pracy, która nie przynosi ci zbyt dużych dochodów. Postawisz na naukę, która nie pójdzie w las. Na przełomie wiosny i lata otrzymasz świetną propozycję w rozwijającej się firmie. Wreszcie zaczniesz robić to, co lubisz za godziwie pieniądze.

W sprawach sercowych będzie trochę trudniej. Jeśli obecnie tworzysz stały związek, to nadchodzący rok przyniesie więcej niepewności. Twój ukochany zainteresuje się inną kobietą, a ty będziesz zmuszona z nią konkurować. Singielkom spodoba się mężczyzna spod żywiołu Wody. Niestety, nie będziesz jedyna, która o nim zamarzy, a na drodze do twojego szczęścia stanie dobra koleżanka. To, jak potoczy się twoja miłosna historia, zaskoczy zarówno ciebie, jak i twoich znajomych.

Skorpion (23.10-21.11)

Rok 2017 przyniesie dużo radości na co dzień i spokoju w sprawach rodzinnych. Już na początku wiosny uda ci się zażegnać konflikt między krewnymi i wśród twoich bliskich znów zapanuje harmonia i atmosfera życzliwości. Dobre stosunki rodzinne pozytywnie wpłyną na twoje samopoczucie. Zapomnisz o melancholii, a na twojej twarzy na stałe zagości uśmiech.

W sprawach sercowych możesz liczyć na przychylność losu i szczęśliwe zbiegi okoliczności. Jeśli teraz jesteś singielką, to patronka miłości Wenus weźmie cię pod swoje skrzydła. Na horyzoncie pojawi się dowcipny Byk, którego ujmiesz pogodą ducha i inteligencją. Taka mieszaka będzie dla niego niezwykle interesująca, podobnie jak twoja uroda. Wasza znajomość bardzo szybko przekształci się w związek.

Jeśli masz już stałego partnera, to czas będzie dla ciebie łaskawy. Z każdym dniem uczucie twojego ukochanego będzie coraz silniejsze i wątpliwości, które w tej chwili odczuwasz, odejdą jak za pociągnięciem czarodziejskiej różdżki.

horoskop roczny 2017

Fot. Thinkstock

Strzelec (22.11-21.12)

Początek roku zacznie się radosnym wydarzeniem związanym ze sprawami rodzinnymi. Dostaniesz niespodziewaną i zarazem bardzo miłą wiadomość, a ta informacja podniesie cię na duchu. Wraz z początkiem wiosny nabierzesz wiatru w skrzydła, a także zapragniesz coś zmienić w swoim wyglądzie. Odważysz się na radykalne działanie, a nowy look zrobi wrażenie szczególnie na męskiej części twoich znajomych. Kolega, z którym obecnie nie łączy cię nic poza sympatią, spojrzy na ciebie inaczej i zacznie zabiegać o twoje względy. Odczujesz to w okolicach lata, a wasza znajomość nabierze niespodziewanego obrotu. Długo będziesz się wzbraniać, ale twoje serce zabije właśnie dla niego. Niewykluczony związek.

W sprawach zawodowych pasmo sukcesów. Staniesz się czempionem w tym, co robisz, a twój przełożony nie będzie mógł dalej udawać, że tego nie widzi. Dostaniesz świetną propozycję, z której skorzystasz. Jedyne, na co musisz zwrócić uwagę, to zdrowie. Jeśli palisz papierosy, jak najszybciej zmierz się z tym nałogiem. Mars pomoże ci wygrać z własnymi słabościami.

Koziorożec (22.12-19.01)

W najbliższych miesiącach czeka cię ważna podróż. Jej przebieg, a także twój powrót odbije się hukiem w sprawach towarzyskich. Pod koniec wiosny spotka cię sytuacja, która uświadomi ci, że do tej pory uważałaś za przyjaciół osoby, które zazdroszczą ci szczęścia i sukcesów. Podjedź do tych wydarzeń rozsądnie i nie bój się zakończyć toksycznych znajomości.

Przełom lata i jesieni to świetny czas dla spraw zawodowych. Pojawią się przed tobą nie tylko nowe możliwości rozwoju, ale i zarobienia pieniędzy. Żal będzie z tego nie skorzystać, ale ten projekt będzie wymagał do ciebie poświęcenia się i zrezygnowania z życia osobistego. Ucierpi na tym twoja znajomość z bliskim mężczyzną i niewykluczone, że któreś z was zacznie rozważać rozstanie. To od ciebie będzie zależało, jak potoczą się wasze losy. W tym wypadku zaufaj intuicji i zignoruj rady osób trzecich. Sama wiesz najlepiej, co jest dla ciebie dobre, i jakiego partnera potrzebujesz.

horoskop roczny 2017

Fot. iStock

Wodnik (20.01-20.02)

Nowy rok nie będzie dla ciebie łatwy. W twoim życiu będzie się dużo działo, często kosztem wolnego czasu i należytego odpoczynku. Już od pierwszych miesięcy zacznij o siebie dbać i wyeliminuj z jadłospisu to, co ci szkodzi. Warto również podjąć walkę z nałogami. Jowisz pomoże ci wytrwać w trudnych chwilach.

W sprawach sercowych będziesz mogła liczyć na przychylność Wenus. Jej miłosny czar wytworzy wokół ciebie tajemniczą aurę, która zacznie przyciągać do ciebie mężczyzn, szczególnie spod żywiołu Powietrza. Na horyzoncie pojawi się inteligentny Wodnik i zacznie konkurować z kimś, kto od dawna się w tobie kocha. Ich stracie zakończy się pełnym emocji wydarzeniem.

Na polu zawodowym bądź dokładniejsza i nie zasłaniaj się nadmiarem obowiązków. Będziesz obserwowana i najdrobniejszy błąd może przekreślić twoją szansę na awans. Pamiętaj, że diabeł tkwi w szczegółach i tym kieruj się przez cały rok.

 

horoskop roczny 2017

Fot. Thinkstock

Ryby (21.02-20.03)

Rok 2017 zacznie się dobrą informacją związaną ze sprawami zawodowymi. Twoja sytuacja w pracy zmieni się i staniesz przed życiowym dylematem. Będziesz musiała się zdecydować i ściśle określić swoją drogę, którą dalej podążysz. Wybór nie będzie łatwy, ale nie bój się zaryzykować. Do odważnych świat należy.

W miłości ożywienie, zwłaszcza jeśli teraz jesteś singielką. Twoja kokieteryjna natura i zarazem inteligencja okażą się najlepszą bronią i żaden z mężczyzn, który ci się podoba, nie będzie potrafił ci się oprzeć. Jeśli obecnie jesteś w związku, to nie zmieni się to, a wręcz przeciwnie – stworzycie idealnie uzupełniającą się parę. Odczujesz to szczególnie w okolicach jesieni, bo właśnie wtedy spotka was sytuacja, która zweryfikuje wasze uczucia oraz zaangażowanie w związek. Przejdziecie tę próbę bez szwanku, a twój ukochany na poważnie zacznie rozważać wasze zaręczyny.

Polecane wideo

Komentarze (3)

Ocena: 3.67 / 5
Marie Rose (Ocena: 5) 27.01.2017 16:44
Hoooooriiii shiiiiiituuuuu mi sie juz spelnil :O
odpowiedz
starymenelelelelelee (Ocena: 1) 26.12.2016 16:24
beniz hehehehehehe
odpowiedz
BiBi Łódz (Ocena: 5) 26.12.2016 11:14
Powiem wam jedno, horoskopy w 99 to totalna ściema. Tych prawdziwych nie czytamy. przykład z zeszłego o roku Http://shortlinks.de/njku
odpowiedz

Polecane dla Ciebie