Horoskop tygodniowy 11.04. - 17.04.

Przepowiednie dla 12 znaków zodiaku.
Horoskop tygodniowy 11.04. - 17.04.
Fot. Thinkstock
11.04.2016

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: Twoja przyjaciółka będzie potrzebowała wsparcia. Znajdź dla niej czas i przedstaw swój punkt widzenia. Twoje rady okażą się bezcenne, a fakt że jej pomogłaś pozytywnie wpłynie na twój nastrój.

Miłość i seks: Masz faceta? Nie będziesz mogła na niego narzekać. Twój partner stanie na wysokości zadania i udowodni ci, że jest zarówno opiekuńczy jak i odpowiedzialny. Jesteś singielką? Twój eks zacznie szukać z tobą kontaktu. Nie spotykaj się z nim tylko dlatego, że dręczą cię wyrzuty sumienia. Masz prawo do nowego życia.

Kariera i pieniądze: W najbliższych dniach zadbaj o sprawy materialne. Problemy z płynnością finansową odbijają się echem na innych dziedzinach życia. Zastanów się gdzie popełniasz błąd i spróbuj temu zaradzić.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: Nie będziesz mogła narzekać na brak zajęć. W twoim życiu będzie się działo, a ty zaczniesz czerpać energię ze wszystkich napotkanych sytuacji. Weekend sprzyja podróżom. Pokonaj lenistwo i pojedź w góry.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój partner przestanie czuć się komfortowo w waszym związku. Być może źródłem problemu jest twoją skłonność do flirtu? Ciesz się faktem, że jesteś atrakcyjna, ale nie wykorzystuj tego, zwłaszcza jeśli w grę wchodzą uczucia innych. Jesteś singielką? Na twojej drodze pojawi się mężczyzna spod znaku Ryb. Daj szansę tej znajomości. Może przetrwać dłużej niż myślisz.

Kariera i pieniądze: W pracy bez zmian. Czwartek to dobry dzień na rozmowę kwalifikacyjną. Przygotuj się na nią, nie zapominając o nienagannym stroju. Twój wizerunek będzie dobrą kartą przetargową.

horoskop

Fot. Thinkstock

Wodnik (20.01-20.02)

Samopoczucie: W najbliższych dniach bądź systematyczna i nie odkładaj niczego na później. Świadomość, że nie realizujesz na bieżąco planów negatywnie wpływa na twój nastrój. W weekend odpuść sobie imprezy i zajmij się tym, co naprawdę dla ciebie ważne.

Miłość i seks: Masz faceta? W twoim związku zapanuje gorąca atmosfera. Nabierzesz ochoty na łóżkowe igraszki, a partner podzieli twój entuzjazm. Zaczniecie się bawić, eksperymentować i cieszyć wzajemną rozkoszą. Jesteś singielką? Wenus wróży ci romans z mężczyzną spod znaku Bliźniąt. Spędzicie kilka upojnych nocy, ale wasza znajomość nie przerodzi się w prawdziwy związek, więc nie wywieraj presji. W życiu ważne są tylko chwile.

Kariera i pieniądze: Twoja sytuacja finansowa pogorszy się. Będziesz zarabiać tak jak zwykle, ale przestaniesz panować nad wydatkami. Zastanów się, gdzie popełniasz błąd i jak najszybciej zainterweniuj.

horoskop

Fot. Thinkstock

Ryby (21.02-20.03)

Samopoczucie: Zaczniesz się odnajdywać wśród obcych ludzi i nauczysz się szczerze rozmawiać z przyjaciółmi. Twoje życie towarzyskie rozkwitnie, a wolne wieczory upłyną pod znakiem spotkań i imprez. Nie zapominaj jednak o rodzinie. Twój krewny czuje się przez ciebie zaniedbany.

Miłość i seks: W miłości karta szczęścia. Będąc singielką zawrócisz w głowie mężczyźnie, który do tej pory był bardzo ostrożny wobec ciebie i waszej relacji. Usłyszysz od niego słowa, które utwierdzą cię w przekonaniu, że twoje uczucia są odwzajemnione. Masz faceta? Odnowisz więź z parterem i staniesz się dla niego bardzo bliska. Twój ukochany zacznie rozważać zalegalizowanie waszego związku. Niewykluczone zaręczyny.

Kariera i pieniądze: W pracy więcej wolnego. Nie leń się i nadrób zaległości. Poniedziałek to dobry dzień na remanent w papierach.

horoskop

Fot. Thinkstock

Waga (23.09-22.10)

Samopoczucie: W najbliższych dniach zadbaj o relacje rodzinne. Bliscy czują się zaniedbani i tęsknią za twoją obecnością. Weekend spędź z nimi, nawet jeśli miałaś inne plany. Warto pielęgnować i podsycać ciepło domowego ogniska.

Miłość i seks: W sprawach sercowych bez zmian. Będąc w związku spędzisz spokojny czas z partnerem podczas którego uda wam się szczerze porozmawiać. Wyjaśnicie sobie ważną kwestię i przywrócicie przyjazną atmosferę. Jesteś singielką? Mężczyzna, z którym ostatnio się widziałaś nie może o tobie zapomnieć. Daj mu jeszcze jedną szansę, nawet jeśli wcześniej nie zrobił na tobie najlepszego wrażenia. Tym razem stanie na wysokości zadnia.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym więcej wrażeń. Będziesz musiała stawić czoła nowym zadaniom, ale tym razem poradzisz sobie z nimi śpiewająco. Niewykluczony awans.

Skorpion (23.10-21.11)

Samopoczucie: Życie zacznie ci się układać tak jak sobie wymarzyłaś. Energia Saturna doda siły i chęci do poznawania nowych rzeczy. Piątek to dzień dobrych wiadomości związanych ze sprawami rodzinnymi.

Miłość i seks: Jesteś singielką? Staniesz się bardzo uwodzicielska. Mężczyźni nie będą potrafili ci się oprzeć, więc zarzuć sidła na kogoś, kto od dawna ci się podoba. Tym razem zdobędziesz jego serce. Masz faceta? W twoim związku zapanuje prawdziwa namiętność. Nie będziecie potrafili oderwać od siebie rąk, a zgranie w sypialni przełoży się na zgodność na co dzień.

Kariera i pieniądze: W pracy bądź czujna i uważaj na konkurencję. Osoba łasa na sukces zacznie kopać pod tobą dołki. Nie pozwól sobie teraz na żadnej błąd.

horoskop

Fot. Thinkstock

Lew (23.07-22.08)

Samopoczucie: Najbliższe dni sprzyjają wdrożeniu w życie nowych postanowień. Twój patron Słońce nie tylko doda ci energii, ale i siły by wytrwać w swoich założeniach. Weekend to czas nadrobienia zaległości w rutynowych obowiązkach.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój partner czuje się zepchnięty na drugi plan. Zainteresuj się jego sprawami, a przede wszystkim zrozum, że nie wszystko musi się kręcić wokół ciebie. Jesteś singielką? Wdasz się we flirt z mężczyzną spotkanym zupełnie przypadkowo. Wasza rozmowa z niewinnego dialogu przerodzi się pikantną wymianę zdań. Jeśli zaprosi cię na randkę zgódź się w ciemno, nawet jeśli nic o nim nie wiesz. Wasza znajomość pachnie romansem, a tego właśnie ci teraz trzeba.

Kariera i pieniądze: Przed tobą pracowity tydzień. Możesz spodziewać się nadgodzin i niewykluczone, że czeka cię służbowy wyjazd. Trzymaj na nim fason i nie daj ponieść się emocjom. Twój szef będzie cię obserwował, więc nie warto ryzykować dobrej opinii.

Panna (23.08-22.09)

Samopoczucie: Będziesz w świetnym humorze. Dobry nastrój nie opuści cię przez cały tydzień, więc w weekend zapragniesz się pobawić. Wyjedź do przyjaciół, z którymi dawno się nie widziałaś. Połączysz przyjemne z pożytecznym.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany stanie się prawdziwym aniołem. Zacznie o ciebie dać i wyręczać we wszystkich obowiązkach. Doceń jego starania i wreszcie zapomnij o tym co było nie tak. Jesteś singielką? Najbliższe dni sprzyjają randkom w ciemno. Poproś serdeczną koleżankę, by umówiła cię z kimś, kto według niej do ciebie pasuje. Nie będziesz rozczarowana.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym bez zmian. Okolice środy to dobry dzień na rozesłanie swojego cv. Będziesz miała szczęście, a twoją wiadomość odczyta wpływowa osoba, która pod wpływem impulsu zaprosi cię na rozmowę kwalifikacyjną.

horoskop

Fot. Thinkstock

Strzelec (22.11-21.12)

Samopoczucie: Będziesz cieszyć się doskonałą formą i kondycją fizyczną. Przestaniesz odczuwać zmęczenie i wreszcie zajmiesz się tym, co ostatnio zaniedbałaś. Weekend spędzisz z przyjaciółmi zarówno na beztroskiej zabawie jak i szczerych rozmowach.

Miłość i seks: W sprawach miłosnych odczujesz przychylność Wenus. Jeśli do tej pory nie układało ci się z mężczyznami, to możesz się spodziewać diametralnej zmiany sytuacji. Uda ci się rozwiązać problemy sercowe i zakończyć toksyczną znajomość, która nie pozwalała ci się w pełni zaangażować w wartościową relację z kimś naprawdę bliskim.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym bez zmian. Okolice wtorku nie sprzyjają ważnym przedsięwzięciom. Pracuj w swoim tempie, a realizację śmielszych planów odłóż na przyszły tydzień.

Koziorożec (22.12-19.01)

Samopoczucie: Zadbaj o zdrowie i zrób profilaktyczne badania. Twoje huśtawki nastrojów to nie zwykły kaprys, lecz alarm który wysyła organizm. Nie ignoruj takich symptomów.

Miłość i seks: W sprawach sercowych zamieszanie. W twoim życiu pojawi się mężczyzna, z którym kiedyś coś cię łączyło. Kontakt z nim wprowadzi zamęt w znajomość, na której ostatnio jesteś skupiona. Zastanów się czy warto aż tak wiele ryzykować. Wchodząc drugi raz do tej samej rzeki możesz spodziewać się nowych trudności. Pamiętaj, że ludzie się zmieniają, więc nie licz że wszystko będzie tak jak kiedyś.

Kariera i pieniądze: To dobry czas dla spraw zawodowych. Zmobilizujesz się i nadrobisz zaległości z ostatnich tygodni. Fortuna będzie sprzyjać finansom. Nie szastaj jednak pieniędzmi, bo wkrótce będziesz ich bardzo potrzebować.

horoskop

Fot. Thinkstock

Bliźnięta (21.05-21.06)

Samopoczucie: Będziesz w dobrym nastroju. Zregenerujesz organizm i poczujesz w sobie więcej mocy i chęci do działania. Koniec tygodnia sprzyja metamorfozom. Zaszalej u dobrego fryzjera.

Miłość i seks: To świetny czas dla spraw miłosnych. Mężczyzna bliski twojemu sercu zrozumie, że ma przy sobie kogoś wyjątkowego i wreszcie to doceni. Zacznie o ciebie zabiegać i dbać o to byś czuła się przy nim bezpiecznie. Weekend sprzyja wspólnym podróżom. Odwiedźcie miejsce, które nasuwa wam miłe skojarzenia.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym zmiany. Nie bój się ich nawet jeśli będą się wiązały z porzuceniem obranego przez ciebie planu. W niedalekiej przyszłości okaże się, że inna droga szybciej doprowadziła cię do celu.

Rak (22.06-22.07)

Samopoczucie: Zapragniesz robić to, na co naprawdę masz ochotę. Merkury doda ci odwagi, a ty przestaniesz się przejmować opinią innych ludzi. Otworzysz się na nowe doznania i poczujesz, że świat stoi przed tobą otworem.

Miłość i seks: Jesteś singielką? Twoim sercem zawładnie mężczyzna o zbuntowanej duszy. Jego temperament i spojrzenie na życie będzie dla ciebie zarówno czymś nowym jak i bardzo interesującym. Twoje serce zabije mocniej. Masz faceta? To dobry czas dla związku. Negatywna energia odejdzie, a między wami zapanuje spokój i miłosna harmonia.

Kariera i pieniądze: W sprawach zawodowych bądź realistką. Nie porywaj się z motyką na słońce, nawet jeśli zdajesz sobie sprawę ze swojego potencjału. Tym razem to nie wystarczy.

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo