Horoskop tygodniowy 14.03. - 20.03.

Co czeka cię w najbliższych dniach? Odpowiedź znajdziesz w horoskopie.
Horoskop tygodniowy 14.03. - 20.03.
Fot. Thinkstock
14.03.2016

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: W najbliższych dniach nie będziesz się nudzić. Twoje kontakty towarzyskie rozkwitną, a ty z trudem znajdziesz czas na domowe obowiązki. Nie przejmuj się bałaganem. W życiu są ważniejsze sprawy niż odkurzony dywan.

Miłość i seks: W miłości dobre wibracje. Będąc w związku, uda ci się pogodzić swoje życie zawodowe z miłosnym, a partner przestanie ci zarzuć, że go zaniedbujesz. Jesteś singielką? Twoje drogi skrzyżują się z kimś, z kim kiedyś coś cię łączyło. Daj szansę tej znajomości. Czasami ludzie się zmieniają.

Kariera i pieniądze: W pracy więcej obowiązków. Będziesz musiała robić kilka rzeczy naraz i nikt ci w niczym nie pomoże. Porozmawiaj z szefem o podwyżce. Należy ci się ona od dawna.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: Poczujesz w sobie ogromny potencjał. Uświadomisz sobie, że do tej pory marnowałaś energię, żyjąc minimalistycznie i zajmując się błahymi sprawami. Zaczniesz działać i odważysz się wziąć udział w poważnym przedsięwzięciu.

Miłość i seks: W miłości dni pełne romantyzmu. Będąc singielką, zawrzesz znajomość z mężczyzną, który traktuje kobiety jak księżniczki. U jego boku spędzisz niezapomniane chwile. Masz faceta? Twój partner przejdzie metamorfozę i zmieni stosunek do ciebie. Usłyszysz z jego ust wiele komplementów i poczujesz się dowartościowana.

Kariera i pieniądze: Twoja sytuacja zawodowa poprawi się. Koniec tygodnia sprzyja inwestycjom. Zaryzykuj, a zgarniesz fortunę.

horoskop

Fot. Thinkstock

Bliźnięta (21.05-21.06)

Samopoczucie: Problemy twoich bliskich zaczną ci spędzać sen z powiek. Nie patrz biernie na to, co się dzieje, i zareaguj. Twoja pomoc jest niezbędna.

Miłość i seks: W miłości więcej wrażeń. Jeśli do tej pory nie spotkałaś odpowiedniego mężczyzny, to sytuacja zmieni się z dnia na dzień. Poznasz kogoś, kto nie lubi stać bezczynnie, a jego apetyt na życie rośnie z każdym dniem. Zainwestuj w tę znajomość. Ten facet nie tylko cię zainspiruje do działania, ale także pokaże ci nowe możliwości również w łóżku. W twojej sypialni zapłonie ogień namiętności.

Kariera i pieniądze: W pracy bez zmian. W połowie tygodnia unikaj konfrontacji z szefem. Twój przełożony tylko czeka na to, by wybuchnąć. Szkoda nerwów na bezsensowne kłótnie.

Rak (22.06-22.07)

Samopoczucie: Będziesz w dobrym humorze. Drobne niepowodzenia przestaną cię dołować, a otoczenie przyjaciół sprawi, że nawet przez chwilę nie poczujesz się samotna. Weekend nie sprzyja podróżom. Zostań w domu i zaproś do siebie rodzeństwo.

Miłość i seks: W miłości bez zmian. Nie wydarzy się nic, co mogłoby popsuć twoje relacje z partnerem. Wasza relacja umocni się. Jesteś singielką? Zaakceptuj ten stan i naucz się być szczęśliwa sama ze sobą. Tylko w ten sposób staniesz się gotowa do zbudowania poważniejszej znajomości.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym działaj spokojnie. Robiąc coś w pośpiechu, pominiesz szczegóły, które mogą zaważyć na powodzeniu całego projektu. Wtorek to dobry dzień na podpisanie umowy.

horoskop

Fot. Thinkstock

Lew (23.07-22.08)

Samopoczucie: Merkury wpłynie na twoje postrzeganie świata. Spojrzysz na swoje problemy z innej perspektywy i przestaniesz się zadręczać. Większa obojętność sprawi, że poczujesz się spokojniejsza i szczęśliwsza.

Miłość i seks: W miłości bez zmian. Czeka cię kilka randek, ale do żadnego z adoratorów nie poczujesz nic poza sympatią. Nie przejmuj się tym. Wkrótce znajdziesz drugą połowę. Masz faceta? Zadbaj o wasze relacje; szczególnie o atmosferę w sypialni. Pamiętaj, że rutyna to największy wróg namiętności.

Kariera i pieniądze: Twoja sytuacja zawodowa poprawi się. Przestaniesz się czuć jak pracownik drugiej kategorii i zaczniesz być doceniana przez osoby, które dużo znaczą w twojej branży. Niewykluczony awans.

Panna (23.08-22.09)

Samopoczucie: Czeka cię dobry tydzień. Będziesz miała dużo na głowie, ale dobra organizacja pomoże ci dopiąć wszystko na ostatni guzik. Weekend to czas zasłużonej zabawy. Szalej, ale nie przesadzaj z alkoholem.

Miłość i seks: W miłości dużo wrażeń. Będąc singielką, nawet na chwilę nie poczujesz się samotna. W twoim życiu pojawią się kolejni mężczyźni, a kalendarz wypełnią terminy spotkań. Masz faceta? Twój partner stanie się aktywniejszy zarówno na co dzień, jak i w łóżku. Z przyjemnością zacznie cię wyręczać w domowych obowiązkach, a w waszej sypialni znów zrobi się gorąco.

Kariera i pieniądze: Będziesz miała dużo pracy. Ruch w życiu zawodowym okaże się dla ciebie dobrą terapią na smutek. Skupisz się na obowiązkach i zapomnisz o życiowych niepowodzeniach.

horoskop

Fot. Thinkstock

Waga (23.09-22.10)

Samopoczucie: Los będzie dla ciebie bardzo łaskawy. Planety zaczną ci sprzyjać i uda ci się uporać z problemami, które do tej pory spędzały ci sen z powiek. Niedziela to twój szczęśliwy dzień. Możesz spodziewać się miłej niespodzianki.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój partner nie będzie teraz w najlepszej formie. Bądź dla niego wyrozumiała i nie wymagaj od niego cudów. Jesteś singielką? Poznasz mężczyznę, do którego poczujesz coś więcej niż koleżeńską sympatię. Pozwól waszej znajomości rozwijać się w spokojnym tempie i nie wywieraj na swoim adoratorze presji. Ten facet musi jeszcze dojrzeć do pewnych spraw.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym ożywienie. Dostaniesz ciekawe oferty pracy i propozycje udziału w interesującym projekcie. Nie bój się wyzwań. Drzemie w tobie ogromny potencjał i ze wszystkim jesteś w stanie sobie poradzić.

Skorpion (23.10-21.11)

Samopoczucie: Nie śpiesz się i pozwól niektórym sprawom toczyć się w swoim tempie. Nie nad wszystkim jesteś w stanie zapanować, więc odpuść, gdy poczujesz się bezsilna. Weekend to czas towarzyskich spotkań. Baw się bez wyrzutów sumienia.

Miłość i seks: W miłości więcej znaków zapytania. Twój partner stanie się enigmatyczny, a ty nie będziesz mogła wyciągnąć od niego żadnych informacji. Nie naciskaj. Wkrótce dowiesz się, co mu leży na sercu. Jesteś singielką? Mężczyzna, z którym się ostatnio spotkałaś, przestanie się do ciebie odzywać. Nie szukaj winy w swoim zachowaniu. Ten facet sam nie wie, czego chce.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym bez zmian. Tydzień roboczy upłynie przewidywalnie, więc znajdziesz czas na nadrobienie zaległości. Poniedziałek to dobry dzień na wdrożenie nowego projektu.

horoskop

Fot. Thinkstock

Strzelec (22.11-21.12)

Samopoczucie: Czeka cię tydzień pełen wrażeń. Twoje życie przyśpieszy i w natłoku wydarzeń zapomnisz o rodzinie. Twoi bliscy poczują się zaniedbani. Znajdź dla nich czas w weekend, nawet jeśli będzie się to wiązało z jedną imprezą mniej.

Miłość i seks: Na sprawy sercowe spójrz z innej perspektywy. Zapomnij o egoizmie i spróbuj się wczuć w sytuację bliskiego mężczyzny. Być może oczekujesz czegoś, co druga osoba nie jest ci w stanie dać, przynajmniej na tym etapie. Pozwól sobie i jemu na więcej luzu. Gdy odpuścisz, w głowie faceta zapali się czerwone światło.

Kariera i pieniądze: W pracy więcej nerwów. Atmosfera w firmie będzie gorąca, a ty poczujesz, że szef wywiera na tobie presję. Nie daj się mu i rób swoje. Pośpiech to najgorszy doradca.

Koziorożec (22.12-19.01)

Samopoczucie: Odnowisz kontakt z przyjaciółką sprzed lat. Wasza znajomość zacznie się rozwijać, a wy staniecie się sobie znów bardzo bliskie. W weekend bądź ostrożniejsza, prowadząc samochód.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój związek stanie się stabilniejszy, ale zabraknie w nim pożądania. Zainterweniuj i postaraj się, by waszej sypialni znów zapłonął ogień. W wolny wieczór zamiast komedii obejrzyjcie film erotyczny i nie zapomnij o koronowej bieliźnie. Jesteś singielką? Spodoba ci się były chłopak twojej koleżanki. Nie podejmuj żadnego działania, dopóki nie będziesz pewna uczuć, które żywi do ciebie. Idąc na żywioł, wpędzisz się w niepotrzebne problemy.

Kariera i pieniądze: Stracisz kontrolę nad swoimi finansami. Robiąc bilans, okaże się, że więcej wydajesz, niż zarabiasz. Nie wstydź się i poproś o pomoc bliską osobę. Warto powierzyć swoje oszczędności komuś, kto ma głowę na karku.

horoskop

Fot. Thinkstock

Wodnik (20.01-20.02)

Samopoczucie: Twoja znajomość z osobą, z którą niedawno nawiązałaś kontakt, rozkwitnie. Poczujesz, że masz przy sobie przyjaciela, a sytuacja, w której się znajdziesz pod koniec tygodnia, utwierdzi cię w przekonaniu, że masz przy sobie kogoś, komu na tobie zależy. Środa to dzień dobrej wiadomości.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany zrobi wszystko, byś poczuła się przy nim szczęśliwa. Niesnaski, które psuły między wami atmosferę, zostaną wyjaśnione, a w twoim związku zapanuje spokój i harmonia. Jesteś singielką? Mężczyzna, w którym się zadurzyłaś, uświadomi sobie, że też nie jesteś mu obojętna. Zacznie o ciebie zabiegać i wreszcie poczujesz, że coś dla niego znaczysz. Wasza znajomość rozwinie się w kierunku związku.

Kariera i pieniądze: Będziesz miała dużo pracy. Ilość zawodowych obowiązków przytłoczy cię i odbierze przyjemność z wykonywanej pracy. Jak najszybciej porozmawiaj z szefem o zatrudnieniu dodatkowej osoby.

Ryby (21.02-20.03)

Samopoczucie: Nie będziesz w najlepszej formie. Kłopoty sercowe negatywnie wpłyną na twój nastrój i poczujesz, że nie radzisz sobie w życiu. Nie pogrążaj się w tym stanie i zrób sobie wolne od wszystkiego. Weekend spędzony z dala od miastowego zgiełku wpłynie na ciebie lepiej niż leki na depresję.

Miłość i seks: Masz faceta? Partner nie może znieść twojej skłonności do flirtów. Nie rań go i ujarzmij swoją naturę. W przeciwnym wypadku zrazisz go do siebie i będzie już za późno, by cokolwiek naprawić. Jesteś singielką? Mężczyzna, z którym okazjonalnie się spotykasz, zakocha się w tobie. Wybacz mu, jeśli ostatnio cię uraził. Ten facet naprawdę zrozumiał swój błąd i bardzo chce stworzyć z tobą związek. Daj mu szansę.

Kariera i pieniądze: Czeka cię pracowity tydzień. Dbaj o siebie i przede wszystkim się wysypiaj. W przeciwnym wypadku nie podołasz.

Polecane wideo

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie