Horoskop tygodniowy 27.06 - 03.07

Jaki będzie ten tydzień? Przekonaj się!
Horoskop tygodniowy 27.06 - 03.07
Fot. Thinkstock
27.06.2016

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: Będziesz miała dużo wolnego, ale nie ubędzie ci obowiązków. Z trudem ze wszystkim się wyrobisz, a zamieszanie w życiu towarzyskim negatywnie wpłynie na twoją koncentrację. Nie daj się zwariować i przede wszystkim pozwól samej sobie na odrobinę luzu.

Miłość i seks: W miłości czas akceptacji. Pogodzisz się z faktem, że twój partner nie jest chodzącym ideałem i spojrzysz na niego inaczej. Uda ci się także dać z siebie więcej, a twój ukochany bardzo to doceni. Jesteś singielką? Nie będzie ci to już przeszkadzać, a wręcz przeciwnie – polubisz ten stan. Przed tobą rozrywkowy tydzień.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym dobre fluidy. Uda ci się doprowadzić do końca ważny projekt i niewykluczone, że podpiszesz umowę, na której od dawana ci zależało. Będziesz z siebie dumna.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: Nie będziesz w najlepszej formie. Zmęczenie da ci się we znaki i zabraknie ci sił, by nadrobić zaległości w rutynowych obowiązkach. Poproś o pomoc przyjaciółkę. Razem będzie szybciej i przyjemniej.

Miłość i seks: W miłości więcej spokoju. Spędzisz udane dni z partnerem, znajdując czas na rozmowy i trochę czułości. Wasza relacja nabierze bardziej intymnego charakteru. Jesteś singielką? Uda ci się zamknąć trudny rozdział w twoim życiu. Otworzysz się na nowe znajomości i skupisz się jedynie na tych mężczyznach, którzy naprawdę są warci twojej uwagi.

Kariera i pieniądze: W finansach stabilnie. Nie będziesz miała powodów do narzekań, jeśli tylko nie stracisz zdrowego rozsądku na zakupach w centrum handlowym. We wtorek zagraj w totolotka.

horoskop

Fot. Thinkstock

Ryby (21.02-20.03)

Samopoczucie: Pierwsza połowa tygodnia upłynie pod znakiem lenistwa. Będziesz miała okazję wypocząć, a także znajdziesz chwilę, by spotkać się ze znajomymi. Im bliżej weekendu, tym bardziej nerwowo. Uważaj na drodze; wisi nad tobą fatum kolizji.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój partner nie będzie teraz w najlepszej formie, co negatywnie wpłynie na wasze życie seksualne. Postaraj się być wyrozumiała. Każdy może mieć gorszy okres. Jesteś singielką? Mężczyzna, który kręci się wokół ciebie, nie ma do końca dobrych intencji. Bądź czujna. Kolejna porażka będzie bolała.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym świetny okres. Otrzymasz nowe zlecenia, które pozwolą ci się odbić finansowo. W sobotę zagraj w totolotka.

horoskop

Fot. Thinkstock

Wodnik (20.01-20.02)

Samopoczucie: Przed tobą trudny tydzień. Spiętrzą się codzienne sprawy i nie znajdziesz czasu na hobby, które od dawna zaniedbujesz. Okolice weekendu nie przyniosą wytchnienia. Dbaj o siebie i przede wszystkim porządnie się wysypiaj.

Miłość i seks: Masz faceta? Skup się na nim, nawet jeśli czasami trudno jest się wam dogadać. Twój partner to ktoś wyjątkowy. Zainwestuj w wasz związek. Jesteś singielką? Zwróć uwagę na mężczyznę, który od dawna krąży wokół ciebie. To nieśmiały romantyk, więc zrób pierwszy krok. Nie będziesz żałować.

Kariera i pieniądze: W pracy dobry okres. Będziesz miała dużo obowiązków, ale twój trud zostanie nagrodzony. Wtorek sprzyja podpisaniu ważnej umowy.

 

horoskop

Fot. Thinkstock

Strzelec (22.11-21.12)

Samopoczucie: Będziesz w dobrym nastroju. Planety będą ci sprzyjać, a tobie uda się rozwiązać problem związany ze sprawami rodzinnymi. Czwartek sprzyja metamorfozom. Rozważ jaśniejszy kolor włosów.

Miłość i seks: W miłości powodzenie. Jeśli do tej pory nie miałaś szczęścia w nawiązywaniu trwałych relacji, to Wenus ześle na twoją drogą mężczyznę, który z natury jest długodystansowcem. Tego faceta nie interesuje skakanie z kwiatka na kwiatek, więc pokaż się mu z bardziej statycznej strony. Masz faceta? Twój ukochany skupi się całkowicie na tobie. Przestanie dawać ci powody do zazdrości, a wasze więzi zacieśnią się.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym drobne perturbacje. Niezależnie od sytuacji nie daj ponieść się emocjom. Będziesz teraz na celowniku.

Koziorożec (22.12-19.01)

Samopoczucie: W najbliższe dni spędzisz w pogodnej atmosferze. W twoim życiu będzie się dużo działo i nie zabraknie przyjaciół wokół ciebie. Weekend sprzyja podróżom w nieznane. Odważ się i pojedź tam, gdzie dominuje przyroda.

Miłość i seks: Masz faceta? To nie najlepszy czas dla waszego związku. Będziecie się kłócić, co negatywnie wpłynie na twoje podejście do wspólnej przyszłości. Może przyszedł czas, by szczerze ze sobą porozmawiać? Jesteś singielką? Mężczyzna, na którym ci zależy, zwróci uwagę na twoją koleżankę. Wyciągnij wnioski. Być może zadurzyłaś się w osobie, która nie jest tego warta.

Kariera i pieniądze: W pracy świetna passa. Przełożony cię doceni i wyróżni na tle grupy. Twoja sytuacja materialna poprawi się.

horoskop

Fot. Thinkstock

Lew (23.07-22.08)

Samopoczucie: Sytuacja w twojej rodzinie nie zmieni się. Będziesz musiała uzbroić się cierpliwość i zająć innymi sprawami. W piątek unikaj konfrontacji z osobą, która ostatnio zalazła ci za skórę. Szkoda twoich nerwów.

Miłość i seks: Masz faceta? Wasza relacja wróci do normy, a między wami znów zagości spokój i zrozumienie. Ciesz się przyjazną atmosferą, ale nie bagatelizuj marazmu, który ostatnio wkradł się do waszej sypialni. Warto pracować nad tą sferą. Jesteś singielką? Mężczyzna, z którym łączy cię intymna relacja, zapragnie być z tobą na stałe. Nie idź na żywioł i przeanalizuj waszą sytuację. Pamiętaj, że pewnych rzeczy nie da się przeskoczyć.

Kariera i pieniądze: Twoja sytuacja finansowa ustabilizuje się. Mądre gospodarowanie pieniędzmi przyniesie rezultaty, a tobie przestanie brakować gotówki w portfelu. Wreszcie uda ci się uregulować wszystkie zaległe płatności.

Panna (23.08-22.09)

Samopoczucie: Zrealizujesz swój cel i poczujesz się pewniej. Odzyskasz wiarę we własne możliwości i uświadomisz sobie, że za szybko się ostatnio poddałaś tylko dlatego, że spojrzałaś na sytuację przez pryzmat własnych kompleksów. Zastanów się, czy nie warto wrócić do tej sprawy. Jeszcze nie jest za późno.

Miłość i seks: W miłości bez zmian. Jeśli jesteś na etapie poszukiwań drugiej połówki, to będziesz musiała się uzbroić w cierpliwość. Pod koniec tygodnia czeka cię randka. Podejdź do niej z dystansem. W związku spędzisz przewidywalny tydzień z partnerem. Dopadnie was rutyna, ale nie zadręczaj się z tego powodu. W życiu każdej pary są spokojniejsze okresy. Taki czas również jest potrzebny.

Kariera i pieniądze: Merkury będzie sprzyjał Pannom poszukującym pracy. Umów się na rozmowę kwalifikacyjną w pierwszej połowie tygodnia. Tym razem ci się powiedzie.

horoskop

Fot. Thinkstock

Waga (23.09-22.10)

Samopoczucie: Twoje życie towarzyskie rozkwitnie. Znajomi nie dadzą ci chwili spokoju, a twój kalendarz wypełnią terminy spotkań i imprez. Baw się dobrze, ale zachowaj umiar. Nie jesteś teraz w najlepszej formie, a każda zarwana noc pogorszy twój stan.

Miłość i seks: Masz faceta? To dobry czas dla twojego związku. Będziecie się dogadywać i poczujesz, że naprawdę macie szansę stworzyć doskonałą parę. Zmobilizuj ukochanego do wspólnej pracy nad waszą relacją. Jesteś singielką? Mężczyzna spod znaku Bliźniąt oszaleje na twoim punkcie. Będziesz adorowana i poczujesz się przy nim jak księżniczka. Mimo to zachowaj dystans i powściągliwość.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym świetna passa. Będziesz odnosić sukcesy i zarabiać godziwe pieniądze. Środa to dobry dzień na ważne negocjacje.

Skorpion (23.10-21.11)

Samopoczucie: Przed tobą wyjątkowy tydzień. Twoje życie przyśpieszy, ale dzięki świetnej organizacji ze wszystkim dasz sobie radę. Weekend sprzyja podróżom i wycieczkom, ale lepiej nie prowadź samochodu. Niewykluczona kolizja.

Miłość i seks: W miłości rozkwit uczuć. Będąc w związku poczujesz do partnera to, co na początku waszej znajomości. Twoje libido podskoczy, a ty nie będziesz mogła się oprzeć swojemu ukochanemu. W waszej sypialni zrobi się bardzo gorąco. Jesteś singielką? Poznasz mężczyznę, który zrobi na tobie ogromne wrażenie. Po jednej rozmowie stracisz dla niego głowę. Twoje uczucia zostaną odwzajemnione.

Kariera i pieniądze: W pracy bez zmian. W drugiej połowie tygodnia może być trochę nerwowo. Nie daj ponieść się emocjom, zwłaszcza podczas rozmowy z ważnym klientem.

horoskop

Fot. Thinkstock

Bliźnięta (21.05-21.06)

Samopoczucie: Czas zweryfikuje twoje plany. Okaże się, że obrane przez ciebie cele są bardzo trudne do osiągnięcia i tak naprawdę wcale ich nie potrzebujesz, by poczuć się lepiej. Rozmowa z mądrą osobą pozwoli ci zmienić sposób myślenia.

Miłość i seks: W miłości wyjątkowy tydzień. Jeśli do tej pory narzekałaś na brak męskiego towarzystwa, to zyskasz nie jednego, lecz dwóch adoratorów. Swój wolny czas spędzisz na flirtowaniu i romantycznych spotkaniach. Masz faceta? Twój partner przejdzie cudowną metamorfozę. Skupi się na hobby, a rozwijanie zainteresowań pozytywnie wpłynie na jego samopoczucie, a także na postrzeganie i traktowanie twojej osoby.

Kariera i pieniądze: W finansach nie najlepiej. Nie wstydź się i poproś o wsparcie bliską osobę. Rodzina i przyjaciele doskonale rozumieją twoją sytuację.

Rak (22.06-22.07)

Samopoczucie: Okaże się, że strach miał wielkie oczy. Przestaniesz bać się rzeczy i ludzi oraz sytuacji, z którymi na co dzień nie miałaś do czynienia. Twoje życie stanie się ciekawsze, a ty ku własnemu zaskoczeniu będziesz spokojniejsza.

Miłość i seks: W miłości wyjątkowy tydzień. Już nic nie popsuje twoich relacji z partnerem, a między wami zagości harmonia, czułość i wesoła atmosfera. W weekend pojedźcie na wycieczkę tylko we dwoje. Jesteś singielką? Mężczyzna, który do tej pory traktował cię tylko jak koleżankę, zmieni swój stosunek do ciebie. Zacznie cię adorować i przede wszystkim będzie miał czyste intencje. Pozwól waszej znajomości się rozwinąć.

Kariera i pieniądze: W pracy bez zmian. Koniec tygodnia będzie bardziej nerwowy. Lepiej nie narażaj się wtedy przełożonemu. Słowa krytyki popsują ci humor na cały weekend.

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo