Horoskop tygodniowy 04.07. - 10.07.

Co przyniosą najbliższe dni? Na co uważać, czego się spodziewać?
Horoskop tygodniowy 04.07. - 10.07.
Fot. Thinkstock
04.07.2016

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: Nie będziesz w najlepszej formie. Zabraknie ci energii, a kanapa stanie się twoim najlepszym przyjacielem. Leniuchuj, nie przejmując się komentarzami domowników. Każdy czasem ma gorsze dni.

Miłość i seks: W miłości więcej emocji. Jeśli nie masz stałego partnera, to twoi adoratorzy zapewnią ci dużo wrażeń. Zaczną ze sobą rywalizować o twoje względy, a ty będziesz adorowana i zaskakiwana. Masz faceta? Nie zawsze będziecie zgodni, ale nawet przez chwilę nie znudzicie się swoim towarzystwem. Zapomnicie, czym jest marazm w związku, a wasze życie intymne nabierze rumieńców.

Kariera i pieniądze: W pracy spokojnie. Pod koniec tygodnia uważaj na swoją rywalkę. Zacznie ci rzucać pod nogi kłody, więc bądź czujna i przezorna.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: Przed tobą udane dni. Czas będzie płynął spokojniej, a tobie uda się zrealizować tygodniowy plan zgodnie z oczekiwaniami. Weekend spędzisz tak, jak lubisz, z dala od zgiełku miasta i stresujących wydarzeń.

Miłość i seks: W miłości powodzenie. Wenus zwróci uwagę na twoją sytuację i pomoże ci uporządkować pewne sprawy. Zrobisz remanent w swoim życiu uczuciowym i zakończysz toksyczne znajomości. Otworzysz się jedynie na te relacje, które są warte poświecenia twojego czasu i energii. Wkrótce poczujesz się spełniona i szczęśliwa.

Kariera i pieniądze: Twoja sytuacja finansowa będzie wymagała uwagi. Zastanów się, co zrobiłaś ostatnio nie tak, i postaraj się wcielić w życie nowy plan oszczędzania. Czwartek sprzyja grom loteryjnym.

horoskop

Fot. Thinkstock

Bliźnięta (21.05-21.06)

Samopoczucie: Spotka cię sytuacja, która da ci wiele do myślenia. Będziesz musiała zmienić dotychczasowy tryb życia i zająć się sprawami mającymi bezpośredni wpływ na twoją przyszłość. Początki będą trudne, ale wkrótce zobaczysz rezultaty jak na dłoni.

Miłość i seks: W miłości bądź odważniejsza. Jeśli nie jesteś w stałym w związku, to nie bój się flirtować i czerpać przyjemności z samej rozmowy z mężczyznami. Gdy staniesz się otwarta i swobodna, zaczniesz przyciągać do siebie płeć przeciwną niczym magnes. Masz faceta? Otwórz się na nowe bodźce i zacznij eksperymentować w łóżku, nawet jeśli jesteś zadowolona ze swojego życia seksualnego. Zawsze może być lepiej i warto, byś się o tym przekonała.

Kariera i pieniądze: W pracy bez zmian. W drugiej połowie tygodnia trzymaj nerwy na wodzy. Będziesz pod obserwacją. Nie pozwól sobie na błąd.

Rak (22.06-22.07)

Samopoczucie: Twoje kontakty towarzyskie staną się bardziej przyjacielskie. Znajomi, którzy do tej pory nie znaczyli dla ciebie zbyt wiele, będą twoimi bliskimi, z którymi zaczniesz dzielić się sekretami. Świadomość, że masz się wokół siebie ludzi godnych zaufania, stanie się lekiem na chandrę.

Miłość i seks: Masz faceta? W najbliższych dniach nie wydarzy się nic nadzwyczajnego, ale uda się wam razem spędzić więcej czasu. Okaże się, że tego właśnie wam było trzeba. Jesteś singielką? Znajomość z mężczyzną, który ci się podoba, zacznie się rozwijać w spokojnym, ale jednostajnym tempie zmierzającym do konkretnego celu. Nie naciskaj, a wszystko pójdzie zgodnie z twoimi oczekiwaniami.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym unikaj ludzi, którzy dużo gadają, a mało robią. Tracisz jedynie przez nich cenny czas. Skup się na samej sobie, a o rady proś specjalistów.

horoskop

Fot. Thinkstock

Lew (23.07-22.08)

Samopoczucie: Czeka cię udany tydzień. Burza hormonów, która targała twoim ciałem i umysłem, ucichnie. Poczujesz w sobie spokój i odnajdziesz radość w czynnościach i sytuacjach, które wcześniej wytrącały cię z równowagi.

Miłość i seks: Masz faceta? Przestaniesz wymagać od niego rzeczy niemożliwych i dasz z siebie więcej. Partner zauważy twoją zmianę i sam zacznie się bardziej starać. Wasz związek umocni się. Jesteś singielką? Mężczyzna, z którym łączy cię emocjonalna więź, zacznie szukać z tobą kontaktu. Odczujesz różnicę w jego zachowaniu i dasz mu kolejną szansę. Tym razem się wam uda.

Kariera i pieniądze: W pracy więcej wolnego. Nie będziesz musiała zostawać po godzinach i uda ci się nadrobić zaległości. Wtorek to dobry dzień na podpisanie umowy.

Panna (23.08-22.09)

Samopoczucie: Przed tobą tydzień pełen wrażeń. Twoje życie towarzyskie nabierze intensywniejszych barw, a wolny czas upłynie ci pod znakiem imprez i spotkań w gronie osób, które lubisz. Sobota to dzień dobrych wiadomości.

Miłość i seks: Masz faceta? Nie rób nic, czego sama byś nie chciała doświadczyć. Masz skłonność do flirtu i choć rozmowa to nie zdrada, zastanów się, czy nie byłoby ci przykro na miejscu partnera. Jesteś singielką? Unikaj problemowych sytuacji. Jeśli twój adorator nie jest wolny, a ty nie czujesz do niego niczego wyjątkowego, postaw sztywną granicę.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym więcej ryzyka. Znajdziesz się w podbramkowej sytuacji i będziesz musiała samodzielnie podjąć ważną decyzję. Tym razem nie słuchaj głosu intuicji i zdaj się na zdrowy rozsądek.

horoskop

Fot. Thinkstock

Waga (23.09-22.10)

Samopoczucie: Uważaj na siebie w najbliższych dniach, bo los niekoniecznie będzie ci teraz sprzyjał. Zadbaj o zdrowy sen i dobre relacje z bliskimi.

Miłość i seks: W miłości zamieszanie. Uświadomisz sobie, że twoje serce wciąż należy do mężczyzny, z którym łączyło cię coś w przeszłości. Zatracisz się we wspomnieniach i zaniedbasz aktualne relacje. Twoja znajomość z kimś, z kim właśnie zaczęłaś budować coś poważnego, diametralnie się zmieni. Wasze uczucia ulegną ochłodzeniu i zanim zdążysz sobie to uświadomić, będzie już za późno.

Kariera i pieniądze: W pracy świetna passa. Przełożony zmieni do ciebie stosunek i zacznie wyróżniać cię na tle grupy. Twoje notowania wzrosną i wreszcie poczujesz się pewnie w swojej firmie. Niewykluczona premia.

Skorpion (23.10-21.11)

Samopoczucie: Twoje życie nabierze spokojnego tempa. Zapanujesz nad sprawami, które wprowadzały chaos, i uwolnisz się od męczących myśli. Weekend to czas rodzinnych spotkań. Znajdź chwilę dla bliskich, nawet jeśli wolałabyś w tym czasie spotkać się ze znajomymi. Pamiętaj, że są rzeczy ważne i ważniejsze.

Miłość i seks: Masz faceta? W waszych relacjach nic się nie zmieni. Będziecie dla siebie czuli i wyrozumiali, co jeszcze bardziej umocni wasz związek. Przed wami udany tydzień. Jesteś singielką? Poznasz mężczyznę z poczuciem humoru. Przebywanie z nim da ci wiele radości i sprawi, że poczujesz się dobrze we własnej skórze. Czy nie tego właśnie ci trzeba?

Kariera i pieniądze: W sprawach finansowych dużo szczęścia. Decyzje, które wcześniej podjęłaś, okażą się błędne, ale los uchroni cię od konsekwencji. Twoje konto zostanie nienaruszone.

horoskop

Fot. Thinkstock

Strzelec (22.11-21.12)

Samopoczucie: Zaczniesz tworzyć nieistniejące problemy. Skupisz się na sprawach, które nie wymagają aż tak wielkiej uwagi, i wyolbrzymisz niejedną sytuację. Może warto porozmawiać z kimś bliskim? Gdy ktoś spojrzy na wszystko z boku, uświadomi ci, jak bardzo się mylisz.

Miłość i seks: W miłości świetna passa. Poczujesz, że jesteś z właściwym człowiekiem, i zaczniesz myśleć o partnerze w kategorii przyszłego męża. Wizja bycia z kimś na dobre i złe przestanie cię przerażać. Jesteś singielką? Mężczyzna, z którym ostatnio się widziałaś, zacznie o ciebie intensywnie zabiegać. Daj szansę tej znajomości. 

Kariera i pieniądze: W pracy spokojniej. Nerwy opadną, a ty będziesz mogła wrócić do swoich rutynowych zajęć. Czwartek to dobry dzień na rozmowę z szefem.

Koziorożec (22.12-19.01)

Samopoczucie: Będziesz w dobrym nastroju. Wpadniesz w codzienny rytm i znajdziesz na wszystko czas. W drugiej połowie tygodnia wydarzy się coś, co pozwoli ci nabrać wiatru w skrzydła.

Miłość i seks: Masz faceta? Częste sprzeczki negatywnie wpłyną na wasz związek. Zaczniesz się zastanawiać czy podjęłaś właściwą decyzję i rozważysz separację. Nie działaj zbyt pochopnie. Jesteś singielką? Uważaj na mężczyznę spod znaku Panny. Jego elokwencja jest imponująca, ale pamiętaj, że to urodzony kobieciarz. Jeśli szukasz stałego partnera lepiej zmień obiekt swojego zainteresowania.

Kariera i pieniądze: W pracy drobne sukcesy. W pierwszej połowie tygodnia uda ci się doprowadzić do końca projekt, z którym na początku miałaś problemy. Niewykluczona premia.

horoskop

Fot. Thinkstock

Wodnik (20.01-20.02)

Samopoczucie: Przed tobą intensywny tydzień. Czekają cię zmiany związane z twoim najbliższym otoczeniem, a nawet przeprowadzka. Będziesz miała dużo pracy, ale gdy zobaczysz efekty, jednoznacznie stwierdzisz, że było warto.

Miłość i seks: Masz faceta? Przed wami okres sprzeczek. Zaczniecie się docierać i okaże się, że nikt z was nie jest ugodowy. Jedno jest pewne – nie będziecie się ze sobą nudzić. Jesteś singielką? Mężczyzna, z którym kiedyś przeżyłaś romantyczną przygodę, znów zacznie się o ciebie zabiegać. Nie pokazuj mu, że tobie również nadal zależy. Najwyższy czas, by tym razem on się trochę namęczył.

Kariera i pieniądze: W pracy więcej luzu. Wreszcie odetchniesz i będziesz mogła poświęcić więcej czasu na dopracowanie szczegółów. Koniec tygodnia sprzyja negocjacjom.

 

horoskop

Fot. Thinkstock

Ryby (21.02-20.03)

Samopoczucie: Sprawa, na której ci zależało, nie pójdzie po twojej myśli. Będziesz musiała to przełknąć i zająć myśli czymś innym. Zwróć uwagę na swoje relacje z rodziną. Bliski krewny tęskni za twoją obecnością.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój partner wynagrodzi ci czas, którego z jego winy nie mogliście spędzić razem. Wspólne chwile spędzicie kreatywnie, ciesząc się romantyczną atmosferą. Jesteś singielką? W twoim otoczeniu pojawi się mężczyzna spod znaku Bliźniąt. Tajemnicza aura, którą będzie emanował, przyciągnie cię jak magnes. Zanim się obejrzysz, zakochasz się po uszy.

Kariera i pieniądze: To świetny czas na poszukiwanie pracy. Merkury będzie ci sprzyjał i sprawi, że trafisz na ciekawe oferty. Środa dobra dla rozmów kwalifikacyjnych.

Komentarze (1)

Ocena: 2 / 5
lato wie (Ocena: 2) 07.07.2016 03:33
daje za ten horoskop tygodniowy dla byka 2 ... z litości dla poczucia humoru piszącego. W miłości powodzenie, u mnie polega ono na tym, że zrobię zakupy, zapłacę jakiś rachunek- bank, poczta i do domu, rower i przed siebie - las, ścieżki rowerowe. Nikt mnie o nic nie pyta, telefon milczy,czasem 2 tygodnie - otworzysz się jedynie na te relacje, które bla bla bla...mam relacje z kotem
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo