Horoskop tygodniowy 12.09. - 18.09.

Najnowszy horoskop dla wszystkich znaków zodiaku. Co przyniesie kolejny tydzień września?
Horoskop tygodniowy 12.09. - 18.09.
fot. Thinkstock
12.09.2016

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: Odkryjesz w sobie nowy talent. Zaczniesz się spełniać w dziedzinie, która wcześniej cię nie interesowała, i polubisz siebie za to. Twoje problemy z utrzymaniem dobrego nastroju znikną. Będziesz tryskać humorem i energią.

Miłość i seks: Masz faceta? Porozmawiaj z nim na temat własnej przestrzeni. Każdemu należy się miejsce tylko dla siebie dosłownie i w przenośni. Warto mieć swoją samotnię, by móc przemyśleć ważne sprawy. Jesteś singielką? Mężczyzna, z którym ostatnio prowadziłaś ciekawią dyskusję, znów pojawi się na twojej drodze. Nie myśl, że to przypadek. Ten facet zadurzył się w tobie.

Kariera i pieniądze: W pracy dobry okres. Twoja kariera ruszy z miejsca i choć nie wydarzy się nic spektakularnego, to pod skórą będziesz czuła, że już niedługo osiągniesz prawdziwy sukces. Intuicja cię nie zawiedzie.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: W najbliższych dniach zastanów się, co jest teraz dla ciebie naprawdę istotne, i na tym się skup. Nie jesteś w stanie zapanować nad każdym aspektem życia, mając rozdrobnione myśli i robiąc tysiąc rzeczy naraz. Warto poświęcić uwagę czemuś szczególnemu, a potem zająć się przyziemnymi sprawami.

Miłość i seks: Masz faceta? Spędzisz z nim wspaniały tydzień. Nie oznacza to, że przestaniecie się kłócić. Drobne sprzeczki nie są niczym nadzwyczajnym, zwłaszcza gdy jedna ze stron jest emocjonalna. Przyjmij to jako cechę waszego związku. Jesteś singielką? Mężczyzna, z którym byłaś na randce, zaproponuje ci kolejne spotkanie. Zgódź się, ale tym razem przejmij inicjatywę. Ten facet ma bzika na punkcie pewnych siebie kobiet.

Kariera i pieniądze: Unikaj negocjacji z ważnymi klientami. Będziesz rozkojarzona, a twoja dekoncentracja zostanie odebrana jak niekompetencja. Nie warto psuć sobie opinii.

Zobacz również: Jaka jest Twoja najskrytsza wada? Wszystko zależy od... znaku zodiaku!

horoskop tygodniowy

fot. Thinkstock

Bliźnięta (21.05-21.06)

Samopoczucie: W najbliższych dniach zadbaj o siebie. Świadomość, że pomagasz bliskim, daje ci siłę, ale tylko mentalnie. Fizycznie robisz się coraz słabsza i nie bagatelizuj tego problemu. Wyjazd do sanatorium wcale nie jest głupim pomysłem.

Miłość i seks: Masz faceta? Czeka was krótka rozłąka, która da ci do myślenia. Będziesz tęsknić za partnerem do tego stopnia, że zaczniesz mieć problemy z koncentracją. Być może kochasz go bardziej niż sama jesteś w stanie się do tego przyznać. Jesteś singielką? Przed tobą impreza, na którą nie będziesz miała ochoty iść. Nie kieruj się bzdurnymi powodami i zrób się na bóstwo. Mężczyzna, z którym przetańczysz całą noc, okaże się tym jedynym.

Kariera i pieniądze: W finansach dobry okres. Będziesz miała sporo wydatków, ale zdecydowanie więcej zarobisz niż wydasz. W sobotę zagraj w totolotka. Fortuna się do ciebie uśmiechnie.

Rak (22.06-22.07)

Samopoczucie: Czas będzie płyną na twoją korzyść. Bieżące sprawy zaczną się układać po twojej myśli, a każdy dzień pozwoli ci zrealizować kolejny cel. Wkrótce dopniesz swego i udowodnisz wszystkim, że miałaś rację.

Miłość i seks: Masz faceta? Partner zrobi coś, co bardzo ci się nie spodoba. Nie tłum emocji, ale podziel się nimi dopiero, gdy zostaniecie sami. Gdy wybuchniesz przy świadkach, strzelisz sobie samobója. Jesteś singielką? Zwróć uwagę na mężczyznę spod znaku Bliźniąt. Ten facet nie tylko ma te same zainteresowania co ty, ale również jest prawdomówny. Warto zainwestować w znajomość z człowiekiem, któremu można zaufać.

Kariera i pieniądze: Postawisz wszystko na jedną kartę i choć twoja przyszłość znów będzie niepewna, to odetchniesz z ulgą. Okaże się, że nie taki diabeł straszny, jak go malują, a twój potencjał aż razi w oczy. Możesz spodziewać się wielu ofert pracy.

horoskop tygodniowy

fot. Thinkstock

Lew (23.07-22.08)

Samopoczucie: Z trudem pogodzisz zawodowe obowiązki z życiem rodzinnym. Uda ci się to, ale kosztem wolnego czasu. Nie będziesz miała kiedy wypocząć i zaniedbasz swoją urodę. Nie tędy droga. Pamiętaj, że musisz błyszczeć, by móc się dobrze czuć.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój partner stanie się kapryśny. Będzie miał humory, a tobie znudzi się ciągłe dbanie o miłą atmosferę. Niewykluczona kłótnia, która ku twojemu ogromnemu zadowoleniu skończy się happy-endem w łóżku. Jesteś singielką? W najbliższych dniach to się nie zmieni, ale nie znaczy to, że zabraknie w twoim towarzystwie mężczyzn. Na horyzoncie pojawi się ktoś, komu nie będziesz potrafiła się oprzeć. Przed tobą upojna noc, która zapoczątkuje gorący romans.

Kariera i pieniądze: Zwróć uwagę na sprawy finansowe. Na twoim koncie wciąż ubywa pieniędzy. Jeśli chcesz zaoszczędzić, ogranicz spotkania towarzyskie.

Panna (23.08-22.09)

Samopoczucie: W twoim życiu wydarzy się wiele, ale rozmowa z życzliwą osobą uświadomi ci, że nic się nie dzieje bez przyczyny. Spojrzysz na całą sytuację z innej perspektywy i znajdziesz rozwiązanie. W piątek możesz spodziewać się miłej niespodzianki.

Miłość i seks: W miłości cudowny okres. Będziesz czerpała ogromną przyjemność z przebywania z drugą połową i już nic nie zaburzy twojej pewności, że tworzysz parę z właściwą osobą. Koniec tygodnia sprzyja romantycznym wyjazdom. Zorganizuj wspólny wyjazd, nawet jeśli będziesz musiała coś poświęcić. W życiu ważne są tylko chwile.

Kariera i pieniądze: Osoba, z która kiedyś pracowałaś, zarekomenduje cię. Otrzymasz ciekawą propozycję, która pozytywnie wpłynie na twoją karierę. Czwartek to dobry dzień na podpisanie umowy.

Zobacz również: 6 najlepszych znaków zodiaku. Jeśli wiązać się z facetem to tylko z…

horoskop tygodniowy

fot. Thinkstock

Waga (23.09-22.10)

Samopoczucie: Przed tobą udany tydzień. Będziesz miała czas zarówno na pracę, jak i zabawę. Sprawy związane z finansami zaczną układać się po twojej myśli. Niedziela to dzień miłej niespodzianki. Możesz spodziewać się niezapowiedzianej wizyty kogoś, z kim jesteś związana emocjonalnie.

Miłość i seks: Masz faceta? W waszym związku zabraknie namiętności. Nie panikuj i pod żadnym pozorem nie zarzucaj nic partnerowi. To tylko chwilowy marazm, więc nie warto wpędzać ukochanego w niepotrzebne kompleksy. Jesteś singielką? Weź przykład z koleżanki i zrób pierwszy krok w stronę mężczyzny, który ci się podoba. Nie musisz od razu wyznawać mu miłości. Wystarczy, że zaczniesz rozmowę pod banalnym pretekstem, a reszta sama się potoczy i to zaskakująco łatwo.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym dobra passa. Mimo sukcesu nie osiadaj na laurach. Szczęście sprzyja najlepszym, bo tym pracowitym.

Skorpion (23.10-21.11)

Samopoczucie: Początek tygodnia przywita cię zaskakującą wiadomością. Będziesz musiała dochować tajemnicy, ale sama informacja namiesza w twoim życiu. To, co do tej pory wiedziałaś na ten temat, okaże się fikcją. Wyciągnij wnioski, ale nie dziel się nimi pod żadnym pozorem.

Miłość i seks: W miłości przychylność Wenus. Jeśli wciąż nie możesz trafić na porządnego faceta, to na horyzoncie pojawi się przystojny mężczyzna, który traktuje kobiety z szacunkiem i czułością. Zrób pierwszy krok w jego stronę. Ten facet nie zdaje sobie sprawy, jak bardzo jest atrakcyjny i brakuje mu pewności siebie. Masz faceta? Wasz związek rozkwitnie i stanie się pełen emocji. Czasami poróżnią was kłótnie, ale wieczorami będzie cię godzić w sypialni. Między wami zapłonie ogień pożądania.

Kariera i pieniądze: W finansach nie najlepszy okres. Będziesz musiała uszczuplić swoje konto i być może nawet naruszyć oszczędności. Zamiast się załamywać, ciesz się, że nie musisz pożyczać pieniędzy od bliskich.

horoskop tygodniowy

fot. Thinkstock

Strzelec (22.11-21.12)

Samopoczucie: Spotkasz kogoś, kto zrobi na tobie ogromne wrażenie. Będziesz oczarowana tą osobą, a jej energia pozytywnie wpłynie na twoją motywację. Odzyskasz pewność siebie i wiarę, że jesteś w stanie zmienić swoje życie na lepsze, jeśli nad tym popracujesz. Mars dopomoże twojemu szczęściu.

Miłość i seks: Masz faceta? Nad twoim związkiem pojawią się czarne chmury. Na najbliższych spotkaniu towarzyskim twoja koleżanka roztoczy wokół siebie nieodarty urok. Twój ukochany nie oprze się jej magii. Jesteś singielką? Mężczyzna, z którym niedawno się widziałaś, nie będzie zabiegał o ciebie tak intensywnie, jakbyś  tego chciała. Nie naciskaj na niego. Uczucia muszą się rodzić naturalnie.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym świetny okres. Twój pomysł okaże się strzałem w dziesiątkę. Zbierzesz nie tylko dużo pochwał, ale również zarobisz pieniądze. Będziesz miała powody do dumy.

Koziorożec (22.12-19.01)

Samopoczucie: Czeka cię tydzień pełen wrażeń. Zawrzesz nowe znajomości, a twoje życie towarzyskie rozkwitnie. Skorzystasz na tym także pod względem kulturalnym. Nowo poznana osoba pokaże ci świat, o którym wcześniej bardzo mało wiedziałaś.

Miłość i seks: W miłości okres stabilizacji. Przyzwyczaisz się do obecnej sytuacji i przestaniesz szukać dziury w całym. Relacja z mężczyzną, na którym ci zależy, zacznie się rozwijać w spokojnym tempie. Będziesz to dobry kierunek, bo z każdym dniem poczujesz, że jesteście sobie coraz bliżsi, a wszelkie animozje odejdą w niepamięć. Wkrótce usłyszysz słowa, na które długo czekałaś.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym bez zmian. Nie będziesz jednak z tego powodu narzekać. Uświadomisz sobie, że wystarczy ci to, co masz, i zamiast na pracy skupisz się na życiu prywatnym. Będzie to dobra decyzja.

horoskop tygodniowy

fot. Thinkstock

Wodnik (20.01-20.02)

Samopoczucie: Będziesz przemęczona i senna. Zaczniesz wspomagać się suplementami, które przyniosą poprawę tylko na chwilę. Nie oszukuj własnego organizmu i zmień nawyki. Sobota to dzień miłej niespodzianki.

Miłość i seks: W miłości burzliwy okres. Mężczyzna, na którym ci zależy, stanie się wobec ciebie oschły, a ty poczujesz, że kochasz go jeszcze bardziej niż wcześniej. Zaczniesz panikować i wywierać presję. Dojdzie między wami do dziwnej sytuacji, która zakończy się pomyślnie dla ciebie. Usłyszysz słowa, które cię uspokoją i pozwolą dalej inwestować w tę znajomość.

Kariera i pieniądze: Czeka cię pracowity tydzień. Będziesz zarabiać więcej, ale zaniedbanie sprawy w życiu osobistym sprawią, że zaczniesz się zastanawiać, czy gra jest warta świeczki. Może warto znaleźć kompromis? W twoim otoczeniu jest ktoś, kto potrzebuje twojego czasu i uwagi. 

Ryby (21.02-20.03)

Samopoczucie: Będziesz miała dużo spraw na głowie i wiążących się z nimi dylematów. Nie uciekaj od nich, przesuwając decyzję w czasie. W ten sposób jedynie pogłębiasz swoją frustrację. Zaryzykuj chociaż raz.

Miłość i seks: W miłości świetny okres, zwłaszcza jeśli jesteś w związku. Twój partner sprawi ci ogromną niespodziankę, a jego kreatywność będzie dowodem na to, że wciąż o tobie myśli i pragnie cię zaskakiwać. Doceń go. Jesteś singielką? Spodobasz się mężczyźnie spod żywiołu Ziemi. Zainwestuj w tę znajomość, nawet jeśli twoje serce bije dla kogoś innego. Nie będziesz żałować.

Kariera i pieniądze: Nabierzesz dystansu do pracy, którego od dawna ci brakowało. Przestaniesz przejmować się humorami szefa i zaczniesz robić to, co do ciebie należy, nie wybiegając wprzód. Będzie to skuteczna metoda.

Zobacz również: Jaki zawód powinnaś wykonywać biorąc pod uwagę twój znak zodiaku?

Polecane wideo

Komentarze (2)

Ocena: 5 / 5
wtf (Ocena: 5) 17.09.2016 15:50
A gdzie wężownik? XD
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 12.09.2016 19:32
Głupie horoskopy ja mam, ze facet nie oprze się na imprezie urokowi kolezanki, a ona ze ma zrobic się na bostwo i isc na imprezę. :d Nie czytam już horoskopów i nie ide na impreze
odpowiedz

Polecane dla Ciebie