Horoskop tygodniowy 13.06 - 19.06

Przeczytaj swój horoskop, który ułożyła nasza wróżka Nunila.
Horoskop tygodniowy 13.06 - 19.06
Fot. Thinkstock
13.06.2016

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: Będziesz w dobrym nastroju. Bieżące sprawy będą ci się układały pomyślnie i nie zabraknie okazji do zabawy. W okolicach środy zobaczysz się z osobą, z którą od dawna nie miałaś kontaktu. Wasze spotkanie będzie bardzo miłym przeżyciem.

Miłość i seks: W miłości marazm. Poczujesz, że twój partner myśli tylko o sobie i zaniedbuje twoje potrzeby. Zaczniesz na poważnie rozważać rozstanie. Jesteś singielką? W najbliższych dniach nie wydarzy się nic, co mogłoby zmienić twoją sytuację. Pod koniec tygodnia dostaniesz wiadomość, która cię rozczaruje. Uzbrój się w cierpliwość i postaraj się nie zwariować.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym świetny okres. Będziesz odnosić sukcesy i zarabiać godziwe pieniądze. Twoja sytuacja materialna diametralnie się zmieni.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: Przed tobą czas zmian. Radykalność podjętych działań odrobinę cię przerazi, ale wydarzenia z początku tygodnia utwierdzą cię w fakcie, że podjęłaś słuszną decyzję. Okolice weekendu sprzyjają podróżom w rodzinne strony.

Miłość i seks: Masz faceta? Poczujesz się szczęśliwa w swoim związku i przestaniesz odczuwać jakiekolwiek wątpliwości. Twój partner otworzy się przed tobą i zaufa ci jak prawdziwemu przyjacielowi. Jesteś singielką? Okres czekania na miłość zakończy się happy endem. Poznasz kogoś, kto spełni wszystkie twoje oczekiwania. Wreszcie właściwie ulokujesz swoje uczucia.

Kariera i pieniądze: W pracy więcej luzu. Pod koniec tygodnia czeka cię rozmowa z szefem. Nie stresuj się, jej przebieg pozytywnie cię zaskoczy.

horoskop

Fot. Thinkstock

Wodnik (20.01-20.02)

Samopoczucie: Uporasz się z dolegliwością, która ostatnio cię męczyła. Odzyskasz sprawność fizyczną i apetyt na życie. Twoi bliscy na tym skorzystają. W weekend zawrzesz nowe znajomości z interesującymi osobami.

Miłość i seks: W sprawach sercowych dużo emocji. Twoja relacja z mężczyzną, który jest dla ciebie ważny, nabierze erotycznego charakteru. Twoje libido podniesie się, a ty nabierzesz ochoty na łóżkowe igraszki. Puść wodze fantazji i daj się namówić na eksperymenty. Nie będziesz żałować.

Kariera i pieniądze: Będziesz miała dużo zawodowych obowiązków, ale nie zabraknie ci motywacji. Zaczniesz dostrzegać efekty swojej pracy, co pozytywnie wpłynie na twoją opinię u przełożonych. Poczujesz się doceniona i odpowiednio nagrodzona.

 

horoskop

Fot. Thinkstock

Ryby (21.02-20.03)

Samopoczucie: Chandra, która ostatnio cię dopadła, przestanie cię męczyć. Odzyskasz dobry humor i wiarę we własne możliwości. Odważysz się zaryzykować i postawisz wszystko na jedną kartę. Czekają cię pozytywne zmiany.

Miłość i seks: Masz faceta? Poczujesz, że nie jesteś do końca szczęśliwa w związku, który tworzysz. Bliska osoba otworzy ci oczy, a ty dostrzeżesz, że wasze zaangażowanie jest jednostronne. Zastanów się, czy warto tracić czas na taką relację. Jesteś singielką? Mężczyzna, z którym kiedyś przeżyłaś romantyczną przygodę, odezwie się do ciebie. Daj mu szansę, nawet jeśli w głębi serca czujesz urazę. Tym razem może wam się udać.

Kariera i pieniądze: W pracy nowe obowiązki. Będzie ciężko, ale przyjazna atmosfera w firmie zrekompensuje ci wszelkie niedogodności. Piątek to dobry dzień na rozmowę z szefem.

horoskop

Fot. Thinkstock

Waga (23.09-22.10)

Samopoczucie: Najbliższe dni sprzyjają rozwojowi osobowości. Zastanów się, z jakiej dziedziny życia nie jesteś zadowolona i na nią postaw nacisk. Warto zasięgnąć rady u specjalistów lub wspomóc się fachowymi lekturami.

Miłość i seks: W miłości bez zmian. Nie będziesz jednak z tego powodu narzekać. Razem z bliskim twojemu sercu mężczyzną wpadniecie w przyjemną rutynę, która pozytywnie wpłynie na waszą relację. Okres szaleństwa się skończy, a wy poczujecie, że umiecie się nie tylko razem bawić, ale i być ze sobą na co dzień i tworzyć wspólne życie.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym bądź ostrożniejsza. Ktoś zaproponuje ci wspólny biznes, ale nie będzie to dobra inwestycja. Możesz wiele stracić, więc zanim podejmiesz pierwsze kroki, poważnie przemyśl cały projekt.

Skorpion (23.10-21.11)

Samopoczucie: Planety będą ci sprzyjać. Bieżące sprawy zaczną się układać tak, jak zaplanowałaś i nie zabraknie w twoim otoczeniu osób, które w każdej chwili będą i gotowe pomóc. Czwartek to dzień dobrych wiadomości.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój partner zrozumie, że do tej pory zostawiał cię samą z wieloma obowiązkami i zacznie cię wyręczać. Wasz związek bardzo na tym skorzysta. Jesteś singielką? Znajomość z mężczyzną spod znaku Raka zacznie się rozwijać. Na poważniejsze deklaracje będziesz jednak musiała trochę poczekać. Bądź cierpliwa, a dopniesz swego. 

Kariera i pieniądze: W pracy dobry okres. Będzie się dużo działo, ale przyjazne relacje z szefem sprawią, że poczujesz się pewnie na swoim stanowisku. Czwartek to dobry dzień na remanent w papierach.

horoskop

Fot. Thinkstock

Strzelec (22.11-21.12)

Samopoczucie: Poczujesz się lepiej i odzyskasz dobry humor. Świadomość, że twoim bliskim się układa, da ci nowy powód do radości. Pod koniec tygodnia czeka cię krótki wyjazd. Bądź ostrożniejsza na drodze.

Miłość i seks: Masz faceta? Przestań marudzić i doceń to, co robi dla ciebie twój partner. Ukochany staje na rzęsach tylko po to, by cię zadowolić. Odpłać mu tym samym. Jesteś singielką? Ulokujesz uczucia niewłaściwe. Nie trać czasu na znajomości, które już na starcie kiepsko rokują. Gdy otworzysz oczy, zobaczysz, że w twoim otoczeniu jest ktoś, kto naprawdę do ciebie pasuje.

Kariera i pieniądze: Dostaniesz propozycję współpracy. Osoba, która ci ją zaproponuje, będzie godna zaufania. Skorzystaj z tej okazji. Masz szansę nie tylko zarobić, ale również nadrobisz stracony czas.

Koziorożec (22.12-19.01)

Samopoczucie: Zaczniesz się spełniać w domowych obowiązkach. Polubisz gotowanie, czym sprawisz wielką radość swoim bliskim. Druga połowa tygodnia to czas zabawy i imprez w gronie przyjaciół.

Miłość i seks: W miłości świetna passa. Już nic nie zakłóci harmonii między tobą a partnerem. Staniecie się dla siebie zarówno przyjaciółmi, jak i namiętnymi kochankami. Jesteś singielką? Mężczyzna, który ostatnio ci się spodobał, sam zrobi krok w twoją stronę. Możesz spodziewać się zaproszenia na randkę. Wasze spotkanie będzie wyjątkowe.

Kariera i pieniądze: Okres laby przeminie z kretesem. Będziesz miała bardzo dużo pracy i przybędzie ci nowych obowiązków. Postaraj się nie zwariować i nie wpadaj w panikę, kiedy zabraknie ci czasu. Szkoda zdrowia na nerwy.

horoskop

Fot. Thinkstock

Bliźnięta (21.05-21.06)

Samopoczucie: Uda ci się balansować między życiem prywatnym a osobistym. Znajdziesz rozwiązanie problemowej sytuacji i poprawisz swoje relacje z rodziną. Weekend spędzisz tak, jak lubisz w gronie wesołych osób.

Miłość i seks: Masz faceta? Partner wykaże się wyrozumiałością i przestanie narzekać na rzeczy, których i tak nie jesteście w stanie zmienić. Wasz związek się umocni. Jesteś singielką? Mężczyzna, z którym łączą cię służbowe relacje, zacznie cię uwodzić. Nie daj się zwieść jego obietnicą. Ten facet to typowy kobieciarz.

Kariera i pieniądze: W pracy powodzenie. Osiągniesz kolejny sukces i utwierdzisz się w przekonaniu, że znajdujesz się na właściwym stanowisku. Możesz spodziewać się premii.

Rak (22.06-22.07)

Samopoczucie: Przestanie ci dokuczać samotność i poczujesz się dobrze we własnej skórze. Druga połowa tygodnia będzie dla ciebie wyjątkowo szczęśliwa. Spotka cię coś, co nie tylko wpłynie na twoje życie, ale również uczyni jej lepszym. Będziesz miała wiele powodów do radości.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany stanie się kapryśny, szczególnie w łóżku. Trudno będzie go zadowolić i zaczniesz się zastanawiać, czy przypadkiem nie jest tobą znudzony. Jesteś singielką? Mężczyzna, z którym okazjonalnie flirtowałaś, znajdzie sobie dziewczynę. Uświadomisz sobie, że zbyt długo się wahałaś i zaczniesz żałować, że nie zaryzykowałaś.

Kariera i pieniądze: W pracy czas zmian. Nie bój się ich, bo wyjdą ci na dobre. Początki zawsze bywają trudne, ale już niedługo zaczniesz zbierać plony.

horoskop

Fot. Thinkstock

Lew (23.07-22.08)

Samopoczucie: Brak rozrywek wpłynie na ciebie frustrująco. Popadniesz w melancholię i przestaniesz odczuwać radość z drobnych przyjemności, które do tej pory były twoją odskocznią. Może warto zainteresować się czymś innym? Nowe hobby to skuteczne lekarstwo na depresję.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój partner zbliży się do ciebie zarówno psychicznie, jak i fizycznie. Staniesz się dla niego całym światem, a twoje wątpliwości znikną bez śladu. Wasz związek będzie pełny i bardzo emocjonalny. Jesteś singielką? Mężczyzna spod znaku Panny zawróci ci w głowie. Tym razem będzie to ktoś, komu warto zaufać. Postaraj się, by wasza znajomość rozwinęła się w kierunku trwałej relacji.

Kariera i pieniądze: W pracy więcej luzu. Wykorzystaj spokojniejszy okres na uporządkowanie dokumentów. Przy okazji znajdziesz coś ważnego.

Panna (23.08-22.09)

Samopoczucie: Będziesz w dobrej formie. Mimo to dbaj o siebie i porządnie się wysypiaj. Pod koniec tygodnia będziesz potrzebowała więcej sił i energii do działania. Weekend to czas rodzinnych spotkań. Uważaj na swój temperament, bo możesz powiedzieć o jedno słowo za dużo.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany zaczyna się zastanawiać, czy nie masz zbyt luźnego podejścia do waszego związku. Nawet jeśli nie jesteś jeszcze pewna, czy to partner na całe życie, postaraj się rozwiać jego wątpliwości. Jesteś singielką? Na zbliżającej się imprezie poznasz bardzo atrakcyjnego mężczyznę. Wasz flirt przerodzi się w coś więcej.

Kariera i pieniądze: Twoja sytuacja finansowa ustabilizuje się. Mimo to wciąż będzie ci brakować pieniędzy. Być może problem tkwi w potrzebach, które są zbyt wygórowane. Warto zweryfikować swoje myślenie na temat luksusu.

Polecane wideo

Komentarze (3)

Ocena: 3.67 / 5
Anonim (Ocena: 1) 14.06.2016 08:47
i znowu dla byka horoskop od czapy, same bzdury, a zwłaszcza to ,,okres czekania na miłość zakończy się happy endem... itd itp
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 13.06.2016 21:44
Polecam bardzo Uber, pierwszy przejazd z tym kodem za darmo o wartości 45 zł! kod: 4r49kawcue
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 13.06.2016 17:36
Nie rozumiem dlaczego w większości waszych artykułów powtarzają się błędy ortograficzne. TO BOLI. Zróbcie coś z tym, bo to żałosne- albo zmieńcie te redaktorzyny albo zatrudnijcie korektora który się zna. Dla jasności- znalazłam błąd w tekście dla bliźniąt- ciekawe czy chociaż się ogarniecie i domyślicie o co chodzi.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie