Horoskop tygodniowy 07.11. - 13.11.

Przekonaj się, co przyniesie ten tydzień.
Horoskop tygodniowy 07.11. - 13.11.
Fot. iStock
07.11.2016

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: Spotka cię stresująca sytuacja, która zakończy się dobrze dla ciebie. Niestety ktoś z twojego otoczenia będzie poszkodowany. Nie miej z tego powodu wyrzutów sumienia. Czasami nie da się wszystkiego pogodzić.

Miłość i seks: W sprawach sercowych więcej emocji. Możesz spodziewać się przypływu pożądania ze strony partnera. Nabierzecie ochoty na eksperymenty i otworzycie nowy rozdział w waszym życiu erotycznym. Jesteś singielką? Znajomość z mężczyzną spod znaku Raka przerodzi się w romans. Wasza historia nie zakończy się związkiem, ale sprawi, że poczujesz się bardzo atrakcyjnie.

Kariera i pieniądze: Zadbaj o sprawy finansowe i zacznij kontrolować wydatki. Twoja rozrzutność przyzwyczaja cię do złych nawyków. Dzisiaj cię stać na zachcianki, ale licz się z ryzykiem, że wkrótce sytuacja może się zmienić.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: Spotka cię miła niespodziana, która poprawi ci nastrój. Odzyskasz nadzieję, że wszystko może się jeszcze udać, jeżeli zaczniesz nad tym pracować. Weekend dla odmiany spędzisz spokojnie w domowym zaciszu.

Miłość i seks: Masz faceta? Partner będzie miał dla ciebie mniej czasu. Zaakceptuj ten stan rzeczy, zwłaszcza że ostatnio wasze życie kręciło się wokół ciebie. Jesteś singielką? Mężczyzna, z którym kiedyś przeżyłaś romantyczną przygodę, odezwie się do ciebie. Pozwól mu się wytłumaczyć. Okaże się, że mylnie zinterpretowałaś jego zachowanie w przeszłości.

Kariera i pieniądze: W pracy bez zmian. Nie zgadzaj się na złe warunki i rozejrzyj się za nowym zajęciem. Środa to dobry dzień na rozmowę kwalifikacyjną.

horoskop

Fot. iStock

Bliźnięta (21.05-21.06)

Samopoczucie: Stres i nieprzespane noce odcisną się piętnem na twojej urodzie. Gdy spojrzysz w lustro, zauważysz to, czego wcześniej nie było. Nie panikuj i podejmij odpowiednie kroki. Sport i zdrowa dieta pomogą ci odzyskać dawny wygląd.

Miłość i seks: Masz faceta? Poczujesz, że nie układa się wam tak dobrze jak kiedyś. Porozmawiaj z nim i przyjmij słowa krytyki. Ostatnio nie byłaś z nim do końca fair. Jesteś singielką? Mężczyzna, z którym byłaś ostatnio na randce, zwróci uwagę na twoją koleżankę. Schowaj dumę do kieszeni i nie komentuj całego zajścia. Ten facet i tak do ciebie nie pasował.

Kariera i pieniądze: W pracy świetny okres. Wykażesz się błyskotliwością i zaimponujesz przełożonemu. Twoja kariera ruszy z impetem.

Rak (22.06-22.07)

Samopoczucie: Twój nastrój pogorszy się. Poczujesz, że brakuje ci energii, i staniesz się leniwa. Pozwól sobie na długi wypoczynek, nawet jeśli zaplanowałaś już sobie czas. W weekend nie stroń od rodzinnych spotkań. Bliscy bardzo za tobą tęsknią.

Miłość i seks: Masz faceta? To dobry czas dla twojego związku. Sprzeczka, w którą ostatnio się wdaliście, okaże się motywacją dla partnera. Twój ukochany zmieni się na lepsze. Jesteś singielką? Mężczyzna spod żywiołu Powietrza zainteresuje się tobą. Na początku trudno wam będzie znaleźć wspólny język, ale nie zrażaj się tym. Wbrew pozorom bardzo do siebie pasujecie.

Kariera i pieniądze: W pracy bez zmian. W drugiej połowie tygodnia omijaj szefa szerokim łukiem. Możesz oberwać bez powodu.

horoskop

Fot. iStock

Lew (23.07-22.08)

Samopoczucie: To dobry czas dla spraw towarzyskich. Odnowisz kontakt z przyjaciółką i poczujesz, że znów jesteście sobie bliskie. Weekend spędzisz szampańsko, bawiąc się jak za dawnych lat.

Miłość i seks: Masz faceta? Zaczniesz mieć pretensje do partnera o rzeczy, na które nie ma on wpływu. Dojdzie między wami do sprzeczki, która zakończy się w łóżku. Dojdziecie do porozumienia, nie używając słów. Kolejny raz ta metoda okaże się strzałem w dziesiątkę. Jesteś singielką? Mężczyzna, którego niedawno poznałaś, zacznie zabiegać o twoje względy. Poczujesz, że jest między wami chemia, a rozmowa z kawiarni przeniesie się do sypialni.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym bez zmian. Nie będziesz się przemęczać, choć zabraknie ci satysfakcji z tego, co robisz. Spójrz na swoją pracę z innej perspektywy.

Panna (23.08-22.09)

Samopoczucie: Rozpoczniesz tydzień z naładowanymi akumulatorami. Będziesz miała dużo zajęć, ale nie zabraknie ci sił i energii, by zrealizować swój plan. Weekend spędzisz spokojnie chociaż z dala od domu.

Miłość i seks: Masz faceta? Partner zaimponuje ci, robiąc coś, czego wcześniej się bał z osobistych powodów. Jego zachowanie uświadomi ci, że twój ukochany nie tylko zmienił się na lepsze, ale także jest już prawdziwym mężczyzną. Jesteś singielką? Twój eks, który jeszcze niedawno miał do ciebie żal, zapomni o dawnych krzywdach. Wasze drogi znów się skrzyżują, a uczucia odżyją na nowo. Mimo to nie stawiaj wszystkiego na jedną kartę, bo wasza przyszłość jest bardzo niepewna.

Kariera i pieniądze: W pracy bez zmian. Druga połowa tygodnia będzie bardziej stresująca. Uważaj, by w pośpiechu nie popełnić błędu.

horoskop

Fot. iStock

Waga (23.09-22.10)

Samopoczucie: Znajdziesz równowagę między życiem osobistym a zawodowym. Nauczysz się mądrze gospodarować czasem i wreszcie przestanie ci go brakować. Świadomość, że nie masz zaległości w bieżących sprawach, pozytywnie wpłynie na twoje samopoczucie.

Miłość i seks: W miłości nie najlepszy okres. W waszym związku nie wydarzy się nic szczególnego, ale poczujesz, że twój ukochany myślami jest gdzieś daleko. Spróbuj z nim porozmawiać. Być może istnieje jakiś problem, o którym nie wiesz. Jesteś singielką? Twój adorator nagle zamilknie. Zaczniesz się zastanawiać, czy przypadkiem nie zwodziłaś go zbyt długo. Twoje przypuszczenia będą miały wiele wspólnego z rzeczywistością.

Kariera i pieniądze: Twoja sytuacja finansowa poprawi się. Zarobisz więcej niż się spodziewałaś i oddasz pożyczone pieniądze bliskim. W sobotę zagraj w totolotka.

Skorpion (23.10-21.11)

Samopoczucie: Atmosfera w twoim domu rodzinnym poprawi się. Co prawda nikt nie będzie wylewny w uczuciach, ale awantura przestanie wisieć w powietrzu. W okolicach weekendu uda ci się szczerze porozmawiać z bliskim, z którym niedawno się pokłóciłaś.

Miłość i seks: Masz faceta? Przed wami spokojny tydzień. Zabraknie między wami namiętności, ale będzie to normalny stan wynikający z jesiennej aury i niskiego ciśnienia. Wspólne wieczory przeznaczcie na rozmowy i poruszcie temat, który wciąż celowo omijacie. Jesteś singielką? To się nie zmieni, ale nie będziesz z tego powodu narzekać. Słuchając opowieści „zajętych” koleżanek, utwierdzisz się w przekonaniu, że nie jesteś jeszcze gotowa na związek i dobrze ci jest z obecnym stanem rzeczy.

Kariera i pieniądze: W pracy znaczący sukces. Twój pomysł okaże się strzałem w dziesiątkę i przełożony zacznie rozważać twój awans. Przypieczętuj jego decyzję, robiąc wrażenie podczas firmowego wystąpienia.

horoskop

Fot. iStock

Strzelec (22.11-21.12)

Samopoczucie: Twój nastrój nie zmieni się. Druga połowa tygodnia to czas rodzinnych spotkań. Kontakt z bliskimi pozytywnie wpłynie na twoje samopoczucie. Niedziela to dzień miłej niespodzianki.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany przestanie cię adorować. Poczujesz się zaniedbana, ale nie udawaj, że nic się nie dzieje. Mężczyzna, który jest już pewny swojej kobiety, myśli, że już nie musi jej zdobywać. Uświadom go, że jest inaczej. Jesteś singielką? Mężczyzna, z którym niedawno byłaś na randce, wyśle ci zaskakującą wiadomość. Zanim coś zrobisz, skonsultuj się z przyjaciółką.

Kariera i pieniądze: W pracy dobry okres. Zaczniesz odczuwać satysfakcję z tego, co robisz i przymkniesz oko na niewysoką pensję. Mimo to nie odpuszczaj i porozmawiaj z szefem. Już dawno temu powinnaś dostać podwyżkę.

Koziorożec (22.12-19.01)

Samopoczucie: Znajdziesz czas na hobby. Nowe zainteresowanie całkowicie cię pochłonie, ale poczujesz, że łączysz przyjemne z pożytecznym. Weekend nie sprzyja podróżom. Zostań w domu i spędź czas z rodziną.

Miłość i seks: W miłości świetny okres. Wbrew pogodowej aurze nabierzesz ochoty na łóżkowe igraszki, a mężczyzna bliski twojemu sercu poczuje się atrakcyjny i doceniony. Wasza relacja zmieni się nie do poznania i nabierze nowego charakteru. Nieporozumienia, które jeszcze kilka dni temu was blokowały, przestaną być ważne.

Kariera i pieniądze: W pracy więcej stresu. Przygotuj się do wydarzeń, które są nieuniknione, by nie popełnić błędu. Czwartek nie sprzyja negocjacjom. Jeśli masz na celu „ubić” interes, zrób to na początku tygodnia.

horoskop

Fot. iStock

Wodnik (20.01-20.02)

Samopoczucie: Będziesz miała mniej energii, ale nie tłumacz tego zmianą pogody. Twoja ospałość ma ścisły związek z brakiem ruchu. Pokonaj wewnętrznego lenia i zacznij regularnie ćwiczyć.

Miłość i seks: Masz faceta? Będziesz miała dla niego mniej czasu, ale twój ukochany zrozumie to i nie będzie miał do ciebie pretensji. Mimo to zadbaj o atmosferę między wami, zapewniając go o swoich uczuciach. Jesteś singielką? Mężczyzna, z którym łączą cię zawodowe stosunki, zacznie zabiegać o twoje względy. Nie udawaj, że tego nie widzisz, i już na starcie ochłodź jego zapał. W przeciwnym wypadku doprowadzisz do sytuacji, w której nie chcesz się znaleźć.

Kariera i pieniądze: W pracy nadmiar obowiązków, ale godziny spędzone w firmie przełożą się na pieniądze. Zarobisz więcej niż kiedykolwiek i będziesz mogła sobie pozwolić na kilka zachcianek. Robiąc zakupy, pomyśl o bliskiej osobie.

 

horoskop

Fot. iStock

Ryby (21.02-20.03)

Samopoczucie: Przyjaciółka złamie swoje zasady i powie ci coś, mimo że została poproszona o dyskrecję. Informacje, które usłyszysz, zszokują cię i zarazem uspokoją. Okaże się, że do tej pory źle interpretowałaś pewną sytuację z przeszłości.

Miłość i seks: W miłości bez zmian. Mężczyzna, na którym ci zależy, nie podejmie żadnych konkretnych działań i zmusi cię tym do życia w niepewności. Zastanów się, czy jego zachowanie jest do końca fair. Być może tracisz czas na faceta, który nie jest tego wart. W interpretacji waszej relacji pomoże ci ktoś bliski. Zaufaj dobrym radom.

Kariera i pieniądze: W pracy mniej obowiązków, ale nie daj się tym udobruchać. Postaw ultimatum szefowi i jeśli twoje prośby nie zostaną spełnione, postaw wszystko na jedną kartę. Już dawno powinnaś rozejrzeć się za nowym zajęciem.

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo