Horoskop miłosny na jesień 2016

Jakie zawirowania czekają Cię w kwestii uczuć? Co przyniesie jesień: dużo chłodu czy gorące emocje? Sprawdź swój horoskop!
Horoskop miłosny na jesień 2016
Fot. iStock
23.09.2016

Baran (21.03-19.04)

W sprawach sercowych zamieszanie, które odczujesz już na początku jesieni. Jeśli zaakceptowałaś obecną sytuację miłosną i przywykłaś do niej, to musisz liczyć się ze zmianami. Pod koniec września poznasz energicznego mężczyznę i twoje życie wywróci się do góry nogami. Okaże się, że facet, który już od dawna należy do grona twoich znajomych, jest kimś wyjątkowym. Odkryjesz to na spotkaniu towarzyskim, podczas którego nie tylko ci zaimponuje, ale także nawiąże z tobą nić porozumienia. Przegadasz z nim całą noc i choć bardzo będziesz chciała zbagatelizować całą sytuację, to nie uda ci się o nim zapomnieć. Zaczniesz o nim fantazjować, a kolejny miesiąc przyniesie sporą porcję dylematów. Tym razem nie ufaj intuicji. Jej głos okaże się zwodniczy i jeśli jej posłuchasz, popełnisz błąd. Stawianie wszystkiego na jedną kartę nie będzie dobrym rozwiązaniem, ale jeśli się odważysz i to zrobisz, czekają cię niezapomniane chwile. Problem w tym, że nie potrwają zbyt długo i wraz z końcem jesieni przeminie to, na co postawiłaś tak dużo.

Byk (20.04-20.05)

Jesień to czas powrotu do rzeczywistości. Eksplozja uczuć, która cię napędzała przez całe lato, zacznie wygasać. Romanse i flirty zejdą na drugi plan i przez chwilę zapomnisz o tym, co cię spotkało. W październiku skupisz się na budowaniu relacji z mężczyzną, którego dobrze znasz. Postawisz na przyjaźń, a nie na pożądanie – i choć czasami zatęsknisz za namiętnością, to nie zejdziesz z obranej ścieżki. Twoja konsekwencja i szczerość zarówno wobec bliskiego mężczyzny, jak i samej siebie przyniosą niespodziewane rezultaty. Nawet listopadowy wiatr nie ochłodzi uczuć, które się między wami narodzą. Poczujesz, że masz przy sobie kogoś, kto jest twoją drugą połową i zapragniesz zalegalizować wasz związek. Sugestie o zaręczynach zostaną odebrane pozytywnie, ale na pierścionek będziesz musiała jeszcze trochę poczekać. Zamiast błyszczącego krążka, usłyszysz słowa, które będą dla ciebie cenniejsze niż złoto i diamenty. Nie przejmuj się komentarzami innych i ciesz się tym, co tak naprawdę jest w życiu ważne.

horoskop na jesień 2016

Fot. iStock

Bliźnięta (21.05-21.06)

Jesień to okres trudny dla spraw sercowych. W twoim życiu będzie się dużo działo i niekoniecznie wszystkie wydarzenia będą wiązały się z przyjemnością. Możesz spodziewać się zarówno chwil uniesienia, jak i wieczorów zakrapianych łzami. Taką rozmaitość zdarzeń zapewni ci mężczyzna spod żywiołu Ziemi. Jego trudna sytuacja życiowa nie tylko wpłynie na waszą relację, ale również bezpośrednio na ciebie. Koniec września i początek października upłynie ci pod znakiem melancholii. Poczujesz, że jesteś bezsilna wobec tego, co cię spotkało, i zaczniesz się zastanawiać, czy dokonałaś słusznego wyboru. Doszukasz się problemów nawet tam, gdzie ich nie ma, a twoje uczucia ulegną ochłodzeniu. Listopad będzie miesiącem zwiastującym pozytywne zmiany. Spojrzysz na pewne sytuacje inaczej i uświadomisz sobie, że wszystko, co się ostatnio działo, służyło czemuś dobremu. Wspólnie znajdziecie rozwiązanie, a wasza relacja, która przeszła tak wiele prób, stanie się niezniszczalna. Stworzycie parę, której nic nie będzie w stanie zagrozić.

Rak (22.06-22.07)

Dla Raków, którym brakuje miłości, jesień będzie czasem wyjątkowym. Niezależenie od tego, w jakiej sytuacji i w jakim związku się teraz znajdujesz, jednego możesz być pewna: będziesz kochać i to ze wzajemnością. Jeśli masz partnera i nie zawsze jest między wami idealnie, to koniec września i początek października stworzy wam okazję do rozstrzygnięcia wszelkich sporów. Załagodzicie konflikty i skupicie się na budowaniu porozumienia na każdej płaszczyźnie. Uda się wam to bez ingerencji osób trzecich, co jeszcze bardziej was do siebie zbliży. Wraz z początkiem listopada otworzycie nowy, bardzo emocjonalny i zmysłowy rozdział w waszym związku. Będziecie się kochać jak para nastolatków, a w waszej sypialni na przekór jesieni zrobi się bardzo gorąco.

Jeśli jesteś samotnym Rakiem, to spotka cię sytuacja, która zatrzęsie twoim uporządkowanym światem. Poznasz mężczyznę, dla którego stracisz głowę, i choć będzie przepełniał cię strach, to twoje serce nie pozostawi ci wyboru. Zawalczysz o niego z sukcesem na początku listopada. Twój wybranek odwzajemni twoje uczucia ze wzmożoną siłą. Czeka cię okres miłosnej sielanki.

horoskop na jesień 2016

Fot. iStock

Lew (23.07-22.08)

Dla zodiakalnych Lwic jesień to czas znaczący. W twoim życiu uczuciowym wiele się wydarzy i przez to będziesz zdezorientowana. Nic dziwnego: twój nieodparty urok przyciąga do ciebie mężczyzn i jeśli ci na tym zależy, jesteś w sanie rozkochać w sobie każdego faceta. Problem tylko w tym, że nie zawsze wiesz, czego pragniesz i kogo chcesz, a gdy już się dowiesz, często jest za późno. Na przełomie września i października przegapisz szansę na związek z mężczyzną, który od dawna do ciebie wzdycha. Twój brak zdecydowania skreśli cię raz na zawsze z jego listy. Pogrążysz się w smutku, ale nie na długo. W listopadzie poznasz kogoś, kto zrobi na tobie piorunujące wrażenie. Zapoluj na tego faceta, bo to ktoś, kto dotrzyma ci kroku.

Jeśli jesteś Lwicą w związku, to pierwsza połowa września przyniesie więcej kłótni, które sama będziesz prowokować. I tym razem twój ukochany wykaże się cierpliwością. Odpuści nawet wtedy, gdy nerwy sięgną zenitu, a jego rekcja uświadomi ci, jak bardzo mu na tobie zależy. Listopad i początek grudnia to czas pojednania i umocnienia więzi. Będziecie dbać o miłą atmosferę, a między wami zrobi się ciepło i romantycznie.

Panna (23.08-22.09)

Wrzesień i październik to czas stagnacji. Za oknem powieje chłodem, a w sypialni nudą. Twoje libido spadnie tak jak temperatura i nawet namiętny mężczyzna, który jest ci bliski, nie rozbudzi twoich zmysłów. Nie zmuszaj się i odstaw go na chwilę na bok. Robiąc coś na siłę, jeszcze bardziej pogorszysz sprawę. W tym czasie zajmij się sobą i swoją psychiką. Zastanów się, czego oczekujesz od życia i przede wszystkim od związku. Warto zweryfikować swoje plany na przyszłość, zwłaszcza jeśli dotyczą drugiej osoby.

Koniec października to czas przełomowy. Mężczyzna, do którego coś czujesz, zainteresuje się twoją koleżanką. Będzie to dla ciebie sygnał alarmowy zmuszający cię do podjęcia konkretnych działań. Zrozumiesz, że do tej pory wszystko kręciło się wokół ciebie i twoich potrzeb, a jego zachowanie to chęć zwrócenia na siebie twojej uwagi. Zaczniesz się starać i dasz z siebie dużo więcej. Twoja metamorfoza zrobi ogromne wrażenie i dzięki niej wyeliminujesz swoją konkurentkę bez zbędnych słów. Grudzień pozwoli ci się cieszyć obecnością ukochanego mężczyzny i czerpać radość ze szczerych rozmówi i wieczorów spędzonych w czułych objęciach.

horoskop na jesień 2016

Fot. iStock

Waga (23.09-22.10)

Pierwsze tygodnie jesieni będą dla ciebie szczęśliwe niezależnie od tego, czy tworzysz stały związek, czy skaczesz z kwiatka na kwiatek. Mężczyzna, na którym ci zależy, zakocha się w tobie po uszy i będzie w ciebie zapatrzony tak mocno, że nie zauważy twoich wybryków. Będziesz się cieszyć jego obecnością tylko w domu, bo na imprezach i spotkaniach towarzyskich nie zabraknie ci odwagi, by flirtować z innymi. Sielanka nie potrwa długo i pod koniec października dojdzie między tobą a bliskim mężczyzną do kłótni. Twój wybranek tupnie nogą i postawi ci ultimatum. Wypełniona poczuciem winy przystaniesz na jego warunki, mimo że twoja intuicja będzie podpowiadała ci coś innego. Nie posłuchasz jej i dasz się zamknąć w klatce mężczyźnie, który nie jest twoją drugą połową. Zrozumiesz to pod koniec listopada, co wpędzi cię w frustrację. Z psychicznego dołka pomoże ci wyjść ktoś, z kim kiedyś łączyło cię silne uczucie. Możesz spodziewać się odnowienia waszej znajomości, a nawet ponownego zacieśnienia więzi. Zanim jednak wejdziesz z jednego związku w drugi, daj sobie więcej czasu.

Skorpion (23.10-21.11)

Przed tobą okres podejmowania ważnych decyzji. Wraz z partnerem zrobicie krok do przodu w stronę wspólnej przyszłości. Od ciebie jednak będzie zależało, kiedy się to stanie i jak poważna zmiana was czeka. We wrześniu dasz sobie czas na przemyślenie wszystkich za i przeciw. Gdy już się na coś zdecydujesz, na twojej drodze pojawi się zły doradca, który zmąci ci myśli w głowie. Wstrzymasz się, ale na krótko: twój partner przekona cię, że najwyższy czas zalegalizować wasz związek. Kolejne miesiące stworzą wam warunki do sprawdzenia się w nowej sytuacji. Okaże się, że była to dobra decyzja.

Jesteś singielką? Na przełomie września i października poznasz mężczyznę spod żywiołu Wody i tak jak strumień będzie to ktoś bystry i wartki. Rozmowy z nim będą interesujące, ale jego porywisty temperament ochłodzi nieco twój zapał. Początek listopada spędzicie razem i obdarzycie się większym zaufaniem. Wasza znajomość będzie rozwijała się powoli, ale każdego dnia poczujesz, że ten mężczyzna jest ci coraz bliższy. Pod koniec jesieni zdecydujecie się na związek i choć między wami będzie różnie, to gdy się już dotrzecie, stworzycie szęśliwą parę.

horoskop na jesień 2016

Fot. iStock

Strzelec (22.11-21.12)

Jesień będzie czasem miłosnych przygód i zawirowań. Twoje myślenie skoncentruje się na sprawach sercowych i uda ci się na tej płaszczyźnie osiągnąć stabilizację. Jeśli jesteś zarówno zodiakalnym, jak i wolnym strzelcem, to pod koniec września poznasz mężczyznę, z którym połączy cię namiętny romans. Potrwa on krótko, ale bardzo intensywnie i to, co przeżyjesz, na długo zapadnie ci w pamięci. W drugiej połowie jesieni nawiążesz znajomość w przestrzeni wirtualnej. Brak fizycznego kontaktu między wami będzie tym razem zaletą. Zaufacie sobie i obdarzycie się ogromną sympatią. Nie nalegaj na spotkanie i ciesz się przyjaźnią, która się między wami zrodzi. Niewykluczone, że zmieni ona kiedyś charakter na bardziej intymny, ale na to potrzeba będzie więcej czasu.

W związku możesz spodziewać się większej dawki emocji zarówno tych dobrych, jak i wypływających ze stresu. Twój ukochany nawiąże relację z koleżanką z pracy, co w październiku doprowadzi cię do szału. Wybuchniesz, ale wasza kłótnia będzie oczyszczająca. Ustalicie nowe zasady i będziecie się ich trzymać. Listopad przyniesie ci więcej ciepła na przekór pierwszym przymrozkom. Partner będzie o ciebie dbał i stanie się bardzo czuły. W grudniu wasze libido się podniesie, a was ogranie fala pożądania.

Koziorożec (22.12-19.01)

W sprawach miłosnych nie najlepszy czas, więc jeśli nastawiasz się na spektakularne zmiany, to możesz się rozczarować. Pod koniec września spotka cię sytuacja, która da ci do myślenia. Zaczniesz się zastanawiać, czy mężczyzna, z którym tworzysz życie, jest twoją drugą połową. W październiku pochłoną cię inne sprawy, więc na chwilę oderwiesz się miłosnych problemów, ale nie na długo. Listopad będzie miesiącem szczególnym, ponieważ zaczniesz na poważnie rozważać rozstanie. Na szczęście nie starczy ci odwagi i nie podejmiesz konkretnych działań. W grudniu pozytywnie zaskoczy cię twój partner i zmienisz myślenie zarówno o nim, jak i o waszym związku. Nie oszukuj się jednak, że wszystko jest w porządku. Skoro takie sytuacje miały miejsce, to znaczy, że problem tkwi głębiej i powinniście go jak najszybciej rozwiązać.

Jesteś singielką? Zmieni się to, ale na długo. Na przełomie września i października skupisz się na jednej znajomości i uda ci się ją rozwinąć w kierunku, na którym ci zależy. Spędzisz wiele przyjemnych chwil u boku mężczyzny, który umie cię rozśmieszyć. Zanim się obejrzysz, stworzycie parę, ale wasz związek będzie bardziej przypominał koleżeński układ. Pod koniec jesieni dojdziesz do wniosku, że choć świetnie się ze sobą czujecie, to nie ma między wami chemii. Pamiętaj, że w takim wypadku lepiej powrócić do przyjaźni niż łudzić się, że kiedyś wybuchnie gorące uczucie. Szkoda życia na czekanie.

horoskop na jesień 2016

Fot. iStock

Wodnik (20.01-20.02)

Koniec września i pierwsza połowa października to czas stabilizacji dla Wodników w związkach. Będziesz się docierać ze swoim partnerem i choć czasami zdarzą się wam kłótnie, to z każdym dniem poczujesz, że stajecie się sobie coraz bliżsi. Sprawy łóżkowe zejdą na drugi plan i skupicie się na budowaniu wspólnego życia, mając na względzie legalizację waszego związku. Coraz częściej będziecie mówić o zaręczynach i ten temat stanie się myślą przewodnią w kolejnym miesiącu. Na przełomie października i listopada czeka was kryzys. Twój ukochany stanie się nerwowy z powodu problemów na polu zawodowym. Nagromadzony stres w pracy zacznie przynosić do domu, a ty nie będziesz potrafiła wczuć się w jego sytuację. Postaraj się to zrobić szczególnie na początku grudnia, bo właśnie wtedy twój partner będzie potrzebował wsparcia i zrozumienia. Pokaż, że jesteś także jego przyjaciółką, a zyska na tym wasz związek.

Jesteś singielką? W pierwszej połowie jesieni nie wydarzy się nic spektakularnego. Przyzwyczaisz się do życia w pojedynkę, a nawet polubisz ten stan. Będziesz flirtować i umawiać się na randki, ale nie wyniknie z tego nic poważnego. W listopadzie poznasz kogoś, kto otworzy przed tobą świat, którego wcześniej nie znałaś. Wasza znajomość będzie inspirująca i postanowisz zrobić coś dla siebie. Twoje życie bardzo na tym zyska, a także zmienisz swoje podejście do mężczyzn. Przestaniesz bać się związku i poczujesz, że jesteś gotowa być z kimś na dobre i złe.

Ryby (21.02-20.03)

Pierwsze miesiące jesieni będą dla ciebie radosne, a nawet szczęśliwe. Mężczyzna, do którego coś czujesz, otworzy się przed tobą i wyzna ci sekrety, które do tej pory nie ujrzały światła dziennego. Będziesz zaskoczona i choć nie wszystko ci się spodoba, to najważniejszy dla ciebie będzie sam fakt. Bezgraniczna szczerość i ufność, którą cię obdarzy, stanie się niepodważalnym dowodem na to, że traktuje cię jak drugą połowę. Będziesz żyć w tym przekonaniu i zatracisz się w swojej pewności siebie. W listopadzie wydarzy się coś, co diametralnie zmieni twój światopogląd. Twój wybranek zachowa się w sposób nieoczekiwany, a wnioski płynące z całej sytuacji będą dla ciebie zaskakujące. Okaże się, że twoje uczucia względem niego nie są całkowicie odwzajemnione i tak naprawdę jesteś dla niego bardziej przyjaciółką niż kochanką.

Gdy za oknem zrobi się jeszcze chłodniej i pospadają wszystkie liście z drzew, poczujesz w sobie emocjonalną pustkę. Zaczniesz żałować, że aż tak się zaangażowałaś i zmienisz swoje podejście do waszej znajomości. Otworzysz się na innych mężczyzn i bez wyrzutów sumienia pozwolisz im ze sobą flirtować, a nawet romansować. Da ci to wiele przyjemności, ale bez większego uniesienia. Zrozumiesz, że tak naprawdę jesteś zakochana i to od dawna, ale nie we właściwej osobie.

Komentarze (5)

Ocena: 5 / 5
ola (Ocena: 5) 01.11.2016 10:55
Miałam duży problem ponieważ od 1.5 roku miałam depresję i moj stan się pogarszał z dnia na dzień. Zjadałam mnóstwo tabletek żeby sobie coś zrobić ale to nic nie dawało przez moją depresję i nerwicę nie miałam równy rok okresu. W desperacji szukałam pomocy wszedzie gdzie się dało. Trafiłam przypadkiem na stronę energiaduchowa.co.pl i zamówiłam oczyszczenie aury. Choć byłam sceptyczna – podziałało. Moje życie w końcu nabrało rumieńców, wstaję rano i chce mi się żyć.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 24.09.2016 12:23
Jeju, ale czad! Szczerze gratuluję i życzę dużo szczęścia! :)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 23.09.2016 21:02
co nigdy nie wierzyłam w horoskopy, tak tutaj ten udało się wam podpasować pode mnie :D
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 23.09.2016 17:43
mój chłopak dzisiaj mi się oświadczył!!!! Czekałam na to 12 lat :)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 23.09.2016 17:36
lol
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo