Horoskop tygodniowy 21.11. - 27.11.

Sprawdź, co będzie się działo w tym tygodniu.
Horoskop tygodniowy 21.11. - 27.11.
Fot. iStock
21.11.2016

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: Osoba, która jest ci bliska, szczerze z tobą porozmawia i otworzy ci oczy na wiele spraw. Okaże się, że do tej pory mylnie interpretowałaś niejedną sytuację. Weź sobie dobre rady do serca i zastosuj się do nich. Niedziela to dzień miłej niespodzianki.

Miłość i seks: W sprawach sercowych bez zmian. Czeka cię udany tydzień z partnerem, ale zabraknie między wami namiętności. Nie obwiniaj go, zwłaszcza że ostatnio miał ciężki okres. Jeśli brakuje ci fizycznej bliskości, to nie czekaj i wyjdź z inicjatywą. Jesteś singielką? To się nie zmieni i pierwszy raz od dawna zaczniesz nad tym ubolewać. Zamiast dołować się w samotności, wyjdź do ludzi. Książę nie zapuka do twojego okna, jeśli nie wie, że istniejesz.

Kariera i pieniądze: W pracy okres zbierania plonów. To, co zrobiłaś i do czego się przyłożyłaś, zaowocuje. Będziesz miała nie tylko satysfakcję, ale i pieniądze.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: Przed tobą udany tydzień. Będziesz musiała pozałatwiać wiele spraw, ale uda ci się dopiąć wszystko na ostatni guzik. W weekend nie stroń od przyjaciół i zabawy. Impreza do białego rana to coś, czego ci trzeba.

Miłość i seks: W miłości świetny okres. Poczujesz, że masz przy sobie swoją drugą połowę i przestaniesz się bać deklaracji. Zrobisz milowy krok do przodu, a twój ukochany wreszcie poczuje się bezpiecznie. Jesteś singielką? Na twojej drodze pojawi się temperamentny Baran. Dojdzie między wami do starcia, ale wasza kłótnia będzie początkiem płomiennego romansu.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym bez zmian. W środę unikaj konfrontacji z szefem. Jeśli zamierzasz z nim porozmawiać, zrób to kiedy indziej.

horoskop

Fot. iStock

Bliźnięta (21.05-21.06)

Samopoczucie: Spotka cię stresująca sytuacja, która popsuje ci humor na cały tydzień. Przestaniesz cieszyć się z rzeczy, które do tej pory były twoim motorem napędzającym. W weekend dostaniesz dobrą wiadomość. Pomyślna informacja pomoże ci odzyskać samopoczucie.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany zrozumie swój błąd i zacznie się starać. Życie u jego boku stanie się łatwiejsze i znacznie przyjemniejsze. Pod koniec tygodnia usłyszysz wyznanie, które cię wzruszy. Jesteś singielką? Zainteresuje się tobą mężczyzna, z którym łączą się zawodowe stosunki. Flirt to nic złego, jeżeli nie prowadzi do romansu w pracy. Bądź czujna i nie trać głowy.

Kariera i pieniądze: Twoja sytuacja finansowa poprawi się. Nie będziesz musiała pożyczać pieniędzy od bliskich i uda ci się odłożyć trochę grosza. W sobotę zagraj w totolotka.

Rak (22.06-22.07)

Samopoczucie: Nie wszystko będzie się układało po twojej myśli, ale nie zabraknie ci optymizmu. Druga połowa tygodnia sprzyja podróżom. Wyjedź gdzieś daleko, nawet jeśli „gonią” cię obowiązki. Życie nie składa się wyłącznie z pracy.

Miłość i seks: W miłości więcej energii Słońca. Z ukochanym spędzisz wyjątkowy czas pełen romantyzmu i beztroskiej zabawy. Wasze uczucia odżyją. Jesteś singielką? Mężczyzna, z którym okazjonalnie się spotykasz, zapragnie być z tobą na stałe. Tym razem się nie wycofasz. Słońce doda ci odwagi i wiary w to, że może się wam udać.

Kariera i pieniądze: To nie najlepszy czas dla spraw zawodowych. Poczujesz, że znajdujesz się w nieodpowiednim miejscu i nie widzisz dalszych perspektyw. Przeczekaj ten okres, robiąc to, co do ciebie należy.

horoskop

Fot. iStock

Lew (23.07-22.08)

Samopoczucie: W najbliższych dniach zadbaj o zdrowie, a szczególnie o drogi oddechowe. Będziesz podatna na infekcje, a twój tryb życia zostawia wiele do życzenia. Piątek to dzień miłej niespodzianki związanej z finansami.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany poświęci ci więcej uwagi, a wasz związek zmieni się na lepsze. W weekend uda się wam spędzić więcej czasu tylko we dwoje, a wspólnie spędzone chwile stworzoną warunki zarówno do szczerych rozmów, jak i harców w sypialni. Jesteś singielką? Nie będziesz potrafiła zapomnieć o mężczyźnie, z którym przeżyłaś płomienny romans. Los spłata ci figla – wasze drogi znów się skrzyżują i to w najmniej oczekiwanym momencie. Trzymaj nerwy i emocje na wodzy. Rozdrapane rany bolą jeszcze bardziej.

Kariera i pieniądze: W pracy wolniejsze tempo. Nie ubędzie ci obowiązków, ale nauczysz się gospodarować czasem i pogodzisz życie osobiste z zawodowym. W czwartek usłyszysz na swój temat wiele komplementów, które pozytywnie wpłyną na twoją efektywność.

Panna (23.08-22.09)

Samopoczucie: Nabierzesz odwagi, by nie tylko mówić ludziom to, co myślisz, ale także przestaniesz przejmować się opiniami na swój temat. Będzie to milowy krok w stronę znajomości, które są warte twojego czasu i uwagi. Zaczniesz uważniej dobierać sobie przyjaciół, stawiając na jakość, a nie na ilość.

Miłość i seks: W miłości bez zmian. Co prawda, będziesz zadowolona z obecnego stanu rzeczy, a nawet poczujesz się spełniona, ale w głębi serca będziesz za czymś tęskniła. Nie oszukuj się, że zamknęłaś pewien rozdział w swoim życiu. Tak naprawdę wciąż nie możesz sobie wybaczyć popełnionych błędów.

Kariera i pieniądze: Twoja sytuacja finansowa zmieni się na lepsze. Nie będziesz zarabiać kokosów, ale wreszcie się uniezależnisz od osób, które wcześniej w jakiś sposób cię utrzymywały. We wtorek zagraj w totolotka.

horoskop

Fot. iStock

Waga (23.09-22.10)

Samopoczucie: Twoje życie zmieni się na lepsze, a ty poczujesz że w głębi duszy jesteś szczęśliwa. Przestanie męczyć cię chandra i powrócisz zarówno do swoich pasji, jak i do zabawy. Tańce do białego rana w gronie przyjaciół przyniosą ci jeszcze więcej radości.

Miłość i seks: W sprawach sercowych więcej emocji. Wydarzy się coś przełomowego i choć wcześniej nigdy byś do tego nie dopuściła, to okaże się, że do tej pory podchodziłaś do pewnych sytuacji niepotrzebnie uprzedzona. W twojej sypialni zapłonie ogień nieokiełzanej namiętności.

Kariera i pieniądze: W pracy więcej obowiązków i tym samym więcej nerwów. Postaraj się nie przejmować krytyką przełożonego. Tak naprawdę szef bardzo cię lubi i ceni, ale gdy emocje biorą górę, mówi trochę za dużo. Negatywne komentarze puść koło ucha.

Skorpion (23.10-21.11)

Samopoczucie: W twoim życiu będzie się działo, ale nie zabraknie ci energii i dobrego humoru. Jedyne, na co musisz, uważać to kontuzje. Bądź ostrożna podczas biegania i ćwiczeń na siłowni.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany zajmie się swoimi sprawami, ale wcale nie będzie ci to przeszkadzało. Wręcz przeciwnie – ucieszysz się, że sama możesz o sobie decydować i gospodarować czasem, jak ci się podoba. Jesteś singielką? W najbliższych dniach to się nie zmieni, ale życie w pojedynkę zacznie przynosić ci dużo radości. Pokochasz niezobowiązujące flirty i otworzysz się na przelotne romanse.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym świetny okres. Spotka cię sytuacja, która pozytywie wpłynie na twoja karierę i podejście do pracy. Odczujesz ogromną satysfakcję i znów będziesz z siebie dumna.

horoskop

Fot. iStock

Strzelec (22.11-21.12)

Samopoczucie: Czas będzie dla ciebie łaskawy. Mimo nadmiaru zajęć, znajdziesz chwilę dla siebie i pozałatwiasz sprawy, które spędzały ci sen z powiek. W weekend uda ci się spotkać z przyjaciółką. Wasza szczera rozmowa da ci dużo do myślenia. Skorzystaj z jej porad.

Miłość i seks: Masz faceta? Spędzicie razem romantyczne chwile, które będą twoją odskocznią. Nie będzie między wami fajerwerków, a mimo to poczujesz, że jest tak, jak być powinno. Partner podzieli twoje zdanie. Jesteś singielką? Na twoim horyzoncie pojawi się atrakcyjny Koziorożec. Z nim nie pójdzie ci tak łatwo, więc nie zrażaj się, gdy na starcie nie dostaniesz zielonego światła. O tego faceta warto zabiegać.

Kariera i pieniądze: Twoja sytuacja finansowa nie zmieni się. Uzbrój się w cierpliwość. Wkrótce zarobisz więcej, niż mogłabyś się spodziewać.

Koziorożec (22.12-19.01)

Samopoczucie: Przed tobą udany tydzień, ale mimo to zabraknie ci energii do działania. Zaczniesz rozpamiętywać przeszłość i zamiast skupić się na teraźniejszości, będziesz wspominać to, co już było i nigdy nie wróci. Pogrążanie się w melancholii niczemu nie służy. Postaraj się żyć chwilą, a odzyskasz utraconą radość.

Miłość i seks: W sprawach sercowych wibracje ognia. Jego ciepło roztopi twoje skamieniałe serce. Zaczniesz odczuwać nie tylko emocje, ale i miłość w czystej postaci. Mężczyzna, dla którego jesteś wszystkim, wreszcie się uspokoi i przestanie popełniać błędy wynikające z jego poczucia niepewności. Wasza relacja bardzo na tym zyska.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym nowa oferta. Zanim ją odrzucisz, zastanów się dwa razy. Tym razem gra jest warta świeczki.

horoskop

Fot. iStock

Wodnik (20.01-20.02)

Samopoczucie: Najbliższe dni będą układały się kontrastowo. Nie zabraknie ci powodów do zadowolenia, ale niestety nieraz poczujesz również i zawód. W wolnej chwili zabaw się tak jak dawniej, nawet jeśli gonią cię obowiązki. W ten sposób odreagujesz.

Miłość i seks: W miłości nie najlepszy okres. Euforia minie i zaczniesz wiedzieć to, co naprawdę jest, a nie tylko to, co chciałaś widzieć. Poczujesz rozczarowanie i zaczniesz się zastanawiać, czy to, co teraz budujesz, ma sens. Przygnębienie pogłębi rozmowa z bliskim mężczyzną. Twój wybranek nie wyprowadzi cię z błędu, a wręcz przeciwnie – doleje oliwy do ognia. Do ciebie będzie należał kolejny krok.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym świetny okres. Tydzień zaczniesz sukcesem, a dobra passa potrwa aż do weekendu. Piątek to dzień zbierania pochwał i nagród.

 

horoskop

Fot. iStock

Ryby (21.02-20.03)

Samopoczucie: Zapragniesz zmienić coś w swoim życiu, ale wciąż będzie ci brakowało odwagi. Pierwszy krok zawsze jest najtrudniejszy, ale im szybciej go z robisz, tym lepiej. Czekając, aż los sam się do ciebie uśmiechnie, jedynie tracisz czas.

Miłość i seks: W miłości dobry okres. Jeśli do tej pory narzekałaś na samotność, to w twoim towarzystwie pojawi się więcej mężczyzn. Jeden z nowych adoratorów bardzo przypadnie ci do gustu. W związku poczujesz się szczęśliwa i spełniona. W okolicach weekendu uda ci się spędzić więcej czasu z partnerem. Wspólne chwile pozwolą wam zapomnieć o troskach codziennego dnia.

Kariera i pieniądze: W pracy zastosuj zasadę ograniczonego zaufania. Współpracowniczka, która udaje koleżankę, tylko czeka na twoje potknięcie. Nie stwarzaj jej możliwości, by mogła wybielić się twoim kosztem.

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo