Horoskop tygodniowy 08.08. - 14.08.

Najnowszy horoskop dla wszystkich znaków zodiaku.
Horoskop tygodniowy 08.08. - 14.08.
Fot. Thinkstock
08.08.2016

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: Znajdź czas dla ludzi, którzy pomogli ci, gdy byłaś w psychicznym dołku. Nowe znajomości są zawsze atrakcyjne, ale nie zapominaj, że najlepszych przyjaciół poznaje się w biedzie. Poniedziałek to dzień zaskakującej wiadomości.

Miłość i seks: Masz faceta? Spędzicie udany czas, ale jak zwykle nie zabraknie sporadycznych sprzeczek. Nie wyolbrzymiaj tego problemu, emocje zawsze towarzyszą uczuciom. Jesteś singielką? Spodoba ci się mężczyzna, z którym flirtuje twoja koleżanka. Nie skreślaj go, bo ten facet nie jest nią na poważnie zainteresowany.

Kariera i pieniądze: Poczujesz, że wypalasz się zawodowo. Ciężko będzie ci się skupić, a to, co do tej pory sprawiało ci przyjemność, stanie się męczące. Pomyśl o krótkim urlopie. Gdy wrócisz wypoczęta, wszystko wyda ci się lepsze.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: Nie będziesz w najlepszej formie, ale źródłem problemu będziesz ty sama. Twoje życie jest zbyt eksploatujące i dobrze wiesz, że nie da się oszukać organizmu. Zmień złe nawyki jak najszybciej.

Miłość i seks: Masz faceta? Wasz związek rozkwitnie i stanie się bardziej romantyczny. Jeśli ostatnio brakowało ci adoracji ze strony partnera, to między wami zapanuje zmysłowa atmosfera. Jesteś singielką? Spodobasz się mężczyźnie, który wreszcie będzie kimś, komu warto zaufać. Daj mu zielone światło. Najwyższa pora, byś przestała tracić czas na toksyczne znajomości.

Kariera i pieniądze: Trafi ci się dodatkowe zlecenie. Podejmij się go, nawet jeśli trudno ci się wyrobić z zawodowymi obowiązkami. Będziesz miała szansę sporo zarobić, a dodatkowe pieniądze bardzo ci się przydadzą pod koniec tygodnia.

horoskop tygodniowy

Fot. Thinkstock

Bliźnięta (21.05-21.06)

Samopoczucie: Spojrzysz na swoją sytuację z innej perspektywy i uświadomisz sobie, że do tej pory skupiałaś się na sprawach, które negatywnie wpływały na twoje samopoczucie. Otworzysz się na nowe rozwiązania i zaczniesz działać w dobrym kierunku.

Miłość i seks: W miłości spokojnie. Nie wydarzy się nic, co wprowadziłoby chaos i poczucie niepewności. Twoja relacja z bliskim mężczyzną będzie stabilna i choć zabraknie fajerwerków, to zdasz sobie sprawę, że komfort i fakt, że wiesz, czego możesz się spodziewać, są dla ciebie najważniejsze. Wreszcie przestaniesz się rozglądać za innymi facetami.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym czas zamian. Pogodzisz się z myślą, że obecne zajęcie nie jest tym, czego szukasz, i będziesz musiała postawić wszystko na jedną kartę. Środa to dobry dzień na rozmowę kwalifikacyjną.

Rak (22.06-22.07)

Samopoczucie: W najbliższych dniach unikaj stresujących sytuacji. Będziesz rozdrażniona, a kolejna kłótnia z bliską osobą popsuje ci humor na cały tydzień. Lepiej zajmij się sobą, a w ramach relaksu porysuj lub poczytaj „lekką” książkę.

Miłość i seks: W miłości czas zmian. Przeprowadzisz szczerą rozmowę z partnerem i ustalicie nowe zasady. Początki będą trudne, ale szybko okaże się, że był to strzał w dziesiątkę. Wasz związek stanie się pełniejszy. Jesteś singielką? Zwróć uwagę na zodiakalnego Barana. To facet z charakterem i właśnie takiego partnera potrzebujesz. Spotkasz go w miejscu związanym z muzyką.

Kariera i pieniądze: W pracy bez zmian. W pierwszej połowie tygodnia będziesz musiała nadrobić zaległości. Im bliżej weekendu, tym więcej obowiązków. Bądź systematyczna.

horoskop tygodniowy

Fot. Thinkstock

Lew (23.07-22.08)

Samopoczucie: Poczujesz się niedowartościowana przez bliskich. Uświadomisz sobie, że tak naprawdę nigdy nie byłaś faworyzowana, a wręcz przeciwnie – musiałaś liczyć tylko na siebie. Postaraj się tego nie brać do serca i skup się na fakcie, że dzięki całej sytuacji jesteś teraz bardzo samodzielna.

Miłość i seks: W miłości błogi spokój. Czeka cię miły tydzień, który spędzisz z partnerem z dala od sprzeczek. Już nic nie zakłóci harmonii, która na stałe między wami zapanuje. Jesteś singielką? Poukładasz zaległe sprawy i wyjaśnisz nieporozumienia. Uwolnisz się także od toksycznych relacji i wreszcie poczujesz, że możesz zacząć od nowa. Wenus będzie sprzyjała znajomościom z mężczyznami spod żywiołu Powietrza.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym rewolucja. Będziesz miała okazję wziąć udział w projekcie, który zmieni twoje życie. Daj z siebie wszystko.

Panna (23.08-22.09)

Samopoczucie: Będziesz w świetnej formie, a dolegliwości fizyczne, które do tej pory ci dokuczały, samoistnie ustąpią. Weekend sprzyja podróżom. Nie zastanawiaj się i jedź z przyjaciółmi pod namiot. Czeka cię świetna zabawa.

Miłość i seks: Obudzisz się z myślą, że już nie tęsknisz za swoim byłym partnerem i że na stałe wyrzuciłaś go ze swojego serca. Zachowasz obraz waszego związku w pamięci, ale przestaniesz go idealizować. Odetchniesz z ulgą, ale zarazem poczujesz, że coś przeminęło i nigdy nie wróci.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym świetna passa. Opanujesz do perfekcji nie tylko rutynowe obowiązki, ale również nauczysz się postępować z klientami, których wcześniej uważałaś za groźnych przeciwników. Twoje notowania wzrosną.

horoskop tygodniowy

Fot. Thinkstock

Waga (23.09-22.10)

Samopoczucie: W najbliższych dniach zapisuj wszystkie pomysły, które przyjdą ci do głowy, a zwłaszcza te związane z pomysłem na życie. Merkury pozytywnie wpłynie na twój umysł i postrzeganie większości spraw, a także obdarzy cię intuicją. Listę skonsultuj z osobą, która realizuje wszystkie obrane cele.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany przestanie zachowywać się jak aniołek i pokaże rogi. Stanie się kłótliwy, a najważniejszy będzie czubek jego własnego nosa. Utemperuj go, zanim stracisz cierpliwość. Jesteś singielką? Czeka cię randka z mężczyzną spod żywiołu Wody. Nie nastawiaj się, bo przebieg tego spotkania będzie zaskakujący.

Kariera i pieniądze: W pracy staraj się nie wychylać. Twój szef ceni ludzi, którzy mają własne zdanie, ale bardziej przeszkadza mu to, gdy pracownik się z nim nie zgadza. Czasami więcej możesz zyskać, chowając dumę do kieszeni.

Skorpion (23.10-21.11)

Samopoczucie: Cel, który obrałaś, okaże się łatwiejszy w osiągnięciu niż przypuszczałaś. Los będzie ci sprzyjał i zaczniesz systematycznie pokonywać napotkane trudności bez potrzeby odkładania czegokolwiek na później. W okolicach środy spotka cię miła niespodzianka.

Miłość i seks: Masz faceta? Atmosfera między wami stanie się napięta. Zwyczajne rozmowy o codziennych sprawach wywołają w was wiele negatywnych emocji i dojdzie do kłótni, o której długo nie będziesz mogła zapomnieć. Jesteś singielką? Mężczyzna, który był powiernikiem twoich sekretów, przestanie poświęcać ci tyle uwagi co zwykle. Nie naciskaj na niego. To, co było między wami, już nie wróci.

Kariera i pieniądze: Twoja sytuacja materialna ustabilizuje się. Uregulujesz długi i zaczniesz żyć na normalnym poziomie. W sobotę zagraj w totolotka. Fortuna będzie ci sprzyjać.

horoskop tygodniowy

Fot. Thinkstock

Strzelec (22.11-21.12)

Samopoczucie: Zaczniesz odzyskiwać formę. Będzie to długi proces, ale dobre nawyki, które wcieliłaś w życie, zaczną przynosić rezultaty. Pod koniec tygodnia zatęsknisz za znajomymi, z którymi zabawa nigdy się nie kończyła, ale uda ci się wytrwać w swoim postanowieniu.

Miłość i seks: Masz faceta? Poczujesz, że tworzycie idealnie uzupełniającą się parę i przymkniesz oczy na jego wady. Fakt, że twój partner jest w ciebie zapatrzony, dodatkowo przekona cię do tego, byś zbudowała z nim wspólną przyszłość. Jesteś singielką? Mężczyzna, z którym często widywałaś się na polu zawodowym, odszuka cię i zaproponuje spotkanie. Jeśli nie jest w twoim typie, zwyczajnie odmów. Skoro kiedyś nie zaiskrzyło, to i teraz się to nie zmieni.

Kariera i pieniądze: Przemyślisz wiele spraw i uświadomisz sobie, że możesz być najlepsza w swojej pracy, jeśli zarazem będzie ona twoją pasją. Weź sobie do serca swoje postanowienia i nie trać czasu na projekty, które cie nie interesują.

Koziorożec (22.12-19.01)

Samopoczucie: W najbliższych dniach poświęć więcej czasu rodzinie. Jeśli masz młodsze rodzeństwo, zachęć je do szczerej rozmowy. Twoje wsparcie okaże się bezcenne. Okolice wtorku sprzyjają metamorfozom. Zmień kolor włosów na bardziej wyrazisty.

Miłość i seks: W miłości więcej dobrego. Będąc singielką, usłyszysz na swój temat wiele komplementów, które wzmocnią twoją pewność siebie. Przestaniesz stawiać się na przegranej pozycji i zyskasz na atrakcyjności. Masz faceta? Przemyślisz wasz związek i dojdziesz do właściwych wniosków. Zaczniesz nad sobą pracować, a wasza relacja bardzo na tym skorzysta. Przestaną cię dręczyć myśli o rozstaniu i poczujesz się bezpiecznie.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym marazm. Nie przejmuj się tym i wykorzystaj spokojniejszy czas na odpoczynek. Wkrótce zaczniesz pracować pełną parą.

horoskop tygodniowy

Fot. Thinkstock

Wodnik (20.01-20.02)

Samopoczucie: Najbliższe dni będą obfitowały w miłe wydarzenia. Los będzie cię oszczędzał i nie ześle na twoją drogę żadnej osoby, która mogłaby ci popsuć humor. W niedzielę możesz spodziewać się wizyty przyjaciółki z dawnych lat.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany zrobi wszystko, byś wybaczyła mu jego wpadkę. Swoim zachowaniem udowodni ci, że warto dać mu jeszcze jedną szansę. Zrób to w taki sposób, by wiedział, że jest to ostatni raz. Jesteś singielką? Mężczyzna, który do tej pory zainteresowany był twoją koleżanką, zwróci na ciebie uwagę. Nie odrzucaj go zbyt pochopnie. Czasami do pewnych wniosków dochodzi się po czasie.

Kariera i pieniądze: W pracy bez zmian. W okolicach środy nie wdawaj się w niepotrzebną dyskusję ze współpracownikiem. Powie ci coś, co negatywnie wpłynie na twój nastrój i tym samym na efektywność.

 

horoskop tygodniowy

Fot. Thinkstock

Ryby (21.02-20.03)

Samopoczucie: Dojdziesz do wniosku, że nie dbasz wystarczająco o swoją kondycję i urodę. Mimo tego brak ci będzie motywacji, by w drożyć w życie zdrowe nawyki. Porozmawiaj na ten temat z dziewczyną, która zachwyca formą psychofizyczną. Widok jej ciała na pewno cię przekona.

Miłość i seks: Masz faceta? W waszej sypialni zrobi się bardzo gorąco. Zaczniecie eksperymentować i wreszcie zrobisz coś, na co zawsze miałaś ochotę. Będzie to moment przełomowy w waszym związku. Jesteś singielką? Mężczyzna spod znaku Panny nie da ci chwili spokoju. Otrzymasz od niego mnóstwo wiadomości, a wśród nich będzie zaproszenie na randkę. Zgódź się, ale na pierwsze spotkanie wybierz miejsce dostępne dla wszystkich.

Kariera i pieniądze: Przed tobą ciężki tydzień. Będziesz musiała nadrobić zaległości i dodatkowo pomóc nowemu współpracownikowi. Nie marudź, zwłaszcza w towarzystwie przełożonych. Twoje narzekanie nic nie zmieni, a może ci jedynie zaszkodzić.

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo