Twój horoskop tygodniowy

Wróżka Nunila przepowiada przyszłość dwunastu znakom zodiaku.
Twój horoskop tygodniowy
Fot. iStock
12.12.2016

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: Siedzący tryb życia da ci się we znaki. Poczujesz się cięższa, a wieczorami zacznie ci dokuczać ból pleców. Aktywność fizyczna to jedyne lekarstwo na twoje dolegliwości. Nie zasłaniaj się brakiem czasu i zapisz się na fitness.

Miłość i seks: Masz faceta? Partner zajmie się swoimi sprawami i da ci więcej luzu. Zamiast się cieszyć, poczujesz się odstawiona na boczny tor. Pod wpływem impulsu zachowasz się nieodpowiednio, by zwrócić na siebie jego uwagę. Niewykluczona kłótnia. Jesteś singielką? Znajomość z mężczyzną, który ci się podoba, zacznie zmierzać w innym kierunku. Jak najszybciej zainterweniuj. Taka relacja nie jest ci potrzebna.

Kariera i pieniądze: Zdarzenie z początku tygodnia sprawi, że spojrzysz na swoją karierę z innej perspektywy. Zauważysz błędy, które do tej pory popełniałaś, i zmienisz swoją taktykę. Będzie to krok w stronę zawodowego sukcesu.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: W najbliższych dniach poświęć więcej czasu rodzinie. Twoi bliscy będą potrzebować twojej pomocy. Weekend spędź spokojnie, najlepiej w domowym zaciszu. Twój organizm potrzebuje regeneracji.

Miłość i seks: Masz faceta? Wasza miłość z każdym dniem będzie coraz silniejsza, a mimo to nad waszym związkiem pojawią się czarne chmury. Pewne sprawy zaczną się wymakać spod kontroli, więc nie oglądaj się na partnera i pierwsza zainterweniuj. Jesteś singielką? Mężczyzna, z którym ostatnio prowadziłaś pasjonującą dyskusję, napisze do ciebie. Tym razem bądź bardziej kokieteryjna. Zamiast się sprzeczać – flirtuj, a skradniesz jego serce.

Kariera i pieniądze: Dostaniesz ciekawą propozycję zawodową. Niewiele będzie ona miała wspólnego z twoim wykształceniem i doświadczeniem, ale nie zrazi cię to. Wręcz przeciwnie: twój apetyt na nowe doznania i wrażenia przekona cię do podjęcia zaskakującej decyzji.

horoskop tygodniowy

Fot. iStock

Bliźnięta (21.05-21.06)

Samopoczucie: Zdenerwowanie i rozkojarzenie miną. Poczujesz się lepiej i uda ci się odzyskać wewnętrzną równowagę. Zyskają na tym twoje relacje z bliskimi. Przestaniesz szukać dziury w całym, a w razie sprzeczki pierwsza wyciągniesz rękę na zgodę.

Miłość i seks: W miłości czas ożywienia. Twoje serce na przekór pogodzie stanie się gorące i otwarte, zwłaszcza jeśli jesteś singielką. Twoja miłosna energia przyciągnie do ciebie romantycznego mężczyznę. Już od pierwszej rozmowy zaczniecie flirtować. Masz faceta? Pokochasz go na nowo i patrząc przez różowe okulary, przymkniesz oko na wady, których do tej pory nie byłaś w stanie zaakceptować. Wasz związek zmieni się na korzyść.

Kariera i pieniądze: W pracy spokojnie. Tydzień roboczy upłynie przewidywalnie, dlatego w drugiej połowie tygodnia zaczniesz odczuwać znudzenie. Postaraj się tego nie okazywać. W przeciwnym wypadku szef dołoży ci obowiązków i to przed samym weekendem.

Rak (22.06-22.07)

Samopoczucie: W najbliższych dniach będziesz potrzebowała więcej spokoju. Znajdź czas na relaks i wyciszenie, bo ostatnio zrobiłaś się nadpobudliwa. Jest to reakcja na stres, który w sobie kumulujesz. Jeśli czujesz, że sobie z tym nie radzisz, otwórz się i porozmawiaj z bliską osobą o swoich problemach. Zrzucisz z siebie ciężar, który nie pozwala ci normalnie funkcjonować.

Miłość i seks: W sprawach sercowych przejmiesz pałeczkę. Bliski mężczyzna zda się na ciebie i pozwoli ci budować waszą relację na twoich zasadach. Od ciebie będzie zależało, ile będzie w niej przyjaźni, a ile erotyzmu. Warto dobrze przemyśleć tę kwestię, bo wreszcie masz szansę stworzyć związek, o jakim zawsze marzyłaś. Nie zmarnuj tej szansy.

Kariera i pieniądze: To świetny czas dla spraw zawodowych. Twoje pomysły i transakcje za każdym razem będą trafione. Zarobisz dobre pieniądze i umocnisz swoją pozycję w firmie. Niewykluczony awans.

horoskop tygodniowy

Fot. iStock

Lew (23.07-22.08)

Samopoczucie: Uda ci się wytrwać w swoim postanowieniu. Będzie cię to dużo kosztować, ale mimo tak wielu przeszkód wytrwasz i osiągniesz swój cel. W środę spotka cię miła niespodzianka związana ze sprawami towarzyskimi.

Miłość i seks: Do spraw sercowych zaczniesz podchodzić bardzo emocjonalnie. Staniesz się wrażliwa i romantyczna, ale mężczyzna, na którym ci zależy, nie podzieli twojego podejścia. Przestaniecie się rozumieć, a wasza relacja na tym straci. Pod koniec tygodnia uda się wam szczerze porozmawiać. Spojrzysz na pewne sytuacje jego oczami i uświadomisz sobie, że nie do końca miałaś rację.

Kariera i pieniądze: To dobry czas na inwestycje. Zamiast wydawać, odłóż trochę grosza, bo wkrótce trafi ci się okazja do pomnożenia pieniędzy. Nie bój się postawić wszystkiego na jedną kartę. Kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana.

Panna (23.08-22.09)

Samopoczucie: Przed tobą udany tydzień. Zacznie ci się wieść, a przychylność losu pomoże ci zakończyć sprawę urzędową. Weekend sprzyja wyjazdom. Zaplanuj go, by nie marnować czasu na błądzenie.

Miłość i seks: W miłości dobry okres, zwłaszcza jeśli jesteś w stałym związku. Nauczysz się postępować ze swoim partnerem, a nowa taktyka na dobre zaprowadzi spokój i harmonię między wami. Jesteś singielką? Spodoba ci się były chłopak koleżanki. Nie skreślaj go, bo między nimi od dawna nic już nie ma. Jeśli chcesz mieć czyste sumienie, porozmawiaj z nią na ten temat. Zaskoczy cię aprobata z jej strony. Nie doszukuj się w tym intrygi.

Kariera i pieniądze: W pracy spokojny okres. Szef przestanie cię obarczać zadaniami, na które nie masz czasu, i zajmiesz się tym, co lubisz i w czym jesteś dobra. Pod koniec tygodnia usłyszysz budująca pochwałę.

horoskop tygodniowy

Fot. iStock

Waga (23.09-22.10)

Samopoczucie: Będziesz musiała więcej czasu poświęcić rodzinie, odgrywając rolę mediatora. Dzięki tobie twoi bliscy dogadają się, a spokojna atmosfera znów zagości w twoim rodzinnym domu. Weekend spędzisz na zabawie z przyjaciółmi i odkryjesz na nowo swój taneczny talent.

Miłość i seks: W sprawach sercowych bądź mniej wylewna. Mężczyzna bliski twojemu sercu z jednej strony docenia twoją szczerość, ale z drugiej zaczyna widzieć cię w złym świetle. Mów o swoich osiągnięciach, ale nie w kwestii miłosnych podbojów. Pamiętaj, że każdy facet chce się czuć wyjątkowy i jedyny.

Kariera i pieniądze: W pracy bądź systematyczna, ale najpierw uporaj się ze wszystkimi zaległościami. W drugiej połowie tygodnia szef obarczy cię dodatkowymi zadaniami, myśląc, że nie masz nic do nadrobienia. Nie wyprowadzaj go z błędu, bo stracisz w jego oczach. Gdy się zmobilizujesz, wszystkiemu podołasz.

Skorpion (23.10-21.11)

Samopoczucie: Zacznie ci się układać na każdym polu i dostrzeżesz to już na początku tygodnia. Z każdą sprawą bez trudu się uporasz i wszystko pójdzie lepiej, niż się tego spodziewałaś. W okolicach środy dostaniesz wiadomość, na która czekałaś. Jej treść pozytywnie cię zaskoczy.

Miłość i seks: W sprawach sercowych więcej spokoju, zwłaszcza jeśli jesteś singielką. Zakończysz toksyczne znajomości i zmienisz swoje priorytety. Skupisz się jedynie na wartościowych relacjach i przestaniesz skakać z kwiatka na kwiatek, co wcale cię nie uszczęśliwiało. Masz faceta? Spędzisz z nim miłe chwile, podczas których wyjaśnicie sobie kilka spornych kwestii. W weekend uda się wam zrealizować wspólny plan, co jeszcze bardziej was uszczęśliwi.

Kariera i pieniądze: Twoja sytuacja materialna ustabilizuje się. Nie będziesz miała powodów do narzekań, a nawet będziesz w stanie wesprzeć finansowo bliską osobę. W czwartek zagraj w totolotka.

horoskop tygodniowy

Fot. iStock

Strzelec (22.11-21.12)

Samopoczucie: Przed tobą udany tydzień. Każdy dzień będzie oferował ci coś nowego i nie wydarzy się nic, co mogłoby popsuć ci humor na weekend. Wolny czas spędzisz z bliską osobą, z którą porozmawiasz od serca.

Miłość i seks: W miłości dobry okres. Jeśli jesteś w związku, to między wami zrodzi się coś pięknego i wartościowego. Poczujesz, że tworzycie świetną parę i że nic nie jest w stanie was rozdzielić. Jesteś singielką? Znajomość z mężczyzną spod żywiołu Ognia nabierze rumieńców. Przełamiecie bariery i zbliżycie się do siebie zarówno emocjonalnie, jak i fizycznie.

Kariera i pieniądze: W pracy monotonia. Zaczniesz się zastanawiać, czy podjęłaś słuszny wybór i czy znajdujesz się we właściwym miejscu. Wesoła atmosfera w firmie pozwoli ci rozwiać wątpliwości. Spojrzysz na swoje zajęcie z innej perspektywy i odkryjesz kolejne plusy.

Koziorożec (22.12-19.01)

Samopoczucie: Osoba, do której do tej pory żywiłaś niechęć, okaże się nie tylko kimś ciekawym, ale i życzliwym. Uświadomisz sobie, że źle zinterpretowałaś całą sytuację i przez swoje wybujałe ego straciłaś szansę na wartościową znajomość. Wyciągnij wnioski.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany oprze się pokusie i odprawi z kwitkiem kobietę, która od dawana ostrzy sobie na niego pazurki. Odetchniesz z ulgą, ale wciąż będziesz czuła niepokój. Nie uciekaj się do nieczystych zagrywek, bo to rozwiązanie na krotką metę. Jesteś singielką? To się nie zmieni, ale jak zwykle będziesz cieszyć się powodzeniem niezależnie od miejsca, w którym się znajdziesz. Zastanów się, gdzie w takim razie tkwi błąd. Być może onieśmielasz mężczyzn, dlatego boją się zrobić pierwszy krok.

Kariera i pieniądze: W pracy świetny okres. Osiągniesz sukces, który otworzy przed tobą drzwi do kariery. Twoja sytuacja zawodowa zmieni się z dnia na dzień.

horoskop tygodniowy

Fot. iStock

Wodnik (20.01-20.02)

Samopoczucie: Osoba, z którą jeszcze niedawno byłaś bardzo blisko, nie będzie miała dla ciebie czasu. Poczujesz się odstawiona na drugi plan, a twoją uwagę zajmie ktoś, kto tak naprawdę nie zasługuje na twoją sympatię. Zanim zaangażujesz się w nową przyjaźń, zastanów się, czy nie robisz tego, by się odegrać.

Miłość i seks: Masz faceta? Nie będziesz mogła mu nic zarzucić. Twój ukochany pomoże ci w rutynowych obowiązkach, a nawet sam zacznie wychodzić z inicjatywą. Jego wsparcie będzie dla ciebie bezcenne. Jesteś singielką? Znajomość z mężczyzną, z którym łączą cię zawodowe stosunki, zacznie się rozwijać w kierunku romansu. Poczujesz to na służbowym zebraniu, które niedługo cię czeka. Zrób wszystko, by zawistny współpracownik tego nie odkrył.

Kariera i pieniądze: To dobry czas dla spraw finansowych. Opanujesz sytuację, a pieniądze przestaną same znikać z twojego portfela. W sobotę zagraj w totolotka. Masz szansę dużo wygrać. 

 

horoskop tygodniowy

Fot. iStock

Ryby (21.02-20.03)

Samopoczucie: Będziesz mogła komuś pomoc i zrobisz to bezinteresownie. Życzliwy gest wobec drugiej osoby sprawi, że sama poczujesz się lepiej i zaimponujesz otoczeniu. W piątek spotka cię miła niespodzianka związana z życiem rodzinnym.

Miłość i seks: W miłości bez zmian. Jeśli nie jesteś do końca zadowolona z obecnego stanu rzeczy, nie czekaj biernie na ruch ze strony bliskiego mężczyzny. Ten facet nie jest porywczy, zwłaszcza gdy w grę wchodzą sprawy damsko-męskie. Wyjdź z inicjatywą i zacznij rozmowę. Jeśli mądrze ją poprowadzisz, usłyszysz deklarację, która cię zadowoli i uspokoi.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym nowe możliwości. Dostaniesz kolejną ofertę pracy i staniesz przed trudnym wyborem. Przeanalizuj wszystkie za i przeciw, kładąc nacisk na kwestię finansową. W niedalekiej przyszłości pieniądze będą ci bardzo potrzebne.

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo