Horoskop tygodniowy 01.08 - 07.08

Co przyniosą najbliższe dni? Sprawdź wróżbę dla swojego znaku zodiaku.
Horoskop tygodniowy 01.08 - 07.08
Fot. Thinkstock
01.08.2016

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: To dobry moment na odstawienie używek. Twoje huśtawki nastrojów to efekt uboczny stosowania produktów, które ci szkodzą. Najwyższy czas zadbać o zdrowie i urodę. W piątek bądź ostrożniejsza za kierownicą.

Miłość i seks: W miłości okres przełomowy. Jeśli do tej pory nie układało ci się z mężczyznami, to poczujesz, że twoje relacje zmieniły się na korzyść. Przestaniesz zabiegać o kontakty i poczujesz, że jesteś adorowana. Masz faceta? Już nic nie stanie na drodze do waszego szczęścia. Kobieta, która wprowadzała zamęt do waszego związku, zniknie raz na zawsze.

Kariera i pieniądze: W pracy dobry okres. Będziesz się cieszyć z tego, co robisz, i zaczniesz zarabiać godziwe pieniądze. Koniec tygodnia nie sprzyja negocjacjom z klientami, na których ci zależy.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: W najbliższych dniach dojdziesz do siebie i odzyskasz siły witalne. Zregenerujesz swój organizm i poczujesz się atrakcyjniej. Twój urok osobisty przyciągnie do ciebie fajnych ludzi.

Miłość i seks: Masz faceta? Partner będzie kapryśny, a jego huśtawki nastrojów staną się nie do wytrzymania. Trzymaj nerwy na wodzy, bo kolejna kłótnia może się źle skończyć. Gdy emocje opadną, wszystko się unormuje. Jesteś singielką? Na twoim horyzoncie pojawi się mężczyzna spod znaku Ryb. To indywidualista, który wie, czego chce od życia. Nie da się nim sterować, dlatego potrafi zapewnić kobiecie poczucie bezpieczeństwa.

Kariera i pieniądze: Twoja sytuacja finansowa nie zmieni się. Nie panikuj, bo tak naprawdę nie jest tak źle. Niejedna osoba ci zazdrości.

horoskop

Fot. Thinkstock

Bliźnięta (21.05-21.06)

Samopoczucie: Czas będzie dla ciebie łaskawy. Twoje życie zwolni, a ty wreszcie znajdziesz chwilę, by zająć się sprawami, które wymagają większej uwagi. Weekend zaskoczy cię mnogością rozrywek.

Miłość i seks: Masz faceta? Partner zrobi coś bez przemyślenia i zaburzy twoje poczucie bezpieczeństwa. Zaczniesz się zastanawiać, czy na pewno jesteś z osobą, z którą możesz zbudować stabilną przyszłość. Zanim wyciągniesz pochopne wnioski, weź pod uwagę fakt, że wszyscy jesteśmy tylko ludźmi i jeden błąd o niczym nie świadczy. Jesteś singielką? Mężczyzna, który zawsze o tobie pamięta, zacznie wymagać tego samego od ciebie. Nie wyolbrzymiaj jego sugestii. Miły SMS z pozdrowieniami w ciągu dnia to nie wyznanie miłości.

Kariera i pieniądze: Będziesz miała więcej pracy. Na szczęście nie zabraknie ci motywacji. Czwartek to dobry dzień na podpisanie nowej umowy.

Rak (22.06-22.07)

Samopoczucie: Zrobisz coś głupiego i pogrążysz się w poczuciu winy. Zamkniesz się w czterech ścianach, a uśmiech zniknie z twojej twarzy. Pamiętaj, że każdy musi czasami coś odpokutować, ale nie przesadzaj z umartwianiem się. Twoja reakcja kolejny raz nie jest adekwatna do sytuacji.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój partner zrobi krok do przodu, a ty przestaniesz się obawiać o konkurencję. Jego była dziewczyna nie będzie już dla ciebie żadnym zagrożeniem i wreszcie poczujesz się bezpiecznie. Jesteś singielką? Mężczyzna, który się tobą ingresje, nie jest do końca z tobą szczery. Dowiesz się o tym przez przypadek w najmniej oczekiwanym momencie.

Kariera i pieniądze: W sprawach finansowych bez zmian. Dopomóż szczęściu i zagraj w totolotka. Fortuna będzie ci sprzyjać w pierwszej połowie tygodnia.

horoskop

Fot. Thinkstock

Lew (23.07-22.08)

Samopoczucie: Będziesz miała więcej czasu, by zrobić remanent w życiu. Podejmiesz słuszną decyzję i przestaniesz szukać potwierdzenia u bliskich. Pamiętaj, że gdy zaczniesz traktować siebie poważnie, inni zrobią to samo.

Miłość i seks: Masz faceta? Sielanka w waszym związku ustąpi miejsca rutynie. Wbrew pozorom będzie to dla was bardzo dobry okres. Zaczniecie się docierać w życiu codziennym i wątpliwości, które odczuwaliście, znikną. Jesteś singielką? Mężczyzna, na którym ci zależy, zrobi coś, co będzie świadczyło o jego wielkiej sympatii do twojej osoby. Wasza znajomość nabierze tempa.

Kariera i pieniądze: Będziesz miała okazję porozmawiać z wpływowymi ludźmi i zrobisz na nich dobre wrażenie. Ich pomoc przyda ci się w poszukiwaniach nowych zleceń. Wkrótce zostaniesz zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną.

Panna (23.08-22.09)

Samopoczucie: Uwierzysz w swoje możliwości i odzyskasz pewność siebie. Pogodzisz się z sytuacją, która do tej pory nie dawała ci spokoju i zaczniesz wszystko od nowa. Merkury będzie ci sprzyjał i sprawi, że ludzie obdarzą cię większym zaufaniem.

Miłość i seks: Masz faceta? Nie igraj z jego uczuciami. Cierpliwość twojego ukochanego wisi na włosku. Zanim kolejny raz zwrócisz uwagę na innego mężczyznę, postaw się na miejscu partnera. Jesteś singielką? To się nie zmieni, ale nie będziesz czuła się z tego powodu gorsza od innych dziewczyn. W twoim życiu nie zabraknie rozmaitych wydarzeń i nawet przez chwilę nie dokuczy ci samotność.

Kariera i pieniądze: W kwestiach finansowych dobry tydzień. Na twoje konto wpłyną pieniądze, na które długo czekałaś. Wreszcie staniesz na nogi.

horoskop

Fot. Thinkstock

Waga (23.09-22.10)

Samopoczucie: Zapragniesz mieć coś za co będziesz musiała dużo zapłacić w sposób metaforyczny. Cała sytuacja będzie wiązała się z emocjami i uczuciami zarówno twoimi, jak i innej osoby. Zastanów się, czy stawka jest warta tej rozgrywki.

Miłość i seks: W miłości stabilnie. Przestaniesz odczuwać niepokój i zbliżysz się do swojego partnera. Wasz związek stanie się silniejszy. Jesteś singielką? Znajomość z mężczyzną, z którym flirtujesz, zatrzyma się w martwym punkcie. Będzie miło, ale zaczniesz odnosić wrażenie, że wasza relacja bardziej się nie rozwinie. Masz w tym dużo racji.

Kariera i pieniądze: To świetny czas dla spraw zawodowych. Jowisz będzie ci sprzyjał, więcej jeśli zastanawiałaś się nad nową pracą, nie czekaj chwili dłużej i umów się na rozmowę kwalifikacyjną. Będzie łatwiej niż przypuszczałaś.

Skorpion (23.10-21.11)

Samopoczucie: Najbliższe dni będą zaskakujące. Każdy dzień przyniesie coś nowego, a ty staniesz przed wyborami, które do tej pory były ci obce. W drugiej połowie tygodnia spotka cię dziwna sytuacja. Mimo zawiłości całego zajścia, postaraj się myśleć racjonalnie.

Miłość i seks: W miłości czas poświęcenia. Twoja relacja z bliskim mężczyzną nabierze innych kształtów i stanie się bliższa, ale w zamian będziesz musiała zrezygnować z życia, które bardzo lubisz. Chociaż się tego boisz, to wszelkie zmiany wyjdą ci na dobre. Twój wybranek doceni to, co dla niego zrobiłaś, i da ci to, na czym najbardziej ci zależy.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym bez zmian. Okolice środy nie sprzyjają publicznym wystąpieniom. Pracuj samodzielnie we własnym tempie, a przemowy na firmowym forum odłóż na kolejny tydzień.

horoskop

Fot. Thinkstock

Strzelec (22.11-21.12)

Samopoczucie: Przestaniesz kierować się intuicją i zaczniesz słuchać innych. Wpłynie to negatywnie zarówno na twoją wiarę w siebie, jak i pewność, że wiesz, czego chcesz. W twojej głowie pojawią się wątpliwości i lęk przed bliską przyszłością. Wizyta u terapeuty  nie jest złym pomysłem.

Miłość i seks: Masz faceta? Partner zrobi ci niespodziankę, która bardzo cię ucieszy. Będzie to drobiazg, ale sam fakt uświadomi ci, że do tej pory byłaś zbyt krytyczna wobec ukochanego. Pochwal go i odwdzięcz mu się miłym gestem. Jesteś singielką? Mężczyzna, z którym wdałaś się kiedyś w romans, znów pojawi się na twojej drodze. Nie omijaj go szerokim łukiem. Nie masz się czego wstydzić.

Kariera i pieniądze: W pracy bez zmian. Jedynie wtorek może być stresujący. Uważaj tego dnia na szefa. Niepotrzebna ci kolejna sprzeczka.

Koziorożec (22.12-19.01)

Samopoczucie: Twoje życie towarzyskie rozkwitnie. Będziesz rozchwytywana na każdym kroku, a bliscy nie będą szczędzili ci komplementów. Ciesz się sympatią, ale nie popadaj w samozachwyt. Jest jeszcze wiele rzeczy, nad którymi powinnaś popracować.

Miłość i seks: W sprawach sercowych więcej dobrych emocji. Jeśli jesteś singielką, to zaakceptujesz samą siebie i relacje, w które się wdajesz. Nie będziesz naciskać i zaczniesz cieszyć się niezobowiązującymi flirtami. Masz faceta? Przestaniesz bać się uczuć i zaangażowania. Uświadomisz sobie, że związek to nie rywalizacja o to, kto mniej lub bardziej kocha.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym dobra passa. Kuj żelazo, póki gorące i skoncentruj się na projekcie, który wiąże się z twoim awansem. Tym razem dopniesz swego.

horoskop

Fot. Thinkstock

Wodnik (20.01-20.02)

Samopoczucie: Twój nastrój poprawi się. Przestaniesz przeżywać każdą porażkę i skupisz się na tym, co cię inspiruje. Warto odświeżyć przestrzeń, w której śpisz i pracujesz. Fioletowy kolor ścian pobudzi twoją kreatywność.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój partner stanie się dla ciebie jeszcze bardziej atrakcyjny. To, jak na niego spojrzysz, wbrew pozorom nie będzie miało dużo wspólnego z jego powierzchownością. To uczucia zmienią twoje postrzeganie. Nie bój się przyznać, że kochasz. Jesteś singielką? Mężczyzna, z którym lubisz rozmawiać, zaprosi cię na randkę. Zaskocz go i zrób się na bóstwo. Wasz flirt z kawiarni przeniesie się do alkowy.

Kariera i pieniądze: Zaimponujesz sobie i innym. Okaże się, że umiesz więcej niż sądziłaś, a twój potencjał odkryje osoba, która ma ścisły wpływ na twoją karierę. Możesz spodziewać się awansu.

 

horoskop tygodniowy

Fot. Thinkstock

Ryby (21.02-20.03)

Samopoczucie: Mimo zmęczenia wykonasz swój tygodniowy plan perfekcyjnie. Kolejny raz utwierdzisz się w fakcie, że chcieć to znaczy móc i zaczniesz rozważać poważne zmiany w swoim życiu. Nie rezygnuj z tego pomysłu. Najwyższy czas podjąć radykalne kroki.

Miłość i seks: Masz faceta? Wasz związek stanie w miejscu i dopadnie was marazm. Nie panikuj, ale jeśli ten stan zacznie utrzymywać się dłużej, porozmawiaj z partnerem. Być może twój ukochany widzi to inaczej. Warto poznać jego zdanie. Jesteś singielką? To dobry czas, byś zastanowiła się, czy naprawdę potrzebujesz stałego związku. Możliwe, że podświadomie wcale go nie chcesz i stąd toksyczne relacje, w które się wplątujesz. Porozmawiaj na ten temat z kobietą, która z wyboru jest sama.

Kariera i pieniądze: Twoja sytuacja w pracy nie zmieni się. Nie oszukuj się, że jesteś zadowolona, bo w ten sposób jedynie blokujesz swój rozwój. W nowej pracy rozwiniesz skrzydła.

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo