Horoskop tygodniowy 30.05 - 05.06

Wróżka Nunila zajrzała w gwiazdy... Co spotka cię w tym tygodniu?
Horoskop tygodniowy 30.05 - 05.06
Fot. Thinkstock
30.05.2016

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: Wszystkie sprawy osobiste dopniesz na ostatni guzik. Uda ci się także dojść do porozumienia z bliską osobą i ustalicie nowe zasady gry. Poniedziałek sprzyja drożeniu w życie ryzykownego planu.

Miłość i seks: W miłości okres spokoju i budowania silnych więzi. Znajdziesz czas dla partnera, a on zrewanżuje się większa troską i zainteresowaniem twoimi sprawami. Jesteś singielką? Znajomość z mężczyzną spod żywiołu Wody zacznie się rozwijać w pożądanym przez ciebie kierunku. Wkrótce twoje serce zacznie bić mocniej.

Kariera i pieniądze: W pracy będziesz musiała nauczyć się znosić huśtawki nastrojów swojego szefa. Przełożony stanie się kapryśny i jednego dnia będzie cię chwalił, a drugiego usłyszysz słowa krytyki. Nie przejmuj się tym i rób swoje.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: Będziesz skoncentrowana na sobie i swoich sprawach. Nie zmieniaj postępowania, nawet jeśli ktoś zarzuci ci egoizm. Jeśli sama o siebie nie zadbasz, to nikt za ciebie tego nie zrobi. Weekend sprzyja imprezom. Zrób się na bóstwo i szalej do białego rana.

Miłość i seks: W miłości mniej emocji. Twoje serce zacznie bić wolniej i choć nie będziesz mogła narzekać na brak męskiego towarzystwa, to żaden z twoich adoratorów nie wzbudzi w tobie większego zainteresowania. Masz faceta? W twoim związku zagości spokój i zrobi się trochę nudno. Walcz z marazmem w najprzyjemniejszy sposób i zwróć uwagę na atmosferę, która panuje w waszej sypialni.

Kariera i pieniądze: Znów zaczniesz czerpać satysfakcję z wykonywanej pracy. Jeszcze bardziej ją polubisz i postanowisz poszerzyć swoje kwalifikacje. Porozmawiaj z przełożonym na temat kursów i szkoleń sponsorowanych przez firmę.

horoskop

Fot. Thinkstock

Ryby (21.02-20.03)

Samopoczucie: Czeka cię ciekawy tydzień. Merkury stworzy ci okazję do zobaczenia interesujących miejsc i poznania intrygujących ludzi. Wszystkie nowe doznania wpłyną na ciebie inspirująco. Postanowisz zmienić swoje życie i uczynić je bardziej urozmaiconym.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój partner stanie się bardziej pracowity. Skutki jego metamorfozy będą widoczne gołym okiem. Wątpliwości związane z waszą wspólną przyszłością znikną. Jesteś singielką? Spodoba ci się mężczyzna spod znaku Panny. Twoje zauroczenie będzie hamować wrażenie, że do siebie nie pasujecie. Czy przypadkiem nie jesteś wobec siebie zbyt krytyczna?

Kariera i pieniądze: W pracy okres spokoju. Będziesz miała więcej wolnego i wreszcie znajdziesz chwilę, by zrobić gruntowe porządki. Przy okazji znajdziesz coś, co już dawno spisałaś na straty.

horoskop

Fot. Thinkstock

Lew (23.07-22.08)

Samopoczucie: Twoja przyjaciółka zacznie cię ignorować. Nie rób jej wyrzutów, zanim nie przeanalizujesz całej sytuacji. Dobrze wiesz, że nie jesteś święta. Poniedziałek to dzień dobrej wiadomości związanej ze sprawami rodzinnymi.

Miłość i seks: Masz faceta? Poczujesz, że twój ukochany jest tym jedynym. Zaczniesz myśleć inaczej o waszym związku i przestaniesz się bać zaręczyn, a nawet ślubu. Twoje nowe nastawienie do partnera spotka się z ogólną aprobatą. Jesteś singielką? Znajomość z mężczyzną spod żywiołu Ziemi nabierze innego charakteru. Przestaniecie być tylko przyjaciółmi i pojawią się między wami emocję, których wcześniej nie znałaś.

Kariera i pieniądze: W finansach bez zmian. Będziesz żyć na dobrym poziomie i niczego ci nie zabraknie. W sobotę zagraj w totolotka. Jowisz będzie ci sprzyjał.

Panna (23.08-22.09)

Samopoczucie: W najbliższych dniach nie wydarzy się nic szczególnego. Będziesz miała więcej spokoju i czasu, by zająć się sobą. Zadbaj o zdrowie i urodę, a także odśwież garderobę. W kobiecych sukienkach poczujesz się bardzo atrakcyjnie.

Miłość i seks: Będziesz miała czas zająć się sprawami sercowymi. Przeanalizujesz swoją relację z bliskim mężczyzną i dojdziesz do konstruktywnych wniosków. Zaczniesz nad sobą pracować i skupisz się na budowaniu prawdziwej więzi. W weekend zaszalej i zrób coś spontanicznego. Twój ukochany będzie nie tylko zaskoczony, ale i zachwycony.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym zmiany. Zaczniesz się zastanawiać, czy postąpiłaś słusznie i dojdziesz do wniosku, że podjęłaś pochopną decyzję. Nie zadręczaj się i idź z podniesioną głową drogą, którą wybrałaś.

horoskop

Fot. Thinkstock

Waga (23.09-22.10)

Samopoczucie: Będziesz w dobrym nastroju. Zapanujesz nad bałaganem w życiu osobistym i odzyskasz kontrolę nad sprawami, które do tej pory spędzały ci sen z powiek. Weekend sprzyja rodzinnym podróżom.

Miłość i seks: Masz faceta? Wasz związek zacznie zmierzać w dobrym kierunku. Nauczycie się tolerować wzajemne wady i skupicie się na budowaniu silnej więzi. Jesteś singielką? Spodoba ci się mężczyzna, którego powinnaś omijać szerokim łukiem. Nie udawaj, że tego nie wiesz i zastanów się, czy gra jest warta świeczki. Być może masz więcej do stracenia niż zyskania.

Kariera i pieniądze: W pracy szalony okres. Przybędzie ci obowiązków, ale nie zabraknie motywacji. W drugiej połowie tygodnia weźmiesz udział w ciekawym projekcie. Twoje pomysły spodobają się osobie, na której zdaniu ci bardzo zależy.

Skorpion (23.10-21.11)

Samopoczucie: Nastroisz się pozytywnie i spędzisz najbliższe dni w doskonałym humorze. Dobry nastrój popsuje ci znajomy, który w drugiej połowie tygodnia publicznie cię skrytykuje. Zastanów się, czy przypadkiem nie ma racji. Często bywasz arogancka, a to nie budzi sympatii.

Miłość i seks: W miłości bez zmian. W twoim związku nie wydarzy się nic, na co mogłabyś liczyć. Spędzisz przewidywalny czas z partnerem, który jak zwykle będzie skupiony na sobie. Może warto zakończyć taki układ? Jesteś singielką? Mężczyzna spod znaku Bliźniąt zwróci twoją uwagę. Przyjrzyj mu się dosłownie i w przenośni. Ten facet ma nieczyste sumienie.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym świetna passa. Szef będzie z ciebie zadowolony i postanowi cię odpowiednio nagrodzić. Możesz spodziewać się premii.

horoskop

Fot. Thinkstock

Strzelec (22.11-21.12)

Samopoczucie: Los będzie dla ciebie łaskawy. Wszystko, za co się weźmiesz, wykonasz na czas, a także znajdziesz chwilę na hobby i rozrywkę. Weekend spędzisz na zabawie w gronie znajomych, którzy zaskoczą cię szalonym pomysłem.

Miłość i seks: Masz faceta? Nie bój się z nim szczerze porozmawiać. Już dawno powinnaś była poruszyć niewygodny temat, który negatywnie wpływa na wasz związek. Zrób to w drugiej połowie tygodnia. Twój ukochany będzie wtedy mniej drażliwy. Jesteś singielką? Mężczyzna, z którym okazjonalnie się spotykasz, jeszcze nie wie, czego od ciebie chce. Nie wywieraj na nim presji. Niektóre wnioski i uczucia dojrzewają bardzo wolno.

Kariera i pieniądze: Twoja sytuacja finansowa nie zmieni się. Uzbrój się w cierpliwość i zaciśnij passa. Pożyczanie pieniędzy od bliskich rozwiązuje problem tylko na chwilę.

Koziorożec (22.12-19.01)

Samopoczucie: Twoi przyjaciele uświadomią ci, jak wiele błędów popełniłaś przez brak pewności siebie. Zaczniesz ich słuchać i zmienisz postępowanie, zwłaszcza gdy w grę wchodzą relacje z płcią przeciwną. Weekend to czas rodzinnych spotkań. Nie stroń od nich i pokaż się z lepszej strony.

Miłość i seks: W miłości świetna passa. Poczujesz, że twój partner nie traktuje cię jak dziewczyny na chwilę, lecz myśli o tobie w kategorii przyszłej żony. Niewykluczone zaręczyny. Jesteś singielką? Mężczyzna, który bardzo ci się podoba, zmieni nastawienie do twojej osoby. Stanie się bardziej romantyczny i obdarzy cię uczuciem, które ty już od dawna masz w sercu.

Kariera i pieniądze: Przed tobą czas wytężonej pracy. Będziesz musiała poświęcić się życiu zawodowemu i odzyskać dobre imię u przełożonego. Twój trud nie pójdzie na marne. Szef zapomni o tym, co było, i da ci kolejną szansę.

horoskop

Fot. Thinkstock

Wodnik (20.01-20.02)

Samopoczucie: Czeka cię udany tydzień. W twoim życiu będzie się dużo działo, ale nie zabraknie ci sił i dobrego humoru. W weekend zrób sobie wolne od wszystkiego i namów bliską osobę na krajoznawczą wycieczkę.

Miłość i seks: W miłości okres rozkwitu uczuć. Jeśli jesteś singielką, to twoje serce zacznie bić mocniej na widok mężczyzny, z którym od jakiegoś czasu się spotykasz. Zanim się zorientujesz, zakochasz się i co ważniejsze – z wzajemnością. Masz faceta? Uporacie się z przeszłością i zakończycie rozdział, w którym karty rozdawali wasi byli partnerzy. Wreszcie skoncentrujecie się na sobie nawzajem i poczujecie, że jesteście dla siebie stworzeni.

Kariera i pieniądze: W pracy bez zmian. Pod koniec tygodnia nie wchodź w drogę przełożonemu. Może dojść między wami do spięcia.

 

horoskop

Fot. Thinkstock

Bliźnięta (21.05-21.06)

Samopoczucie: Ten tydzień nie będzie cię rozpieszczać, ale nie zabraknie ci optymizmu. Docenisz to, co masz i skupisz się na pozytywnych aspektach swojego życia. Planety zaczną ci sprzyjać. Saturn pomoże odzyskać siły witalne.

Miłość i seks: W sprawach miłosnych zamieszanie. Poznasz atrakcyjnego mężczyznę, który cię zauroczy. Zaczniesz o nim myśleć i odstawisz swojego aktualnego adoratora na boczny tor. Ktoś poczuje się urażony i doprowadzi do niemiłej konfrontacji. Masz faceta? Twój ukochany usłyszy plotkę, która będzie krążyła na twój temat. Jak najszybciej wyjaśnij sytuację. Szkoda życia na niedopowiedzenia.

Kariera i pieniądze: Będziesz miała czas i okazję, by skupić się na pracochłonnym projekcie. Uda ci się doprowadzić go do końca i nie pominąć po drodze najdrobniejszego szczegółu. Możesz spodziewać się sukcesu, który wpłynie na twoją zawodową przyszłość.

Rak (22.06-22.07)

Samopoczucie: Zaczną ci dokuczać problemy zdrowotne. Nie bagatelizuj swojej niedyspozycji i zrób badania kontrolne. Zwróć szczególną uwagę na układ oddechowy.

Miłość i seks: W miłości szczęśliwy okres. Nie będziesz mogła narzekać na brak powodzenia. Zaczniesz umawiać się na randki i mile spędzać czas w gronie atrakcyjnych mężczyzn. Masz faceta? Twój ukochany wykaże się większym zrozumieniem i zaangażowaniem w wasz związek. Poczujesz się przy nim bezpiecznie i przestaniesz się zastanawiać, czy wiąże z tobą plany na przyszłość.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym bez zmian. Jeśli nie odpowiada ci obecna sytuacja, zacznij szukać nowego zajęcia. Roześlij swoje CV w pierwszej połowie tygodnia. Będziesz miała wtedy więcej szczęścia.

Polecane wideo

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 30.05.2016 08:57
no baran brzmi calkiem logicznie w tym tygodniu :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie