Horoskop tygodniowy 05.09. - 11.09.

Warto przekonać się, jakie niespodzianki przyniosą najbliższe dni.
Horoskop tygodniowy 05.09. - 11.09.
Fot. iStock
05.09.2016

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: Będziesz trochę rozkojarzona i zaczniesz bujać w obłokach. Na drugi plan zejdą rutynowe obowiązki, co stanie się powodem kłótni z domownikiem. Weekend to czas szalonej zabawy. Nabierzesz ochotę na towarzystwo i tańce do białego rana.

Miłość i seks: Masz faceta? Wybacz mu jego impulsywność. Nie masz łatwego charakteru i czasem trudno odczytać, co tak naprawdę masz na myśli. Jeśli atmosfera między wami zrobi się gęsta, zamiast snuć insynuacje, postaraj się spokojnie wytłumaczyć partnerowi, jakie są twoje oczekiwania. Jesteś singielką? Zawierz intuicji. Jej głos zawsze dobrze ci podpowiadał, więc się tego trzymaj. Słuchając rad koleżanek, kolejny raz popełnisz błąd.

Kariera i pieniądze: Twoja sytuacja finansowa nie zmieni się. Zastanów się, dlaczego nie potrafisz na dłużej zaoszczędzić nawet drobnej sumy i wyciągnij wnioski. Warto wcielić w życie mądre postanowienia.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: Powoli zaczniesz dochodzić do siebie. Uporasz się z demonami przeszłości i przestaniesz rozpamiętywać minione wydarzenia. Weekend sprzyja samotnym wycieczkom. Znajdź chwilę dla siebie i zafunduj sobie wędrówkę po górach lub lesie.

Miłość i seks: Masz faceta? Spędzisz z nim wiele miłych chwil, ale pod koniec tygodnia pokłócicie z błahego powodu. Wyciągnij rękę na zgodę. Szkoda czasu na bezsensowne animozje. Jesteś singielką? Poznasz mężczyznę spod znaku Barana. Jego temperament rozgrzeje cię do czerwoności. Czeka cię płomienny romans.

Kariera i pieniądze: W pracy więcej wyzwań. Nie bój się ich, bo warto próbować, nawet jeśli nie zawsze odniesiesz sukces. Porażki, choć bolą, to przede wszystkim uczą.

horoskop tygodniowy

Fot. iStock

Bliźnięta (21.05-21.06)

Samopoczucie: Będziesz w dobrym nastroju. Wszystko zacznie układać się po twojej myśli i uda ci się namówić bliską osobę do podjęcia się razem z tobą trudnego zadania. Czwartek to dzień miłej niespodzianki.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój partner zaskoczy cię historią z przeszłości. Przez przypadek dowiesz się o fakcie z jego życia, o którym nie miałaś pojęcia. Nie oceniaj go. Każdy w młodości popełniał błędy. Jesteś singielką? Mężczyzna, z którym flirtujesz na imprezach, zainteresuje się tobą na poważnie. Jeśli traktujesz go jedynie jak okazjonalnego partnera do tańca, nie mydl mu oczu.

Kariera i pieniądze: W pracy bez zmian. W drugiej połowie tygodnia możesz spodziewać się ważnej rozmowy z szefem. Przygotuj się do niej, a zyskasz w jego oczach.

Rak (22.06-22.07)

Samopoczucie: Przed tobą udany tydzień. Wcielisz w życie ważny projekt i będziesz mogła liczyć na pomoc ze strony przyjaciółki. Koniec tygodnia sprzyja metamorfozom. Jaśniejszy kolor włosów to strzał w dziesiątkę.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany pokaże rogi. Będzie nie tylko rozdrażniony, ale i zaczepny. Nie wdawaj się w niepotrzebną polemikę. Bagatelizując jego słowne ataki, nie dopuścisz do kłótni. Jesteś singielką? Zwróć uwagę na mężczyznę spod znaku Bliźniąt. Ten facet zaskoczy cię silnym charakterem skrywanym pod skórą baranka.

Kariera i pieniądze: To dobry czas na rozwój zawodowy. Rozejrzyj się na ofertami pracy i pomyśl o kursach doszkalających. Nie zasłaniaj się brakiem czasu. Gdy dobrze się zorganizujesz, wszystko ze sobą pogodzisz.

horoskop tygodniowy

Fot. iStock

Lew (23.07-22.08)

Samopoczucie: W twoim życiu będzie się dużo działo, ale każde wydarzenie wpłynie na ciebie budująco. Wreszcie odkryjesz, czego tak naprawdę chcesz, i zaczniesz zmierzać we właściwym kierunku. Odzyskasz równowagę i spokój ducha.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój partner zmieni się na lepsze. Szukanie dziury w całym minie się z celem, bo nie znajdziesz nic, do czego mogłabyś się przyczepić. Twoje wątpliwości związane z przyszłością, która was czeka, rozpłyną się w powietrzu. Jesteś singielką? Osoba, która bardzo ci się podoba, otworzy przed tobą swoje serce. Od ciebie będzie zależało, co zrobisz z jej zaufaniem i uczuciami. Jeśli nie jesteś gotowa na związek, zwolnij. Szkoda by było zaprzepaścić tak dobrze rokującą znajomość.

Kariera i pieniądze: W pracy dobry okres. Przestaniesz się męczyć i zaczniesz zarabiać lepsze pieniądze. Poniedziałek to dzień zawierania lukratywnych transakcji.

Panna (23.08-22.09)

Samopoczucie: Bieżące sprawy spiętrzą się i z trudem znajdziesz czas, by ruszyć do przodu. Osoby, na które do tej pory mogłaś liczyć, zajmą się swoim życiem i ze wszystkim zostaniesz sama. Podjedź do tego jak do kolejnego wyzwania. Drzemie w tobie ogromna siła, dzięki której wszystkiemu podołasz.

Miłość i seks: W sprawach sercowych przychylność Wenus. Bogini miłości weźmie cię pod swoje skrzydła i sprawi, że twoje uczucia zostaną odwzajemnione z nawiązką. Spędzisz wiele cudownych dni z ukochaną osobą i uświadomisz sobie, że dla takich chwil warto wiele poświęcić. Przestaniesz się bać i postawisz wszystko na jedną kartę.

Kariera i pieniądze: W pracy marazm. Nie znajdziesz żadnej ciekawej oferty i zaczną kończyć ci się pieniądze. Zaciśnij pasa i uzbrój się w cierpliwość.

horoskop tygodniowy

Fot. iStock

Waga (23.09-22.10)

Samopoczucie: Bądź ostrożna w przyjaźniach. Osoby, którym bezgranicznie ufasz, nie są wobec ciebie do końca fair. Pamiętaj, że milczenie jest złotem i lepiej nie mówić zbyt wiele, zwłaszcza na tematy związane z pieniędzmi.

Miłość i seks: Masz faceta? Dbaj o niego, ale nie zapominaj o sobie. Tobie też należą się czułość i troska. Jeśli doskwiera ci głód uczuć, zamiast dawać, nastaw się na branie. Jesteś singielką? Mężczyzna, który ostatnio cię zainteresował, wyśle ci miłą wiadomość. Podtrzymuj tę korespondencję. Z waszej znajomości wyniknie coś poważnego.

Kariera i pieniądze: Najbliższe dni sprzyjają poszukiwaniom pracy. Porozsyłaj swoje CV, nie omijając firm i instytucji, które nie są ściśle związane z twoim zawodem. Warto, byś spróbowała czegoś nowego.

Skorpion (23.10-21.11)

Samopoczucie: Będziesz w dobrej kondycji, ale zabraknie ci optymizmu. Zaczniesz widzieć świat w czarnych kolorach, a co gorsze – swoją niedaleką przyszłość. Zmień myślenie. Życie kolejny raz pozytywnie cię zaskoczy.

Miłość i seks: W miłości wibracje wody. Jej zmienna natura wpłynie na relację, którą właśnie budujesz. Stracisz poczucie stabilizacji, ale zyskasz energię i siłę, by naprawić to, co się między wami zepsuło. Mężczyzna, dla którego bije twoje serce, zauważy i doceni twoje starania. Otrzymacie drugą szansę i tym razem jej nie zmarnujecie.

Kariera i pieniądze: W pracy świetny okres. Każde zadanie pójdzie jak z płatka i chociaż przełożony będzie szukał dziury w całym, to nie dasz mu za wygraną. Na koniec tygodnia będziesz z siebie dumna.

horoskop tygodniowy

Fot. iStock

Strzelec (22.11-21.12)

Samopoczucie: Moc księżyca wpłynie na twoje postrzeganie świata. Uda ci się przemyśleć wiele ważnych spraw i dojść do konstruktywnych wniosków. Wciel w życie postanowienia, które przyjdą ci do głowy w pierwszej połowie tygodnia. Masz szansę zmienić swoją teraźniejszość i przyszłość na lepsze.

Miłość i seks: Masz faceta? Dajcie sobie więcej luzu. To dobrze, że się kochacie i lubicie ze sobą spędzać czas, ale co za dużo, to niezdrowo. Przez jeden wieczór rozłąki nie uschniesz z tęsknoty, a wreszcie znajdziesz czas dla siebie. Jesteś singielką? Mężczyzna, z którym ostatnio się widziałaś, zasypie cię lawiną wiadomości. Podejdź do tego sceptycznie i przede wszystkim ostrożnie. Takie zachowanie świadczy o desperacji. Nie skreślaj go, ale kieruj się zasadą ograniczonego zaufania. \

Kariera i pieniądze: W pracy spokojniejszy okres. Wykorzystaj go na dopracowanie szczegółów. Środa to dobry dzień na podpisanie umowy z ważnym klientem.

Koziorożec (22.12-19.01)

Samopoczucie: Sprawy rodzinne znajdą się na pierwszym planie. Będziesz musiała poświęcić im więcej czasu kosztem swojego odpoczynku. Podjedź do całej sprawy jak do zadania, które niekoniecznie lubisz, ale musisz wykonać. Każdy ma wobec bliskich pewne zobowiązania.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany nie będzie w najlepszej formie. Zaczną mu dokuczać dolegliwości zdrowotne i będzie się zachowywać jak małe dziecko, które cięgle potrzebuje uwagi. Znajdź w sobie siłę i cierpliwość. Gdy poczuje się lepiej, wszystko wróci do normy. Jesteś singielką? Mężczyzna, z którym się widziałaś, zacznie o tobie rozmawiać z kolegami. Powie na twój temat wiele komplementów i dowiesz się o tym przez przypadek. Udaj, że tego nie wiesz, i pozwól mu dalej rozgrywać partię. Wszystko idzie po dobrej myśli, więc lepiej nie zakłócać tego procesu.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym zmiany. Będziesz miała styczność z nowym zajęciem i okaże się, że jesteś do tego powołana. Nie bój się zmienić branży, nawet jeśli będzie się to wiązało z podjęciem szkolenia. Warto inwestować w siebie niezależnie od wyrzeczeń.

horoskop tygodniowy

Fot. iStock

Wodnik (20.01-20.02)

Samopoczucie: Twój nastrój pogorszy się. Przemijające lato napełni cię nostalgią i zaczniesz się martwić o to, co cię czeka w niedalekiej przyszłości. Z odsieczą przyjdzie ktoś bliski i przemówi ci do rozsądku. Jego słowa sprawią, że przestaniesz uprawiać czarnowidztwo.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany będzie się dwoił i troił, byś była z niego dumna. Doceń go i pochwal, najlepiej przy swojej rodzinie. Ciepłe słowa na jego temat sprawią, że twoja rodzina spojrzy na niego przychylnym okiem. Jesteś singielką? Daj szansę mężczyźnie spod znaku Ryb. Ten facet jest zarówno inteligentny, jak i wrażliwy. Czy nie takiej kombinacji właśnie szukasz?

Kariera i pieniądze: W pracy więcej zadań. Nawarstwią ci się obowiązki z zeszłego tygodnia, a kolejne dni będą wiązały się z kolejną porcją zajęć. Poroś o pomoc współpracowniczkę. Sama temu nie podołasz.

 

horoskop tygodniowy

Fot. iStock

Ryby (21.02-20.03)

Samopoczucie: Przyjaciele znajdą dla ciebie czas i otoczą cię troską, której teraz bardzo potrzebujesz. Ich ciepłe słowa pomogą ci odzyskać pewność siebie i uwierzysz w to, że możesz zmienić swoje życie na lepsze. Nie porzucaj obranych celów i zacznij działać. Na końcu drogi czeka cię szczęście.

Miłość i seks: Masz faceta? Popracujcie nad życiem seksualnym. W waszej sypialni nie brakuje pomysłów, ale trudno wam się zgrać na polu emocjonalnym. Dajcie sobie więcej czułości i przede wszystkim nauczycie się odczytywać wzajemne potrzeby. Jesteś singielką? Mężczyzna, z którym romansujesz, zacznie być o ciebie zazdrosny. Choć nie macie wobec siebie żadnych zobowiązań, nie dziw mu się, że reaguje impulsywnie, gdy spotykasz się z innymi facetami. Najwyższy czas szczerze ze sobą porozmawiać i ustalić nowe zasady.

Kariera i pieniądze: W pracy jeszcze więcej obowiązków. Zacznij szukać nowego zajęcia, bo sytuacja się nie zmieni. Piątek to dobry dzień na rozmowę kwalifikacyjną.

Komentarze (6)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 05.09.2016 19:44
Identyczny czytałam kilka lat temu :D
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 05.09.2016 14:19
właśnie zdradziłam swojego chłopaka...
zobacz odpowiedzi (3)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo