Horoskop 25.04. - 01.05.

Przedstawiamy najświeższy horoskop dla 12 znaków zodiaku.
Horoskop 25.04. - 01.05.
Fot. Thinkstock
25.04.2016

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: Czeka cię tydzień pełen niespodzianek. Nie wszystkie będą miłe, więc postaraj się zachować dystans. Życie jest nieprzewidywalne i musisz się z tym liczyć.

Miłość i seks: W miłości dobre wibracje. Wreszcie poczujesz, że twój partner jest tym, kogo od dawna szukałaś. Przestaniesz zwracać uwagę na innych mężczyzn i skupisz się na budowaniu silnej więzi. Jesteś singielką? Zainteresuje się tobą mężczyzna spod znaku Strzelca. Daj mu zielone światło. Z tym facetem nigdy nie będziesz się nudzić.

Kariera i pieniądze: Nie odpowiada ci obecna praca? Zmień ją, ale nie pal za sobą mostów. Niewykluczone, że twoja zawodowa droga w przyszłość skrzyżuje się z obecnym pracodawcą. W dzisiejszych czasach dobra opinia jest więcej warta niż najlepsze kwalifikacje.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: W twoim życiu zaczną się dziać dziwne rzeczy. Spotkają cię sytuacje, które w ogóle nie powinny mieć miejsca. Nie tłumacz wszystkiego czystym przypadkiem. Najwyższy czas, byś uwierzyła w swoje przeznaczenie.

Miłość i seks: Masz faceta? Możesz spodziewać się kłótni o błahostkę. Nie gniewaj się zbyt długo. Zarówno ty, jak i twój partner jesteście przemęczeni. Wyciągnij dłoń na zgodę i weekend spędźcie tylko we dwoje z dala od miastowego zgiełku. Jesteś singielką? Mężczyzna, z którym ostatnio się spotkałaś, da ci do zrozumienia, że bardzo mu się podobasz. Nie bój się zaangażować. Wasza znajomość ma szansę przetrwać.

Kariera i pieniądze: W pracy bez zmian. Okolice wtorku do dobry dzień na szczerą rozmowę z szefem. Porusz z nim kwestię urlopu.

horoskop

Fot. Thinkstock

Wodnik (20.01-20.02)

Samopoczucie: Przed tobą czas ważnych wyborów. Dbaj o siebie i wypoczywaj, by twój umysł mógł pracować na najwyższych obrotach. Koniec tygodnia przyniesie rozluźnienie. Będziesz mogła pozwolić sobie zarówno na lenistwo, jak i na beztroską zabawę.

Miłość i seks: Masz faceta? Porusz z nim temat przyzwyczajeń, które cię denerwują. Twój partner pragnie się dla ciebie zmienić, ale najpierw musisz mu dać pewne wskazówki. Żaden mężczyzna nie jest w stanie czytać w twoim myślach. Jesteś singielką? Nie skreślaj nowego adoratora tylko dlatego, że nie podoba się twoim koleżankom. Warto go poznać i wyrobić sobie własną opinię. Ten mężczyzna ma więcej zalet niż może ci się wydawać.

Kariera i pieniądze: W pracy sukces. Twój przełożony doceni zarówno twoje umiejętności, jak i czas, który poświęcasz na wykonanie wszystkich zadań. Awans stanie się realny.

 

horoskop

Fot. Thinkstock

Ryby (21.02-20.03)

Samopoczucie: Nie angażuj się w sprawy, które cię bezpośrednio nie dotyczą. To dobrze, że jesteś koleżeńska, ale najwyższy czas zająć się własnym życiem. Zastanów się, nad czym warto popracować i podejmij pierwsze kroki. Zwróć szczególną uwagę na swoje zdrowie, a także na relacje z rodzeństwem.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój partner będzie potrzebował teraz więcej troski. Daj z siebie wszystko, nawet jeśli odczuwasz przemęczenie. Twoja pomoc jest teraz niezastąpiona. Jesteś singielką? Uświadomisz sobie, że mężczyzna, z którym łączy cię fizyczna relacja, nie chce nic zmieniać w waszej znajomości. Zastanów się, czy taki układ ci odpowiada. Być może tylko sobie wmawiasz, że wszystko jest w porządku.

Kariera i pieniądze: W pracy spokojnie. Będzie mniej nerwowo, a atmosfera w firmie stanie się bardziej przyjazna. Czwartek to dobry dzień na podpisanie ważnej umowy.

horoskop

Fot. Thinkstock

Lew (23.07-22.08)

Samopoczucie: Stąpaj mocno po ziemi i nie podchodź do ważnych spraw impulsywnie. Działając pod wpływem emocji, zrobisz coś, czego później będziesz żałować. Jedynie racjonalne działanie pomoże ci wybrnąć z trudnej sytuacji.

Miłość i seks: Masz faceta? To trudny czas dla twojego związku. Będziecie podenerwowani, a stres negatywnie przełoży się na wasze relacje. Powiesz o jedno zadanie na dużo, a partner odpłaci ci się obojętnością. Jesteś singielką? Mężczyzna, z którym się spotykasz, nie zamknął jeszcze ważnego rozdziału w swoim życiu. Daj mu na to czas i nie angażuj się, dopóki się z tym nie upora.

Kariera i pieniądze: Nie będziesz miała dużo pracy, ale nie rozleniwiaj się. Posprzątaj w biurku i zrób remanent w papierach. Znajdziesz dokument, który już dawno spisałaś na straty.

Panna (23.08-22.09)

Samopoczucie: Będziesz miała okazję zmienić swoje życie na lepsze. Nie zmarnuj jej, bo drugi raz może się ta szansa nie powtórzyć. Zwróć również uwagę na swoje kontakty z bliskimi. Twoje stosunki z rodzicami nie należą do udanych. Popracuj nad tym.

Miłość i seks: Masz faceta? Otrzymasz od niego dużo ciepła i usłyszysz wiele komplementów. Znowu poczujesz się doceniona i atrakcyjna. Wasz związek rozkwitnie. Jesteś singielką? Mężczyzna, z którym łączy cię jedynie fizyczna relacja, zapragnie związać się z tobą emocjonalnie. Nie bój się tego kroku. Tym razem może ci się udać.

Kariera i pieniądze: Nie układa ci się na polu zawodowym? Przekonaj się do pracy zespołowej. Nie ze wszystkim jesteś w stanie poradzić sobie sama. Warto mieć w swoim otoczeniu pomysłowych ludzi, którzy nie boją się ryzykować.

horoskop

Fot. Thinkstock

Waga (23.09-22.10)

Samopoczucie: Twoje życie nabierze kolorów. Nawet przez chwilę nie będziesz się nudzić, a wszystkie sytuacje, które spotkają cię w najbliższych dniach, pozytywnie wpłyną na twoją przyszłość. Niedziela to dzień miłej niespodzianki związanej ze sprawami rodzinnymi.

Miłość i seks: W miłości więcej szaleństwa. Staniesz się bardziej spontaniczna zarówno w życiu codziennym, jak i w łóżku. Twój ukochany będzie zachwycony. Jesteś singielką? Na horyzoncie pojawi się bardzo atrakcyjny mężczyzna – spodoba ci się i wizualnie, i mentalnie. Do rywalizacji o jego serce razem z tobą przystąpi kobieta, która nie boi się nieczystej gry. Uważaj na nią i chroń swoją prywatność.

Kariera i pieniądze: Twoja sytuacja finansowa poprawi się. Nie będziesz musiała pożyczać pieniędzy od bliskich, a świadomość, że jesteś niezależna, da ci dużo satysfakcji. We wtorek zagraj w totolotka.

Skorpion (23.10-21.11)

Samopoczucie: Nie będziesz w najlepszej formie. Zaczną ci dokuczać dolegliwości zdrowotne na podłożu alergicznym. Nie eksploatuj swojego organizmu i w weekend odpuść sobie imprezy. W takim stanie i tak nie będziesz się dobrze bawić.

Miłość i seks: W miłości świetna passa. Jeśli do tej pory nie znalazłaś swojej drugiej połowy, to na horyzoncie pojawi się mężczyzna, który rokuje na przyszłość. Będzie nim dowcipny Baran z głową pełną pomysłów. Miej oczy i uszy szeroko otwarte, by rozpoznać go w tłumie. Masz faceta? Znajdziecie dla siebie więcej czasu. Chwile spędzone razem przypomną wam, jak bardzo się kochacie.

Kariera i pieniądze: Twoja sytuacja finansowa się pogorszy. Możesz spodziewać się nieplanowanych wydatków, które znacznie uszczuplą twoją kieszeń. Nie bądź Zosią-samosią i poproś o pieniądze osobę, która przyczyniła się do tej sytuacji.

horoskop

Fot. Thinkstock

Strzelec (22.11-21.12)

Samopoczucie: Twoje życie stanie się bardziej interesujące. Będziesz miała więcej okazji do nauki, zabawy i zdobywania nowych doświadczeń. Najbliższe dni to także czas zawierania nowych znajomości. Poznasz kogoś, kto pozytywnie wpłynie na twoje myślenie i sprawi, że staniesz się bardziej tolerancyjna.

Miłość i seks: W miłości perturbacje. Na twojej drodze pojawi się atrakcyjna rywalka, która już od dawna ostrzy pazurki na twojego ukochanego. Bądź czujna, tym bardziej jeśli nie tworzysz jeszcze z nim związku. Ta kobieta potrafi uwieść każdego mężczyznę, wyznając zasadę, że na wojnie i w miłości wszystkie chwyty są dozwolone.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym bądź odważniejsza. Nie bój się ryzykować i otarcie mów o swoich pomysłach. Jesteś kreatywna i warto wykorzystać tę cechę. Pozornie nierealny plan okaże się strzałem w dziesiątkę.

Koziorożec (22.12-19.01)

Samopoczucie: W najbliższych dniach spotkają cię sytuacje, z których będziesz mogła wyciągnąć konstruktywne wnioski. Potraktuj je jako naukę na przyszłość, nawet jeśli będą się wiązały z dodatkowym stresem. Weekend sprzyja spontanicznym podróżom. Pojedź tam, gdzie kiedyś przeżyłaś coś niezwykłego.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój partner zapragnie mieć cię przy sobie o każdej porze dnia i nocy. Potraktuj to jako niewerbalne wyznanie miłości, ale ustal pewne granice. Tobie także należy się czas dla samej siebie. Jesteś singielką? Poznasz mężczyznę, który zaimponuje ci swoją odpowiedzialnością. Daj waszej znajomości szansę, nawet jeśli ten facet nie jest duszą towarzystwa. W życiu nie tylko zabawa jest ważna.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym bez zmian. Nie osiadaj na laurach i zacznij się doszkalać. W przeciwnym wypadku konkurencja cię wyprzedzi, a ty stracisz swoją pozycję.

horoskop

Fot. Thinkstock

Bliźnięta (21.05-21.06)

Samopoczucie: Nie marnuj czasu i spędzaj go aktywnie. Jest wiele spraw, które wciąż zaniedbujesz przez swoją opieszałość. W weekend nie leż przed telewizorem i jedź ze znajomymi w góry. Kontakt z naturą pozwoli ci naładować akumulatory.

Miłość i seks: W miłości bez zmian. W twoim związku nie wydarzy się nic godnego uwagi. Nie wmawiaj sobie, że wszystko jest w porządku. Brak emocji nie wróży niczego dobrego. Jesteś singielką? Będziesz musiała się przyzwyczaić do tego stanu, ale nie zadręczaj się z tego powodu. Spójrz na swoją sytuację z innej perspektywy i uświadom sobie, że właśnie teraz masz szansę się rozwijać i przede wszystkim robić to, co ci się podoba.

Kariera i pieniądze: W pracy spokojnie. Koniec tygodnia nie sprzyja zawieraniu ważnych umów. Będziesz przemęczona, a to nie służy właściwej ocenie sytuacji.

Rak (22.06-22.07)

Samopoczucie: Będziesz w dobrym nastroju. Wszystkie sprawy ułożą się po twojej myśli i uda ci się wcielić w życie plan, którego powodzenie ma ścisły związek z akceptacją samej siebie. Zaczniesz być z siebie dumna i odzyskasz wiarę we własne możliwości.

Miłość i seks: Masz faceta? Dobre samopoczucie pozytywnie wpłynie na twój związek. Staniesz się pogodna i co najważniejsze – mniej krytyczna. Twój partner znów poczuje się dobrze w twoim towarzystwie. Jesteś singielką? Przyciągniesz do siebie nowego adoratora. Będzie nim romantyczny Koziorożec, który swoim zachowaniem przypomni ci, jak przyjemnie jest być kobietą.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym bez zmian. Mimo to nie odczujesz marazmu. Wręcz przeciwnie, uświadomisz sobie, że lubisz to, co robisz i wreszcie przestaniesz tracić czas na poszukiwanie innego zajęcia.

Komentarze (7)

Ocena: 5 / 5
Podpis... (Ocena: 5) 28.04.2016 07:57
Napisz komentarz...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.04.2016 07:36
Nie chce być złośliwa, ale ja jakoś nie rozumiem tych pragnień ślubu. Co to za różnica czy się go weźmie rok później czy wcześniej? Ważne, że się ma przy sobie tego ukochanego mężczyznę. Skoro jest dla nas dobry to co to za różnica czy się już oświadczył czy jeszcze nie? A ten pomysł żeby go zostawić jak jest miedzy nimi miłość (bo zakładam, że jest skoro się zdecydowali być razem) to mnie przeraża i bawi jednocześnie :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.04.2016 09:42
jestem z facetem od 6 lat, chciałabym już wyjść za mąż i urodzić dziecko, a jemu raczej oświadczyny nie w głowie. Co zrobić, żeby wreszcie poprosił mnie o rękę?
zobacz odpowiedzi (4)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo