Horoskop tygodniowy 29.08. - 04.09.

Ten tydzień z pewnością będzie obfitował w wydarzenia. Co może Cię spotkać?
Horoskop tygodniowy 29.08. - 04.09.
Fot. Thinkstock
29.08.2016

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: Rozmowa z inteligentną osobą da ci wiele do myślenia. Pozytywnie nastawisz się do sytuacji, którą wcześniej uznałaś za patową. Spojrzysz na pewne sprawy inaczej i odzyskasz utracony optymizm.

Miłość i seks: Masz faceta? Partner stanie się o ciebie bardzo zazdrosny. Jego postawa będzie ważnym sygnałem. Być może robisz coś, co generuje w nim takie uczucia. Zastanów się nad tym i wyciągnij wnioski. Jesteś singielką? Sposób, w jaki flirtujesz z mężczyznami, nie jest najskuteczniejszy. Odsłaniasz zbyt wiele kart, a to właśnie tajemniczość jest uwodzicielska. Zmień taktykę.

Kariera i pieniądze: W pracy ważny okres. Podczas negocjacji zaufaj intuicji. Piątek to dobry dzień na podpisanie umowy.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: W najbliższych dniach spłynie na ciebie energia Marsa. Jego siła i waleczność sprawią, że nie zabraknie ci odwagi, by sięgnąć po to, co ci się należy. Przestaniesz bać się ryzyka i przede wszystkim tego, co mówią o tobie ludzie.

Miłość i seks: W miłości wibracje Słońca. Jego ciepło ogrzeje twoje serce. Poczujesz, że możesz kochać z całych sił i tak się właśnie stanie niezależnie od tego, czy jesteś singielką, czy tworzysz związek.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym kiepski okres. Będziesz miała wrażenie, że robisz coś, za czym nie przepadasz, a wynagrodzenie, które dostajesz, jest nieadekwatne do włożonego wysiłku. Może warto poszukać innej pracy?

horoskop tygodniowy

Fot. Thinkstock

Bliźnięta (21.05-21.06)

Samopoczucie: Nie bój się mówić o uczuciach. Tłumiąc je w sobie, wprowadzasz bliskich w błąd. Twoja rodzina myśli, że wszystko jest w jak najlepszym porządku. Jeśli czujesz, że jest inaczej, jak najszybciej wyprowadź ich z błędu.

Miłość i seks: Masz faceta? Partner zacznie się zastanawiać, czy traktujesz go poważnie. Twoje huśtawki nastrojów nie stawiają cię w korzystnym świetle. Porozmawiaj z nim szczerze. Jesteś singielką? Mężczyzna, z którym ostatnio się widziałaś, zamilknie. Odezwij się do niego, ale pierwszy i ostatni raz. Być może onieśmieliłaś go swoimi atutami. Jeśli nie odpowie, skreśl go z listy. Szkoda czasu na tchórzy.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym świetna passa. Nie bój się ryzyka, nawet jeśli będzie się ono wiązało z niepewnością. Do odważnych świat należy.

Rak (22.06-22.07)

Samopoczucie: Przed tobą spotkanie rodzinne, które nie będzie należało do najprzyjemniejszych. Pokłócisz się z bliskim, a wasza sprzeczka zepsuje atmosferę na uroczystości. Tym razem nie przepraszaj, bo nie będziesz miała sobie nic do zarzucenia.

Miłość i seks: Masz faceta? Partner skupi się na pracy i na kilka dni odstawi cię na boczny tor. Wykorzystaj ten czas dla siebie i zadbaj o wygląd. Gdy znów zaczniesz olśniewać urodą, nie tylko twój ukochany nie będzie potrafił się tobie oprzeć. Jesteś singielką? Mężczyzna, który wciąż się z tobą droczy, w głębi serca jest w tobie zakochany. Nie wierzysz? Na następne spotkanie załóż bluzkę bez pleców. Wasza rozmowa w okamgnieniu przerodzi się we flirt.

Kariera i pieniądze: W pracy bez zmian. We wtorek uda ci się znaleźć ważny dokument. W piątek możliwe nadgodziny.

horoskop tygodniowy

Fot. Thinkstock

Lew (23.07-22.08)

Samopoczucie: Nie będziesz w najlepszej kondycji. Poczujesz się przemęczona i zaczniesz podupadać na zdrowiu. Nie ignoruj pierwszych symptomów i zapisz się do specjalisty. Piątek to dzień miłej niespodzianki.

Miłość i seks: W miłości wibracje Ziemi. Jej siła i stateczność wpłyną na ciebie, dzięki czemu uda ci się uporządkować sprawy sercowe. Skupisz się na jednym mężczyźnie i przestaniesz się rozglądać na boki. Będzie to dobry ruch z twojej strony. Zyska na tym relacja, której warto się poświęcić.

Kariera i pieniądze: Twoje myśli będą skoncentrowane wokół pracy. Zaczniesz się bać o swoją przyszłość i zabraknie ci wiary we własne możliwości. Nie poddawaj się. Wkrótce twoja sytuacja się zmieni.

Panna (23.08-22.09)

Samopoczucie: W twoim życiu wydarzy się coś ważnego. Przełomowy moment wyznaczy nowy kierunek na twojej ścieżce. Nie bój się zmian. Dzięki nim się rozwijasz.

Miłość i seks: Masz faceta? Partner kolejny raz ci dowiedzie, że wasz związek rokuje na przyszłość, mimo że każde z was ma za sobą niepowodzenia. Przestaniesz myśleć o tym, co było i wkroczysz w nowy etap. Jesteś singielką? Zawierz intuicji. Jeśli twój wewnętrzny głos podpowiada ci, że nowo poznany mężczyzna jest dla ciebie, dołóż wszelkich starań, by się wam udało. Pamiętaj, że jesteś w stanie rozkochać w sobie każdego.

Kariera i pieniądze: Twoja sytuacja finansowa zmieni się na lepsze. Staniesz na nogi i będziesz mogła pozwolić sobie na kilka zachcianek. W sobotę zagraj w totolotka.

horoskop tygodniowy

Fot. Thinkstock

Waga (23.09-22.10)

Samopoczucie: Nie będziesz w najlepszej formie. Staniesz się senna i zaczną dokuczać ci problemy natury kobiecej. Jak najszybciej udaj się do specjalisty.

Miłość i seks: Masz faceta? Partner zacznie wymagać od ciebie większego zaangażowania w domu. Pokaż, że jesteś dobrą gospodynią i zaskocz go tradycyjnym obiadem. Będzie całował cię po rękach. Jesteś singielką? Mężczyzna, z którym dużo rozmawiasz, zada ci osobiste pytanie. Zanim odpowiesz, zastanów się, czy jesteście już na tym etapie. Lepiej poczekać z osobistymi zwierzeniami.

Kariera i pieniądze: W pracy perturbacje. Twoje stosunki z szefem nie będą najlepsze, a bez jego poparcia staniesz się łakomym kąskiem dla współpracowników. Nie prowokuj niepotrzebnych konfrontacji.

Skorpion (23.10-21.11)

Samopoczucie: Będziesz miała dużo na głowie. Spiętrzy ci się wiele spraw i będziesz musiała zrezygnować z kilku towarzyskich spotkań. Tym razem wyjdzie ci to na dobre.

Miłość i seks: Masz faceta? Wasze życie seksualne zejdzie na drugi plan. Będziecie przemęczeni i nad igraszki w łóżku przełożycie wspólne zasypianie w czułych objęciach. Nie przejmuj się tym. Takie momenty w związku tez są potrzebne. Jesteś singielką? Poznasz kogoś, z kim będzie ci się dobrze rozmawiało. Uświadomisz sobie, że nadawanie na tych samych falach jest większą zaletą niż wygląd i erudycja. Trzymaj się tych wniosków.

Kariera i pieniądze: Twoja sytuacja finansowa się nie zmieni. Zamiast narzekać, ciesz się tym, co masz. Nie jedna osoba chciałaby być na twoim miejscu.

horoskop tygodniowy

Fot. Thinkstock

Strzelec (22.11-21.12)

Samopoczucie: Przestaniesz przejmować się sprawami, które do tej pory spędzały ci sen z powiek. Spojrzysz na pewne sytuacje inaczej i zauważysz, że istnieje kilka dobrych rozwiązań. Piątek sprzyja ważnym rozmowom z bliskimi.

Miłość i seks: Masz faceta? Partner zasygnalizuje ci, że powinnaś dawać z siebie więcej. W jego sugestii będzie dużo racji. Popracuj nad sobą, a wasz związek zyska. Jesteś singielką? Nie unikaj mężczyzny spod znaku Bliźniąt. Z tym romantykiem będziesz miała  życie usłane różami.

Kariera i pieniądze: W pracy bez zmian. Środa będzie wyjątkowo nerwowa. Nie daj ponieść się emocjom, bo dużo stracisz.

Koziorożec (22.12-19.01)

Samopoczucie: Twoje życie przyśpieszy. Będziesz miała dużo spraw na głowie i uświadomisz sobie, że osoba, która powinna cię wspierać, nie pomaga ci. Porozmawiaj na ten temat i przedstaw swój punkt widzenia.

Miłość i seks: Masz faceta? W twoim związku zagości spokój i miłość. Dawne niesnaski, które was dzieliły, odejdą w niepamięć i już nic nie stanie na drodze do waszej wymarzonej przyszłości. Jesteś singielką? Na horyzoncie pojawi się mężczyzna spod znaku Panny. Będziesz nim oczarowana. Chcesz go uwieść? Ten facet zamiast urody bardziej ceni elokwencję.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym więcej ryzyka. Nie chowaj się po kątach, bo i tak go nie unikniesz. Weź sprawy w swoje ręce i pokaż, na co cię stać.

horoskop tygodniowy

Fot. Thinkstock

Wodnik (20.01-20.02)

Samopoczucie: Poczujesz, że jesteś w najlepszym okresie swojego życia. Na każdym polu będzie ci się wiodło, a dni, kiedy wylewałaś łzy, odejdą w niepamięć. Czwartek to dzień dobrej wiadomości związanej z życiem towarzyskim.

Miłość i seks: W miłości okres stabilizacji. Będąc singielką, poukładasz sprawy sercowe i zamkniesz za sobą przeszłość. Otworzysz się na nowe znajomości i zaczniesz korzystać z życia. Masz faceta? Wasze życie seksualne zejdzie na drugi plan z korzyścią dla związku. Położycie większy nacisk na budowanie zaufania i intymności w sferze emocjonalnej.

Kariera i pieniądze: Twoja sytuacja finansowa poprawi się. Będziesz dużo pracować, ale suma na twoim koncie zrekompensuje ci brak wolnego czasu. Wreszcie będziesz mogła spełnić swoje najbardziej błahe zachcianki.

 

horoskop tygodniowy

Fot. Thinkstock

Ryby (21.02-20.03)

Samopoczucie: Trudno będzie ci znaleźć równowagę pomiędzy życiem zawodowym a prywatnym. Poczujesz, że od dawana te proporcje są zaburzone, i wbrew pozorom wcale na tym nie skorzystałaś. Czas na zmiany.

Miłość i seks: Masz faceta? Partner stanie się kłótliwy, więc nie dolewaj oliwy do ognia. Jego nerwowość związana jest ze stresem, który odczuwa w pracy. Okaż zrozumienie. Jesteś singielką? Mężczyzna bliski twojemu sercu da ci do zrozumienia, że chciałby stworzyć z tobą związek. Nie bój się tego, nawet jeśli czujesz, że bardziej łączą was więzy przyjacielskie. Miłość przyjdzie z czasem.

Kariera i pieniądze: Przed tobą pracowity tydzień. Nastaw się pozytywnie i nie patrz na zegarek. Gdy wpadniesz w wir pracy, przestaniesz odczuwać zmęczenie i napięcie.

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 29.08.2016 23:09
Rak so true a to dopiero poniedziałek hehe
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo