Horoskop 21.03. - 27.03.

Co przyniesie nowy tydzień? Przekonaj się, sprawdzając horoskop dla swojego znaku zodiaku.
Horoskop 21.03. - 27.03.
Fot. Thinkstock
21.03.2016

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: Przed tobą spokojny tydzień. Twoje życie się unormuje i będziesz miała czas zająć się sprawami, które zaniedbałaś. Weekend spędzisz w rodzinnej atmosferze. Naciesz się ciepłem domowego ogniska.

Miłość i seks: W miłości okres stabilizacji. Dojdziesz do porozumienia z partnerem i odzyskasz poczucie bezpieczeństwa. Między wami znów zapanuje miłość i zgoda. Jesteś singielką? Przestaniesz się zadręczać i polubisz swoją sytuację. Spojrzysz na relacje z mężczyznami z większym dystansem i odkryjesz, jaki błąd do tej pory popełniałaś.

Kariera i pieniądze: Twoja sytuacja finansowa nie zmieni się. Jeśli wciąż brakuje ci pieniędzy, zastanów się, w czym tkwi problem. Może warto, byś wreszcie nauczyła się oszczędzać?

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: Czeka cię udany tydzień. Los będzie ci sprzyjać i odczujesz to szczególnie w sferze związanej z życiem rodzinnym. Okolice weekendu to dobry czas na gruntowne, przedświąteczne porządki. Pozbądź się przedmiotów, które wiążą się z przykrymi wspomnieniami.

Miłość i seks: W miłości dobre wibracje. Poczujesz, że uczucia twojego partnera rozwijają się i stają się silniejsze. Ty także bardziej się do niego zbliżysz emocjonalnie. Jesteś singielką? Poznasz kogoś, kto sprawi, że spojrzysz na siebie bez kompleksów. Wasza znajomość pomoże ci odzyskać utraconą pewność siebie.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym okazja do zarobku. Skorzystaj z niej, nawet jeśli będziesz musiała pracować po godzinach. Zastrzyk gotówki przyda ci się w okolicach weekendu.

horoskop tygodniowy

Fot. Thinkstock

Wodnik (20.01-20.02)

Samopoczucie: Rozmowa z przyjaciółką podniesie cię na duchu. Spojrzysz na pewne sprawy mniej osobiście, a twoje życie stanie się lżejsze. Weekend spędzisz w towarzystwie osoby, dla której jesteś bardzo ważna. Razem będzie się świetnie bawić.

Miłość i seks: Masz faceta? To nie najlepszy czas dla twojego związku. Zaczniecie się kłócić bez konkretnego powodu, a negatywne wibracje przełożą się na atmosferę w sypialni. Zastanów się, gdzie tkwi źródło problemu. Jesteś singielką? Twoja znajomość z toksycznym mężczyzną jeszcze bardziej się rozwinie. Nie łudź się, że on zmieni dla ciebie swój świat. Bądź realistką i jak najszybciej się wycofaj.

Kariera i pieniądze: W pracy bez perturbacji. Opanujesz swoje zadania do perfekcji i zaczniesz działać machinalnie, nie czerpiąc z tego radości. Kilka dni wolnego dobrze ci zrobi. W święta porządnie odpocznij.

 

horoskop tygodniowy

Fot. Thinkstock

Waga (23.09-22.10)

Samopoczucie: Przed tobą tydzień pełen niespodzianek. Twoje życie towarzyskie rozkwitnie, a znajomi będą zaskakiwać cię na każdym kroku. Spędzisz wiele niezapomnianych chwil w gronie ludzi, których obecność lubisz i cenisz.

Miłość i seks: Masz faceta? Poświęć mu więcej czasu, nawet jeśli będzie się to wiązało z tymczasową rezygnacją z hobby. Twój partner czuje się zaniedbany, ale wstydzi się do tego przyznać. Wyprzedź jego myśli. Jesteś singielką? Wenus wróży ci romans z mężczyzną, z którym łączą cię zawodowe układy. Zanim zatracisz się w tej znajomości, zastanów się, czy nie ryzykujesz zbyt wiele.

Kariera i pieniądze: W pracy ciężki czas. Szef powierzy ci nowe obowiązki, z którymi zostaniesz sama. Bądź skoncentrowana, a wszystkiemu podołasz. Wkrótce przełożony wynagrodzi ci twój trud.

Skorpion (23.10-21.11)

Samopoczucie: Zaczną cię interesować rzeczy, na które wcześniej nie zwracałaś uwagi. Twoja ciekawość wzbudzi kontrowersje, zwłaszcza wśród koleżanek. Nie przejmuj się plotkami na swój temat. Masz prawo robić to, co uważasz za słuszne.

Miłość i seks: W miłości bez zmian. W związku nie wydarzy się nic, co mogłoby popsuć przyjazną atmosferę między tobą a partnerem. Mimo to zadbaj o waszą relację i dodaj odrobinę pikanterii, zdając się na kobiece wabiki. Jesteś singielką? Kolega, którego znasz od dawna, zacznie cię adorować. Poczujesz się niezręcznie, ale jego zachowanie będzie ci się podobać. Pamiętaj, że przyjaźń to dobra podstawa każdego związku.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym bez zmian. Skup się na pracy i dopieść szczegóły. Piątek to dobry dzień na zawarcie umowy.

horoskop tygodniowy

Fot. Thinkstock

Strzelec (22.11-21.12)

Samopoczucie: Będziesz w dobrym humorze. Otoczenie przyjaciół i drobne sukcesy na co dzień staną się dla ciebie wystarczającym powodem do radości. Weekend sprzyja wyjazdom. Zamiast siedzieć w domu, namów koleżankę na szaleństwo w innym mieście.

Miłość i seks: Masz faceta? Nie rywalizuj z nim, zwłaszcza w sferze zawodowej. Męskie ego jest bardzo delikatne, a chwalenie się swoimi osiągnięciami sprawia, że twój ukochany zaczyna czuć się przy tobie jak nieudacznik. Jesteś singielką? Zrezygnuj z jednorazowych podbojów. Z tych znajomości i tak nic nie będzie, więc nie warto psuć sobie opinii.

Kariera i pieniądze: W pracy względny spokój. W okolicach czwartku spotka cię podbramkowa sytuacja. Nie działaj spontanicznie. Jedynie chłodna kalkulacja pomoże ci podjąć właściwą decyzję.

Koziorożec (22.12-19.01)

Samopoczucie: Znajdziesz nowy podwód do radości. Poczujesz, że twoje życie znów ma sens i nabierzesz wiatru w żagle. Przestaniesz się przejmować drobiazgami, a twoją twarz ozdobi zaraźliwy uśmiech.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany będzie miał dla ciebie mniej czasu. Nie miej do niego pretensji i wykorzystaj wolne wieczory na realizowanie własnych pasji. Już dawno nie robiłaś nic tylko dla siebie. Jesteś singielką? Mężczyzna, który jest obok ciebie, zakocha się w tobie. Nie udawaj, że tego nie widzisz i ustosunkuj się do całej sytuacji. Jesteś mu winna szczerość, więc postaw sprawę jasno.

Kariera i pieniądze: Będziesz przemęczona. Uświadomisz sobie, że pracujesz więcej niż inni i przez to dużo rzeczy ci umyka. Porozmawiaj z przełożonym. Już dawno temu powinnaś sobie zrobić urlop.

horoskop tygodniowy

Fot. Thinkstock

Bliźnięta (21.05-21.06)

Samopoczucie: Rozmowa z życzliwą ci osobą uświadomi ci, że do tej pory bałaś się zaryzykować. Odważysz się działać spontanicznie i przekonasz się, że strach ma wielkie oczy. Twoje życie zmieni się na lepsze.

Miłość i seks: W miłości czas zabawy. Przestaniesz traktować relację z bliskim mężczyzną aż tak serio i spojrzysz na niektóre sytuacje z większym dystansem. Twoja znajomość rozkwitnie i nabierze bardziej erotycznego charakteru. Fizyczna bliskość okaże się dla ciebie najlepszym lekarstwem na smutki. Nabierzesz ochoty na eksperymenty, a w twojej sypialni zapanuje zarówno wesoła, jak i gorąca atmosfera.

Kariera i pieniądze: Twój szef przejdzie metamorfozę i przestanie inwigilować swoich pracowników. Większa swoboda działania przełoży się na twoją efektywność i zadowolenie z samej pracy. Piątek sprzyja negocjacjom z upartymi klientami.

Rak (22.06-22.07)

Samopoczucie: W najbliższych dniach skup się na życiu towarzyskim. Zakończ toksyczne znajomości i zwróć uwagę na relacje, które ostatnio zaniedbałaś. Weekend spędź z przyjaciółmi, najlepiej za miastem. Będzie to dla ciebie najlepsza odskocznia od szarej codzienności.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój partner poświęci się pracy, a ty poczujesz się zaniedbana. Postaraj się być bardziej wyrozumiała. Jemu również jest trudno pogodzić życie zawodowe z uczuciowym. Wesprzyj go w tym. Jesteś singielką? To długo nie potrwa. Wreszcie spotkasz kogoś, z kim zapragniesz się związać. Nie bój się tego. Życie w parze jest zarówno łatwiejsze, jak i przyjemniejsze.

Kariera i pieniądze: W pracy uważaj na zazdrosnych współpracowników. Twoja koleżanka nie może znieść tego, że przełożony najbardziej lubi ciebie. Bądź ostrożna i uważaj na to, co mówisz.

horoskop tygodniowy

Fot. Thinkstock

Lew (23.07-22.08)

Samopoczucie: W najbliższych dniach zadbaj o wypoczynek. Twój organizm nie będzie mógł sobie poradzić z wiosennym przesileniem i odczujesz ogromne zmęczenie. Jeśli planowałaś zaszaleć, odpuść sobie imprezy. W zdrowym ciele zdrowy duch.

Miłość i seks: W sprawach sercowych ożywienie. Jeśli do tej pory twoje relacje z bliskim mężczyzną były dość oschłe, to możesz liczyć na poprawę sytuacji. Twój wybranek uświadomi sobie, że ostatnio cię zaniedbał i zacznie się starać o twoje względy. Swoim zachowaniem udowodni ci, że jesteś dla niego kimś ważnym. Wasza znajomość rozkwitnie.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym spokojniej. Będziesz miała mniej pracy i uda ci się dopiąć na ostatni guzik projekt, który robisz na własną rękę. Środa to dobry dzień na rozmowę w sprawie kredytu.

Panna (23.08-22.09)

Samopoczucie: Przed tobą nie najlepszy czas. Bądź dzielna i nie pogrążaj się w smutku. Wkrótce wszystko się ułoży. Weekend spędź z rodziną. Otoczenie bliskich poprawi ci humor.

Miłość i seks: W życiu uczuciowym zamieszanie. Jeśli jesteś w związku, to czeka cię sytuacja, która wprowadzi między tobą a partnerem zamęt i negatywne emocje. Okaże się, że nie rozumiecie aż tak dobrze, jak sądziłaś. Jesteś singielką? Przez przypadek dowiesz się czegoś o mężczyźnie, z którym okazjonalnie się spotykasz. Nie będzie to dobra informacja.

Kariera i pieniądze: W pracy bez perturbacji. Atmosfera w firmie stanie się mniej napięta, więc będziesz mogła się skupić na zadaniach, które wymagają koncentracji. Piątek nie sprzyja zawieraniu umów.

horoskop tygodniowy

Fot. Thinkstock

Ryby (21.02-20.03)

Samopoczucie: Mars obdarzy cię hartem ducha. Mimo niepowodzeń nie poddasz się i nie zatracisz w iluzorycznym świecie. Jowisz także będzie ci sprzyjać. Jego siła pomoże ci przetrwać najtrudniejsze chwile.

Miłość i seks: W miłości powiew wiosny. To, co było do tej pory, stanie się nieważne i na nowo zaczniesz tworzyć przyszłość z mężczyzną, który jest bliski twojemu sercu. Wasza znajomość rozwinie się w kierunku stabilnego i pełnowartościowego związku. Mimo to zachowaj trzeźwość myślenia. Przyda ci się w sytuacji, która spotka cię w okolicach weekendu.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym pasmo sukcesów. Doprowadzisz do końca ważny projekt i zapewnisz sobie pierwsze miejsce na liście pretendentów do awansu. Mimo wszystko nie skupiaj się na jednej pracy. Tkwi w tobie ogromy potencjał, który możesz wykorzystać w każdej branży.

Komentarze (5)

Ocena: 4 / 5
Anonim (Ocena: 5) 21.03.2016 20:47
Zabawne...:D Nigdy mi się nie sprawdza tutaj horoskop ale i tak muszę przeczytać co tydzień z czystej ciekawości xD
zobacz odpowiedzi (1)
minika (Ocena: 5) 21.03.2016 17:02
niekoniecznie przeciez nie każdy jest wierzący i obchodzi wielkanoc, a dwa nie trzba caly czas siedziec w domu z rodziną.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 1) 21.03.2016 11:55
Za horoskop dla raka i weekend (wielkanoc) z przyjaciółmi za miastem daje 1.
odpowiedz
świętoszka (Ocena: 4) 21.03.2016 10:02
"Weekend spędź z przyjaciółmi, najlepiej za miastem." hmm Wielkanoc to raczej spędza się z rodziną w domu ;)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo