Horoskop tygodniowy 26.09. - 02.10.

Świeżutki horoskop dla 12 znaków zodiaku!
Horoskop tygodniowy 26.09. - 02.10.
Fot. Thinkstock
26.09.2016

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: Ciepło domowego ogniska, które tak cenisz, pozwoli ci zapomnieć o trudach dnia codziennego. Nie wszystkie sprawy ułożą się po twojej myśli, ale świadomość, że po ciężkim dniu możesz wrócić do domu, w którym panuje ciepła atmosfera, będzie dla ciebie najbardziej cenna. Czwartek to dzień dobrej wiadomości związanej ze zdrowiem.

Miłość i seks: W miłości bez zmian. Będąc singielką, przyzwyczaisz się do tego stanu i przestaniesz mieć z tego powodu kompleksy. Patrząc na swoje koleżanki związane z zazdrośnikami, poczujesz się szczęśliwa, że przed nikim nie musisz się tłumaczyć. Masz faceta? Spędzicie udany tydzień bez jednej sprzeczki. Okaże się, że wystarczy nie podnosić głosu, by nawet najtrudniejsza rozmowa nie zmieniła się w kłótnię.

Kariera i pieniądze: Sytuacja finansowa nie zmieni się. Zacznij oszczędzać i ogranicz wydatki na ubrania. Twoja szafa pęka w szwach.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: Znajdziesz się w patowej sytuacji, ale dobra karma zatoczy koło i na twojej drodze pojawi się ktoś, kto wyciągnie cię z opresji. Wyjdziesz z całego zajścia bez szwanku i uwierzysz w to, że siejąc dobro, zbierasz równie dobry plon.

Miłość i seks: Masz faceta? Partner stanie się leniwy w łóżku. Zamiast robić mu wyrzuty, przejmij inicjatywę. Twoja aktywność bardzo mu się spodoba, a przed wami otworzy się nowy rozdział w waszym życiu seksualnym. Jesteś singielką? Poznasz mężczyznę z ognistym temperamentem. Jego apetyt na łóżkowe igraszki będzie niezaspokojony. Czeka cię namiętny weekend.

Kariera i pieniądze: To nie najlepszy czas dla spraw zawodowych. W twojej firmie pojawi się nowa pracowniczka, która będzie miała wysokie kwalifikacje i głowę pełną pomysłów. Twój szef mimo sympatii, którą cię darzy, w bardzo szybkim czasie awansuje nie ciebie, lecz twoją konkurentkę.

horoskop tygodniowy

Fot. Thinkstock

Bliźnięta (21.05-21.06)

Samopoczucie: Jowisz pozytywnie wpłynie na twoje sprawy zdrowotne. Uporasz się z męczącą dolegliwością i odzyskasz życiową energię. W sobotę spotka cię miła niespodzianka związana ze sprawami rodzinnymi.

Miłość i seks: Za oknem temperatura spadnie tak samo jak twoje libido. Przestaniesz nie tylko fantazjować na temat facetów, ale także zwracać na nich uwagę. Bliski ci mężczyzna poczuje się odtrącony. Wytłumacz mu, że nie chodzi o niego, lecz o huśtawkę nastrojów związaną z hormonami. Nie łatwo jest być kobietą, dlatego twój wybranek powinien być bardziej wyrozumiały.

Kariera i pieniądze: To świetny czas dla spraw materialnych. Jeśli do tej pory narzekałaś na brak płynności finansowej, to na początku tygodnia wydarzy się coś, co zmieni twoją sytuację. Na koncie pojawi się suma, która zapewni ci poczucie bezpieczeństwa.

Rak (22.06-22.07)

Samopoczucie: Czeka cię pracowity tydzień. Będziesz miała dużo spraw do załatwienia, ale nie zabraknie ci energii, by wszystkiemu podołać. W czwartek bądź ostrożniejsza na drodze. Myśląc o kilku rzeczach naraz, możesz się zagapić w najmniej oczekiwanym momencie.

Miłość i seks: To dobry czas dla twojego związku. Jeśli między tobą a partnerem nie było ostatnio najlepiej, to w najbliższych dniach na własnej skórze przekonasz się, że atmosfera między wami stała się bardziej namiętna. Jesteś singielką? Mężczyzna, z którym ostatnio byłaś na randce, zaproponuje ci wspólny weekend w innym mieście. Jeśli uważasz, że to za wcześnie, pójdźcie na kompromis i podjedźcie razem na jednodniową wycieczkę.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym świetny okres. Będziesz się spełniać w tym, co robisz i usłyszysz wiele pochwał na swój temat. Możesz spodziewać się premii.

horoskop tygodniowy

Fot. Thinkstock

Lew (23.07-22.08)

Samopoczucie: Twój nastrój poprawi się. Co prawda zaniedbasz życie towarzyskie, ale sukcesy na polu zawodowym okażą się lepszym lekarstwem na depresję niż całonocne imprezy. Środa to dzień miłej niespodzianki.

Miłość i seks: Mężczyzna bliski twojemu sercu odstawi cię na bok. Poczujesz się zaniedbana, ale nie miej mu tego za złe. W jego życiu jest wiele spraw, które musi dopilnować, więc pozwól mu przez kilka dni nadrobić zaległości. W weekend znajdzie dla ciebie czas i jeśli nie będziesz robiła mu wyrzutów, to spędzicie go razem w romantycznej atmosferze.

Kariera i pieniądze: Będziesz miała dużo pracy, ale dzięki dobrej organizacji i sprzyjającym warunkom wszystkiemu podołasz. Poniedziałek to dobry dzień na rozpoczęcie aktywnych działań w związku z nowym projektem.

Panna (23.08-22.09)

Samopoczucie: To dobry czas dla spraw rodzinnych. Będziesz miała więcej okazji, by spędzić czas z rodzeństwem i uda ci się porozmawiać na temat, który od dawna cię dręczył. Okaże się, że niepotrzebnie miałaś z tego powodu wyrzuty sumienia.

Miłość i seks: Masz faceta? Partner zapomni o twoim święcie, co uświadomi ci, że niepotrzebnie sama celebrujesz najdrobniejsze okazje. Wyciągnij wnioski z całej sytuacji i przestań być wobec niego taka nadgorliwa. Jesteś singielką? Znów zaczniesz wracać pamięcią do chwil spędzonych ze swoim eks. Czas najwyższy się z niego wyleczyć. Wasz związek nie jest możliwy i gdybyście teraz spróbowali być razem, to wszyscy ucierpieliby na tym jeszcze bardziej.

Kariera i pieniądze: W pracy dobry okres, zwłaszcza jeśli prowadzisz własną firmę. Tafią ci się lukratywne zlecenia i wreszcie zaczniesz zarabiać godziwe pieniądze. Panny szukające pracy powinny się zwrócić ku instytucjom związanym z prawem.

horoskop tygodniowy

Fot. Thinkstock

Waga (23.09-22.10)

Samopoczucie: Twoja przyjaciółka będzie potrzebowała psychicznego wsparcia. Wczuj się w jej sytuację i poświęć bliskiej koleżance więcej uwagi. Kiedyś sama byłaś na jej miejscu, więc tym bardziej wiesz, co teraz przeżywa.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany będzie chciał odkupić swoje winy i zrobi ci bardzo miłą niespodziankę. Doceń go i przestań się gniewać. Nikt nie jest doskonały. Jesteś singielką? Zwróć uwagę na mocno stąpającego po ziemi Byka. Ten facet zapewni ci poczucie bezpieczeństwa, na którym bardzo ci zależy.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym świetny okres. Szef powierzy ci nowe zadanie, które będzie świadczyło o jego zaufaniu do twojej osoby. Wykaż się, a wywalczysz awans.

Skorpion (23.10-21.11)

Samopoczucie: Powrócisz do dawnego nałogu, który szkodliwe wpływał na twoje zdrowie. Świadomość porażki na tym polu zasmuci cię i odbierze pewność siebie. Nie poddawaj się i spróbuj jeszcze raz. Merkury wzmocni twoją motywację i sprawi, że tym razem ci się uda.

Miłość i seks: W miłości świetny okres. Twoja relacja z bliskim ci mężczyzną stanie się bardziej intymna i nabierze głębi. Staniecie się dla siebie nie tylko wiernymi przyjaciółmi i namiętnymi kochankami, ale również poczujecie, że jesteście dwiema połówkami tego samego owocu. Przed wami cudowne chwile, które na długo zapadną wam w pamięci.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym bez zmian. Wykorzystaj sprzyjające warunki i umów się na rozmowę z szefem. Tym razem uda ci się go przekonać do swojego innowacyjnego pomysłu.

horoskop tygodniowy

Fot. Thinkstock

Strzelec (22.11-21.12)

Samopoczucie: Przed tobą tydzień pełen niespodzianek, a weekend jeszcze bardziej cię zaskoczy wizytą niespodziewanego gościa. Nawet przez moment nie będziesz się nudzić i zapomnisz, jak to jest być w złym humorze. Wtorek to twój szczęśliwy dzień.

Miłość i seks: Masz faceta? Dojdzie między wami do kłótni z błahego powodu. Nie wyolbrzymiaj całej sytuacji, bo sprzeczki się zdarzają, zwłaszcza w związkach, które tworzą emocjonalni ludzie. To naturalna kolej rzeczy. Jesteś singielką? Mężczyzna spod znaku Panny jest tobą zafascynowany, ale zanim stracisz dla niego głowę, upewnij się, że w jego życiu nie ma innej kobiety. Ten facet jeszcze nie zamknął poprzedniego rozdziału w swoim życiu.

Kariera i pieniądze: Znajomy zmotywuje cię do poszukiwań lepszej pracy. Jego przykład będzie dowodem na to, że wystarczy dobrze się rozejrzeć i przede wszystkim się nie zniechęcać, by dostać pracę w wymarzonej firmie. I tobie może się to udać.

Koziorożec (22.12-19.01)

Samopoczucie: Zaczniesz się spełniać w nowej dziedzinie, która wykorzystuje twoje zdolności manualne. Okaże się, że nie tylko to lubisz, ale także możesz na tym zarobić. W niedziele unikaj konfrontacji z osobą, która ostatnio zaszła ci za skórę.

Miłość i seks: W miłości bez zmian. W twoim związku nie wydarzy się nic, co mogłoby wpłynąć negatywnie na twoje relacje z partnerem. Weekend spędźcie tylko we dwoje bez znajomych, którym nie na rękę jest wasz związek. Jesteś singielką? Mężczyzna spod żywiołu Powietrza próbuje skraść twoje serce. Nie zgrywaj zimnej damy, bo im dłużej go odtrącasz, tym bardziej ostudzasz jego zapał. Zabawa w kotka i myszkę nie jest dla niego.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym marazm. Weź sprawy w swoje ręce i pomyśl o założeniu własnej działalności. Drzemią w tobie zdolności przywódcze i ogromny potencjał. Nie marnuj swoich możliwości, pracując u kogoś na kiepskich warunkach.

horoskop tygodniowy

Fot. Thinkstock

Wodnik (20.01-20.02)

Samopoczucie: Uda ci się doprowadzić do końca ważną sprawę urzędową. Uwolnisz się od zobowiązań i odetchniesz z ulgą. W najbliższy weekend czeka cię uroczystość rodzinna. Osoba, na której opinii ci zależy, będzie cię oberwać, więc ubierz się odpowiednio i postaraj się nie popełnić gafy.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany po raz kolejny udowodni ci, że bardzo mu na tobie zależy. Pamiętaj, że to nie słowa, lecz czyny świadczą o uczuciu, więc zrób coś, co potwierdzi i twoje zaangażowanie. Jesteś singielką? Mężczyzna, z którym przeżyłaś wakacyjny flirt, odezwie się do ciebie. Umów się z nim, nawet jeśli nie rozstaliście się w najlepszej atmosferze. Wart dać tej znajomości jeszcze jedną szansę.

Kariera i pieniądze: W pracy dobry okres. Odbudujesz zaufanie przełożonego i znów staniesz się jego faworytką. Pod koniec tygodnia możesz spodziewać się premii.

 

horoskop tygodniowy

Fot. Thinkstock

Ryby (21.02-20.03)

Samopoczucie: Przed tobą zmiany, których potrzebujesz i zarazem się boisz. Nie wyolbrzymiaj całej sytuacji i podjedź do nich jak do kolejnego wyzwania, które wzbogaci twoje życie. Środa to dzień radosnej nowiny.

Miłość i seks: W miłości więcej wrażeń. Twój partner zaskoczy cię namiętnością i finezją w łóżku. Zgranie w sferze seksualnej przełoży się na życie codzienne. Wszelkie niesnaski, które was dzieliły, odejdą w niepamięć. Jesteś singielką? Mężczyzna, którego lubisz, ale wydaje ci się, że nie jest w twoim typie, zaprosi cię na randkę. Spędzisz z nim bardzo miły wieczór, a między wami zaiskrzy.

Kariera i pieniądze: W pracy więcej pozytywnej energii. Do twojego zespołu dołączy kreatywna osoba, z którą stworzysz zgrany duet. Piątek to dobry dzień na podpisanie ważnego kontraktu.

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo