Horoskop tygodniowy 10.10. - 16.10.

Jak zapowiada się najbliższy tydzień? Sprawdź, co zapisane jest w gwiazdach.
Horoskop tygodniowy 10.10. - 16.10.
Fot. iStock
10.10.2016

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: Stres, który odczuwasz na co dzień, negatywnie wpłynie na twoje samopoczucie. Twoja odporność spadnie i nabawisz się przeziębienia. Nie ignoruj pierwszych sygnałów choroby i jeśli to możliwe, kilka dni spędź w domu pod kocem z kubkiem gorącej herbaty w dłoni.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany zacznie cię podejrzewać o zdradę. Zastanów się, skąd się biorą u niego te przypuszczenia. Być może dajesz mu ku temu powody. Jesteś singielką? Mężczyzna, z którym się przyjaźnisz, poczuje do ciebie coś więcej. Nie rób nic wbrew sobie przez wzgląd na waszą znajomość. Jeśli nie zaiskrzyło do tej pory, raczej się to nie zmieni.

Kariera i pieniądze: W sprawach finansowych przychylność losu. Fortuna będzie ci sprzyjać i uda ci się zarobić nadprogramowe pieniądze. Uregulujesz rachunki i odłożysz sobie trochę grosza na później.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: Nie dasz się jesiennej chandrze i zamiast narzekać, będziesz żyła pełnią życia. W podtrzymywaniu dobrego humoru pomoże ci hobby. Nowe zainteresowanie sprawi, że odzyskasz zachwianą ostatnio pewność siebie. 

Miłość i seks: Masz faceta? Twoje libido spadnie, ale wasz związek na tym nie ucierpi. Partner uszanuje ten fakt i nie będzie naciskał. W weekend także wykaż się wyrozumiałością i nie rób mu wyrzutów, jeśli będzie chciał spędzić więcej czasu z kolegami. Jesteś singielką? Zauważysz dużą zmianę w swoim postrzeganiu mężczyzn. Przestaniesz być taka krytyczna i dasz zielone światło facetowi, którego jeszcze kilka tygodni wcześniej w ogóle nie zauważałaś.

Kariera i pieniądze: W pracy lepszy okres. Szef powierzy ci nowe obowiązki, z którymi świetnie sobie poradzisz. Niewykluczona premia.

horoskop

Fot. iStock

Bliźnięta (21.05-21.06)

Samopoczucie: Pierwsze dni tygodnia nie będą udane. Spotka cię niemiła sytuacja, a twój humor znacznie się pogorszy. Czwartek przyniesie więcej dobrego. Załatwisz trudną sprawę, która od dawna ciążyła ci na sercu.

Miłość i seks: Masz faceta? Daj mu szansę się wykazać. Zbyt często go strofujesz i stopujesz, gdy chce zrobić coś niestandardowego. Pozwól mu żyć tak, jak chce i lubi. Wasz związek na tym zyska. Jesteś singielką? W tym tygodniu to się nie zmieni. Jeśli czekasz na sygnał od mężczyzny, który ci się podoba, to będziesz musiała się uzbroić w cierpliwość.

Kariera i pieniądze: W pracy męczący tydzień. Stracisz energię, a obowiązków ci nie ubędzie. W chwili kryzysu poproś o pomoc koleżankę, która winna ci jest przysługę.

Rak (22.06-22.07)

Samopoczucie: Twój tryb życia się zmieni i trudno będzie ci się do niego przyzwyczaić. Pod koniec tygodnia opadniesz z sił i zaczniesz się zastanawiać, czy gra jest warta świeczki. Poradź się w tej kwestii osoby, która jest do ciebie podobna.

Miłość i seks: Masz faceta? Wasz związek stanie się niemalże idealny. Czasami się posprzeczacie, ale tak naprawdę zaczniecie tworzyć świetnie dobraną parę. Nie zepsuj tego swoimi huśtawkami nastrojów. Jesteś singielką? Mężczyzna, z którym przeżyłaś ostatnio gorącą przygodę, zaproponuje ci kolejne spotkanie. Nie bój się, że coś do niego poczujesz. Jesteś gotowa zarówno na miłość, jak i na związek.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym trudne chwile. Przybędzie ci nowych obowiązków, które kompletnie nie będą ci dawały satysfakcji. Zanim zrezygnujesz, daj sobie jeszcze trochę czasu.

horoskop

Fot. iStock

Lew (23.07-22.08)

Samopoczucie: W twoim życiu rodzinnym wydarzy się coś przykrego. Poczujesz, że wszystko jest na twojej głowie i odpowiadasz za sprawy, które tak naprawdę nie powinny cię dotyczyć. Może czas zacząć żyć po swojemu?

Miłość i seks: Jesteś singielką? Mężczyzna, z którym kilka miesięcy temu flirtowałaś, znów pojawi się na twojej drodze. Daj mu szansę. To ktoś, kto umili ci jesienne wieczory w nieznany ci dotąd sposób. Masz faceta? Partner mimo codziennych stresów będzie dawał z siebie wszystko. Doceń go i przede wszystkim szanuj jego wolny czas. Każdy potrzebuje czasu tylko dla siebie.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym zwiastun nowej pracy. Nie zniechęcaj się zbyt szybko, bo każde doświadczenie wzbogaca zarówno ciebie, jak i twoje CV. W środę bądź bardziej roztropna, omawiając ważną sprawę ze współpracownikami.

Panna (23.08-22.09)

Samopoczucie: Jesienna pogoda da ci się we znaki. Twój nastrój pogorszy się, ale najcięższe dni pomoże ci przetrwać osoba, która cię rozwesela swoją obecnością. W weekend znajdź czas dla siostry. Twoja otucha jest jej potrzebna.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany zrobi dobre wrażenie na rodzinnym spotkaniu. Jeśli do tej pory czułaś, że nie wszyscy akceptują wasz związek, sytuacja się zmieni. Odetchniesz z ulgą i przestaniesz się bać o waszą przyszłość. Jesteś singielką? Mężczyzna spod żywiołu Powietrza zaproponuje ci spotkanie. Zgódź się i nie odwlekaj tego w czasie. Ten facet nie lubi czekać i szybko się zniechęca.

Kariera i pieniądze: W pracy spokojniej. Będziesz miała mniej zleceń, ale z wyboru, a nie z konieczności. Jedyne, na co teraz musisz zwracać większą uwagę, to finanse.

horoskop

Fot. iStock

Waga (23.09-22.10)

Samopoczucie: Uda ci się znaleźć równowagę między życiem osobistym a pracą. Znajdziesz czas, by wszystkiemu podołać, i choć nie ubędzie ci obowiązków i zadań, to zaczniesz się wysypiać. W czwartek zaszalej na zakupach. Zasłużyłaś na to.

Miłość i seks: Masz faceta? Dojdzie między wami do sprzeczki. Pokłócicie się o drobiazg, ale niemiła wymiana zdań z początku tygodnia na długo popsuje atmosferę między wami. W weekend będziecie mieli szansę ją poprawić, jeśli spędzicie wolny czas bez zbędnego towarzystwa. Jesteś singielką? Na twojej drodze pojawi się atrakcyjny Byk. Nie unikaj go tylko dlatego, że wydaje się nieosiągalny. Masz w sobie dużo uroku i zacznij go wykorzystywać.

Kariera i pieniądze: W pracy pokaż, że nie boisz się nowych obowiązków. Szef będzie cię teraz obserwował i ku twojemu zaskoczeniu, to nie kreatywność, a skrupulatność okaże się dla niego większym walorem.

Skorpion (23.10-21.11)

Samopoczucie: W najbliższych dniach nie eksploatuj swojego organizmu ponad miarę. Nie będziesz teraz w formie, a nadmiar zajęć negatywnie wpłynie także na twoje samopoczucie. Pamiętaj, że w zdrowym ciele zdrowy duch.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany będzie potrzebował dużo czułości. Bądź dla niego troskliwa nie tylko w łóżku, ale i na co dzień. Stres, który odczuwa w pracy, zaczyna go przerastać. Jesteś singielką? Mężczyzna spod znaku Bliźniąt jest dobrym kompanem zarówno do zabawy, jak i do rozmowy. W jego wypadku wygląd odgrywa drugorzędną rolę.

Kariera i pieniądze: W pracy zwróć uwagę na punktualność. Twój szef jest na tym punkcie przeczulony i liczy się dla niego nie tylko to, o której przychodzisz, ale przede wszystkim, czy nie za wcześnie wychodzisz. W najbliższych dniach zostań kilka minut dłużej. Zapunktujesz.

horoskop

Fot. iStock

Strzelec (22.11-21.12)

Samopoczucie: W najbliższych dniach odczujesz chroniczny brak czasu. Znów zaczniesz żyć kosztem snu i gdy przyjdzie upragniony weekend, odpadniesz z sił. Daruj sobie imprezy i porządnie wypocznij.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój związek będzie z każdym dniem coraz lepszy. Poczujesz to pod koniec tygodnia na uroczystości rodzinnej. Twoje wątpliwości odejdą w niepamięć. Jesteś singielką? Zaufaj intuicji, a nie opinii innych. Ludzie są różni i nie zawsze mają dobre intencje. Wyjdziesz lepiej, gdy posłuchasz swojego wewnętrznego głosu.

Kariera i pieniądze: Praca stanie się powodem twojej frustracji, a jej głównym źródłem ambicja. To dobrze, że chcesz być jeszcze lepsza, ale ostatnio zbyt wiele od siebie wymagasz. Pamiętaj, że nie da się przeskoczyć niektórych spraw.

Koziorożec (22.12-19.01)

Samopoczucie: Przed tobą udane dni. Bieżące sprawy będą układały się po twojej myśli i uda ci się znaleźć czas dla przyjaciół. Weekend zapowiada się szampańsko.

Miłość i seks: W miłości staniesz się dojrzalsza i odczuje to twój partner. Przestaniesz widzieć tylko czubek własnego nosa, a gdy dojdzie między wami do konfrontacji, nie będziesz się kłócić, lecz zainicjujesz spokojną rozmowę. Tak trzymaj. Jesteś singielką? Mężczyzna spod znaku Panny zwróci na ciebie uwagę. Pokaż się z dobrej strony. Ten facet lubi naturalne dziewczyny, które nie boją się mówić o tym, co im w duszy gra.

Kariera i pieniądze: W najbliższych dniach zwróć uwagę na sprawy finansowe. Zaczynają ci się wymykać spod kontroli i jak tak dalej pójdzie, to będzie musiała zrezygnować ze swoich planów na niedaleką przyszłość. Jeśli masz problem z utrzymaniem stałej sumy na koncie, pomyśl o lokacie.

horoskop

Fot. iStock

Wodnik (20.01-20.02)

Samopoczucie: Przed tobą zmiany. W twoim życiu będzie się działo i choć nie wszystkie wydarzenia będą pomyślne, to każde z nich czegoś cię nauczy. Gdy dopadnie cię chwila słabości, zamiast batonikiem, wspomóż się herbatą z imbirem.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany poczuje się zepchnięty na boczny tor. Nie wmawiaj mu i przede wszystkim sobie, że jest inaczej. Ostatnio jesteś skupiona tylko na sobie. Wspólnie rozważcie, czy w obecnej sytuacji masz do tego prawo. Jesteś singielką? Mężczyzna, z którym skończyłaś znajomość bez konkretnego powodu, odezwie się do ciebie. Spotkaj się z nim choćby z czystej ciekawości. O pewnych rzeczach warto się przekonać na własnej skórze.

Kariera i pieniądze: W pracy dobry okres. Zaczniesz odnosić drobne sukcesy i usłyszysz miłe słowa z ust szefa. Jego aprobata będzie dla ciebie więcej warta niż pieniądze.

 

horoskop

Fot. iStock

Ryby (21.02-20.03)

Samopoczucie: Będziesz w dobrym nastroju. W twoim życiu pojawi się nowy kompan, z którym poczujesz się swobodnie i beztrosko. Razem spędzicie udany weekend. W wolnej chwili zadbaj o urodę i zwróć szczególną uwagę na włosy.

Miłość i seks: Masz faceta? Nie pozwalaj mu dominować. Bycie kompromisową a uległą to znaczna różnica. Gdy przyzwyczaisz partnera, że on rządzi w waszym związku, trudno potem będzie ci to zmienić. Jesteś singielką? Mężczyzna, który ci się podoba, zainteresuje się twoją znajomą. Nie wmawiaj sobie, że to przypadek.

Kariera i pieniądze: W pracy dobre dni. Staniesz się systematyczna i dzięki temu pozbędziesz się psychicznego obciążenia. W piątek unikaj szefa. Przełożony jest na ciebie wyczulony.

Komentarze (2)

Ocena: 3 / 5
gość (Ocena: 1) 10.10.2016 15:14
"W weekend znajdź czas dla siostry. Twoja otucha jest jej potrzebna." Taa... nie mam siostry.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 10.10.2016 08:30
Hej, jezeli mój znak zodiaku to ryby a w papilocie wychodzi, że jestem wodnik (20.02) to co mam czytac? Bo jak narazie czytam i to i to i wierze troche w to i troche w to. Dzieki :-)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo