Horoskop 04.04. - 10.04.

Sprawdź swój horoskop na cały tydzień.
Horoskop 04.04. - 10.04.
Fot. Thinkstock
04.04.2016

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: Kreatywna znajoma zainspiruje cię do działania. Powrócisz do dawnych zainteresowań i odkryjesz w sobie nowy talent. Weekend nie sprzyja podróżom. Zostań w domu i nadrób zaległości w rutynowych obowiązkach.

Miłość i seks: W sprawach sercowych zamieszanie. Na horyzoncie pojawi się atrakcyjna rywalka. Mężczyzna bliski twojemu sercu zwróci na nią uwagę i zacznie o niej myśleć. Nie rób z tego afery, ale nie bagatelizuj całej sprawy. Gdy dasz swojemu ukochanemu wolną rękę, może się okazać, że nie jest aż tak wierny, jak ci się wydaje.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym więcej ryzyka. Nie bój się podjąć radykalnych kroków. Twoja odwaga zostanie nagrodzona.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: Nadchodzące dni upłyną szybko i przyjemnie. Będziesz miała wiele okazji do zabawy i towarzyskich spotkań. Weekend spędzisz z rodziną, która bardzo się za tobą stęskniła.

Miłość i seks: W miłości więcej wrażeń. Jeśli do tej pory narzekałaś na brak powodzenia, to twoja sytuacja diametralnie się zmieni. Mężczyźni zaczną się tobą interesować, a jeden z nowych adoratorów zapragnie być przy tobie na dobre i złe. Masz faceta? Twój partner znów zainteresuje się seksem. W waszej sypialni zrobi się bardzo pikantnie.

Kariera i pieniądze: To dobry czas dla spraw zawodowych. Będziesz kreatywna, a twoje pomysły spotkają się z aprobatą. Piątek to dzień zbierania laurów za wytężoną pracę.

horoskop

Fot. Thinkstock

Strzelec (22.11-21.12)

Samopoczucie: Pragniesz mieć cudowne życie? Uwierz, że tak jest. Teraz liczy się pozytywne myślenie i planowanie przyszłości, patrząc przez pryzmat optymizmu. Gdy poczujesz, że możesz być szczęśliwa, tak właśnie się stanie.

Miłość i seks: W miłości pozytywne zmiany. Z partnerem dojdziesz do konsensusu w sprawie związanej z twoją rodziną. Oczyścicie atmosferę i znów poczujecie, że jesteście ze sobą bardzo blisko. Jesteś singielką? Poznasz kogoś, kto będzie cię rozumiał. Od pierwszej rozmowy poczujesz, że nadajecie na tych samych falach, a twoja fascynacja zostanie odwzajemniona.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym okres stabilizacji. Będziesz mogła się wdrożyć w nowe obowiązki i opanujesz zadania, które do tej pory sprawiały ci trudność. Czwartek to dobry dzień na zawarcie umowy z bankiem.

Koziorożec (22.12-19.01)

Samopoczucie: Ludzie zaczną się tobą interesować. Twoje życie towarzyskie rozkwitnie, a ty znajdziesz się w centrum wszystkich najważniejszych wydarzeń. Mimo wszystko postaraj się znaleźć czas na chwilę oddechu w samotności. Jest wiele spraw, które powinnaś dobrze przemyśleć.

Miłość i seks: W miłości zachowaj dystans. Działając impulsywnie, możesz podjąć złą decyzję. Zrób sobie wolne od mężczyzn i zastanów się, na czym najbardziej ci zależy. Być może tylko sobie wmawiasz, że facet, z którym jesteś blisko, jest tym, kogo szukasz. Nie ma ideałów, ale nie można ignorować niepokojących sygnałów. Tym razem posłuchaj głosu rozsądku.

Kariera i pieniądze: W pracy bez zmian. W okolicach środy uważaj, by nie popełnić błędu. Piątek to dzień drobnego, ale znaczącego sukcesu. Wkrótce zacznie się twoja dobra passa.

horoskop

Fot. Thinkstock

Wodnik (20.01-20.02)

Samopoczucie: W najbliższych dniach zadbaj o urodę. Udaj się do specjalisty i zainwestuj w luksusowe kosmetyki. Szkoda ci pieniędzy? To błąd. Piękny wygląd przełoży się na twoje samopoczucie, a to jest bezcenne.

Miłość i seks: Jesteś singielką? Mężczyzna, który uchodzi za niedostępnego, zwróci na ciebie uwagę. Zaczniesz być adorowana i usłyszysz oryginalne komplementy na swój temat. Nie krępuj się i zaproponuj spotkanie sam na sam. Masz faceta? Twój ukochany wyzna ci pewien sekret z przeszłości. Postaraj się zachować do tego dystans. Liczy się to, co tu i teraz oraz fakt, że jesteście razem.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym stabilnie. Pierwsza połowa tygodnia sprzyja rozmowom kwalifikacyjnym. Piątek to dzień podpisywania ważnych umów.

 

horoskop

Fot. Thinkstock

Lew (23.07-22.08)

Samopoczucie: Odzyskasz kontrolę nad swoim życiem. Nauczysz się koncentrować na najważniejszych sprawach i przestaniesz się przejmować sytuacjami mającymi więcej wspólnego nie z tobą, lecz z twoimi znajomymi. Środa to twój szczęśliwy dzień.

Miłość i seks: W miłości więcej emocji. Znów odzyskasz radość ze zwyczajnego przebywania ze swoim partnerem i przestaniesz na siłę wymyślać wam zajęcia. Wasza relacja stanie się silniejsza. Jesteś singielką? Zawierz intuicji. Mężczyzna, na którego już dawno zwróciłaś uwagę, jest dla ciebie stworzony.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym zamieszanie. Będziesz musiała zająć się kilkoma rzeczami naraz i ze wszystkim zostaniesz sama. Mimo nawału obowiązków nie pominiesz najdrobniejszych detali. Sukces gwarantowany.

Panna (23.08-22.09)

Samopoczucie: W najbliższych dniach skup się na swoich mocnych stronach i przestań się zadręczać z powodu nieuzasadnionych kompleksów. Życie jest za krótkie, by przejmować się powierzchownymi i zarazem błahymi sprawami. Gdy odzyskasz pewność siebie, twój świat nabierze ciepłych kolorów.

Miłość i seks: Masz faceta? Partner będzie potrzebował twojego wsparcia. Udowodnij mu, że jesteś nie tylko jego kochanką, ale również przyjaciółką. Twoje zrozumienie i pomoc okażą się cenniejsze niż namiętność w sypialni. Jesteś singielką? Zwróć uwagę na zabawnego Lwa, który bardzo często przebywa w twoim towarzystwie. Ten facet nie tylko ma poczucie humoru, ale także bywa bardzo opiekuńczy.

Kariera i pieniądze: Twoja sytuacja finansowa poprawi się. Nauczysz się mądrze gospodarować pieniędzmi i ograniczysz wydatki na zakupach i imprezach. W czwartek zagraj w totolotka.

horoskop

Fot. Thinkstock

Waga (23.09-22.10)

Samopoczucie: Czeka cię udany tydzień. Będziesz miała ręce pełne roboty, ale los uchroni cię od podbramkowych sytuacji. Wtorek to dzień dobrych wiadomości związanych ze zdrowiem kogoś bliskiego.

Miłość i seks: W miłości wibracje żywiołu Ognia. Jego siła i niecierpliwość wpłyną na twoje relacje z mężczyznami. Staniesz się namiętna w łóżku, ale i wymagająca na co dzień. Zapragniesz usłyszeć deklaracje, na które osoba bliska twojemu sercu nie jest jeszcze gotowa. Postaraj się nie naciskać i ciesz się pożądaniem roznieconym w twojej sypialni.

Kariera i pieniądze: W pracy ciężki okres. Bądź systematyczna, by uniknąć zaległości. Koniec tygodnia nie sprzyja negocjacjom z klientami. Będziesz zbyt zmęczona, by móc wynegocjować to, na czym ci najbardziej zależy.

Skorpion (23.10-21.11)

Samopoczucie: Jeśli do tej pory narzekałaś na kiepski nastrój i brak energii, to wpływ Merkurego zmieni cię nie do poznania. Staniesz się wesoła i pełna życia. Weekend spędzisz szampańsko w gronie ludzi, którym możesz zaufać.

Miłość i seks: Masz faceta? Wdasz się z nim w sprzeczkę o sprawę związaną z waszym wolnym czasem. Ten pozornie błahy powód okaże się czubkiem góry lodowej. Nie bagatelizuj problemu. Jesteś singielką? Mężczyzna, który ostatnio okazał ci swoje zainteresowanie, zwróci uwagę na inną kobietę. Nie zadręczaj się z powodu starty adoratora. Ten facet i tak nie był dla ciebie.

Kariera i pieniądze: W sprawach finansowych bądź bardziej zdecydowana. Nie bój się inwestować, zwłaszcza jeśli w grę nie wchodzą bajońskie sumy. Stanowcze decyzje przy niskim ryzyku to kombinacja, która się opłaci.

horoskop

Fot. Thinkstock

Ryby (21.02-20.03)

Samopoczucie: Najbliższe dni sprzyjają rozpoczęciu walki z nałogami. Jeśli robisz coś, co szkodzi twojemu zdrowiu, nie czekaj ani minuty dłużej i złóż przed sobą deklarację. Saturn wzmocni twoją silną wolę, a tobie wreszcie uda się osiągnąć życiowy cel.

Miłość i seks: Masz faceta? Nie mów mu o wszystkim, zwłaszcza o przelotnych flirtach. Całkowita szczerość jest niezbędna w przyjaźni, ale gdy w grę wchodzą uczucia, lepiej zachować niektóre fakty dla siebie. Jesteś singielką? Odezwie się do ciebie mężczyzna, z którym kiedyś przeżyłaś intensywny romans. Tym razem to on będzie o ciebie zabiegał, ale nie ulegaj zbyt szybko.

Kariera i pieniądze: W pracy spokojniej. Będziesz miała mniej obowiązków, więc znajdź chwilę dla koleżanki. Twoja współpracowniczka ma ręce pełne roboty. Nie zapominaj, że jesteś jej winna przysługę.

horoskop

Fot. Thinkstock

Bliźnięta (21.05-21.06)

Samopoczucie: Będziesz w dobrej formie. Mimo drobnych niepowodzeń nie stracisz humoru i optymizmu. Pierwsza połowa tygodnia sprzyja rodzinnym spotkaniom. Umów się z siostrą lub kuzynką i spędźcie wieczór jak za dawnych czasów.

Miłość i seks: Jesteś singielką? Poznasz mężczyznę, który nie ma najlepszej opinii wśród twoich znajomych. Mimo to nie skreślaj go. Zawsze warto mieć swoje zdanie. Większość plotek, które o nim słyszysz, rozpuszcza zazdrosna koleżanka. Masz faceta? Spędźcie weekend tylko we dwoje. Namiętne wieczory pomogą wam znów się do siebie zbliżyć zarówno fizycznie, jak i emocjonalnie.

Kariera i pieniądze: Twoja sytuacja materialna nie zmieni się tak, jak planowałaś. Będziesz musiała nie tylko zacisnąć pasa, ale również więcej pracować. Myśl pozytywnie i nie poddawaj się.

Rak (22.06-22.07)

Samopoczucie: W najbliższych dniach znajdź czas na odpoczynek. Nie będziesz w najlepszej formie, a kolejna zarwana noc negatywnie wpłynie na twoją odporność. W sobotę daruj sobie imprezę i zadbaj o urodę w domowych zaciszu.

Miłość i seks: Wenus będzie sprzyjać Rakom, które do tej pory nie mają szczęścia w miłości. Jeśli wciąż nie znalazłaś swojej drugiej połowy, to na horyzoncie pojawi się mężczyzna, z którym masz szansę stworzyć związek. Masz faceta? Spędzicie udany tydzień z dala od kłótni i niepotrzebnych pretensji. Wasza relacja umocni się.

Kariera i pieniądze: W pracy uważaj na zazdrosną koleżankę. Fakt, że jesteś lubiana, wzbudza w niej negatywne emocje. Bądź przezorna i uważaj na to, co mówisz w jej towarzystwie.

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo