Horoskop tygodniowy 14.11. - 20.11.

Planując tydzień, warto wziąć pod uwagę horoskop dla swojego znaku zodiaku.
Horoskop tygodniowy 14.11. - 20.11.
Fot. iStock
14.11.2016

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: Będziesz w dobrej kondycji fizycznej, a mimo to dopadnie cię melancholia. To nic nadzwyczajnego, ale uważaj, by twój nastrój z refleksyjnego nie przerodził się w smutek. Pomogą ci w tym przyjaciele, więc nie stroń od spotkań towarzyskich.

Miłość i seks: W najbliższych dniach skup się na sprawach sercowych. Twoja relacja z bliskim mężczyzną zaczyna zmierzać w złym kierunku. Znajdź odpowiednią chwilę i wyjaśnij różniące was kwestie. Weekend sprzyja ważnym rozmowom. Podejmij ją w sobotę, a dojdziesz ze swoim wybrakiem do konsensusu.

Kariera i pieniądze: W pracy szczęśliwa karta. Los się do ciebie uśmiechnie i uda ci się sfinalizować umowę, od której zależy twoja zawodowa przyszłość. Pierwsza połowa tygodnia to dobry czas na podpisanie dokumentów.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: Poczujesz, że masz w sobie siłę, by wreszcie zacząć żyć tak, jak chcesz, a nie tak, jak wymagają tego od ciebie inni. Powiesz, co myślisz osobie, od której jesteś zależna, a wasza rozmowa o dziwo nie przerodzi się w kłótnię. Wtorek to dzień dobrej wiadomości.

Miłość i seks: Masz faceta? Nie spodziewaj się fajerwerków, szczególnie że ostatnio nie układało się wam najlepiej. Zamiast czekać na ruch ze strony partnera, sama zadbaj o atmosferę między wami. Jesteś singielką? W sobotni wieczór nie siedź w domu i spotkaj się z przyjaciółmi. Dzięki koleżance poznasz atrakcyjnego mężczyznę spod znaku Wagi. Jego artystyczna dusza urzeknie cię i sprawi, że następnego dnia nie będziesz potrafiła wybić go sobie z głowy.

Kariera i pieniądze: Zadbaj o sprawy finansowe już na początku tygodnia. Przeanalizuj wydatki, które cię czekają, i odłóż pieniądze na te najważniejsze. Wtorek sprzyja grom loteryjnym. Fortuna sprawi, że wpadnie ci trochę gorsza.

horoskop

Fot. iStock

Bliźnięta (21.05-21.06)

Samopoczucie: Zwalczysz przeziębienie i odzyskasz energię. Dzięki niej pogodzisz życie rodzinne z zawodowym i nikt nie będzie miał już do ciebie pretensji, że cię nie ma wtedy, kiedy jesteś potrzebna. Piątek to dzień dobrej wiadomości.

Miłość i seks: Masz faceta? Wyeliminujecie wszystkie przeszkody i już nie stanie wam na drodze do szczęścia. Wspólnie zaczniecie tworzyć świetlaną przyszłość, a w waszych sercach zapłonie miłość. Jesteś singielką? Poznasz mężczyznę, który cię zainteresuje swoją osobowością. Wreszcie poczujesz, że nadajesz z kimś na tych samych falach. Postaraj się, by wasza znajomość się rozwinęła.

Kariera i pieniądze: W pracy bez zmian. W drugiej połowie tygodnia będziesz potrzebowała więcej pieniędzy. Zamiast prosić szefa o premię, wykaż się, wykonując swoje obowiązki. Przełożony to zauważy i nagrodzi cię z własnej inicjatywy.

Rak (22.06-22.07)

Samopoczucie: Osoba, która od dawna cię wspiera, pomoże ci odzyskać pewność siebie. Uwierzysz, że jesteś w stanie osiągnąć swój cel, nawet jeśli do tej pory wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazywały, że ci się nie uda. Piątek to twój szczęśliwy dzień.

Miłość i seks: Masz faceta? To dobry czas dla twojego związku. Poczujesz, że jesteś z właściwym człowiekiem, i przestaniesz się martwić o przyszłość. Weekend spędźcie tylko razem. Wspólne leniuchowanie bardzo wam się przyda. Jesteś singielką? Mężczyzna spod znaku Barana jest dla ciebie stworzony. Jego ognisty temperament wreszcie cię przytemperuje, a ty zdasz sobie sprawę, że po latach błądzenia trafiłaś na faceta, który jest w stanie dorównać ci kroku.

Kariera i pieniądze: W pracy bez zmian. Rób swoje i nie nadwyrężaj swojej pozycji w firmie. Jest wiele osób, które biorą z ciebie przykład. Nie dawaj im negatywnego wzoru.

horoskop

Fot. iStock

Lew (23.07-22.08)

Samopoczucie: Najbliższe dni sprzyjają wszelkiej aktywności. Jeśli masz coś do zrobienia, nie przekładaj tego na potem. Dzięki dobrej organizacji pogodzisz ze sobą kilka rzeczy naraz. Sobota sprzyja wycieczkom.

Miłość i seks: Jeśli jesteś singielką, to Wenus uśmiechnie się właśnie do ciebie. Poznasz mężczyznę, który będzie nie tylko błyskotliwy, ale i szczery. Wreszcie odważysz się zaufać. Masz faceta? Będziecie się mijać, ale wasze uczucia nie osłabną. Przywykniecie do nowej sytuacji i nauczycie się ze sobą żyć w trudniejszych warunkach.

Kariera i pieniądze: Twoja kariera zacznie się rozwijać coraz szybciej. Każdy dzień będzie przynosił nowe wyzwania, a ty ze wszystkim świetnie sobie poradzisz. Wkrótce osiągniesz swój zawodowy cel.

Panna (23.08-22.09)

Samopoczucie: W najbliższych dniach zadbaj o siebie, a sprawy towarzyskie odstaw na boczny tor. Nie wdawaj się w intrygi, bo możesz zostać powiernikiem sekretów, których wcale nie chciałabyś poznać. Piątek to dzień miłej niespodzianki.

Miłość i seks: Masz faceta? Wasz związek przejdzie reaktywację. Będzie między wami tak dobrze jak na samym początku i odczujesz to zarówno w codziennych relacjach, jak i w sypialni. Jesteś singielką? Mężczyzna, który od dawna spędza ci sen z powiek, odzewie się do ciebie. Wasza rozmowa bardzo szybko przerodzi się we flirt, który zostanie zwieńczony zaproszeniem na randkę.

Kariera i pieniądze: Twoja sytuacja finansowa nie zmieni się. Wyjdź jej naprzeciw i podejmij konkretne działanie. Czekając biernie na rozwój wypadków, możesz doprowadzić do najgorszego.

horoskop

Fot. iStock

Waga (23.09-22.10)

Samopoczucie: Poświęć więcej uwagi ludziom, którzy są tego warci. Na innych nie trać czasu, bo nie masz go zbyt wiele. W wolnych chwilach zrób coś, co sprawa ci przyjemność, nawet jeśli ma to być lenistwo przed telewizorem. Nie da się żyć cały czas na wysokich obrotach.

Miłość i seks: Masz faceta? Partner cię nie zawiedzie i kolejny raz udowodni ci, że dokonałaś słusznego wyboru. Odwdzięcz się mu, zachowując się w stu procentach fair. Jesteś singielką? Mężczyzna spod żywiołu Powietrza pojawi się w twoim życiu z wielkim hukiem. Wasza historia potoczy się bardzo szybko.

Kariera i pieniądze: To dobry czas dla spraw finansowych. Dojdziesz do konstruktywnych wniosków i zmienisz sposób gospodarowania pieniędzmi. Fortuna będzie ci sprzyjać pod koniec tygodnia. Zagraj w totolotka.

Skorpion (23.10-21.11)

Samopoczucie: Początek tygodnia będzie dość trudny, zwłaszcza że opadniesz z sił. Rozplanuj mądrze rutynowe obowiązki i nie oferuj swojej pomocy osobom, które doskonale sobie radzą bez ciebie. Niedziela to dzień komplementów. Usłyszysz jej od osoby, z której zdaniem się liczysz.

Miłość i seks: Masz faceta? Partner nie sprosta twoim wymaganiom. Dojdzie między wami do kłótni, ale na szczęście szybko dojdziecie do porozumienia. W weekend wyjedźcie gdzieś tylko we dwoje. Jesteś singielką? Mężczyzna, który wciąż nie może zrobić pierwszego kroku, nabierze odwagi. Usłysz długo wyczekiwane słowa.

Kariera i pieniądze: W pracy większe pole do popisu. Przełożony da ci wolną rękę w sprawach, w których możesz się wykazać pomysłowością. Daj z siebie wszystko.

horoskop

Fot. iStock

Strzelec (22.11-21.12)

Samopoczucie: W najbliższych dniach pozwól sobie na luz. Odłóż sprawy, które mogą zaczekać, bo w tym tygodniu nie będziesz w szczytowej formie. W weekend pojedź tam, gdzie cię nogi poniosą. Kontakt z naturą pozytywnie wpłynie na twoje zdrowie.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany zacznie narzekać na rzeczy, które wcześniej mu nie przeszkadzały. Nie buntuj się, bo jego zachowanie świadczy o tym, że chce z tobą spędzić życie. Jesteś singielką? Mężczyzna spod znaku Bliźniąt stanie się powiernikiem twoich sekretów. Z przyjaciela zmieni się w wybranka twojego serca.

Kariera i pieniądze: W pracy względny spokój. Nie osiadaj na laurach pomimo leniwej atmosfery. Ktoś, kto zazdrości ci sukcesów, czeka na moment, by znowu dojść do głosu.

Koziorożec (22.12-19.01)

Samopoczucie: Będziesz w dobrej formie. Druga połowa tygodnia sprzyja metamorfozom. Zaszalej u fryzjera i odśwież garderobę. Ciemne kolory negatywnie wpływają na twoje samopoczucie, szczególnie gdy są blisko twojego ciała.

Miłość i seks: Masz faceta? Dojdzie między wami do sprzeczki, a tematem sporu będzie twój eks. Przedstaw swój punkt widzenia, ale postaraj się także zrozumieć swojego obecnego partnera. Dobrze wiesz, że nie chciałabyś być w jego skórze. Jesteś singielką? Zaufaj pierwszemu wrażeniu, nawet jeśli rozum podpowiada ci inaczej. Tym razem intuicja cię nie zawiedzie.

Kariera i pieniądze: W sprawach zawodowych świetna passa. Zrobisz świetne wrażenie na wpływowej osobie, która zaproponuje ci pracę na atrakcyjnych warunkach. Nie gódź się zbyt szybko. Masz szansę wynegocjować jeszcze więcej.

horoskop

Fot. iStock

Wodnik (20.01-20.02)

Samopoczucie: Spotka cię sytuacja, z którą sobie nie poradzisz. Całe zdarzenie uderzy w twoją pewność siebie i zaczniesz się zastanawiać, czy to, co robisz, ma sens. Weekend stworzy ci warunki do odreagowania. Baw się bez wyrzutów sumienia.

Miłość i seks: Jesteś singielką? Zwróć uwagę na mężczyznę, którego żywiołem jest Woda, zarówno dosłownie, jak i w przenośni. To ktoś, kto łączy w sobie zdecydowanie i dużą wrażliwość. Masz faceta? Wasz związek będzie funkcjonował bez zarzutów. Spędzicie razem udane chwile, a codzienne sytuacje pokażą wam, że tworzycie zgraną parę.

Kariera i pieniądze: W pracy dobry okres. Rób swoje i nie patrz na innych. Pod koniec tygodnia twój współpracownik cię skrytykuje. Nie przejmuj się tym, bo jego słowa to nic innego jak przejaw zazdrości.

 

horoskop

Fot. iStock

Ryby (21.02-20.03)

Samopoczucie: Czeka cię tydzień pełen wrażeń. Przygotuj się do niego i zresetuj swój umysł, przebywając na łonie natury. Piątek to dzień miłej niespodzianki związanej z życiem towarzyskim.

Miłość i seks: W miłości znaczące działanie księżyca. Jego tajemnicza siła wpłynie na to, jak postrzegają cię mężczyźni. Z dnia na dzień staniesz się dla nich bardzo atrakcyjna, a dowodem na to będą wiadomości, które otrzymasz w drugiej połowie tygodnia. Wczytaj się w nie, bo w jednej będzie zaszyfrowane miłosne wyznanie. Jego nadawca będzie dla ciebie wielkim zaskoczeniem.

Kariera i pieniądze: Twoja kariera nabierze szalonego tempa. Będziesz robić kilka rzeczy naraz, ucząc się przy tym i zdobywając doświadczenie. Zastanów się jednak, czy warto aż tak wiele poświęcać dla spraw zawodowych.

Polecane wideo

Komentarze (1)

Ocena: 3 / 5
misiunia (Ocena: 3) 14.12.2017 11:10
Nie mogę lepiej ocenić tego horoskopu :(( Niestety mój znak zodiaku zgadza się tylko baaardzo cząstkowo. Chyba nie ma jednak równych horoskopowi ze strony: https://www.horoskop360.pl/horoskop-waga/tygodniowy
odpowiedz

Polecane dla Ciebie