Horoskop tygodniowy 20.06. - 26.06.

Zaglądamy w gwiazdy... Sprawdź, co przyniesie ten tydzień!
Horoskop tygodniowy 20.06. - 26.06.
Fot. Thinkstock
20.06.2016

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: Odzyskasz kontrolę nad bieżącymi sprawami i uwolnisz się od negatywnych myśli. Uwierzysz w swoje możliwości, a opinia innych ludzi przestanie cię obchodzić tak jak do tej pory. W piątek bądź ostrożniejsza za kierownicą.

Miłość i seks: W miłości wiele dobrego, ale bądź przygotowana na rozczarowanie. Spędzisz udany tydzień z partnerem, ale w okolicach weekendu twój ukochany zachowa się tak, jak nie powinien. Przykra sytuacja uświadomi ci, że jeszcze dużo pracy przed wami. Jesteś singielką? Szykuje się długo wyczekiwana randka. Będzie miło, ale spotkanie nie potoczy się tak, jakbyś chciała. Niezależnie od sytuacji nie wywieraj presji.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym nowe możliwości. Będziesz miała okazję się czegoś nauczyć, a zdobyta wiedza przyda ci się w niedalekiej przyszłości. Wkrótce osiągniesz sukces.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: Będziesz podenerwowana bez powodu. Ucierpią na tym twoje kontakty z bliskimi. Przyjaciółka, dla której jesteś bardzo ważna, poczuje się odtrącona. Gdy emocje opadną, porozmawiaj z nią od serca.

Miłość i seks: W miłości powiew wiosny. Twoje relacje z mężczyznami staną się beztroskie, a ty zaczniesz cieszyć się chwilą. Przyciągniesz do siebie nowych adoratorów. W związku pozwolisz partnerowi na większą swobodę. Twój ukochany wyfrunie ze złotej klatki i poczuje, że jest z tobą, bo sam tego chce, a nie dlatego, że ty tego potrzebujesz.

Kariera i pieniądze: Praca przyniesie ci wiele satysfakcji. Mimo nawału obowiązków nie dasz się zwariować, a drobne sukcesy pozwolą ci się cieszyć z obecnej sytuacji zawodowej. Wtorek to dobry dzień na podpisanie umowy.

horoskop

Fot. Thinkstock

Strzelec (22.11-21.12)

Samopoczucie: Będziesz w dobrej formie. W pierwszej połowie tygodnia znajdź czas na rodzinne odwiedziny. Twój bliski będzie potrzebował szczerej rozmowy.

Miłość i seks: Masz faceta? Poczujesz, że czegoś ci brakuje w związku. Zaczniesz się zastanawiać, czy rzeczywiście jesteście właściwie dobrani i pomyślisz o rozstaniu. Nie podejmuj pochopnej decyzji. Na twoje zwątpienie mają wpływ czynniki zewnętrzne. Jesteś singielką? Uważaj na mężczyznę spod znaku Bliźniąt. Ten facet jest nie do rozszyfrowania. Przy nim nigdy nie będziesz wiedziała, co jest prawdą, a co fałszem.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym mniej nerwów. Twoja sytuacja się ustabilizuje i będziesz mogła się zająć sprawami, które są naprawdę ważne. Wtorek to dobry dzień na podpisanie umowy.

Koziorożec (22.12-19.01)

Samopoczucie: Będziesz nerwowa i zaczepna. Pod wpływem impulsu powiesz o jedno zdanie za dużo, czym zmącisz przyjazną atmosferę, która do tej pory panowała w twoim domu. Załagodź sytuację, gdy tylko pozwolą ci na to nerwy. Szkoda czasu na bezsensowne kłótnie.

Miłość i seks: W miłości świetny okres. Uda ci się zbliżyć do partnera i poczujesz, że wasza relacja stała się bardziej przyjacielska. Od tej pory nie będzie między wami żadnych tajemnic. Jesteś singielką? Mężczyzna, z którym uwielbiasz rozmawiać, spojrzy na ciebie zupełnie inaczej. Przestaniesz być dla niego tylko koleżanką, której można wszystko powiedzieć. Od tej pory będziesz dla niego wymarzoną kandydatką na stałą partnerkę.

Kariera i pieniądze: W pracy spokojnie. Druga połowa tygodnia to czas zawierania transakcji. Bądź skoncentrowana i nie słuchaj rad współpracowników. Sama podejmiesz najlepszą decyzję.

horoskop

Fot. Thinkstock

Wodnik (20.01-20.02)

Samopoczucie: Czas będzie dla ciebie najlepszym lekarstwem na smutek. Z każdym dniem będziesz się czuła coraz lepiej i pomału zaczniesz odzyskiwać energię i dobry humor. W weekend zapragniesz się zabawić i z powodzeniem uda ci się zrealizować swój szalony plan.

Miłość i seks: W miłości jak w kalejdoskopie, zwłaszcza jeśli jesteś w stałym związku. Spędzisz wiele wspaniałych chwil z partnerem, ale nie ominie cię kilka sprzeczek. Jesteś singielką? Przed tobą kilka randek, na których będziesz się świetnie bawić. Niestety spotkanie z mężczyzną, na którym najbardziej ci zależało, nie przebiegnie tak, jak tego oczekiwałaś.

Kariera i pieniądze: Twoja sytuacja materialna będzie wymagała większej troski. Zadbaj o swoje interesy jak najszybciej i jeśli czujesz, że sama sobie z tym nie poradzisz, poproś o pomoc zaufaną osobę. By uniknąć późniejszych nieporozumień, określ jasno, na jakim wsparciu ci zależy.

 

horoskop

Fot. Thinkstock

Lew (23.07-22.08)

Samopoczucie: Przyjaciółka, której doskwiera samotność, zacznie cię przytłaczać. Nie rób nic wbrew sobie i porozmawiaj z nią na ten temat. Poświęcając jej czas z musu, nie działasz na korzyść zarówno swoją, jak i jej.

Miłość i seks: Masz faceta? Chmury, które wisiały nad waszym związkiem, rozrzedzą się. Znów zaczniecie się dogadywać i wzajemnie o siebie dbać. Atmosfera między wami stanie się przyjazna i bardziej romantyczna. Jesteś singielką? Mężczyzna, który wysyła ci bardzo subtelne sygnały zainteresowania, odważy się zrobić konkretny krok. Nie ośmielaj go swoją pewnością siebie. Ten facet nie ma nic wspólnego z przebojowym donżuanem.

Kariera i pieniądze: W pracy nawał obowiązków. Będziesz musiała jakoś przeżyć ten tydzień i pamiętaj, że narzekanie w niczym ci nie pomoże. Weekend to czas zasłużonego odpoczynku.

Panna (23.08-22.09)

Samopoczucie: Wszytko wokół ciebie zwariuje. Nawarstwią ci się codzienne obowiązki, a osoby w twoim otoczeniu będą podenerwowane i skore do kłótni. Jeśli masz taką możliwość, po prostu wyjedź. Przez twoją kilkudniową nieobecność świat się nie zawali.

Miłość i seks: W miłości bez zmian. Nie wydarzy się nic, co wpłynęłoby na twoje relacje z partnerem. Zastanów się, czy na pewno wszystko jest między wami w porządku. Być może udajecie, że nie widzicie pewnych rzeczy. Jesteś singielką? Odważ się wreszcie i zrób pierwszy krok w stronę mężczyzny, który ci się podoba. W przeciwnym razie twoja sytuacja wciąż będzie taka sama, a tego raczej nie chcesz.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym świetna passa. Zaczniesz odnosić sukcesy i odczujesz ogromną przyjemność płynącą z tego, co robisz. Okolice środy to czas pochwał i nagród.

horoskop

Fot. Thinkstock

Waga (23.09-22.10)

Samopoczucie: Zapragniesz coś zmienić w swoim życiu. Rozmowa z bliską osobą przekona cię do podjęcia pierwszych działań. Nie zabraknie ci silnej woli – tym razem dopniesz swego.

Miłość i seks: W miłości więcej seksualnej energii. Ciepło i siła promieni słonecznych pomogą ci rozbudzić zmysły, a ty nabierzesz ochoty na łóżkowe igraszki. Zaczniesz emanować seksapilem, wodząc mężczyzna na pokuszenie. Niewykluczony płomienny romans z kimś, kogo niedawno poznałaś. W twojej sypialni zapłonie ogień, ale będą mu towarzyszyły wyrzuty sumienia.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym świetny okres. Osoba, która jest twoim autorytetem, publicznie cię pochwali, a słowa aprobaty jeszcze bardziej zmotywują cię do pracy. Wkrótce osiągniesz sukces na miarę swoich możliwości.

Skorpion (23.10-21.11)

Samopoczucie: Znajdziesz czas na rozwijanie zainteresowań. Świadomość, że nie marnujesz wolnych wieczorów na bezproduktywne działanie, poprawi ci humor. W okolicach weekendu unikaj hucznych imprez. Pod wpływem alkoholu możesz zrobić coś, co skompromituje cię w oczach osoby, na której ci zależy.

Miłość i seks: Masz faceta? Spróbujcie czegoś nowego. Twojemu ukochanemu zaczyna doskwierać rutyna. Nie musisz wymyślać gruszek na wierzbie; wystarczy, że będzie spontanicznie. Jesteś singielką? Unikaj konfrontacji z mężczyzną spod znaku Byka, a skup się na stonowanym Koziorożcu. Z tym pierwszym będziesz się tylko kłócić.

Kariera i pieniądze: W pracy bez zamian. W drugiej połowie tygodnia uważaj na przełożonego. Będzie miał cię teraz na oku. Nie pozwól sobie na błąd.

horoskop

Fot. Thinkstock

Ryby (21.02-20.03)

Samopoczucie: Przed tobą nie najlepszy tydzień. Czeka cię wiele stresujących sytuacji, a jedna z nich zakończy się tak, się tego obawiałaś. Postaraj się zachować dystans i nie daj się zwariować. W każdej wolnej chwili wypoczywaj, najlepiej w domowym zaciszu.

Miłość i seks: Masz faceta? W twoim związku nic się nie zmieni. Postaraj się spojrzeć na waszą relację przychylnym okiem i dostrzeż, jak wiele pozytywów płynie z samego faktu, że jesteście razem. Jesteś singielką? W najbliższych dniach będziesz miała dużo czasu na przemyślenia. Zastanów się, dlaczego jesteś sama i odpowiedź sobie na pytanie, czego tak naprawdę oczekujesz od potencjalnego partnera.

Kariera i pieniądze: W pracy spokojnie. W okolicach środy unikaj konfrontacji z szefem. Pod koniec tygodnia znajdź chwilę na papierkową robotę. Nie warto robić sobie nowych zaległości.

horoskop

Fot. Thinkstock

Bliźnięta (21.05-21.06)

Samopoczucie: Będziesz w doskonałym nastroju. Poczujesz, że słońce świeci właśnie dla ciebie i wykorzystasz jego energię w stu procentach. Pozałatwiasz zaległe sprawy i wdrożysz w życie odważny plan na przyszłość.

Miłość i seks: W miłości bez zmian. Jeśli jesteś w związku, to spędzisz spokojny tydzień z partnerem, ale nie będziesz z tego powodu narzekać. Wspólne chwile z dala od codziennego szaleństwa pozwolą się wam zrelaksować. Jesteś singielką? Weź sobie do serca rady przyjaciółki i pokochaj siebie taką, jaką jesteś. Gdy odzyskasz pewność siebie, staniesz się bardziej atrakcyjna dla płci przeciwnej.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym bez zmian. Pierwsza połowa tygodnia będzie bardziej nerwowa. Nie daj się wytrącić z równowagi. Konkurencja tylko czeka na twoją pomyłkę.

Rak (22.06-22.07)

Samopoczucie: Będziesz w świetnej formie. Przestanie ci dokuczać wiosenne przeziębienie i poczujesz, że masz w sobie więcej energii. Koniec tygodnia sprzyja podróżom. Wypad w góry to strzał w dziesiątkę.

Miłość i seks: Masz faceta? Daj się mu poznać z nowej, kokieteryjnej strony. Bądź uwodzicielska tak jak na początku waszego związku i zamiast koleżeńskiej rozmowy, bezwstydnie z nim flirtuj. Twój ukochany znów straci dla ciebie głowę. Jesteś singielką? Na twoim horyzoncie pojawi się atrakcyjny Rak. Wbrew pozorom nie będzie się wam łatwo dogadać. Daj waszej znajomości szansę. Kto się czubi, ten się lubi.

Kariera i pieniądze: Twoja sytuacja finansowa nie zmieni się. Zamiast pożyczać pieniądze od rodziny, ogranicz imprezy. Zaskoczy cię suma, która zostanie ci po weekendzie w portfelu.

Komentarze (3)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 21.06.2016 00:57
Pomału? Co to za słowo!
zobacz odpowiedzi (1)
aaaaaaaaaa (Ocena: 5) 20.06.2016 10:07
Waga !!! w 100 procentach wszystko tak jak u mnie ! Jestem w szoku i jednoczesnie troche sie przerazilam... :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo