Horoskop 18.04. - 24.04.

Zaglądamy w gwiazdy. Oto horoskop dla wszystkich znaków zodiaku.
Horoskop 18.04. - 24.04.
Fot. Thinkstock
18.04.2016

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: Twoja asertywność pomoże ci wybrnąć z trudnej sytuacji. Powiesz stanowczo NIE i pozbędziesz się problemu, który od dawna zaprzątał ci głowę. Weekend spędzisz w szampańskim nastroju w gronie życzliwych i wesołych ludzi.

Miłość i seks: Jesteś singielką? Wenus obdarzy cię seksapilem. Twój urok przyciągnie do ciebie inteligentnego mężczyznę spod znaku Panny. Uwiedź go uśmiechem, ale nie zapominaj o elokwencji. Masz faceta? Decyzje, które podjęliście w ostatnim czasie, przyniosą dobre rezultaty. W waszym związku zapanuje zgoda i harmonia.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym więcej wyzwań. Otrzymasz propozycję udziału w ciekawym projekcie związanym z branżą, która zawsze cię interesowała. Nie rezygnuj, nawet jeśli zdajesz sobie sprawę ze swoich braków. Wkrótce wszystkiego się nauczysz.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: Poczujesz się dobrze w swojej skórze. Nabierzesz pewności siebie i wreszcie zrozumiesz, że seksapil to nie zgrabne ciało, ale akceptacja samej siebie. Pod koniec tygodnia dostaniesz dobrą wiadomość związaną ze sprawami rodzinnymi.

Miłość i seks: W miłości stabilnie. Spędzisz przewidywalny czas z partnerem. W weekend zaszalejcie i zróbcie coś spontanicznie. W przeciwnym wypadku dopadnie was marazm. Jesteś singielką? Przestanie ci ten fakt doskwierać. Nauczysz się być sama ze sobą i nawet to polubisz. Twoje życie zmieni się na lepsze.

Kariera i pieniądze: W pracy nerwowy okres. Nie ulegaj presji i rób swoje we własnym tempie. W przeciwnym wypadku możesz popełnić błąd.

horoskop

Fot. Thinkstock

Ryby (21.02-20.03)

Samopoczucie: Będziesz w dobrym nastroju. Druga połowa to czas rozkwitu życia towarzyskiego. Baw się, ale z umiarem i przede wszystkim nie szastaj pieniędzmi.

Miłość i seks: W miłości przychylność Wenus. Uda ci się zażegnać konflikt z partnerem i wspólnie postanowicie, że zaczynacie wszystko od nowa. Wystartujecie z dobrym nastawieniem, które pomoże wam w chwili kryzysu. Jesteś singielką? Mężczyzna, z którym ostatnio się spotkałaś, nie będzie potrafił o tobie zapomnieć. Dostaniesz kolejne zaproszenie na randkę, ale tym razem w bardziej kameralnym miejscu. Zrób się na bóstwo, a twój adorator zupełnie straci dla ciebie głowę.

Kariera i pieniądze: W pracy więcej luzu. Koleżanka przejmie część twoich obowiązków, a ty będziesz mogła wypocząć. W okolicach weekendu odwdzięcz jej się tym samym.

horoskop

Fot. Thinkstock

Bliźnięta (21.05-21.06)

Samopoczucie: Będziesz w dobrej kondycji. Przestaną ci dokuczać dolegliwości zdrowotne i odzyskasz energię do działania. Koniec tygodnia sprzyja gruntownym porządkom. Zwróć szczególną uwagę na garderobę. Warto ją odświeżyć.

Miłość i seks: W miłości więcej beztroski. Jako kobieta w związku przestaniesz analizować i planować. Nauczysz się żyć chwilą i znów będziesz czerpać przyjemność z samego przebywania z ukochanym. Jesteś singielką? Przed tobą czas randek i flirtów. Niezobowiązujące spotkania z mężczyznami przyniosą ci wiele radości.

Kariera i pieniądze: Twoja sytuacja finansowa poprawi się. Wyjdziesz z długów i wreszcie będziesz mogła sobie pozwolić na realizację drobnych marzeń. W piątek zagraj w totolotka. Fortuna będzie ci sprzyjać.

Rak (22.06-22.07)

Samopoczucie: Zwróć uwagę na kontakty towarzyskie. Twoja przyjaciółka czuje się zaniedbana. Zweryfikuj swoje znajomości i zastanów się, czy koleżanka, której ostatnio poświęcasz tak dużo czasu i uwagi, odwdzięcza ci się tym samym. Nie warto inwestować w jednostronne relacje.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój partner zapragnie zalegalizować wasz związek. Zacznie rozpatrywać zaręczyny i dowiesz się o tym w najmniej oczekiwanym momencie. Nie podejmuj decyzji, na które nie jesteś jeszcze gotowa. Jesteś singielką? Zwróć uwagę na mężczyznę, który od dawna jest obok ciebie. Fakt, że łączą was koleżeńskie relacje, nie znaczy, że nie jesteś w stanie się zakochać. Daj szansę temu, co i tak nieuniknione.

Kariera i pieniądze: W pracy bez zmian. W spokojniejszy dzień znajdź czas na szczerą rozmowę z szefem. Jest wiele spraw, które powinnaś z nim omówić.

horoskop

Fot. Thinkstock

Lew (23.07-22.08)

Samopoczucie: W najbliższych dniach będziesz musiała wykazać się dobrą organizacją. Bądź systematyczna i nie odkładaj niczego na później. Piątek to dzień pomyślnych wiadomości związanych ze zdrowiem.

Miłość i seks: Masz faceta? Nie będziecie mieli dla siebie zbyt wiele czasu. Tym bardziej go nie marnujcie i chwile spędzane razem wykorzystajcie w stu procentach. Warto zrobić wspólnie coś, co przyniesie wam więcej emocji. Jesteś singielką? Mężczyzna, o którym ostatnio rozmyślasz, waha się i wciąż nie wie, jak cię traktować. Porozmawiaj z nim szczerze. Okaże się, że czujcie podobnie i macie te same wątpliwości.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym ważne wydarzenia. Będziesz musiała podporządkować im swoje życie i niewykluczone, że zaniedbasz przez to sprawy rodzinne. Poproś bliskich nie tylko o zrozumienia, ale także o wsparcie.

Panna (23.08-22.09)

Samopoczucie: Szczęście będzie ci sprzyjać. Pozytywny wpływ planet pomoże ci się uporać ze sprawą, która od dawna spędzała ci sen z powiek. Koniec tygodnia to czas towarzyskich spotkań. Obecność przyjaciół i rozmowy z nimi skutecznie poprawią ci humor.

Miłość i seks: Masz faceta? Wasz związek zacznie się rozwijać i stanie się stabilniejszy. Wreszcie poczujesz, że twój partner to ten jedyny. Może warto pomyśleć o wspólnym kroku w przyszłość? Nie bój się zaręczyn. Jesteś singielką? Nie będziesz potrafiła przestać myśleć o mężczyźnie, z którym kiedyś coś cię łączyło. Wszelkie próby wyrzucenia go z pamięci zakończą się fiaskiem. Zmień nastawienie i pamiętaj, że najlepszym lekarstwem na starą miłość jest nowe zauroczenie.

Kariera i pieniądze: W pracy udany tydzień. Zrealizujesz wszystkie plany i nadrobisz zaległości. Czwartek to dobry dzień na podpisanie umowy z ważnym klientem.

horoskop

Fot. Thinkstock

Wodnik (20.01-20.02)

Samopoczucie: Twoje życie towarzyskie zejdzie na drugi plan. Grono twoich znajomych się uszczupli, ale nie będziesz czuła się z tego powodu źle i samotnie. Zaczniesz żyć na własną rękę i polubisz samą siebie. Sobota to dzień miłej niespodzianki.

Miłość i seks: Masz faceta? To, co zrobiłaś w przeszłości, zacznie cię dręczyć. Twój partner odczuje, że coś jest nie tak i zacznie dociekać. Nie mów mu tego, zwłaszcza jeśli tamta sprawa to temat zamknięty. Twój ukochany cię nie zrozumie, więc nie warto ryzykować spokoju w udanym związku. Jesteś singielką? Mężczyzna, z którym łączą cię zawodowe stosunki, zacznie cię uwodzić. Nie ulegaj mu. Ten facet to przykład klasycznego podrywacza. Nie daj się omamić jego komplementom.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym bez zmian. Wtorek to dobry dzień na zawarcie transakcji. W piątek unikaj stresujących sytuacji. Pod wpływem nerwów możesz popełnić błąd.

 

horoskop

Fot. Thinkstock

Waga (23.09-22.10)

Samopoczucie: W najbliższych dniach zastosuj zasadę ograniczonego zaufania. Nie mów wszystkiego, co myślisz, zwłaszcza jeśli w grę wchodzą uczucia i relacje damsko-męskie. Twoja koleżanka tylko pozornie ci sprzyja.

Miłość i seks: Masz faceta? To świetny czas dla twojego związku. Twój partner zrozumie swoje błędy i zacznie się starać. Znów poczujesz, że mu zależy, a wasza miłość odżyje na nowo. Jesteś singielką? Poznasz mężczyznę, który zauroczy cię swoim poczuciem humoru. Postaraj się, by wasza znajomość się rozwinęła. Przy tym facecie świat zawsze będzie kolorowy.

Kariera i pieniądze: W sprawach finansowych stabilnie. Uregulujesz zaległe płatności i nauczysz się oszczędzać. Uda ci się odłożyć pieniądze na czarną godzinę, a świadomość, że masz parę groszy na koncie, wpłynie pozytywnie na twoje samopoczucie.

Skorpion (23.10-21.11)

Samopoczucie: Świat stanie przed tobą otworem. Będziesz mogła liczyć na przychylność ludzi i uda ci się zrealizować wszystkie plany, nawet te, które wcześniej zamknęłaś w kategorii niewykonalnych. Weekend sprzyja spontanicznym podróżom. Zabierz na wycieczkę osobę, która zawsze ma głowę pełną pomysłów.

Miłość i seks: W miłości negatywne emocje. Staniesz się kłótliwa i przestaniesz się dogadywać z mężczyzną, na którym ci zależy. Wasze stosunki ulegną ochłodzeniu. Twój wybranek zacznie się zastanawiać, czy przypadkiem zbyt wiele od niego nie wymagasz i czy jest w stanie dać ci to, czego potrzebujesz. Czekają was ciche dni.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym bez zmian. Nie czekaj biernie, aż coś się poprawi i chwyć byka za rogi. Własny biznes to strzał w dziesiątkę. Nie bój się zaryzykować.

horoskop

Fot. Thinkstock

Strzelec (22.11-21.12)

Samopoczucie: Rozmowa z mądrą osobą podniesie cię na duchu. Uwierzysz w swoje możliwości i odzyskasz utraconą pewność siebie. Pod koniec tygodnia nabierzesz chęci do zabawy. Zamiast imprezy w klubie, wybierz się na koncert. Muzyka na żywo ukoi twoje nerwy.

Miłość i seks: Masz faceta? Wasz związek stanie się poważniejszy. Twój partner przestanie cię traktować jak dziewczynę na chwilę i zacznie rozważać wspólne zamieszkanie. Podjedź do tego pomysłu z entuzjazmem. Jesteś singielką? Na horyzoncie pojawi się tajemniczy mężczyzna spod znaku Bliźniąt. Będzie to ktoś intrygujący i bardzo skryty. Ośmiel go swoją życzliwością i otwartością. Wasza relacja ma szansę się rozwinąć w kierunku związku.

Kariera i pieniądze: W pracy bez zmian. Pierwsza połowa tygodnia to czas nadrabiania zaległości. W środę uważaj na szefa. Twój przełożony będzie bardzo drażliwy, a nie warto się teraz narażać.

Koziorożec (22.12-19.01)

Samopoczucie: W najbliższych dniach zwróć uwagę na relacje z rodziną. Jest wiele kwestii, które powinnaś omówić, zwłaszcza te związane z przyszłością. Twoim bliskim należy się szczerość i powinni poznać twoje plany, zanim jeszcze zaczniesz je realizować.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój partner stanie na wysokości zadania i zaopiekuje się tobą w każdym znaczeniu tego słowa. Zrozumiesz, że nie ma ideałów, a to, co dostajesz od ukochanego, rekompensuje ci wszelkie mankamenty. Wasz związek rozkwitnie. Jesteś singielką? Zawierz intuicji i nie bój się ryzykować. Jeśli czujesz coś do mężczyzny, z którym okazjonalnie się spotykasz, po prostu mu o tym powiedz. Szkoda czasu na życie w niepewności.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym marazm. Nie będziesz miała teraz zbyt wiele zleceń, a twoje konto znacznie się uszczupli. Naucz się oszczędzać. W przeciwnym wypadku będziesz zmuszona się zadłużyć.

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo