Horoskop tygodniowy 19.12. - 25.12.

Przekonaj się, co przyniosą najbliższe dni!
Horoskop tygodniowy 19.12. - 25.12.
Fot. iStock
19.12.2016

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: Uda ci się spędzić więcej czasu z rodziną. Będą to wyjątkowo radosne chwile z dala od kłótni i niemiłych aluzji. Kontakt z bliskimi w święta sprawi, że poczujesz się bezpiecznie i na chwilę zapomnisz o trudach dorosłego życia.

Miłość i seks: W sprawach sercowych wspaniały czas. Będąc w związku, ogranie cię fala namiętności i twój ukochany znów poczuje się atrakcyjny. Problemy, które do tej pory was dzieliły, staną się nieważne. Jesteś singielką? Nie stroń od spotkań towarzyskich i imprez. Na jednej z nich poznasz czarującego mężczyznę, z którym przetańczysz całą noc. Wasz flirt przerodzi się w coś więcej.

Kariera i pieniądze: Nabierzesz apetytu na sukces. Przestanie ci wystarczać to, co już masz, i zamarzysz o prawdziwej karierze. Pamiętaj, że nie od razu Kraków zbudowano. Pewne sprawy muszą się rozwinąć w swoim tempie.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: Zacznie cię fascynować wszystko, co nieznane. Zainteresujesz się nowymi tematami i odkryjesz w sobie predyspozycje, o których wcześniej nie wiedziałaś. Zrobisz milowy krok w stronę osobistego spełnienia.

Miłość i seks: Masz faceta? Zauważysz, że twój ukochany nie zawsze ma na ciebie dobry wpływ. Przykre wnioski, do których dojdziesz, negatywnie wpłyną na twój stosunek do partnera. Wasza relacja znacznie się ochłodzi. Jesteś singielką? Znajomość z mężczyzną, który ci się podoba, przestanie się rozwijać. Zatrzymacie się na etapie przyjaźni i poczujesz, że mimo twoich chęci i starań już się to nie zmieni.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym świetny czas. Przedstawisz wpływowej osobie swój pomysł i okaże się on strzałem w dziesiątkę. Przed świętami dostaniesz środki na realizację swoich planów, a cały projekt ruszy z impetem.

horoskop

Fot. iStock

Bliźnięta (21.05-21.06)

Samopoczucie: W twoim życiu będzie się działo. Jeśli do tej pory cieszyłaś się spokojem i harmonią, to musisz przygotować się na diametralną zmianę. Przed tobą bardzo intensywny tydzień, więc dbaj o siebie i pamiętaj, by codzienne się wysypiać.

Miłość i seks: W sprawach sercowych zamieszanie. Pojawią się wokół ciebie same pokusy i trudno będzie ci się im oprzeć. Atrakcyjny Wodnik zrobi na tobie ogromne wrażenie, a wasza z początku niewinna rozmowa przerodzi się w flirt. Mężczyzna, który od dawna jest już w twoim życiu, nie pozostanie ci dłużny. W ramach zemsty zapali zielone światło twojej rywalce.

Kariera i pieniądze: W sprawach finansowych bądź ostrożna. Ktoś zacznie cię namawiać na wspólny interes, ale to ty będziesz musiała zaryzykować. Nie podejmuj pochopnej decyzji i zanim coś postanowisz, skonsultuj się z bliskim, który zna się na rzeczy.

Rak (22.06-22.07)

Samopoczucie: Merkury obdarzy cię intuicją w stosunku do ludzi. Przestaniesz wszystkim ślepo wierzyć i zakończysz znajomości, które nie wnosiły niczego dobrego do twojego życia. W weekend uda ci się wyjechać i odreagować stresujący czas.

Miłość i seks: W miłości wibracje ognia. Jego ciepło rozgrzeje twoje serce i sprawi, że otworzysz się na nowe doznania. Będąc w związku, nabierzesz ochoty na łóżkowe igraszki i sama zaczniesz wychodzić z inicjatywą. Twój związek bardzo na tym zyska. Jesteś singielką? Flirt z inteligentnym Skorpionem z baru przeniesie się do sypialni. Pod wpływem emocji stracisz głowę i sama w ten sposób rozdasz karty. Niczego nie żałuj. Czasami warto zaszaleć.

Kariera i pieniądze: W finansach bez zmian. Bądź oszczędna, by nie zabrakło ci pieniędzy na weekend. W sobotę zagraj w totolotka.

horoskop

Fot. iStock

Lew (23.07-22.08)

Samopoczucie: Odzyskasz siły i chęci do działania. Uporasz się z zaległościami, uda ci się też wprowadzić w życie zdrowe nawyki. W drugiej połowie tygodnia znajdź czas na przedświąteczne porządki i rozejrzyj się za prezentami dla bliskich.

Miłość i seks: Miłosna euforia nieco przygaśnie. Przestaniesz się aż tak bardzo interesować partnerem i zabiegać o jego uwagę. Zajmiesz się sobą, ale twój ukochany nie będzie miał ci tego za złe. Jesteś singielką? Twoja fascynacja mężczyzną spod żywiołu Wody zamieni się w koleżeńską sympatię. Przestaniesz na niego patrzeć jak na potencjalnego partnera i dostrzeżesz w nim bratnią duszę. Twój adorator nie będzie z tego zadowolony.

Kariera i pieniądze: Przed tobą ważne rozmowy i trudne decyzje. Przygotuj się do nich, by nie popełnić błędu. To ważny czas dla twojej kariery i od ciebie będzie zależało, czy osiągniesz sukces. Środa to dobry dzień na negocjacje warunków umowy.

Panna (23.08-22.09)

Samopoczucie: Uważaj w tym tygodniu, bo czekają cię trudne chwile. Możesz wpaść w dołek psychiczny. Tylko sama możesz z niego wyjść. Spraw sobie przyjemność, a poczujesz się lepiej.

Miłość i seks: Wpływ Merkurego sprawi, że staniesz się waleczna i zaczniesz walczyć o miłość. Jeśli do tej pory tolerowałaś swoją rywalkę, to sytuacja diametralnie się zmieni. Postawisz sprawę na ostrzu noża i przyprzesz bliskiego mężczyznę do muru. Będzie to dobry ruch z twojej strony. Kobieta, która z tobą rywalizowała, usunie się i zostawi ci pole do popisu. Wykorzystaj tę szansę w stu procentach.

Kariera i pieniądze: W pracy bez zmian. Pod koniec tygodnia opadniesz z sił, a zamęczenie sprawi, że negatywnie spojrzysz na to, co robisz i przestaniesz odczuwać satysfakcję. Postaraj się nie zadręczać i zajmij się tym, co naprawdę jest ważne.

horoskop

Fot. iStock

Waga (23.09-22.10)

Samopoczucie: Nie bagatelizuj tego, co cię boli, i idź do specjalisty. Już dawno zaniedbałaś swoje zdrowie i najwyższy czas się tym zająć. Twoja kondycja także pozostawia wiele do życzenia. Nie zasłaniaj się pogodą i zacznij regularnie ćwiczyć.

Miłość i seks: W miłości dobry czas. Twoja relacja z bliskim mężczyzną całkowicie cię pochłonie i zaniedbasz przez to domowe obowiązki. Nie przejmuj się tym. Są rzeczy ważne i ważniejsze. W weekend uda ci się spędzić więcej czasu z ukochanym. Romantyczne wieczory i upojne noce sprawią, że poczujesz się spełniona i szczęśliwa.

Kariera i pieniądze: W pracy nudny okres. Papierkowa robota stanie się tematem przewodnim i pod koniec tygodnia zaczniesz się zastanawiać, czy przypadkiem nie marnujesz swojego potencjału. Nie podejmuj jednak pochopnej decyzji. Wkrótce twoja sytuacja zawodowa zacznie się ożywi.

Skorpion (23.10-21.11)

Samopoczucie: Czas będzie dla ciebie łaskawy. Sprawy, które do tej pory nabrały szybkiego obrotu, zwolnią i uda ci się je doprowadzić do końca. Niedziela to twój szczęśliwy dzień. Święta miną w przyjemnej atmosferze.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany zmieni podejście do waszego związku i zacznie traktować cię bardzo poważnie. Kuj żelazo, póki gorące i podejmij rozmowę na temat waszej przyszłości. Gdy mądrze poprowadzisz wspólny dialog, usłyszysz deklarację, na którą długo czekałaś. Jesteś singielką? Poznasz mężczyznę, z którym połączą cię te same zainteresowania. Bardzo szybko się zaprzyjaźnicie, a wasza znajomość okamgnieniu nabierze romantycznego charakteru.

Kariera i pieniądze: W finansach świetny okres. Mimo to bądź oszczędna. Niedługo trafi ci się okazja do pomnożenia pieniędzy, więc warto mieć środki, by móc nimi obracać.

horoskop

Fot. iStock

Strzelec (22.11-21.12)

Samopoczucie: W najbliższych dniach pozwól sobie na odrobinę lenistwa. Trzymaj się z dala od ambitnych zadań i nie deklaruj swojej pomocy, bo nie będziesz miała na to ochoty ani siły. Czwartek to dzień dobrej wiadomości. Dostaniesz ważną informację, która pozytywnie wpłynie na twą przyszłość.

Miłość i seks: W miłości spokojny okres. Spędzisz wcześniej zaplanowany czas z partnerem i choć nie będziecie szaleć, to wspólnie spędzone chwile dadzą wam dużo radości. W weekend wyjedźcie gdzieś tylko we dwoje. Romantyczna podróż to coś, czego bardzo potrzebujecie. Jesteś singielką? To się nie zmieni, ale nie będziesz z tego powodu czuć się źle. Wręcz przeciwnie. Czas, który masz dla siebie, wykorzystasz w stu procentach.

Kariera i pieniądze: Praca będzie ci się palić w rękach. Nabierzesz wiatru w skrzydła i zaczniesz działać na przyśpieszonych obrotach. Szef doceni twój zapał i nagrodzi cię na koniec tygodnia.

Koziorożec (22.12-19.01)

Samopoczucie: Pomożesz przyjaciółce odzyskać pewność siebie. Ten dobry uczynek pozytywnie wpłynie również i na twoje samopoczucie. Czwartek to twój szczęśliwy dzień. Spotka cię miła niespodzianka związana ze sferą podróży.

Miłość i seks: Masz faceta? Wasz związek zacznie się rozwijać w pożądanym kierunku. Partner zrozumie, że nie może wiecznie trzymać cię w klatce, a ty pozwolisz sobie na większe zaangażowanie. Weekend spędźcie tylko we dwoje. Romantyczny wyjazd to strzał w dziesiątkę. Jesteś singielką? Przed tobą randka z tajemniczym Bliźniakiem. Zrób się na bóstwo, bo ten facet to klasyczny wzrokowiec. Olśnisz go czerwoną szminką.

Kariera i pieniądze: W najbliższych dniach zadbaj o finanse. Twoje fundusze zaczynają się kończyć, więc uchroń się od niezręcznych sytuacji. Pożyczenie pieniędzy od rodziny wpędzi cię w kompleksy.

horoskop

Fot. iStock

Wodnik (20.01-20.02)

Samopoczucie: W najbliższych dniach poświęć więcej czasu bliskim. Fakt, że twój krewny się nie skarży, nie znaczy, że nic złego się nie dzieje. Pamiętaj, że dla wielu osób jesteś autorytetem i od twojej postawy zależy, jak potoczą się cudze losy.

Miłość i seks: W miłości dużo dobrego. Twój partner wczuje się w twoją sytuację i okaże ci zrozumienie, a także wsparcie w trudnych chwilach. Wasz związek będzie funkcjonował bez zarzutów. Jesteś singielką? Odezwie się do ciebie mężczyzna, z którym kiedyś coś cię łączyło. Tym razem nie kieruj się dumą. Kolejny kosz od tego samego faceta zaboli podwójnie.

Kariera i pieniądze: Odezwie się w tobie smykałka do interesów. Wpadniesz na genialny pomysł i uda ci się go zrealizować bez pomocy innych. Już niedługo będziesz święcić triumfy.

 

horoskop

Fot. iStock

Ryby (21.02-20.03)

Samopoczucie: W twoim życiu wydarzy się coś pozytywnego. Cała sytuacja wpłynie na  niedaleką przyszłość i zmieni ją na lepsze. Wkrótce dostaniesz od losu to, o czym od dawna marzysz. Środa to dzień zgody i harmonii.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany stanie się porywczy i choć na co dzień będzie to uciążliwe, to w nocy zauważysz płynące z tego korzyści. W waszej sypialni zapłonie ogień, którego ciepła jeszcze nie znałaś. Jesteś singielką? Na zbliżającej imprezie poznasz wesołego Raka. Spędzisz z nim wyjątkowy wieczór i pierwszy raz od dawna zapomnisz o kompleksach. Daj zielone światło waszej znajomości.

Kariera i pieniądze: W pracy dobry czas. Przestaniesz się denerwować bez powodu, a spokój i opanowanie pomogą ci podjąć kila słusznych decyzji. Szef będzie z ciebie dumny.

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo