Horoskop tygodniowy 17.10. - 23.10.

Mamy najnowszy horoskop od wróżki Nunili dla wszystkich znaków zodiaku.
Horoskop tygodniowy 17.10. - 23.10.
Fot. Thinkstock
17.10.2016

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: W najbliższych dniach nie męcz swojego organizmu i zamiast treningów spędź wolny wieczór, czytając książkę i popijając kakao. Odpoczynek i porządna dawka magnezu dobrze ci zrobią. Ukoisz swoje nerwy, które w twoim przypadku są źródłem wszelkich dolegliwości zdrowotnych.

Miłość i seks: W twoim otoczeniu nie będzie brakowało męskiego towarzystwa, a mimo to zacznie doskwierać ci samotność. Poczujesz się nierozumiana i zaczniesz się zastanawiać, czy wybranek twojego serca jest tym, z kim chcesz być na dobre i złe. Nie podejmuj pochopnej decyzji i znajdź czas, by wszystko dokładnie przemyśleć.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym wibracje Marsa. Poczujesz w sobie siłę, by zawalczyć o sukces, i pomoże ci w tym upór oraz wiara we własne możliwości. Wkrótce osiągniesz to, o czym marzysz.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: Dolegliwości zdrowotne, które ostatnio ci dokuczały, przestaną cię niepokoić. Odzyskasz siły i zaczniesz nadrabiać zaległości w codziennych obowiązkach. Czwartek to dzień zaskakującej wiadomości.

Miłość i seks: W sprawach sercowych okres dylematów. Mężczyzna bliski twojemu sercu każdego dnia będzie udowadniał, że zależy mu na tobie, ale ty wciąż będziesz rozmyślała o swoim eks. W okolicach weekendu spotkasz swojego byłego partnera przez przypadek, co jeszcze bardziej pogłębi twoją frustrację. Być może nie zamknęłaś jeszcze pewnego rozdziału w swoim życiu? Zastanów się nad tym i bądź ze sobą szczera.

Kariera i pieniądze: W sprawach finansowych więcej spokoju. Uda ci się uregulować zaległości i nauczysz się mądrze gospodarować pieniędzmi. Koniec tygodnia to dobry czas na inwestycje. Nie bój się ryzyka.

horoskop

Fot. Thinkstock

Bliźnięta (21.05-21.06)

Samopoczucie: Najbliższe dni zapowiadają się wyjątkowo ciekawie. Poczujesz przypływ mocy twórczych i zaczniesz robić rzeczy, o których wcześniej nawet nie myślałaś. Weekend spędzisz spokojnie, co pozwoli ci naładować akumulatory na kolejny tydzień.

Miłość i seks: Masz faceta? Waszym związkiem zaopiekuje się Merkury. Jego dynamiczna, energetyzująca siła pozytywnie wpłynie na twoje libido i aktywność partnera. W waszej sypialni wbrew jesiennej aurze zrobi się gorąco. Jesteś singielką? W twoim otoczeniu pojawi się stonowany mężczyzna spod żywiołu Ziemi. Nie myśl, że ten facet nie potrafi być spontaniczny. Gdy poczuje się swobodnie, bariery przestają dla niego istnieć.

Kariera i pieniądze: W pracy bez zmian. Pod koniec tygodnia nie bierz dodatkowych zleceń. Będziesz męczona i możesz nie podołać. Nie warto psuć sobie renomy.

Rak (22.06-22.07)

Samopoczucie: Poczujesz w sobie więcej dobrej energii. Przestaniesz narzekać i widzieć w innych ludziach złe strony. Większa dawka optymizmu pomoże ci wyjść bez szwanku z problemów związanych z życiem towarzyskim.

Miłość i seks: Masz faceta? Czeka was kłótnia, która oczyści atmosferę między wami. Okaże się, że myślicie podobnie, ale używacie innych słów i stąd wieczne nieporozumienia. By podtrzymać sprzyjającą aurę, w weekend darujcie sobie imprezy i spędźcie wolne dni we dwoje. Jesteś singielką? Nie skreślaj mężczyzny tylko dlatego, że kiedyś coś cię z nim łączyło. Jeśli był to jedynie flirt, z którego nic nie wynikło, to nic nie stoi na przeszkodzie, by spróbować jeszcze raz. Gdy spotkacie się w bardziej sprzyjających okolicznościach, wasza historia zmieni bieg.

Kariera i pieniądze: W pracy spokojnie. We wtorek postaraj się być bardziej skrupulatna. Piątek to dzień pochwał.

horoskop

Fot. Thinkstock

Lew (23.07-22.08)

Samopoczucie: Spędzisz przewidywalny tydzień, ale odrobina rutyny dobrze ci zrobi. Poczujesz, że wreszcie wpadłaś w odpowiedni rytm i umiesz znaleźć równowagę między życiem zawodowym a osobistym. W czwartek spotka cię zaskakująca sytuacja. Nie działaj pod wpływem emocji.

Miłość i seks: W miłości nie najlepszy okres, zwłaszcza dla singielek. Poczujesz się samotna, a twój wielbiciel przestanie się starać o twoje względy. Nie narzucaj się i zaczekaj spokojnie na rozwój wypadków. Masz faceta? Twój ukochany będzie musiał poświęcić swój czas sprawom rodzinnym, a ty zostaniesz odstawiona na drugi plan. Nie rób mu z tego powodu wyrzutów. Cała sytuacja nie dzieje się z jego winy.

Kariera i pieniądze: Twoja sytuacja finansowa ustabilizuje się. Przestaniesz się martwić o pieniądze i liczyć z każdym groszem na zakupach. W sobotę zagraj w totolotka.

Panna (23.08-22.09)

Samopoczucie: Twoja przyjaciółka będzie potrzebowała psychicznego wsparcia. Nie zasłaniaj się brakiem czasu i znajdź dla niej wieczór bez ciągłego patrzenia na zegarek. W niedzielę czeka cię uroczystość rodzinna. Pamiętaj, że tym razem nie możesz dać plamy.

Miłość i seks: Masz faceta? Przed wami trudna rozmowa, która zakończy się konsensusem. Uda się wam dojść do porozumienia i choć nie we wszystkim się zgodzicie, to zakończycie okres sporów. Jesteś singielką? Mężczyzna spod znaku Bliźniąt nie może o tobie zapomnieć. Nie udawaj, że nic was nie łączy. Warto dać szansę tej znajomości.

Kariera i pieniądze: W pracy czeka cię sprawdzian. Będziesz musiała wybrać pomiędzy profesjonalizmem a koleżeństwem. Dokonaj mądrego wyboru, bo prędzej czy później szef rozliczy cię ze wszystkich działań.

horoskop

Fot. Thinkstock

Waga (23.09-22.10)

Samopoczucie: Tydzień rozpocznie się miłym wydarzeniem związanym z życiem towarzyskim. Będziesz w dobrym humorze, a świadomość, że jesteś lubiana i ceniona, stanie się twoim motorem napędzającym. W niedzielę unikaj konfliktów z krewnymi. Czasami lepiej jest zamilknąć niż powiedzieć o jedno słowo za dużo.

Miłość i seks: Masz faceta? Spędzicie udany tydzień, ale zabraknie między wami namiętności. Za spadek waszego libido będzie odpowiadało przepracowanie. W weekend darujcie sobie i imprezy i wspólnie wypocznijcie. Jesteś singielką? Na twojej drodze pojawi się atrakcyjny Baran. Będzie to szczery facet z silnym charakterem, więc nie prowadź względem niego kobiecych gierek, bo go zniechęcisz.

Kariera i pieniądze: W pracy bez zmian. W środę unikaj negocjacji z trudnymi klientami. Przebiegły kontrahent wykorzysta twoją niedyspozycję i wyprowadzi cię w pole.

Skorpion (23.10-21.11)

Samopoczucie: W najbliższych dniach będziesz działać na zwolnionych obrotach. Nie przyśpieszaj na siłę, bo tylko się zmęczysz, a niewiele ugrasz. W weekend czeka cię spotkanie z przyjaciółką z dawnych lat. Wasza rozmowa da ci do myślenia.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany upora się z problemami osobistymi i zadba o ciebie pod każdym względem. Znowu poczujesz się ważna i doceniona. Wasz związek rozkwitnie. Jesteś singielką? Zwróć uwagę na inteligentnego Wodnika. Ten zrównoważony facet pod grubą skorupą skrywa wrażliwego romantyka. Gdy go ośmielisz, poczujesz się przy nim jak księżniczka.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym zwiastun sukcesów. Dopracuj szczegóły i nie daj po sobie poznać, że nie jesteś pewna swego. Idąc w zaparte, przekonasz do swoich pomysłów najbardziej przezornego przeciwnika.

horoskop

Fot. Thinkstock

Strzelec (22.11-21.12)

Samopoczucie: Nabierzesz wiatru w żagle i poczujesz, że jesteś w stanie osiągnąć swój cel. Weekend to czas nadrabiania zaległości w życiu towarzyskim. Rozmowy z przyjaciółmi będą dla ciebie cenniejsze niż kiedykolwiek wcześniej.

Miłość i seks: Masz faceta? Czeka was sprawdzian uczuć i wzajemnego zaangażowania. Sytuacja, w której się znajdziecie, będzie dowodem na to, że wasz związek jest niezniszczalny. Jesteś singielką? Zwróć uwagę na niezależnego Barana. To mężczyzna, który wie, czego chce od życia, a takiego faceta właśnie ci trzeba.

Kariera i pieniądze: Twoja sytuacja zawodowa nie zmieni się. W pierwszej połowie tygodnia uda ci się doprowadzić do końca ważny projekt. W piątek nie negocjuj warunków z potencjalnym pracodawcą.

Koziorożec (22.12-19.01)

Samopoczucie: To, co do tej pory udało ci się wypracować, pozytywnie wpłynie na twoje życie. Zaczniesz odnosić sukcesy na co dzień i poprawisz swoje relacje z bliskimi. Niedziela to dzień dobrej wiadomości.

Miłość i seks: Jesteś singielką? Obudzisz w sobie kokietkę, która drzemała w tobie od dawna. Zaczniesz flirtować i z powodzeniem rozkochiwać w sobie mężczyzn. Korzystaj z uroków życia, ale nie przekraczaj pewnych granic. Pamiętaj, że karma powraca. Masz faceta? W waszym związku zadzieje się więcej dobrego. Będziecie dla siebie czulsi i nauczycie się ustępować drugiej osobie. Wasza relacja bardzo na tym zyska.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym uważaj na konkurencję. Osoba, która udaje sprzymierzeńca, czeka na twoje potknięcie. Nie daj za wygraną. Masz szansę awansować.

horoskop

Fot. Thinkstock

Wodnik (20.01-20.02)

Samopoczucie: Zaczną cię męczyć wyrzuty sumienia i poczujesz, że do tej pory popełniłaś zbyt wiele błędów. Nie zadręczaj się i zmień podejście do przeszłości. Fakt, że znajdujesz się w tym miejscu i jesteś tym, kim jesteś, jest sumą wszystkich minionych wydarzeń. W weekend nie szalej za kierownicą.

Miłość i seks: W miłości świetny okres. Jeśli do tej pory czułaś, że kobiety są z Wenus, a mężczyźni z Marsa, to za sprawą wrażliwego Bliźniaka poczujesz, że jesteś w stanie stworzyć udany związek pełen miłości i zrozumienia. Masz faceta? W waszym związku znów zapłonie ogień. Namiętność w sypialni pozytywnie przełoży się na wasze codzienne relacje.

Kariera i pieniądze: Twoja sytuacja finansowa zmieni się. Nie będziesz więcej zarabiała, ale uda ci się poskromić swoją rozrzutność w centrach handlowych. W sobotę zagraj w totolotka.

 

horoskop

Fot. Thinkstock

Ryby (21.02-20.03)

Samopoczucie: W najbliższych dniach nie podejmuj ważnych decyzji i zajmij się bieżącym dniem. Świadomość, że kontrolujesz codzienne wydarzenia, da ci większe poczucie bezpieczeństwa niż planowanie spektakularnych przedsięwzięć.

Miłość i seks: W miłości więcej niepewności. Jeśli jesteś w związku, to twój ukochany będzie miał dla ciebie coraz mniej czasu, a ty poczujesz się niekochana. Zastanów się, jaka jest przyczyna tej sytuacji. Być może masz pośrednio wpływ na to, co dzieje. Jesteś singielką? Przed tobą randka, której się boisz. Wyolbrzymisz całą sytuację i gdy dojdzie do spotkania, to zamiast się bawić, będziesz się stresować. Na szczęście twój adorator to wyczuje i wybaczy ci kilka wpadek.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym dobry okres. Będziesz miała dużo pracy, ale wpadniesz w jednostajny rytm i zaczniesz się wyrabiać na czas. Wtorek to dobry dzień na ważną rozmowę z kierownikiem.

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 17.10.2016 17:13
ten horoskop zawsze mi się sprawdza hahaha :) nie wiem, z czego to wynika!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo