Horoskop 28.03. - 03.04.

Co przyniesie ten tydzień? Dowiesz się ze swojego horoskopu, który ułożyła wróżka Nunila.
Horoskop 28.03. - 03.04.
Fot. Thinkstock
28.03.2016

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: Będziesz w dobrym nastroju. Zaczniesz układać sobie życie po swojemu i odzyskasz wiarę we własne możliwości. Bycie niezależną okaże się dla ciebie najważniejszą wartością. Nie rezygnuj z niej, pomimo presji bliskich.

Miłość i seks: W miłości powiem wiosny. Będąc w związku, zapomnisz o tym, co było i skupisz się na teraźniejszości. Twoje relacje z partnerem rozkwitną. Staniecie się bardziej beztroscy i bardziej spontaniczni. Jesteś singielką? Nabierzesz ochotna flirty i romansowanie. Zawrzesz kilka nowych znajomości, a jedna z nich nabierze szalonego tempa.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym więcej ryzyka. Będziesz musiała podjąć decyzje, które zaważą na twojej karierze. Nie działaj pochopnie.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: Jeśli do tej pory narzekałaś na brak energii, to odczujesz wyraźną zmianę. Przestanie ci dokuczać zmęczenie i nabierzesz apetytu na życie. Weekend sprzyja podróżom. Odwieź kuzynkę, z którą nie widziałaś się od lat.

Miłość i seks: W miłości więcej niewiadomych. Mężczyzna, z którym ostatnio byłaś na randce, z dnia na dzień przestanie się do ciebie odzywać. Nie szukaj winy w sobie. Ten facet sam nie wie, czego chce. Jesteś w związku? Twój partner straci ochotę na seks, a ty zaczniesz się zastanawiać, czy źródłem jego przemiany nie jest inna kobieta. Nie ignoruj swojego przeczucia.

Kariera i pieniądze: W pracy bez zmian. Środa to dobry dzień na dopięcie na ostatni guzik formalności. W piątek unikaj konfrontacji z szefem.

horoskop

Fot. Thinkstock

Ryby (21.02-20.03)

Samopoczucie: Spotka cię miła niespodzianka, która poprawi ci humor. Przestaniesz się zadręczać i uświadomisz sobie, że świat wciąż jest piękny. Weekend spędzisz w szampańskim nastroju w towarzystwie najlepszej przyjaciółki.

Miłość i seks: Dla samotnych Ryb jest to czas pełen miłosnych podbojów. Jeśli do tej pory narzekałaś na brak męskiego towarzystwa, to w twoim otoczeniu znajdzie się kilku adoratorów. Będziesz mogła flirtować i romansować do woli. Masz faceta? Twój partner zrobi coś, czego nie mogłabyś się po nim spodziewać. Będzie to gest miłości w twoją stronę i niewypowiedziana deklaracja szczerych uczuć.

Kariera i pieniądze: W pracy więcej wolnego. Twoje obowiązku przejmie koleżanka, a ty będziesz mogła się cieszyć wieczorami spędzonymi poza firmą. Mimo to nie osiadaj na laurach.

horoskop

Fot. Thinkstock

Waga (23.09-22.10)

Samopoczucie: Najbliższe dni spędzisz w rodzinnej atmosferze. Bliscy będą o ciebie dbać, a przyjaciele pomogą ci w trudniejszych chwilach. Weekend spędzisz imprezowo. Baw się do białego rana jak za starych, dobrych czasów.

Miłość i seks: Masz faceta? Dogadasz się z nim w ważnej sprawie i znów będziecie nadawać na tych samych falach. Porozumienie bez słów i więcej wyrozumiałości to przymioty, na których zbudujecie swoją wspólną przyszłość. Jesteś singielką? Zadurzy się w tobie mężczyzna, z którym łączą cię zawodowe stosunki. Zanim się zaangażujesz, zastanów się, czy gra jest warta świeczki.

Kariera i pieniądze: W pracy dobry okres. Ze wszystkim będziesz sobie radzić śpiewająco, a obowiązki, które do tej pory cię przerastały, staną się dla ciebie rutyną. Piątek to dobry dzień na zawarcie umowy kredytowej.

Skorpion (23.10-21.11)

Samopoczucie: Wdasz się w konflikt z dobrym kolegą. Różnica charakterów uwypukli się w sytuacji, która spotka was w okolicach weekendu. Postaraj się być wyrozumiała, ale nie ustępuj mu, jeśli to ty masz rację.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany zacznie się jeszcze bardziej starać i swoją postawą udowodni ci, że jest idealnym kandydatem na męża. Może warto to wreszcie rozważyć? Jesteś singielką? Twoje drogi skrzyżują się z mężczyzną, z którym kiedyś przez długi czas flirtowałaś. Tym razem będziecie mieli więcej szczęścia. Wasza znajomość rozwinie się w kierunku związku.

Kariera i pieniądze: Twoja sytuacja finansowa pogorszy się. Będziesz musiała wesprzeć bliską osobę z marnymi szansami na odzyskanie długu. Nie załamuj się. Wkrótce los wynagrodzi twoją hojność.

horoskop

Fot. Thinkstock

Strzelec (22.11-21.12)

Samopoczucie: W najbliższych dniach znajdź chwilę na relaks. Przemęczenie da ci się we znaki i trudno ci będzie działać na wysokich obrotach. W weekend wyjedź gdzieś daleko. Zamiana otoczenia pozytywnie wpłynie na twój układ nerwowy.

Miłość i seks: Masz faceta? Daj mu szansę się wykazać w domowych czynnościach. Mężczyźni potrzebują okazji do zaimponowania kobietom. Zachęć go i poproś, by raz w tygodniu to on coś dla was ugotował. Jesteś singielką? Poznasz mężczyznę, z którym romansowała twoja znajoma. Nie przejmuj się tym, jeśli naprawdę coś do niego czujesz. Tym też masz prawo do szczęścia.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym postaw na swój urok. To dobrze, że jesteś profesjonalistką, ale czasami znacznie więcej możesz zdziałać, zdając się na życzliwość i szczery uśmiech. W piątek masz szansę sfinalizować ważny kontrakt.

Koziorożec (22.12-19.01)

Samopoczucie: Będziesz miała udany tydzień. W twoim życiu będzie się dużo działo i nie zabraknie ci okazji do zabawy. Pod koniec tygodnia poczujesz się zmęczona. Pozwól sobie na słodkie lenistwo w domowych zaciszu.

Miłość i seks: W miłości pozytywne wibracje. Uda ci się spędzić więcej czasu z ukochanym; wspólnie spędzone chwile wykorzystacie na igraszki w sypialni. Wasz związek stanie się pikantniejszy. Jesteś singielką? Poznasz mężczyznę z dużym dystansem do samego siebie. Zainwestuj w tę znajomość. Ten facet to ktoś dla ciebie.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym nie mów wszystkiego, co myślisz. Szczerość jest w cenie, ale może być łatwo wykorzystana przeciwko tobie. Czasami lepiej pominąć pewne fakty – zwłaszcza te, które świadczą o twojej niekompetencji.

horoskop

Fot. Thinkstock

Wodnik (20.01-20.02)

Samopoczucie: Pozwól sobie na odrobinę szaleństwa na co dzień. Są sprawy, których nie jesteś w stanie kontrolować, więc nie warto poświęcać im aż tak dużo czasu. Bądź spontaniczna i zacznij robić to, co naprawdę lubisz.

Miłość i seks: W miłości więcej ciepła. Odczujesz ze strony partnera zarówno zaangażowanie, jak i szczere uczucia. Twoje wątpliwości związane ze wspólną przyszłością znikną raz na zawsze. Jesteś singielką? Mężczyzna, z którym się okazjonalnie spotykasz, bardzo cię polubi i zacznie to okazywać. Doświadczysz z jego strony zarówno gestów sympatii, jak i szarmanckiej adoracji.

Kariera i pieniądze: Twoja sytuacja finansowa zmieni się na lepsze. Będziesz zarabiać więcej przy tym samym wkładzie pracy. Środa to dobry dzień na wzięcie pożyczki w banku.

 

horoskop

Fot. Thinkstock

Bliźnięta (21.05-21.06)

Samopoczucie: W najbliższych dniach postaraj się być bardziej cierpliwa zarówno w codziennych sprawach, jak i w kontaktach z bliskimi. Nie każdy myśli tak jak ty, więc musisz dać innym szansę się wykazać. W piątek możesz spodziewać się miłej niespodzianki.

Miłość i seks: Masz faceta? Zmotywuj go do pomocy. Pokazując mu, jaka jesteś zaradna, wysyłasz mylny komunikat. Powiedz mu wprost, że czasami ci ciężko, a zyskasz wsparcie, na którym ci zależy. Jesteś singielką? Na zbliżającej się randce bądź sobą i nie wstydź się mówić, co myślisz. Jeśli twój adorator będzie miał co do tego obiekcje, to już na stracie będziesz wiedziała, że nie jesteście dla siebie stworzeni.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym spokojny okres. Wykorzystaj go na dopracowanie szczegółów. Wtorek to dobry dzień na podpisanie umowy.

Rak (22.06-22.07)

Samopoczucie: Zaczniesz rozpamiętywać popełnione błędy i popadniesz w melancholię. Uświadomisz sobie, że przez swoją ambicję straciłaś wartościową znajomość. Może warto ją naprawić? Na pojednanie nigdy nie jest za późno.

Miłość i seks: W miłości bez zmian. Spędzisz spokojny czas z partnerem. Chwila wytchnienia przyda się wam obojgu. Wyjaśnicie sobie kilka spraw i popracujecie nad fizyczną bliskością. Jesteś singielką? Zaczniesz czerpać przyjemność z życia bez kontroli i znów będziesz się dobrze bawić. Niezobowiązujące flirty skutecznie poprawią ci humor.

Kariera i pieniądze: W pracy drobny sukces, który wpłynie na twoją opinię. Szef zacznie cię traktować jak kompetentnego pracownika i rozważy twój awans. Pokaż, że na niego zasłużyłaś.

horoskop

Fot. Thinkstock

Lew (23.07-22.08)   

Samopoczucie: W najbliższych dniach unikaj stresujących sytuacji. Będzie tobą miotała huśtawka emocji i najdrobniejsze niepowodzenie potraktujesz jak życiową klęskę. Skup się na prozaicznych czynnościach.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój związek rozkwitnie jak tulipan po wiosennym deszczu. Wraz z partnerem będzie się sobą wzajemnie cieszyć, a chwile spędzone razem przyniosą wiele radości. Jesteś singielką? Mężczyzna, z którym kiedyś przeżyłaś krótki romans, odezwie się do ciebie. Spotkaj się z nim. Tym razem będzie z tego coś więcej.

Kariera i pieniądze: Będziesz miała mniej pracy. W wolnej chwili zrób porządki w biurku i szafkach. Bałagan w najbliższym otoczeniu zakłóca twoje myślenie i negatywnie wpływa na ocenę sytuacji.

Panna (23.08-22.09)

Samopoczucie: Uda ci się uporządkować ważne sprawy. Zrobisz remanent w życiu i poczujesz się lżej. Spadnie ci ciężar z serca, który do tej pory nie pozwalał ci się rozwijać. Czwartek to dzień dobrej wiadomości.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój partner będzie dla ciebie podporą w trudnych chwilach. Jego wsparcie pomoże ci się uporać z problemem rodzinnym. Doceń go i sam fakt, że masz u swojego boku prawdziwego przyjaciela. Jesteś singielką? Poznasz mężczyznę, który zafascynuje cię swoim oryginalnym hobby. Daj się zarazić jego pasją. Wspólnie spędzony czas będzie podstawą do nawiązania trwałej znajomości.

Kariera i pieniądze: Twoja sytuacja finansowa pogorszy się. Czekają cię nieplanowane wydatki i będziesz musiała wydać pieniądze, które odłożyłaś na czarną godzinę. Nie przejmuj się tym. Wkrótce się odkujesz.

Komentarze (3)

Ocena: 3.67 / 5
ee (Ocena: 5) 30.03.2016 23:34
w horoskopach pudelka Byki zawsze trktowane są pod kątem zzdrości a Ryby zawsze pod kątem niewiadomo jakich wyznań partnera i flirtów. Zawsze to samo podejście xD też mogę napisać horoskop.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 1) 28.03.2016 17:02
Wyczuwam zagrożenia duchowe. Odradzam horoskopy.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo