Horoskop tygodniowy 23.05 - 29.05

Zastanawiasz się, co czeka cię w tym tygodniu? Dowiedz się ze swojego horoskopu.
Horoskop tygodniowy 23.05 - 29.05
fot. Thinkstock
23.05.2016

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: Przed tobą ważny okres. Będziesz musiała zrobić remanent w swoim życiu i zmienić wcześniej obrane cele. Nie bój się wyzwań. Wszelkie zmiany wyjdą ci na dobre.

Miłość i seks: W miłości dużo energii. Twoje serce zacznie bić mocnej, a libido się zwiększy. Z zadowoleniem odczuje to bliski ci mężczyzna. Wasza relacja nabierze bardziej erotycznego charakteru. Koniec tygodnia to czas deklaracji. Będziesz musiała się określić, a twoja decyzja nie do końca spotka się z entuzjazmem.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym więcej szczęścia. Przekonasz wpływową osobę do swojego pomysłu, którą obdarzy cię wsparciem zarówno psychicznym, jak i finansowym. Poniedziałek to dobry dzień na podpisanie ważnego dokumentu.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: Bliska osoba zacznie ci zazdrościć sukcesów. Dojdzie między wami do spięcia i pozujesz się urażona. Tym razem nie wyciągaj pierwsza ręki na zgodę. Jeśli ktoś nie umie się cieszyć z cudzego szczęścia, to znaczy, że nie jest wart, by obdarzyć go przyjaźnią.

Miłość i seks: W miłości więcej spokoju. Zaakceptujesz wady partnera i skupisz się na jego zaletach. Okaże się, że twój ukochany ma więcej do zaoferowania niż myślałaś. Wreszcie przestaną cię męczyć wątpliwości. Jesteś singielką? Uwolnisz się od toksycznej relacji, która nie pozwalała ci nawiązać nowych znajomości. Twoje życie uczuciowe zmieni się na lepsze.

Kariera i pieniądze: W pracy czas nagród. Otrzymasz wyczekiwaną premię i usłyszysz wiele komplementów na swój temat. Miłe słowa jeszcze bardziej cię zmotywują.

horoskop

fot. Thinkstock

Waga (23.09-22.10)

Samopoczuce: Sytuacja twojej przyjaciółki da ci do myślenia. Uświadomisz sobie, że do tej pory nie doceniałaś tego, co masz i nie widziałaś, jak wiele dobrych ludzi jest wokół ciebie. Twoje postrzeganie świata z dnia na dzień zmieni się na lepsze.

Miłość i seks: W miłości spokój i harmonia. Spędzisz ciepłe chwile z partnerem pełne szczerych rozmów i słodkiego lenistwa. Poczujesz, że jest wam ze sobą naprawdę dobrze. Jesteś singielką? Polubisz siebie i przestaniesz na siłę szukać drugiej połowy. Skupisz się tylko na wartościowych relacjach i zakończysz znajomości, które już na starcie skazane były na porażkę.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym bez zmian. Pod koniec tygodnia skup się na najważniejszym zadaniu. Rozmieniając swoją uwagę na drobne, nie zrobisz nic dokładnie.

Skorpion (23.10-21.11)

Samopoczucie: Będziesz w dobrym humorze. Jowisz będzie dla ciebie łaskawy i wszystko ułoży się tak, jak zaplanowałaś. Okolice czwartku przyniosą jeszcze więcej radości. W twoim życiu wydarzy coś, co pozytywnie wpłynie na twoje życie towarzyskie.

Miłość i seks: Masz faceta? To nie najlepszy czas dla twojego związku. Wasze uczucia się ochłodzą i staniecie się wobec siebie obcy – bez konkretnego powodu. Nie bagatelizuj tego, co się dzieje. Jesteś singielką? Zacznie ci to doskwierać, a mężczyźni, którzy będą wokół ciebie krążyć, nie przywrócą ci wiary w to, że wkrótce się z kimś zwiążesz. Trochę cierpliwości.

Kariera i pieniądze: Twoje finanse dadzą ci nowe powody do zadowolenia. Przestaniesz narzekać na brak pieniędzy i będziesz mogła sobie pozwolić na drobne zachcianki. We wtorek zagraj w totolotka. 

horoskop

fot. Thinkstock

Bliźnięta (21.05-21.06)

Samopoczucie: Początek tygodnia nie zacznie się najlepiej. Będziesz miała wrażenie, że idziesz pod górkę i nie ma nikogo, kto mógłby ci pomóc. Około czwartku los zacznie ci sprzyjać. Spotka cię miła niespodzianka, która zapoczątkuje szczęśliwy okres w twoim życiu.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój partner będzie bardzo zajęty. Pochłoną go zawodowe obowiązki, a także hobby, które ostatnio zaniedbał. Nie rób mu wyrzutów i zajmij się w tym czasie sobą. Tobie też przyda się kilka samotnych wieczorów. Jesteś singielką? Zwróć uwagę na mężczyznę spod znaku Ryb. Spotkasz go w miejscu związanym z muzyką.

Kariera i pieniądze: W pracy jeszcze większa presja. Szef stanie się bardziej wymagający i przestanie panować nad nerwami. Nie prowokuj go i rób swoje najlepiej, jak potrafisz.

Rak (22.06-22.07)

Samopoczucie: Skoncentruj się na tym, co problematyczne. Jest wiele spraw, które spychasz do kąta, ponieważ cię przerastają. Najwyższy czas nadrobić zaległości. Saturn pomoże ci znaleźć rozwiązanie.

Miłość i seks: W miłości więcej optymizmu. Jako singielka uwierzysz w to, że nie każdy mężczyzna to drań i wkrótce poznasz kogoś, w kim zakochasz się z wzajemnością. Pozytywne nastawienie okaże się kluczem do sukcesu. Masz faceta? Zaufasz swojemu partnerowi i zaczniesz o nim myśleć w kategorii przyszłego męża. Twój ukochany stanie na wysokości zadania.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym szansa zaistnienia w branży. Wykorzystaj ją i pokaż, na co cię stać. Ktoś wpływowy i decyzyjny zainteresuje się tobą.

horoskop

fot. Thinkstock

Wodnik (20.01-20.02)

Samopoczucie: Życie codziennie cię przytłoczy. Przestaniesz odczuwać przyjemność, która niedawno nadawała sens temu, co robisz. Nie pogłębiaj swojej frustracji i odłóż bieżące sprawy na później. Niedziela to dzień dobrej wiadomości.

Miłość i seks: W miłości spokojny okres. Przestaniesz wywierać presję na partnerze i pogodzisz się z faktem, że nie jest ideałem. Przestaniecie się na siebie gniewać, a wasz związek umocni się. Jesteś singielką? Twoja znajomość z mężczyzną spod żywiołu Ziemi zacznie się rozwijać w jednostajnym tempie. Nie przyśpieszaj tego, co musi się narodzić w sposób naturalny. Pamiętaj, że kropla drąży skałę.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym nowa propozycja. Znajomy zaoferuje ci współpracę, a jego dar przekonywania sprawi, że zaczniesz się nad tym zastanawiać. Nie podejmuj decyzji pod wpływem impulsu.

Ryby (21.02-20.03)

Samopoczucie: Będziesz się cieszyć zdrowiem i dobrym humorem. Uporządkujesz wiele spraw związanych z przeszłością i odzyskasz wiarę w to, że wszystko może ci się udać. W weekend uważaj w czasie podróży i nie zawieraj przypadkowych znajomości.

Miłość i seks: Masz faceta? Daj szansę mu się wykazać. Twój partner naprawdę się stara, a twoja ignorancja podcina mu skrzydła. Pamiętaj, że nie ma ideałów i warto docenić to, co się ma. Jesteś singielką? Twoje niskie poczucie własnej wartości sprawia, że nie widzisz, jak wiele mężczyzn się tobą interesuje. Najwyższy czas uwierzyć w siebie i w to, że miłość jest w zasięgu twoich rąk. Szkoda czasu na kompleksy.

Kariera i pieniądze: Pierwsza połowa tygodnia będzie przewidywalna. W okolicach weekendu szef obarczy cię nowymi zadaniami. Na szczęście będziesz mogła liczyć na współpracowniczkę, która pomoże ci się ze wszystkim uporać.

horoskop

fot. Thinkstock

Strzelec (22.11-21.12)

Samopoczucie: Znajdziesz się pod stymulującym wpływem Jowisza. Odzyskasz energię do działania i poczujesz w sobie siłę, by zmienić coś w swoim życiu. Pod koniec tygodnia znajdź czas dla bliskich. Warto porozmawiać z rodzicami na temat, który od dawna unikasz.

Miłość i seks: W miłości bez zmian. Twoje uczucia do partnera będą się utrzymywały na stałym poziomie. Warto jednak popracować nad kondycją życia seksualnego. Jesteś singielką? Mężczyzna, który ci się podoba, wciąż nie będzie umiał się określić. Nie czekaj na ruch z jego strony i otwórz się na nowe znajomości.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym bez perturbacji. W okolicach wtorku bądź ostrożniejsza i uważniej czytaj dokumenty. Piątek sprzyja rozmowom w sprawie warunków pracy.

Koziorożec (22.12-19.01)

Samopoczucie: Nie będziesz w najlepszej formie. Zaczną ci dokuczać demony przeszłości i zamiast na dniu dzisiejszym, skupisz na rozpamiętywaniu tego, co było. Twój nastrój pogorszy się i staniesz się zimna wobec osób, dla których jesteś ważna.

Miłość i seks: W sprawach sercowych więcej erotyzmu. Uczucia i emocje ustąpią miejsca aspektowi fizycznemu. Zarówno singielki, jak i Koziorożce w stałych związkach nabiorą większej ochoty na łóżkowe igraszki. Baw się seksem, ale nie zapominaj o najważniejszych kwestiach. To miłość nadaje sens relacji damsko-męskiej i nie zastąpi jej chwilowy przypływ pożądania.

Kariera i pieniądze: W pracy nie będziesz miała sobie równych. Szef kolejny raz cię doceni i wyróżni na tle zespołu. Twoi współpracownicy zaczną ci bardzo zazdrościć. Bądź czujna.

horoskop

fot. Thinkstock

Lew (23.07-22.08)

Samopoczucie: Będziesz z siebie zadowolona. Uda ci się realizować tygodniowy plan, a osobisty sukces przełoży się na twój nastrój. Będziesz tryskać pozytywną energią i dobrym humorem. Weekend sprzyja wyjazdom. Pojedź z bliskimi na wycieczkę tam, gdzie można zobaczyć coś ciekawego.

Miłość i seks: W miłości trudny okres szczególnie dla singielek. Poczujesz się samotna i zaczniesz łaknąć męskiego towarzystwa. Twoja desperacja stanie się widoczna i odstraszy kogoś, na kim ci zależy. W związku przestaniesz się dogadywać z partnerem. Twój ukochany nie zrozumie sytuacji, w której się znajdziesz, i nie obdarzy cię wystarczającym wsparciem. Nie zgrywaj superbohatera i porozmawiaj z nim od serca.

Kariera i pieniądze: W pracy nic szczególnego się nie wydarzy. Tydzień upłynie przewidywalnie i bez perturbacji. W środę nie wdawaj się w zbędne dyskusje z szefem.

Panna (23.08-22.09)

Samopoczucie: W najbliższych dniach będziesz nadwrażliwa. Zaczniesz się irytować bez powodu, a wszelkie komentarze i słowa krytyki odbierzesz jak bezpośredni atak. Może warto zrobić sobie kilka dni wolnego? Zrób sobie weekendowe wakacje i wyjedź na wieś.

Miłość i seks: W sprawach sercowych karta szczęścia. Doczekasz się zmiany w mężczyźnie, na którym ci zależy. Twój wybranek stanie się bardziej otwarty i da ci zielone światło. Wykorzystaj sprzyjające okoliczności i pokaż się z jak najlepszej strony. Masz faceta? Twój partner przestanie zwracać uwagę na inne kobiety i skupi się tylko na tobie. Poczujesz się bezpiecznie i odważysz się obdarzyć swojego ukochanego nowym pokładem zaufania. Tym razem się nie zawiedziesz.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym bez zmian. Koniec tygodnia nie sprzyja ważnym przedsięwzięciom. Odłóż śmiałe projekty na czerwiec.

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo