Horoskop 22.02. - 28.02.

Najnowszy horoskop wróżki Nunili dla 12 znaków zodiaku.
Horoskop 22.02. - 28.02.
Fot. Thinkstock
22.02.2016

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: Przed tobą wiele sukcesów. Uda ci się doprowadzić do końca ważną sprawę i nie zabraknie ci odwagi, by sięgnąć po życiowy cel. Weekend spędź spokojnie. Odpoczynek w domowym zaciszu dobrze ci zrobi.

Miłość i seks: W miłości zawirowania. Staniesz się bardzo kochliwa i trudno będzie ci nie ulec pokusom. Jeśli jesteś związku, to twoje relacje z partnerem popsują się. Twój ukochany przestanie tolerować flirty, które sama będziesz prowokować. Może warto zastawić się nad przyczyną swojego zachowania? Być może w głębi serca czegoś ci brakuje.

Kariera i pieniądze: To dobry czas dla interesów. Twoje decyzje finansowe okażą się trafne i przyniosą ci dobrobyt. Koniec tygodnia to dobry czas na zawarcie umowy z bankiem.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: Będziesz w dobrej kondycji. Wyleczysz przeziębienie i osiągniesz wewnętrzną równowagę. Okolice środy sprzyjają metamorfozom. Odśwież garderobę, stawiając na bardziej kobiece i kolorowe ubrania. Odmłodniejesz w okamgnieniu.

Miłość i seks: To dobry czas dla Byków w stałych związkach. Będziesz gotowa na ustępstwa, a twoje relacje z partnerem poprawią się. Twój ukochany poczuje, że jest z tobą z miłości, a nie dlatego, że ty tego chcesz. Jesteś singielką? Wenus wpłynie na twoją sytuację w sposób zdecydowany. Jeśli do tej pory nie wiedziałaś, na czym stoisz, to wreszcie się tego dowiesz.

Kariera i pieniądze: W pracy perturbacje. Podpadniesz szefowi i będziesz musiała bardzo się napracować, by odzyskać jego zaufanie. Nie rób jednak niczego wbrew sobie, bo będziesz tego żałować.

horoskop tygodniowy

Fot. Thinkstock

Strzelec (22.11-21.12)

Samopoczucie: Opadniesz z sił i będziesz musiała zwolnić. Nie stresuj się tym i pozwól sobie na porządny wypoczynek. Gdy się zregenerujesz, staniesz się wydajniejsza, a obowiązki, które do tej pory zajmowały ci dużo czasu, wykonasz w mig.

Miłość i seks: W sprawach sercowych więcej niewiadomych. Twój partner zacznie się dziwnie zachowywać i zaczniesz podejrzewać go o najgorsze. Nie panikuj. Wkrótce dowiesz się, jaki był prawdziwy powód jego metamorfozy. Jesteś singielką? Mężczyzna, z którym utrzymujesz bliższą relację, przestanie się do ciebie odzywać. Odpuść i nie wydzwaniaj do niego. Najwyższy czas, by to on o ciebie zabiegał.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym karta sukcesu. Uda ci się przeforsować ważny projekt, a twoja pomysłowość zrobi wrażenie na wpływowej osobie. Wkrótce dostaniesz propozycję, o której od dawna marzyłaś.

Koziorożec (22.12-19.01)

Samopoczucie: Przed tobą udany tydzień. Będziesz miała dużo na głowie, ale dzięki dobrej organizacji i pomocy przyjaciół wszystkiemu podołasz. Weekend spędzisz w szampańskim nastroju, bawiąc się do białego rana.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany uświadomi sobie, że przez swoją zazdrość zaczynacie się od siebie oddalać. Będzie nad sobą pracować i przejdzie pozytywną metamorfozę. Doceń jego zmianę. Jesteś singielką? W weekend poznasz kogoś, kto zaimponuje ci swoją wiedzą. Poczujesz, że wreszcie trafiłaś na mężczyznę reprezentującego ten sam poziom intelektualny co ty. Wasza znajomość nie skończy się na jednej rozmowie. 

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym marazm. Uzbrój się w cierpliwość i rób swoje. Wkrótce twoja sytuacja diametralnie się zmieni.

horoskop tygodniowy

Fot. Thinkstock

Wodnik (20.01-20.02)

Samopoczucie: Staniesz się energiczna i nabierzesz apetytu na życie. Zaczniesz działać, robiąc kilka rzeczy naraz. Podzielność uwagi pozwoli ci dopiąć wszystko na ostatni guzik. Weekend sprzyja podróżom. Pojedź tam, gdzie spędzałaś czas jako dziecko.

Miłość i seks: W miłości okres ożywienia. Staniesz się bardzo atrakcyjna dla mężczyzn i zdobędziesz kolejnego adoratora. Będzie to mężczyzna spod żywiołu ognia, a jego temperament i namiętność sprawią, że stracisz dla niego głowę. Wdasz się w romans, a wasza znajomość nabierze czysto erotycznego charakteru. Zastanów się, czy taki układ naprawdę ci odpowiada. Być może podświadomie się oszukujesz.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym sukces. Staniesz się waleczna i pobijesz na głowę swoich konkurentów. Twoje notowania wzrosną. Niewykluczony awans.

 

horoskop tygodniowy

Fot. Thinkstock

Waga (23.09-22.10)

Samopoczucie: Przed tobą tydzień pełen przyjemności. Twoje życie towarzyskie rozkwitnie, a ty znajdziesz się w centrum najważniejszych wydarzeń. Weekend to czas szalonych imprez. Baw się bez skrępowania.

Miłość i seks: W miłości pozytywne zmiany. Będąc w związku, ustalisz nowe zasady, a twój partner przystanie na nie bez zbędnych dyskusji. Wasze relacje staną się mniej napięte. Jesteś singielką? Koleżanka poznana cię z mężczyzną, który już od pierwszej rozmowy zrobi na tobie bardzo dobre wrażenie. Wasza znajomość nie skończy się na jedynym spotkaniu.

Kariera i pieniądze: Czeka cię dużo pracy. Druga połowa tygodnia będzie dla ciebie wyjątkowo męcząca. Rozkładaj siły, by przetrwać ten trudny czas.

Skorpion (23.10-21.11)

Samopoczucie: Najbliższe dni to czas nadrabiania zaległości. Będziesz musiała zająć się sprawami, które do tej pory odkładałaś na drugi plan. Weekend nie sprzyja podróżom. Jeśli planowałaś wyjazd, przełóż go na przyszły tydzień.

Miłość i seks: W miłości więcej emocji. Pokłócisz się z partnerem, ale tym razem wasza sprzeczka przyniesie wiele dobrego. Oczyścicie atmosferę, a temperatura w waszej sypialni nagle wzrośnie. Jesteś singielką? Będziesz miała wiele okazji do flirtów, a nawet romansów. Znajomość z namiętnym Bykiem nabierze szalonego tempa.

Kariera i pieniądze: To świetny czas dla spraw zawodowych. Wreszcie uda ci się sfinalizować ważny kontrakt. Czwartek to dobry dzień na podpisanie umowy.

horoskop tygodniowy

Fot. Thinkstock

Bliźnięta (21.05-21.06)

Samopoczucie: Będziesz potrzebowała wsparcia drugiego człowieka. Nie bój się mówić o swoich problemach i wybierz na powiernika sekretów kogoś, kogo znasz od bardzo dawna. Ta osoba cię zrozumie. Niedziela to dzień dobrej wiadomości.

Miłość i seks: W miłości unikaj skrajnych emocji. Jeśli jesteś w związku, postaw na zrozumienie i spokojne, racjonalne dialogi. Będąc stonowaną, uda ci się uzyskać odpowiedzi na kilka nurtujących cię pytań. Jesteś singielką? Działaj w sposób delikatny i nie wywieraj presji na mężczyźnie, który ci się podoba. On także musi wiele przemyśleć. Uzbrój się w cierpliwość i poczekaj na jego ruch.

Kariera i pieniądze: W pracy bez zmian. Środa to dobry czas na remanent w papierach. Znajdziesz ważny dokument i zakończysz ciągnącą się od dawna sprawę.

Rak (22.06-22.07)

Samopoczucie: Niezależnie od liczby obowiązków, znajdź czas na odpoczynek. Twój organizm domaga się regeneracji. W weekend odmów znajomym i spędź spojony wieczór z przyjaciółką. Rozmowa z bliską osobą da ci więcej niż całonocna impreza zakrapiana alkoholem.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój partner zacznie cię cenić i obdarzy cię ciepłem, którego od dawna nie czułaś. Wasz związek stanie się bardziej romantyczny, a także stabilniejszy. Jesteś singielką? Na twojej drodze pojawi się atrakcyjny mężczyzna, który nie ma najlepszej reputacji. Zamiast go skreślać, spróbuj go poznać. Wszystkie plotki okażą się wyssane z palca.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym zmiany. Nie bój się ich i podejmij wyzwanie. Nowe środowisko, a nawet branża pozwolą ci odzyskać świeżość w myśleniu i działaniu. Rób swoje i nie oglądaj się za siebie. 

horoskop tygodniowy

Fot. Thinkstock

Lew (23.07-22.08)

Samopoczucie: Będziesz potrzebowała więcej czasu dla siebie. Odmów znajomym i wolne wieczory spędź sama, czytając dobre książki lub rozwijając zainteresowania. Warto, byś usłyszała swój wewnętrzny głos, który od dawana podpowiada ci, czego tak naprawdę brakuje ci do szczęścia. Być może jest to bliżej, niż ci się wydaje.

Miłość i seks: W miłości zmiany. Mężczyzna bliski twojemu sercu przestanie być dla ciebie aż tak ważny, a ty zaczniesz zwracać uwagę na innych facetów. Twój nieodparty urok przyciągnie do ciebie atrakcyjnego Wodnika. Niestety, będzie to ktoś, kto jeszcze nie uporał się ze stratą byłej dziewczyny. Bądź ostrożna i nie stawiaj wszystkiego na jedną kartę.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym trudny okres. Będziesz zarabiać mniej, a atmosfera w firmie stanie się napięta. Postaraj się zdystansować i rób swoje, przymykając oko na humory szefa.

Panna (23.08-22.09)

Samopoczucie: Najbliższe dni sprzyjają zmianom. Jest wiele rzeczy, nad którymi powinnaś popracować i choć zdajesz sobie z tego sprawę, to wciąż wegetujesz. Nie trać czasu i weź się za siebie. Merkury będzie ci sprzyjać.

Miłość i seks: W miłości świetna passa. Zażegnasz konflikt z partnerem i wspólnie wkroczycie w nowy etap. Niewykluczone zaręczyny. Jesteś singielką? Poznasz kogoś, kto zawróci ci w głowie. Twoje zauroczenie nie będzie jednostronne. Wkrótce usłyszysz słowa, na które długo czekałaś, a twoja sytuacja się zmieni.

Kariera i pieniądze: W pracy stan zawieszenia. Zaczniesz odczuwać marazm, a także lęk przed utartą stanowiska. Twoje obawy będą słuszne. Wyprzedź swój los i zacznij się rozglądać za nowym zajęciem.

horoskop tygodniowy

Fot. Thinkstock

Ryby (21.02-20.03)

Samopoczucie: W najbliższych dniach nie będziesz mogła liczyć na opiekę planet. Los stanie się dla ciebie mniej łaskawy i uświadomisz sobie, że wciąż masz pod górkę. Mimo wszystko nie rezygnuj i realizuj swoje plany. Wkrótce Merkury doceni twój hart ducha.

Miłość i seks: W miłości bez zmian. Spędzisz spokojny i odrobinę nudny czas z partnerem. Wyjdź z inicjatywą i zaplanuj wspólny wyjazd. Weekend tylko we dwoje dobrze wam zrobi. Nie masz faceta? Nie szukaj na siłę drugiej połówki i uzbrój się w cierpliwość. Wkrótce poznasz kogoś, kto spełni twoje oczekiwania. Do tego czasu korzystaj z uroków bycia singielką i po prostu dobrze się baw.

Kariera i pieniądze: W pracy okres większej motywacji. Zapragniesz pokazać szefowi, na co naprawdę cię stać i zaczniesz dawać z siebie wszystko. Przełożony cię doceni. Możesz spodziewać się premii.

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 23.02.2016 22:05
Żeby tak dla raka faktycznie ktoś się w końcu pojawił.. :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo