Horoskop 29.02. - 06.03.

Co wydarzy się w najbliższych dniach? Sprawdź swój horoskop.
Horoskop 29.02. - 06.03.
Fot. Thinkstock
29.02.2016

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: Zaczniesz odkładać rzeczy w nieskończoność. Przez swoją opieszałość zawalisz kilka ważnych spraw. Weekend to czas nadrobienia zaległości. Zamiast się bawić, będziesz zmuszona poświęcić czas zaniedbanym obowiązkom.

Miłość i seks: W sprawach sercowych więcej wiary. Przestaniesz wątpić w uczucia bliskiego mężczyzny i sama otworzysz się na miłość. Twój optymizm i zarazem umiejętność czerpania przyjemności z przelotnych chwil sprawią, że twoja relacja zacznie się rozwijać w błyskawicznym tempie. Wkrótce usłyszysz słowa, na które długo czekałaś.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym bez zmian. Koniec tygodnia to dobry czas na rozmowę z przełożonym. Nie bój się go i poproś o to, na czym od dawna ci zależy.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: Twoje kontakty z otoczeniem poprawią się. Przestaniesz się izolować i zaczniesz odczuwać przyjemność z przebywania z innymi osobami. Weekend spędzisz szampańsko wśród zwariowanych znajomych.

Miłość i seks: Masz faceta? Staniesz się bardziej wymagająca. Zaczniesz egzekwować od swojego partnera zacznie więcej, a twój ukochany będzie się buntować. Mimo to nie rezygnuj. Najwyższy czas podzielić obowiązki po równo. Jesteś singielką? Poznasz fajnego faceta w miejscu, które nie sprzyja flirtom. Nie przejmuj się tym. W życiu ważna jest spontaniczność.

Kariera i pieniądze: W pracy więcej obowiązków. Twoja koleżanka nie pomoże ci, a ty zostaniesz ze wszystkim sama. Wyciągnij wnioski i następnym razem bądź bardziej asertywna.

horoskop

Fot. Thinkstock

Ryby (21.02-20.03)

Samopoczucie: Przyjaciółka pomoże ci się uporać z chandrą. Staniesz na nogi i spojrzysz na świat przychylnym okiem. Życie znów wyda ci się piękne i nabierzesz wiatru w żagle. Zaczniesz działać i odkryjesz w sobie nowy talent.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany zmieni się na lepsze. Będziesz mogła na niego liczyć w każdej sytuacji, a jego postawa sprawi, że zaczniesz o nim myśleć w kategorii przyszłego męża. Jesteś singielką? Na twojej drodze pojawi się ktoś, kto pomoże ci zapomnieć o wcześniejszych związkach i nieudanych relacjach. Wyrzucisz ze swojej głowy mężczyzn, którzy cię zranili i zaczniesz żyć od nowa. Między tobą a nowym adoratorem zaiskrzy.

Kariera i pieniądze: Czeka cię dużo pracy. Koniec tygodnia to wyjątkowo stresujący okres. Bądź skoncentrowana, by nie popełnić błędu. Gdy dopniesz wszystko na ostatni guzik, przełożony wynagrodzi twój trud i skrupulatność.

horoskop

Fot. Thinkstock

Waga (23.09-22.10)

Samopoczucie: Przed tobą udany tydzień. Jedynie środa może przynieś więcej nerwów. Postaraj się zdystansować, zwłaszcza do tego, co mówią inni.

Miłość i seks: W spawach sercowych karta szczęścia. Uda ci się wyeliminować z waszego życia partnerskiego problem, który od dawna cię blokował i nie pozwalał ci w pełni się zaangażować. Wasz związek rozkwitnie jak kwiat po wiosennym deszczu. Jesteś singielką? Nie będziesz musiała się starać, by mężczyźni cię zauważali. Zaczniesz rozsiewać wokół siebie czar, który przyciągnie do ciebie adoratorów. Z jednym z nich nawiążesz głębszą relację.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym bez zmian. Koniec tygodnia to dobry czas na dopięcie na ostatni guzik ważnej sprawy urzędowej. Ludzie będą ci życzliwi i wyjątkowo pomocni.

Skorpion (23.10-21.11)

Samopoczucie: Najbliższe dni pozytywnie cię zaskoczą. Bieżące sprawy zaczną się układać tak jak sobie zaplanowałaś, a dzięki wpływowi Marsa nie zabraknie ci energii do kreatywnego działania. Weekend to czas miłych niespodzianek.

Miłość i seks: Masz faceta? Wasz związek rozwinie się w kierunku czegoś stabilniejszego. Usłyszysz z ust partnera deklarację, która rozwieje twoje wątpliwości. Przestaniesz się zastanawiać, czy jesteś w jego życiu tylko na chwilę i bardziej się zaangażujesz. Jesteś singielką? Na twojej drodze pojawi się czarujący mężczyzna spod znaku Ryb. Postaraj się, by wasza znajomość się rozwinęła, ale nie rzucaj się od razu na głęboką wodę. Ten facet bywa nieobliczalny.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym zwiastun sukcesu. Dzięki szczęśliwemu zbiegowi okoliczności znajdziesz się w odpowiednim miejscu i czasie. Wykorzystaj tę szansę w stu procentach.

horoskop

Fot. Thinkstock

Strzelec (22.11-21.12)

Samopoczucie: Nie będziesz miała powodów do zmartwień. Znajdziesz się pod opieką Jowisza, który obdarzy cię dobrą energią i większą dawką optymizmu. Nabierzesz dystansu do otaczającego świata i przestaniesz się przejmować sprawami, na które nie masz wpływu.

Miłość i seks: W miłości bez zmian. Spędzisz udany tydzień z partnerem, ale zabraknie między wami fajerwerków. Walcz z marazmem i podkręć atmosferę w waszej sypialni. Jesteś singielką? Na zbliżającej się imprezie poznasz mężczyznę, który uwiedzie cię jednym spojrzeniem. Zanim zatracisz się w tej znajomości, dowiedz się o nim czegoś więcej. Plotki na jego temat będą miały dużo wspólnego z prawdą.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym możliwość rozwoju. Skorzystaj z tej okazji i wzbogać swoje CV. Nowe kwalifikacje będą wiązały się z pieniężną gratyfikacją.

Koziorożec (22.12-19.01)

Samopoczucie: Twoje życie towarzyskie rozkwitnie. Odezwą się do ciebie starzy znajomi i osoby, które do tej pory nie miały dla ciebie czasu. Wolne chwile upłyną pod znakiem imprez, zwłaszcza weekend, który spędzisz w szampańskim nastroju. Baw się dobrze, ale nie przesadzaj z alkoholem – nie jesteś teraz w najlepszej formie.

Miłość i seks: W miłości bez zmian. Spędzisz spokojne chwile z partnerem z dala od kłótni i niepotrzebnych spięć. Przyjazna atmosfera między wami pomoże wam zapomnieć o dawnych konfliktach. Jesteś singielką? Będzie ci brakować męskiego towarzystwa i zaczniesz się rozglądać za drugą połową. Na twojej drodze pojawi się ktoś interesujący. Nie zmarnuj tej szansy.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym ożywienie. Dostaniesz propozycję pracy, która będzie wymagała od ciebie odważnej decyzji i radykalnych działań. Zaryzykuj.

horoskop

Fot. Thinkstock

Wodnik (20.01-20.02)

Samopoczucie: Przed tobą szczęśliwy tydzień. Każdy dzień będzie się wiązał z miłą niespodzianką i nie zabraknie wokół ciebie życzliwych osób. Weekend spędzisz inaczej niż zwykle, robiąc coś, co poprawi ci humor na wiele dni.

Miłość i seks: W miłości karata powodzenia. Nawet przez chwilę nie odczujesz samotności. Na twojej drodze pojawią się kolejni adoratorzy, a jeden z nich poczuje do ciebie coś więcej niż sympatię. Twoje serce także zabije mocniej. Masz faceta? Zaangażujesz się w swój związek, a twój partner wreszcie przestanie się bać, że jest w twoim życiu tylko na chwilę. Wasze relacje staną się silniejsze i piękniejsze.

Kariera i pieniądze: Przed tobą pracowity tydzień. Szef zacznie cię traktować jak swoją prawą rękę i przekaże ci część swoich zadań. Dodatkowe obowiązki przełożą się na wyższą pensję.

 

horoskop

Fot. Thinkstock

Lew (23.07-22.08)

Samopoczucie: Czeka cię pracowity tydzień. Będziesz musiała ogarnąć kilka rzeczy naraz, ale świadomość, że ze wszystkim sobie radzisz, da ci dużo satysfakcji. W wolnych chwilach dużo wypoczywaj. Eksploatujący tryb życia nie wpływa korzystanie na twoje zdrowie.

Miłość i seks: W miłości czas poznawania się. Zauważysz, że twój partner się przed tobą otwiera i mówi ci o sprawach, które do tej pory utrzymywał w sekrecie. Doceń zaufanie, którym cię obdarzył, i nie pozwól, by je stracił z powodu błahostki. Jesteś singielką? Mężczyzna, z którym ostatnio się spotykasz, stanie ci się bliższy. Będziecie więcej rozmawiać i wymieniać się doświadczeniami, a nawet wspomnieniami. Wasza znajomość rozwinie się.

Kariera i pieniądze: W pracy dobry okres. Szef zapomni o twoim ostatnim wyskoku i zacznie cię traktować z dawną sympatią. Postaraj się, by wasze układy nie były zbyt przyjacielskie. Ktoś może to opacznie zinterpretować.

Panna (23.08-22.09)

Samopoczucie: W najbliższych dniach poświęcisz zarówno dużo czasu, jak i pieniędzy na życie towarzyskie. Przebywanie ze znajomymi da ci wiele przyjemności, ale niestety na krótko. Zastanów się, czy to najlepszy sposób na chandrę. Być może więcej radości przyniesie ci jogging czy czytanie dobrej książki.

Miłość i seks: W miłości dobry okres. Zaczniesz się bardziej starać, a twój partner również zadba o dobre relacje między wami. Znów będziecie się cieszyć każdą chwilą spędzoną razem. Jesteś singielką? Przestaniesz się dołować z powodu popełnionych błędów w przeszłości i pogodzisz się ze swoją sytuacją. Staniesz się bardziej niezależna i odzyskasz pewność siebie. Twoja postawa wobec siebie i świata przyciągnie do ciebie adoratorów.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym bez zmian. Zastanów się, czy warto tracić czas na pracę, która nie przynosi ci satysfakcji. Najwyższy czas coś zmienić.

horoskop

Fot. Thinkstock

Bliźnięta (21.05-21.06)

Samopoczucie: Przestaniesz narzekać na samotność i zaczniesz cieszyć się życiem. Okaże się, że przebywanie w domowym zaciszu stwarza ci warunki do rozwoju. Znajdziesz nowe hobby, które okaże się twoją domeną.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój partner pójdzie po rozum do głowy i zacznie się zmieniać. Jego metamorfoza będzie widoczna gołym okiem. Nie udawaj, że tego nie widzisz, ale nie chwal go zbyt wcześnie. W przeciwnym wypadku znów osiądzie na laurach. Jesteś singielką? Mężczyzna, z którym kiedyś byłaś na randce, odezwie się do ciebie. Umów się z nim, nawet jeśli wasze ostatnie spotkanie nie zrobiło na tobie wrażenia. Tym razem ten facet miło cię zaskoczy.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym ryzyko, które się opłaci. Podejmij wyzwanie i ciesz się pomnożoną gotówką. Wtorek to dobry dzień na zainwestowanie dużej sumy pieniędzy.

Rak (22.06-22.07)

Samopoczucie: Najbliższe dni upłyną pomyślnie z dala od stresujących sytuacji. W wolnej chwili poświęć czas rodzinie. Twoi bliscy czują się przez ciebie zaniedbani.

Miłość i seks: W miłości nowe niewiadome. Zauważysz zmianę w partnerze. Twój ukochany stanie się apatyczny i przestanie aż tak dużą wagę przykładać do waszego życia erotycznego. Porozmawiaj z nim. Warto, byś wiedziała, na czym stoisz. Jesteś singielką? Poznasz mężczyznę, który zaimponuje ci swoimi manualnymi zdolnościami. Postaraj się, by wasza znajomość się rozwinęła. To zaradny facet, który zapewni ci poczucie bezpieczeństwa.

Kariera i pieniądze: W pracy zmień postawę wobec współpracowników. Nie pozwalaj, by koledzy, z którymi łączą cię jedynie zawodowe stosunki, wtrącali się w twoje prywatne sprawy. Jak najszybciej wyznacz granicę i pilnuj, by nikt jej nie przekraczał.

Polecane wideo

Komentarze (6)

Ocena: 4.33 / 5
Anonim (Ocena: 5) 04.03.2016 09:08
jesteś singielką.. POZNASZ FACETA W MIEJSCU, KTÓRE NIE SPRZYJA FLIRTOM ..... ale bzdura, cały tydzień załatwiałam różne sprawy, jeżdziłam tu i tam i nie znam nikogo, to nie wróżka pisze te przepowiednie, to jakaś bzdura
odpowiedz
Anonim (Ocena: 1) 29.02.2016 07:51
Podobno nie odczuje samotności.. a to dziwne bo już ją czuję
zobacz odpowiedzi (4)

Polecane dla Ciebie