Horoskop 16.05 - 22.05

Już jest najnowszy horoskop na cały tydzień.
Horoskop 16.05 - 22.05
Fot. Thinkstock
16.05.2016

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: Wiosna zainspiruje cię do działania. Nabierzesz wiatru w żagle i zaczniesz interesować się rzeczami, na które do tej pory nie zwracałaś uwagi. W weekend będziesz bardzo aktywna i spędzisz czas jak lubisz najbardziej.

Miłość i seks: W miłości bez zmian. Jeśli liczyłaś na poprawę relacji z bliskim mężczyzną, będziesz musiała uzbroić się w cierpliwość lub podjąć konkretne kroki i postawić go pod ścianą. Saturn sprzyja radykalnym działaniom. Nie trać czasu i dowiedź się, na czym stoisz. Być może liczysz na coś, co nigdy nie nastąpi. Trudne rozmowy najlepiej przeprowadzić w połowie tygodnia.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym nowe perspektywy. Jeśli od dawna pracowałaś nad ważnym projektem, to w najbliższych dniach uda ci się go dokończyć. Otworzy to przed tobą furtkę do kariery.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: W tym tygodniu skup się na tym, co ważne. Wystrzegaj się koleżanek, które lubią żyć życiem innych. Niepotrzebnie możesz wziąć ich słowa sobie do serca. Najważniejszy jest dystans i własne zdanie.

Miłość i seks: Masz faceta? Przed wami udany tydzień. Znajdziecie czas dla siebie i spędzicie go w wesołej atmosferze. Poczujesz, że twój partner jest dobrym przyjacielem, z którym lubisz się bawić. Jesteś singielką? Na twojej drodze pojawi się mężczyzna spod znaku Panny. Dostaniesz od niego sprzeczne sygnały i trudno będzie ci się ustosunkować do całej sytuacji. Poczekaj w cierpliwości na rozwój wypadków.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym bez zmian. Druga połowa tygodnia to dobry czas na rozesłanie swojego CV. Skup się na firmach, w których masz szansę się rozwinąć, niezależnie od tego, czy prowadzą rekrutację.

horoskop

Fot. Thinkstock

Wodnik (20.01-20.02)

Samopoczucie: Zacznie ci czegoś brakować. Niedosyt, który odczujesz, będzie miał związek z nieuregulowanymi sprawami z przeszłości. Zajmij się tym i zamknij pewien rozdział. W przeciwnym wypadku nigdy nie osiągniesz wewnętrznej harmonii.

Miłość i seks: W miłości stabilnie; spędzisz spokojny czas z ukochanym. Uda się wam szczerze porozmawiać i wyjaśnicie sobie kwestie dotyczące waszych relacji z byłymi partnerami. Jesteś singielką? Zwróć uwagę na brata swojej koleżanki. Ten facet od dawna się w tobie kocha. Daj mu szansę, a nie będziesz żałować.

Kariera i pieniądze: W pracy więcej stresów. Odniesiesz wrażenie, że wszystko jest na twojej głowie, a przełożony nie przydzieli ci nikogo do pomocy. Porozmawiaj z nim na ten temat. Szkoda twojego zdrowia.

 

horoskop

Fot. Thinkstock

Strzelec (22.11-21.12)

Samopoczucie: Poczujesz się silna i stawisz czoła problemom, które spędzały ci sen z powiek. Uporasz się z nimi bez niczyjej pomocy i odczujesz jeszcze większą satysfakcję. Najbliższe dni sprzyjają także rozpoczęciu diety odchudzającej. Nie zabraknie ci silnej woli.

Miłość i seks: W miłości bez zmian. Będąc w związku poczujesz się spokojnie, ale zaczniesz odczuwać sporą dawkę nudy. Nie czekaj, aż twój partner zareaguje, i sama wyjdź z propozycją. Jesteś singielką? Przestanie ci dokuczać ten stan i w pełni go zaakceptujesz. Odzyskasz pewność siebie i przestaniesz rozmawiać z mężczyznami jak desperatka. Twój luz i pogoda ducha przyciągną do ciebie nowych adoratorów.

Kariera i pieniądze: W finansach świetny okres. Pieniądze będą ci się same mnożyć w rękach i wreszcie będziesz mogła zaszaleć. W sobotę zagraj w totolotka.

Koziorożec (22.12-19.01)

Samopoczucie: Nie będziesz w najlepszej formie. Poczujesz się zmęczona i przygnębi cię fakt, że nikt tego nie rozumie. Może warto zrobić sobie krótkie wakacje? Pojedź sama tam, gdzie dobrze się czułaś jako dziecko.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój związek zmieni się najlepsze. Nie oczekuj jednak fajerwerków. Na eksplozję uczuć przyjdzie jeszcze czas. Jesteś singielką? Mężczyzna, z którym niedawno się widziałaś, nie będzie potrafił o tobie zapomnieć. Umów się z nim w pierwszej połowie tygodnia. Wenus będzie wam sprzyjać.

Kariera i pieniądze: W najbliższych dniach zrób gruntowne porządki w miejscu pracy. Bałagan negatywnie wpływa na twoją efektywność i sprawia, że wszystko robisz dużo wolniej. Szkoda czasu na bezsensowne przewracanie papierów.

horoskop

Fot. Thinkstock

Lew (23.07-22.08)

Samopoczucie: W najbliższych dniach zwróć uwagę na sprawy, które wiecznie odkładałaś na później. Będziesz miała teraz więcej cierpliwości i podejdziesz do stresujących sytuacji z większą rezerwą. Koniec tygodnia sprzyja rozpoczęciu walki z nałogiem.

Miłość i seks: W miłości dużo dobrego. Dostaniesz od partnera ogromną dawkę zrozumienia i wsparcia. Twój ukochany obdarzy cię także szczerym uczuciem, które z dnia na dzień będzie coraz silniejsze. Jesteś singielką? Mężczyzna, z którym ostatnio świetnie się bawiłaś, odezwie się do ciebie. Umów się z nim, nawet jeśli niewiele pamiętasz i jeszcze mniej o nim wiesz. Ten facet bardzo miło cię zaskoczy.

Kariera i pieniądze: Otworzą się przed tobą furtki, które do tej pory były dla ciebie pozamykane. Będziesz mogła rozwinąć skrzydła, a także uda ci się spotkać z wpływowymi osobami. Sukces gwarantowany.

Panna (23.08-22.09)

Samopoczucie: Znajdziesz się pod dobroczynnym wpływem Jowisza. Jego opieka pozwoli ci przetrwać ciężkie chwile, z którymi będziesz musiała się zmierzyć w połowie tygodnia. Okolice weekendu przyniosą więcej dobrego. Czeka cię kilka spotkań towarzyskich i wyjazd, na którym będziesz się świetnie bawić.

Miłość i seks: W miłości wibracje Słońca. Jego ciepło ogrzeje twoje oblodzone serce. Staniesz się ufniejsza wobec mężczyzn, a także skłonna do flirtów i romansów. Jeśli jesteś w związku, skup się na partnerze i nie rozglądaj się na boki. Twój ukochany jest bardzo atrakcyjny i warto, byś sobie o tym przypomniała. W wolny wieczór zostańcie w domu i nie wychodźcie z łóżka. Miłosny maraton dobrze wam zrobi.

Kariera i pieniądze: Twoja sytuacja finansowa pogorszy się. Tym razem nie będziesz miała sobie nic do zarzucenia, bo to nie przez rozrzutność na twoim koncie zabraknie ci pieniędzy. W życiu zdarzają się sytuacje, na które nie ma się wpływu.

horoskop

Fot. Thinkstock

Waga (23.09-22.10)

Samopoczucie: W najbliższych dniach będziesz podenerwowana. Najdrobniejsze niepowodzenie wytrąci cię z równowagi, a także oberwie się twoim bliskim, którzy w nieodpowiednim momencie wejdą ci w drogę. Jak najszybciej zrób sobie wolne od wszystkiego.

Miłość i seks: W miłości pozytywne zmiany. Zauważysz, że twój partner traktuje cię poważniej i myśli o tobie w perspektywie wspólnej przyszłości. Jego nastawienie udzieli się waszym rodzicom, którzy zaczną wam kibicować. Jesteś singielką? Mężczyzna, który do tej pory nie interesował się tobą, zaproponuje ci spotkanie. Okaże się, że od zawsze mu się podobasz, tylko do tej pory brakowało mu odwagi. Wasza znajomość z dnia na dzień zmieni charakter.

Kariera i pieniądze: W finansach bez zmian. Dopomóż własnemu szczęściu i zagraj w totolotka. Fortuna będzie ci sprzyjać w pierwszej połowie tygodnia.

Skorpion (23.10-21.11)

Samopoczucie: Spotka cię sytuacja, która wytrąci cię z równowagi. Zanim zaczniesz się kłócić, postaraj się wczuć w sytuację drugiej osoby. Tym razem to nie ty będziesz poszkodowana. W okolicach wtorku możesz spodziewać się miłej niespodzianki związanej ze sprawami zdrowotnymi.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany zrobi wszystko, co w jego mocy, byś poczuła się przy nim bezpiecznie. Nie udawaj, że tego nie widzisz. Jego metamorfoza jest godna podziwu. Jesteś singielką? Mężczyzna, z którym kiedyś spędziłaś bardzo miły wieczór, znów pojawi się na twojej drodze. Tym razem wasza rozmowa nie skończy się razem z imprezą. Przygotuj się na płomienny romans.

Kariera i pieniądze: W finansach więcej strat niż zysków. Zapanuj nad tym, ograniczając swoje wydatki w weekend. Kwota, która zostanie w portfelu, będzie imponująca.

horoskop

Fot. Thinkstock

Ryby (21.02-20.03)

Samopoczucie: Będziesz miała dużo czasu dla siebie. Wreszcie porządnie wypoczniesz i powrócisz do rozwijania swoich zainteresowań. Weekend odpuść sobie imprezy i pojedź nad rzekę. Kontakt z przyrodą ukoi twoje nerwy.

Miłość i seks: W miłości karta szczęścia. Już nic nie zakłóci harmonii między tobą a ukochanym. Zaczniecie się rozumieć bez słów i zapomnicie o egoizmie. Od tej pory najważniejszy będzie partner i jego potrzeby. Jesteś singielką? Mężczyzna, z którym łączy cię trudna relacja, otworzy się i wyzna ci swoje uczucia. Będziesz zaskoczona. Okaże się, że myślisz w ten sam sposób.

Kariera i pieniądze: Najbliższe dni sprzyjają rozmowom kwalifikacyjnym. Uzupełnij swoje CV i wyślij je tam, gdzie chciałabyś pracować, nawet jeśli dana firma nie przeprowadza rekrutacji. Będziesz miała dużo szczęścia.

horoskop

Fot. Thinkstock

Bliźnięta (21.05-21.06)

Samopoczucie: Dopadnie cię melancholijny nastrój. Będziesz smutna bez powodu, a twoi bliscy zaczną się o ciebie martwić. Uspokój ich, a najlepiej spędzaj wieczory poza domem. Samotne spacery stworzą ci warunki do ważnych przemyśleń.

Miłość i seks: W miłości wibracje Ziemi. Jej energia wpłynie na twoje postrzeganie świata i relacje z mężczyznami. Uświadomisz sobie, że do tej pory to ty nosiłaś spodnie w związku, co zaburzało naturalny podział i niwelowało różnice między kobietą a mężczyzną. Wyciągnij wnioski i powróć do tego, co pierwotne. Gdy pozwolisz facetowi się wykazać, zaczniesz czerpać podwójne korzyści.

Kariera i pieniądze: W pracy świetny okres. Będziesz osiągać sukcesy, a twoje notowania u szefa wzrosną. Możesz spodziewać się premii.

Rak (22.06-22.07)

Samopoczucie: W najbliższych dniach nie porywaj się z motyką na słońce. Odpocznij, zadbaj o siebie, idź do fryzjerki albo kosmetyczki. Na radykalne działanie przyjdzie jeszcze czas. W okolicach wtorku dostaniesz wiadomość, która cię zaskoczy.

Miłość i seks: W sprawach sercowych odrobina niepewności. Zauważysz zmianę w zachowaniu bliskiego mężczyzny. Stanie się dystansowany wobec waszej relacji i podejrzanie małomówny. Nie popadaj w paranoję i pod żadnym pozorem nie naruszaj tajemnicy jego korespondencji. Możesz zostać nakryta, a wtedy stracisz zaufanie i szansę na rozwój waszej znajomości.

Kariera i pieniądze: Jeśli planowałaś porozmawiać z przełożonym, zrób to teraz. Szef będzie w dobrym nastroju i spojrzy na ciebie przychylnym okiem. Będziesz mogła wynegocjować dla siebie lepsze warunki pracy i dłuższy urlop. Gdy dopniesz swego, odwdzięcz się mu punktualnością i większym zaangażowaniem.

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo