Horoskop tygodniowy 02.05 - 08.05

Wróżka Nunila już wie, co przyniesie ten tydzień. Warto się przekonać.
Horoskop tygodniowy 02.05 - 08.05
Fot. Thinkstock
02.05.2016

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: Chcesz się poczuć lepiej? Daj sobie czas na powrót do formy. Rozpisz plan ćwiczeń i nie zapominaj o diecie bogatej w żelazo. W weekend uważaj za kierownicą. Wisi nad tobą fatum kolizji.

Miłość i seks: W miłości ożywienie. Jeśli do tej pory narzekałaś na brak męskiego towarzystwa, to na twojej drodze pojawi się ktoś, kto się tobą zainteresuje. Daj się zaprosić na randkę. Nie pożałujesz. Będąc w związku spędzisz emocjonujący tydzień w towarzystwie partnera, który jak zwykle zapewni ci dużo wrażeń. Będziecie się na zmianę sprzeczać i godzić w sypialni.

Kariera i pieniądze: Postaw granicę między życiem zawodowym a sprawami osobistymi. Przełożony wykorzystuje twoją lojalność i zamiast cię docenić, obarcza się nowymi obowiązkami. Twoje relacje z bliskimi ludźmi bardzo na tym cierpią, więc zastanów się, czy gra jest warta świeczki.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: Czeka cię udany tydzień. Merkury będzie ci sprzyjał zarówno na co dzień, jak i od święta. W wolnej chwili zrób wiosenne porządki. Twoja garderoba wymaga odświeżenia.

Miłość i seks: Masz faceta? Wasze życie seksualne rozkwitnie. Znów nabierzesz ochoty na łóżkowe igraszki, a partner podzieli twoją chęć do eksperymentowania. Weekend upłynie wam w wyjątkowo gorącej atmosferze. Jesteś singielką? Zwróć uwagę na mężczyznę spod znaku Panny. Ten facet szuka kobiety podobnej do ciebie. Razem stworzycie dobraną parę.

Kariera i pieniądze: W pracy świetny okres. Będziesz miała dużo energii i tysiąc pomysłów na minutę. Wykorzystaj ten czas i zajmij się projektem, który od dawna chodzi ci po głowię. Masz szansę dopiąć swego.

horoskop

Fot. Thinkstock

Wodnik (20.01-20.02)

Samopoczucie: Będziesz w dobrym humorze. Życie zacznie ci się układać i uświadomisz sobie, że tak naprawdę niewiele brakuje ci do szczęścia. By w pełni je osiągnąć, zamknij nurtującą cię sprawę z przeszłości.

Miłość i seks: W miłości dobre wibracje. Jeśli do tej pory nie mogłaś trafić na porządnego faceta, to Wenus ześle na twoją drogę kogoś wyjątkowego. Nie przegap tej szansy. Będąc w związku wytłumaczysz partnerowi, co ci w duszy gra i dlaczego w pewnych sytuacjach zachowujesz się w określony sposób. Zaczniecie się dogadywać, a wasza relacja umocni się.

Kariera i pieniądze: W pracy sukces. Twój pomysł spotka się z aprobatą, a ty dostaniesz to, na czym od dawna ci zależało. Początek tygodnia to dobry czas na podpisanie ważnej umowy.

 

horoskop

Fot. Thinkstock

Lew (23.07-22.08)

Samopoczucie: Znajdź czas, by o siebie zadbać. Zapisz się na siłownię lub biegaj: będzie zdrowiej i taniej. Weekend sprzyja jednodniowym podróżom. Pojedź na wycieczkę z kimś, z kim lubisz rozmawiać.

Miłość i seks: W miłości dużo ciepła. Usłyszysz od partnera wiele komplementów i przede wszystkim deklarację miłości. Wspólnie wieczory upłyną wam w wyjątkowo romantycznej atmosferze. Jesteś singielką? Znajomość z mężczyzną spod żywiołu Ziemi nabierze bardziej emocjonalnego charakteru. Poczujesz, że wreszcie komuś naprawdę na tobie zależy.

Kariera i pieniądze: W pracy nerwowo. Powiesz o jedno zdanie za dużo, a twój szef to usłyszy i zmieni do ciebie nastawienie. Będziesz musiała się bardzo postarać, by wszystko wróciło do normy.

Panna (23.08-22.09)

Samopoczucie: Zaczniesz przyciągać do siebie ludzi i znajdziesz się w centrum wszystkich najważniejszych wydarzeń towarzyskich. Nie ominie cię nic ciekawego, a twoje życie stanie się weselsze i bardziej emocjonujące. W sobotę możesz spodziewać się niespodzianki, która pośrednio wpłynie na twoją przyszłość.

Miłość i seks: Masz faceta? Zadbaj o wasz związek i twoje relacje z rodzicami partnera. Twoja przyszła teściowa ma więcej do powiedzenia, niż możesz przypuszczać. Warto mieć sprzymierzeńca w jej osobie. Jesteś singielką? Twój adorator zacznie cię męczyć. Być może nie czujesz do niego nic więcej poza sympatią? Zastanów się nad tym i podejmij nieuniknioną decyzję.

Kariera i pieniądze: W pracy bez zmian. Czwartek to dobry dzień na rozmowę z szefem w sprawie wolnych dni. Krótki urlop należy ci się już od dawna. Nie chowaj głowy w piasek i walcz o swoje.

horoskop

Fot. Thinkstock

Bliźnięta (21.05-21.06)

Samopoczucie: Pierwsze dni tygodnia to czas dobrych wiadomości, dzięki którym odzyskasz humor. Znów zaczniesz się uśmiechać, a twoja pogoda ducha pozytywnie wpłynie na relacje z bliskimi. W twoim domu zapanuje przyjazna i wesoła atmosfera.

Miłość i seks: Masz faceta? Doceń jego starania. Twój ukochany robi wszystko, by ci zaimponować. Nie podcinaj mu skrzydeł brakiem zainteresowania i aprobaty. Jesteś singielką? Zawierz intuicji. Jeśli czujesz, że nowo poznany mężczyzna jest dla ciebie stworzony, to kuj żelazo póki gorące. Fakt, że mało o nim wiesz, nie może zaważyć na waszej znajomości.

Kariera i pieniądze: Twoja sytuacja finansowa zmieni się na lepsze. Mimo to powstrzymaj się od wydawania i trwonienia pieniędzy w centrach handlowych. W okolicach weekendu będziesz ich bardzo potrzebować.

Rak (22.06-22.07)

Samopoczucie: Przed tobą udany tydzień. Nie będziesz miała powodów do narzekań, a pozytywny wpływ Saturna na twoje sprawy zdrowotne sprawi, że odzyskasz siły witalne. Weekend to czas zabawy w gronie przyjaciół, których znasz od dziecka.

Miłość i seks: W miłości dobra passa. Dojdziesz do porozumienia z partnerem w sprawie związanej ze wspólnym mieszkaniem. Między wami znów zapanuje przyjazna atmosfera. Jesteś singielką? Na horyzoncie pojawi się mężczyzna spod znaku Bliźniąt. Jego inteligencja i nietuzinkowe zainteresowania zrobią na tobie wrażenie. Poczujesz, że wreszcie trafiłaś na kogoś, kto dorównuje ci na poziomie zarówno intelektualnym, jak i emocjonalnym.

Kariera i pieniądze: W pracy czas będzie działał na twoją korzyść. Twoi konkurencji opadną z sił, a ty wyjdziesz na prowadzenie. Niewykluczony awans.

horoskop

Fot. Thinkstock

Waga (23.09-22.10)

Samopoczucie: Poczujesz przypływ energii. Łatwiej będzie ci się zmobilizować do codziennych obowiązków i znajdziesz czas na hobby. Weekend spędzisz tak, jak najbardziej lubisz.

Miłość i seks: Nie będziesz mogła narzekać na brak męskiego towarzystwa. Nawet jeśli nie jesteś w związku, to twój urok i czar przyciągnie do ciebie nowych adoratorów. Jeden z nich okaże się kimś, komu warto zaufać. Masz faceta? Twój wybranek doceni fakt, że z nim jesteś, i obdarzy cię uczuciem, na które zasługujesz. Przestaniesz odczuwać wątpliwości, a wasza relacja stanie się silniejsza.

Kariera i pieniądze: W pracy perturbacje. Szef zacznie faworyzować twoją koleżankę, a ty zostaniesz zepchnięta do roli jej pomocnika. Nie pozwalaj sobie na to. Szkoda twojego potencjału.

Skorpion (23.10-21.11)

Samopoczucie: Zadbaj o formę i wygląd. Gdy poczujesz się piękna, twoje kompleksy znikną, a ty odzyskasz pewność siebie. Weekend to czas rodzinnych spotkań. Nie stroń od nich. Kontakt z bliskimi jest ważniejszy niż impreza z ludźmi, których tak naprawdę mało obchodzisz.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój partner zacznie rozważać zaręczyny. Nie bój się zrobić kroku naprzód. Życie z dnia na dzień bez wspólnych planów nie pozwala wam się w pełni zaangażować. Jesteś singielką? Unikaj mężczyzn spod żywiołu Ognia. Ich temperament jest pociągający, ale gdy emocje opadną, nie będziesz miała z nimi o czym rozmawiać.

Kariera i pieniądze: W pracy świetny okres. Poczujesz się doceniona i adekwatnie nagrodzona. Wtorek sprzyja negocjacjom z wpływowymi osobami.

horoskop

Fot. Thinkstock

Ryby (21.02-20.03)

Samopoczucie: Twoja przyjaciółka zacznie cię zaniedbywać. Nie wstydź się jej o tym powiedzieć. Udając, że wszystko jest w porządku, szkodzisz jedynie sobie. Porozmawiaj z nią od serca i przedstaw swój punkt widzenia.

Miłość i seks: W miłości okres stabilizacji. Nauczysz się mądrze postępować ze swoich partnerem, co pozytywnie wpłynie na waszą relację. Okres kłótni zniknie bezpowrotnie, a między wami zapanuje harmonia. Jesteś singielką? Pożegnasz się z demonami przeszłości i zaczniesz żyć dniem dzisiejszym. Otworzysz się na nowe znajomości i zaczniesz przyciągać do siebie mężczyzn.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym perturbacje. Przełożony obrazi się na ciebie bez konkretnego powodu, co negatywnie wpłynie na twoje podejście do pracy. Nie czekaj z urlopem i weź sobie kilka dni wolnego.

horoskop

Fot. Thinkstock

Strzelec (22.11-21.12)

Samopoczucie: To dobry czas dla spraw towarzyskich. Twoje kontakty z przyjaciółmi ulegną poprawie, a ty poczujesz, że masz wokół siebie ludzi, którzy przejmują się twoim losem. Weekend spędzisz na zabawie i tańcach do białego rana.

Miłość i seks: W miłości okres stabilizacji. Zwrócisz uwagę na inne aspekty twojej relacji z partnerem i skupisz się na budowaniu wspólnej przyszłości. Jesteś singielką? Polubisz siebie i przestaniesz czuć się gorsza w towarzystwie koleżanek, które mają chłopaków. Staniesz się bardziej otwarta i odważysz się nawiązywać nowe znajomości. W twoim życiu pojawią się nowi adoratorzy.

Kariera i pieniądze: W pracy więcej wrażeń. Twoja kariera zacznie się rozwijać, a ty zajmiesz się projektami, które wymagają najlepszych kwalifikacji. Sukces gwarantowany.

Koziorożec (22.12-19.01)

Samopoczucie: Czeka cię tydzień pełen wrażeń. W twoim życiu będzie się teraz dużo działo i z trudem znajdziesz równowagę między sprawami zawodowymi a osobistymi. Niezależenie od tego, co się będzie działo, znajdź czas dla rodziców.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój partner poczuje się przy tobie bezpiecznie i przestanie ci robić nieuzasadnione sceny zazdrości. Wasz związek na tym bardzo skorzysta. Jesteś singielką? Mężczyzna, z którym niedawno rozmawiałaś, znów pojawi się na twojej drodze. Potraktuj to jako znak. Ten facet jest ci pisany.

Kariera i pieniądze: Twoja sytuacja finansowa zmieni się na lepsze. Zaczniesz zarabiać dobre pieniądze, chociaż zabraknie ci satysfakcji z tego, co robisz. Nie przejmuj się tym. Teraz liczy się to, że odbijasz się od dna.

Komentarze (3)

Ocena: 5 / 5
P (Ocena: 5) 04.05.2016 02:54
RAK: Opadla mi szczeka, w tym, tygodniu ogladamy z parterem nasze pierwsze wspolne mieszkanie...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.05.2016 22:28
Gosia będziemy!
odpowiedz
Gosia (Ocena: 5) 02.05.2016 21:57
Pojutrze matura trzymajcie kciuki proszę!!!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo