Horoskop tygodniowy 18.07. - 24.07.

Najnowszy horoskop dla 12 znaków zodiaku.
Horoskop tygodniowy 18.07. - 24.07.
Fot. Thinkstock
18.07.2016

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: W najbliższych dniach zadbaj o zdrowie. Twój układ oddechowy zaczyna szwankować, więc jeśli palisz papierosy, jak najszybciej udaj się do specjalisty. Sama temu nie podołasz, a wsparcie profesjonalisty wzmocni twoją motywację.

Miłość i seks: W sprawach sercowych więcej miłości. Jeśli do tej pory nie targały tobą silne uczucia, to znajdziesz się pod wpływem Wenus. Niezależnie od tego, czy jesteś singielką, czy tworzysz stały związek, twój stosunek do bliskiego mężczyzny diametralnie się zmieni. Oszalejesz na jego punkcie zarówno na polu emocjonalnym, jak i czysto fizycznym.

Kariera i pieniądze: W finansach znaczna poprawa. Nie tylko ograniczysz zbędne wydatki, ale także uda ci się cię odłożyć sporą sumę na urlop. Wreszcie nie będziesz musiała sobie niczego odmawiać.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: Przed tobą udany tydzień. Saturn będzie ci sprzyjał i zadba o twój nastrój oraz kondycję psychofizyczną. Niedziela to dzień dobrych wiadomości.

Miłość i seks: Sprawy sercowe będą teraz dla ciebie najważniejsze. W związku poczujesz, że nic nie jest w stanie rozdzielić ciebie i partnera, ale nie osiądziesz na laurach. Dołożysz wszelkich starań, by było między wami jeszcze lepiej, i uda ci się osiągnąć ten cel. Jeśli jesteś singielką, to otworzysz się na ludzi i zawrzesz nowe znajomości. Tym razem jednak nie zabraknie ci poczucia własnej wartości i przestaniesz tracić czas na nierokujących i nudnych kandydatów.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym ryzyko, które się opłaci. Dopniesz swego i udowodnisz ludziom, którzy w ciebie wątpili, że to ty miałaś rację. Piątek to dobry dzień na podpisanie umowy.

horoskop tygodniowy

Fot. Thinkstock

Bliźnięta (21.05-21.06)

Samopoczucie: Będziesz w dobrym nastroju, ale dolegliwości zdrowotne wciąż będą ci dokuczać. Poczujesz się lepiej i zauważysz różnicę, ale wciąż będzie ci brakowało energii, która jeszcze jakiś czas temu cię wręcz rozpierała. Pomyśl o pobycie w uzdrowisku.

Miłość i seks: W sprawach sercowych czas przygód i miłosnej euforii. Na horyzoncie pojawi się zawarowany mężczyzna, który doda twojemu życiu cieplejszych kolorów. Będziesz się z nim bawić i poznawać nowe rzeczy. Nie wmawiaj sobie, że wasz związek nie ma racji bytu. Merkury kibicuje waszej znajomości.

Kariera i pieniądze: W pracy więcej luzu. Szef będzie wobec ciebie wyrozumiały i powierzy część twoich obowiązków innemu pracownikowi. Odwdzięcz mu się lojalnością i należytym szacunkiem.

Rak (22.06-22.07)

Samopoczucie: Przed tobą intensywny tydzień. Dbaj o siebie i nie zapominaj o odpowiedniej dawce snu. Gdy będziesz wypoczęta, nie zabraknie ci sił zarówno do pracy, jak i do zabawy, którą tak lubisz.

Miłość i seks: Masz faceta? Zaczniesz zauważać coraz więcej jego wad i przede wszystkim różnic w waszych charakterach. Mimo to nie zniechęcisz się i dasz waszemu związkowi szansę. To będzie dobra decyzja. Jesteś singielką? Kolega, z którym okazjonalnie się widujesz, wyzna ci miłość pod wpływem alkoholu. Zachowaj do tego zdrowy dystans, ale nie wypieraj tego z pamięci. Ten facet na trzeźwo nie jest w stanie mówić o swoich uczuciach.

Kariera i pieniądze: Wpadną ci dodatkowe pieniądze. Wreszcie nie będziesz musiała się liczyć z każdą złotówką i co ważniejsze – spłacisz wszystkie długi. W sobotę zagraj w totolotka i postaw na liczby, które są dla ciebie symboliczne.

horoskop tygodniowy

Fot. Thinkstock

Lew (23.07-22.08)

Samopoczucie: Sprawy twoich bliskich poukładają się tak, jak tego chciałaś. Będziesz cieszyć się szczęściem swojej rodziny i sama odzyskasz wewnętrzny spokój. Druga połowa tygodnia sprzyja metamorfozom. Zaszalej i zmień fryzurę.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój partner przestanie toczyć z tobą boje i doceni to, co dla niego robisz. Nie będziecie się sprzeczać, a atmosfera między wami stanie się przyjacielska i wesoła. W weekend pojedźcie gdzieś tylko we dwoje. Jesteś singielką? W twoim życiu pojawi się ktoś, z kim kiedyś przeżyłaś coś ekscytującego. Nie broń się przed emocjami i uczuciami. Czasami nie warto przestać słuchać głosu rozsądku.

Kariera i pieniądze: Twoja sytuacja finansowa ustabilizuje się. Pomoc życzliwych ludzi okaże się niezbędna, ale nie poczujesz się z tego powodu dyskomfortu. Okolice środy sprzyjają grom loteryjnym.

Panna (23.08-22.09)

Samopoczucie: W najbliższych dniach pochłoną cię sprawy towarzyskie. Uda ci się spotkać z przyjaciółką, która ostatnio nie miała dla ciebie czasu, i wyjaśnicie sobie kontrowersje sytuacje. Weekend spędzisz tak, jak lubisz, czyli bawiąc się do białego rana w gronie wesołych i życzliwych ci osób.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój partner pokaże ci się z nowej, romantycznej strony. Poczujesz, że naprawdę jesteś dla niego ważna i że uda się wam stworzyć udaną przyszłość. Dolej oliwy do ognia i wspólny wieczór spędźcie w sypialni, ciesząc się fizyczną bliskością. Jesteś singielką? Mężczyzna, z którym łączy cię wirtualny kontakt, zapragnie nawiązać tobą rzeczywistą znajomość. Nie bój się zrobić korku do przodu. Nie będziesz żałować.

Kariera i pieniądze: Twoja pozycja w pracy osłabnie. Na prowadzenie wyjdzie osoba, z którą od dawna konkurujesz, i to ona zgarnie cały splendor. Nie rób nic pod wpływem zdenerwowania.

horoskop tygodniowy

Fot. Thinkstock

Waga (23.09-22.10)

Samopoczucie: To dobry czas dla spraw rodzinnych. Poprawisz swoje relacje z rodzicami, a pogodna atmosfera w domu zaowocuje wesołymi spotkaniami przy wspólnym stole. Druga połowa tygodnia sprzyja wyjazdom. Jeśli nie byłaś jeszcze na urlopie, koniecznie zafunduj sobie choćby jednodniową wycieczkę.

Miłość i seks: Masz faceta? Nauczysz się mądrze postępować ze swoim partnerem i zakończysz okres bezsensowych kłótni. Wasz wiązek bardzo na tym zyska i stanie się stabilniejszy. Przestaniesz przejmować się drobiazgami i bać się konkurentek, które od dawna ostrzą sobie pazurki na twojego ukochanego.

Kariera i pieniądze: W tym tygodniu ogranicz wydatki na zbędne rzeczy. Czeka cię gorszy okres w finansach, który zmusi cię do tego, by dwa razy oglądać każdą złotówkę. Poprawa przyjdzie pod koniec miesiąca.

Skorpion (23.10-21.11)

Samopoczucie: Będziesz cieszyć się życiem, podróżując, bawiąc się i poznając nowych ludzi. Jedna z nowych znajomości przetrwa dłużej niż mogłabyś się tego spodziewać. Nowy przyjaciel pomoże ci znaleźć rozwiązanie trudnej sytuacji, w której jesteś od niedawna.

Miłość i seks: Masz faceta? Poczujesz, że jesteś gotowa, by zrobić krok do przodu. Jeśli rozważałaś zaręczyny, ale wciąż cię coś blokowało, to wreszcie przestaną cię męczyć obawy i lęki przed nieznanym. Partner zauważy twoją zmianę i przejmie inicjatywę. Jesteś singielką? Na horyzoncie pojawi się uroczy mężczyzna, który będzie emanował spokojem niespotykanym w dzisiejszych czasach. Samo przebywanie z nim będzie dla ciebie energetyzujące. Zadbaj o waszą znajomość.

Kariera i pieniądze: Szef zaufa ci i powierzy nowego pracownika. Będziesz musiała go wtajemniczyć w sprawy firmy, ale nie mów o rzeczach, które mogłyby go zniechęcić. Warto dać szansę drugiej osobie, by sama mogła wyrobić sobie własne zdanie.

horoskop tygodniowy

Fot. Thinkstock

Strzelec (22.11-21.12)

Samopoczucie: Twoje ciało będzie potrzebowało więcej ruchu. Pokonaj wewnętrznego lenia i zacznij biegać, pływać, tańczyć. Jesteś teraz w szczytowym okresie, wiec nie marnuj swojego potencjału. Masz szansę wypracować sylwetkę, o jakiej zawsze marzyłaś.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój partner zacznie wymagać od ciebie więcej. Nie buntuj się i spójrz na sprawę z jego perspektywy. Ukochany widzi w tobie swoją przyszłą żonę i chce sprawdzić, czy temu podołasz. Jesteś singielką? Mężczyzna, który ci się podoba, zmieni do ciebie stosunek. Stanie się milszy i uważniej zacznie dobierać słowa. Póki co nie doszukuj się drugiego dna, ale postaraj się podtrzymać kokieteryjną atmosferę, która się między wami zrodziła.

Kariera i pieniądze: W pracy drobne, ale denerwujące problemy. Zanim przelejesz na kogoś złość, upewnij się, czy sama w niczym nie zawiniłaś. Pod koniec tygodnia nie daj się zmęczeniu i pokaż się szefowi z dobrej strony.

Koziorożec (22.12-19.01)

Samopoczucie: Problemy związane z osobą, na której ci zależy, negatywnie wpłyną na twój nastrój. Dopadnie cię chandra i zamiast szukać sposobów na poprawę samopoczucia, zaszyjesz się w domu. Nie wstydź się powiedzieć przyjaciółce, że potrzebujesz jej towarzystwa.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój partner zacznie odczytywać twoje myśli i nie będziesz musiała o wszystko go prosić. Sam zadba o wiele spraw, a ty poczujesz, że wasze wspólne życie może być łatwe i przyjemne. Jesteś singielką? Mężczyzna, który kiedyś się w tobie zadurzył, odezwie się do ciebie drogą internetową. Bądź miła, ale nie gódź się na jego propozycję tylko dlatego, że męczą cię względem jego osoby wyrzuty sumienia.

Kariera i pieniądze: Twoja sytuacja finansowa będzie zadowalająca. Wreszcie poczujesz, że stanęłaś na nogi i że możesz być całkowicie niezależna. Wtorek sprzyja grom loteryjnym.

horoskop tygodniowy

Fot. Thinkstock

Wodnik (20.01-20.02)

Samopoczucie: Przed tobą udany tydzień. Będziesz miała więcej wolnego czasu, co pozytywnie wpłynie na twój humor. Uda ci się nadrobić zaległości i przede wszystkim porządnie się wyspać. Weekend spędzisz inaczej niż zwykle, ale jak zawsze w gronie osób, dla których jesteś ważna.

Miłość i seks: W miłości więcej niewiadomych. Jeśli jesteś singielką, to spotka cię sytuacja, która sprawi, że zaczniesz myśleć o mężczyźnie spod żywiołu powietrza. Wasza znajomość nabierze niespodziewanego obrotu. Masz faceta? Twój ukochany zacznie się zachowywać inaczej niż zwykle. Nie popadaj w paranoję i zastanów się kilka razy, zanim sięgniesz po jego telefon.

Kariera i pieniądze: W pracy więcej luzu. Szef uświadomi sobie, że nie wszyscy są pracoholikami, i przestanie cię oceniać przez pryzmat samego siebie. Będzie bezstresowo, ale niestety sielanka długo nie potrwa.

 

horoskop tygodniowy

Fot. Thinkstock

Ryby (21.02-20.03)

Samopoczucie: Nie będziesz musiała się obawiać znajomych, którzy nie są ci życzliwi. Jowisz wesprze dobrych ludzi spod znaku Ryb i sprawi, że w twoim gronie znajdą się tylko prawdziwy przyjaciele, a reszta porozjeżdża się po świecie. Czeka cię szczęśliwy, wolny od zmartwień okres.

Miłość i seks: W miłości bez zmian. Jeśli jesteś singielką, będziesz bawić się i korzystać z życia, a w twoim otoczeniu nie zabranie mężczyzn, dla których jesteś nieosiągalna. Może warto pokazać się z bardziej przystępnej strony? Masz faceta? Spędzisz z nim wiele radosnych chwil, a śmiech wypełni wasz dom. Nie zapominajcie jednak o romantycznej i erotycznej oprawie waszego związku.

Kariera i pieniądze: W pracy bez zmian. W drugiej połowie tygodnia uda ci się przekonać do swojego pomysłu osobę, która do tej pory była wobec ciebie septyczna. Piątek to dobry dzień na podpisanie umowy.

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 18.07.2016 11:15
Hala Madrid !!!!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo