Horoskop tygodniowy 19.09. - 25.09.

Co przyniesie nowy tydzień? Sprawdź, co mówią gwiazdy.
Horoskop tygodniowy 19.09. - 25.09.
Fot. Thinkstock
19.09.2016

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: Intensywny tryb życia da ci się we znaki. Będziesz przemęczona i zabraknie ci sił, by nadrobić zaległości w sprawach zawodowych. W najbliższy weekend daruj sobie imprezy i porządnie wypocznij. Relaks na łonie natury to strzał w dziesiątkę.

Miłość i seks: Masz faceta? Partner nabierze ochoty na łóżkowe igraszki, niestety nie podzielisz jego entuzjazmu. Zabraknie ci werwy i inicjatywy. Zamiast się zmuszać, porozmawiaj z nim od serca. Jesteś singielką? Zwróć uwagę na stonowanego Wodnika. Jego racjonalny umysł i twój ognisty temperament to mieszanka, która doskonale się uzupełni.

Kariera i pieniądze: Zwróć uwagę na sprawy finansowe. Znowu zaczęłaś wydawać pieniądze na rzeczy, które tak naprawę wcale nie są ci potrzebne. Zapanuj nad rozrzutnością, zanim będzie za późno.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: Odzyskasz kontrolę nad własnym życiem. Poczujesz, że panujesz nad bieżącymi sprawami i nie potrzebujesz pomocy, a nawet wsparcia bliskich osób. W czwartek otrzymasz długo wyczekiwaną nagrodę.

Miłość i seks: Masz faceta? Partner stanie się bardziej tolerancyjny względem twoich znajomych. Osoby, które do tej pory mu przeszkadzały, nawiążą z nim porozumienie. Wspólne imprezy staną się dużo przyjemniejsze, a wy przestaniecie się o to kłócić. Jesteś singielką? Poznasz mężczyznę, który będzie miał takie samo hobby jak ty. Wspólne zainteresowania staną się podstawą do zbudowania wyjątkowej relacji. Niewykluczony związek. 

Kariera i pieniądze: To świetny czas dla spraw zawodowych. Działania, które ostatnio podjęłaś, przyniosą rezultaty i potwierdzą, że miałaś rację, stawiając wszystko na jedną kartę. Już niedługo otworzą się przed tobą drzwi do sukcesu.

horoskop tygodniowy

Fot. Thinkstock

Bliźnięta (21.05-21.06)

Samopoczucie: Będziesz w doskonałym nastroju. Twoje życie się nie zmieni, ale zamiast skupiać się na mankamentach, zaczniesz czerpać radość z drobnych przyjemności. Druga połowa tygodnia to czas rodzinnych spotkań. Na jednym z nich usłyszysz bardzo miłe słowa.

Miłość i seks: W miłości więcej znaków zapytania. Będąc singielką, zaczniesz się zastanawiać, co tak naprawdę myśli o tobie mężczyzna, z którym się spotykasz. Jego zachowanie będzie trudne do zinterpretowania, a wnioski, które wyciągniesz, dadzą ci do myślenia. Masz faceta? To nie najlepszy czas dla waszego związku. Coś się między wami popsuje bez konkretnego powodu. Zaczniesz analizować wasze ostanie sprzeczki i uświadomisz sobie, że przeoczyłaś bardzo istotną kwestię.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym świetny okres. W okolicach środy osiągniesz znaczący sukces.

Rak (22.06-22.07)

Samopoczucie: W najbliższych dniach kieruj się intuicją. Jej głos dobrze ci podpowie zarówno w codziennych sprawach, jak i w sferze uczuć. Niedziela to dzień miłej niespodzianki. Będzie miała ona związek z podróżami.

Miłość i seks: Masz faceta? Pozwól mu żyć własnych życiem. Partner zaczyna się dusić w waszym związku. Twoje ciągłe dopytywanie się i organizowanie wam czasu kojarzy mu się z inwigilacją. Jesteś singielką? Mężczyzna, z którym ostatnio byłaś na randce, zacznie się interesować twoją koleżanką. Dowiesz się o tym od niej, co jeszcze bardziej cię dotknie. Daj sobie z nim spokój.

Kariera i pieniądze: W pracy bez zmian, ale nie spoczywaj na laurach. Warto dać z siebie więcej i sięgnąć po awans. Masz szansę go zdobyć, ale tylko wtedy, gdy zabłyśniesz intelektem. Nie chowaj się po kątach i pokaż, na co cię stać.

horoskop tygodniowy

Fot. Thinkstock

Lew (23.07-22.08)

Samopoczucie: Uświadomisz sobie, że ostatnio zaniedbałaś swoje przyjaciółki i zaczniesz odczuwać wyrzuty sumienia. To dobrze, że umiesz przyznać się przed sobą do błędu, ale zamiast tego, spróbuj załagodzić sytuację. Zorganizuj babskie spotkanie i zaskocz koleżanki przyrządzonym własnoręcznie oryginalnym deserem.

Miłość i seks: W sferze uczuć chaos i niezdecydowanie. Te dwie destrukcyjne siły negatywnie wpłyną na twoją relację z bliskim mężczyzną. Ciebie zacznie męczyć lęk o waszą wspólną przyszłość, a jego – wspomnienie dawnej miłości. Trudno będzie wam się dogadać i jeszcze trudniej kochać. Twój wybranek zrobi krok w tył i poczujesz to w najbliższy weekend. Mimo to nie poddawaj się. Ten kryzys przeminie, jeśli się postarasz.

Kariera i pieniądze: W pracy dużo do zrobienia. Pokonaj lenistwo i bądź systematyczna. Środa to dobry dzień na rozmowę z nowym pracownikiem. Nie kieruj się sentymentami.

Panna (23.08-22.09)

Samopoczucie: To dobry czas na rozpoczęcie treningu. Twoja forma pozostawia wiele do życzenia i dobrze wiesz, że powinnaś o nią zadbać, nie tyko z powodów estetycznych, ale i psychicznych. Nie szukaj wymówek i zacznij się ruszać.

Miłość i seks: Twoja znajomość z bliskim mężczyzną będzie zagrożona. Waszemu szczęściu we dwoje zagrozi kobieta, z którą kiedyś łączyło coś twojego wybranka. Pojawi się ona w najmniej oczekiwanym miejscu i czasie, a jej uroda zrobi piorunujące wrażenie. Nie trać głowy i nie ustępuj miejsca rywalce. Z tobą nikt nie może się równać i na tym buduj swoją pewność siebie.

Kariera i pieniądze: Twoja sytuacja finansowa unormuje się. Zaczniesz mądrze gospodarować pieniędzmi i nauczysz się odmawiać, gdy ktoś kolejny raz poprosi cię o pożyczkę. We wtorek zagraj w totolotka.

horoskop tygodniowy

Fot. Thinkstock

Waga (23.09-22.10)

Samopoczucie: Czas pokaże, czy ostatnio miałaś rację, ale zanim się to stanie, będziesz musiała zadbać o szczegóły. Staniesz się niecierpliwa, a pośpiech okaże się twoim wrogiem. Nie zwrócisz uwagi na ważne sprawy i przeoczysz coś, co mogłoby pozytywnie wpłynąć na twoją przyszłość.

Miłość i seks: W miłości aura szczęścia. Będąc singielką, poczujesz się kochana i to przez mężczyznę, na którym ci zależy. Słowa potwierdzenia nie zostaną jeszcze wypowiedziane, ale nie będziesz miała wątpliwości, że to tylko kwestia czasu. Masz faceta? Zostawicie za sobą niszczący waszą miłość kryzys i zaczniecie wszystko od nowa. Będziecie się starać, a wasze działania nie pójdą na marne. W błyskawicznym tempie stworzycie od nowa niemalże idealną parę.

Kariera i pieniądze: Polubisz swoją pracę i przestaniesz obsesyjnie szukać nowego zajęcia. Staniesz się efektywniejsza, a przełożony zauważy twoją przemianę. Możesz spodziewać się premii.

Skorpion (23.10-21.11)

Samopoczucie: Spotka cię stresująca sytuacja, która zepsuje ci humor na kilka dni. Staniesz się nerwowa i ucierpią na tym twoi bliscy. Zastanów się, czy osoby, które obrywają, są winne.

Miłość i seks: Masz faceta? Partner będzie potrzebował spokoju i czasu, by przemyśleć wiele spraw. Pozwól mu na to, bo jeden z tematów dotyczy waszego związku. Warto, by twój ukochany wreszcie się określił, jak widzi waszą wspólną przyszłość. Jesteś singielką? Mężczyzna, z którym ostatnio się widziałaś, napisze ci miłą wiadomość. Nie bagatelizuj jej. W tych subtelnych komplementach kryje się dużo uczucia.

Kariera i pieniądze: W pracy bez zmian. Druga połowa tygodnia to dobry czas na rozmowę z szefem w sprawie wolnych dni. Przełożony będzie bardzo zajęty i bez przemyślenia przystanie na twoją propozycję.

horoskop tygodniowy

Fot. Thinkstock

Strzelec (22.11-21.12)

Samopoczucie: Nabierzesz dystansu nie tylko do codziennych spraw, ale i do samej siebie. Przestaniesz wariować na punkcie wyglądu i zaakceptujesz siebie ze wszystkimi wadami oraz zaletami. Będzie to milowy krok w stronę spokoju i szczęścia.

Miłość i seks: Masz faceta? Twojemu ukochanemu zacznie brakować fantazji, szczególnie w łóżku. Zamiast biernie czekać na jego ruch, sama wykaż się kreatywnością. Drzemie w tobie ogromny potencjał seksualny i szkoda go marnować. Jesteś singielką? Na twojej drodze pojawi się mężczyzna, na widok którego stracisz oddech. Nie rezygnuj z niego tylko dlatego, że kocha się w nim co druga dziewczyna. Ten facet pomimo powodzenia nie jest wolnym strzelcem skaczącym z kwiatka na kwiatek.

Kariera i pieniądze: W pracy okres zbierania nagród. Twoje pomysły i przede wszystkim pracowitość przyniosą rezultaty w postaci niemałej sumy na koncie. Wreszcie będziesz mogła poszaleć.

Koziorożec (22.12-19.01)

Samopoczucie: Dostaniesz wiadomość, na którą długo czekałaś. Odetchniesz z ulgą i już nic nie popsuje ci humoru. Czwartek to twój szczęśliwy dzień.

Miłość i seks: Masz faceta? Zanim powiesz coś o nim w towarzystwie, zastanów się, czy sama chciałabyś coś takiego o sobie usłyszeć. Fakt, że twój partner ma do siebie dystans, nie znaczy, że możesz o nim mówić, co ci ślina na język przyniesie. Zacznij się kontrolować. Jesteś singielką? Spotka cię sytuacja, która da ci wiele do myślenia. Okaże się, że do tej pory zwracałaś uwagę na niepasujących do ciebie mężczyzn. Pamiętaj, że trzeba być na tyle podobnym, by się rozumieć, i na tyle różnym, by móc się kochać.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym więcej możliwości. Wykorzystaj je w stu procentach, nawet jeśli będą się wiązały z godzinami spędzonymi z nosem w papierach. Nie od razu Rzym zbudowano i pewnych etapów nie da się przeskoczyć.

horoskop tygodniowy

Fot. Thinkstock

Wodnik (20.01-20.02)

Samopoczucie: Opadniesz z sił i sama będziesz temu winna. Zamiast suplementów diety lepszy będzie odpoczynek na łonie natury. Weekend sprzyja spontanicznym wyjazdom, więc nie wahaj się i pojedź z bliską osobą na biwak.

Miłość i seks: W miłości chaos. Zaczniesz wracać pamięcią do dawnych związków i wpędzisz się w poczucie winy. Uświadomisz sobie, że w wielu kwestiach popełniłaś błąd, zwłaszcza w przypadku ostatniego rozstania. Los zagra ci na nosie i ześle na twoją drogę byłego ukochanego. Spotkacie się przez przypadek, a wasza rozmowa na pograniczu flirtu sprawi, że zaczniesz żałować swojej decyzji.

Kariera i pieniądze: To dobry czas dla spraw zawodowych. Nie wydarzy się nic spektakularnego, ale poczujesz, że panujesz nad wszystkim i znacznie lepiej sobie radzisz z zadaniami, które kiedyś cię przerastały. Ktoś, od kogo jesteś zależna, zauważy twoją przemianę.

 

horoskop tygodniowy

Fot. Thinkstock

Ryby (21.02-20.03)

Samopoczucie: Merkury obdarzy cię mocą twórczą. Staniesz się kreatywna i nie tylko zmienisz wystój w swoim najbliższym otoczeniu, ale także odkryjesz w sobie talent. Nowe hobby da ci wiele radości, a także zaimponuje bliskim. Zrobisz furorę na imprezach rodzinnych i spotkaniach towarzyskich.

Miłość i seks: W miłości dużo dobrego. Pokłócisz się z partnerem, ale wasza sprzeczka uświadomi wam, jak bardzo się kochacie. Bardzo szybko dojdzie do porozumienia i już nic nie zepsuje waszej sielanki. Jesteś singielką? Mężczyzna, którego do tej pory nie zauważałaś, da ci wyraźny sygnał, że mu się podobasz. Gdy uważnie mu się przyjrzysz, okaże się, że jest zarówno atrakcyjny, jak i inteligentny. Nie zmarnuj tej szansy.

Kariera i pieniądze: W finansach stabilnie. Co prawda nie będziesz zarabiać kokosów, ale nie zabraknie ci pieniędzy, by żyć na poziomie. W sobotę zagraj w totolotka.

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo