Horoskop 08.02. - 14.02.

Co przyniesie ci w tym tygodniu układ planet? Sprawdź swój horoskop!
Horoskop 08.02. - 14.02.
Fot. Thinkstock
08.02.2016

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: Przed tobą zmiany. Zanim wprowadzisz je w życie, uporaj się ze sprawami, które spędzają ci sen z powiek. Tym razem nie bądź Zosią-Samosią. Warto poprosić o pomoc bliską osobę. Psychiczne wsparcie przełoży się na twoją wytrwałość.

Miłość i seks: Będziesz miała powody do radości. Zaczniesz cieszyć się swoim związkiem i docenisz fakt, że jesteś najważniejsza dla swojego partnera. Wasze relacje umocnią się. Jesteś singielką? Spodobasz się swojemu koledze spod znaku Koziorożca. Jeśli nic do niego nie czujesz, nie mydl mu oczu. Szkoda czasu na miłosne gierki.

Kariera i pieniądze: Twoja sytuacja materialna poprawi się. Zaczniesz dobrze zarabiać i wreszcie będziesz mogła pozwolić sobie na odrobinę luksusu. W piątek zagraj w totolotka.

Byk (20.04-20.05)   

Samopoczucie: Merkury będzie ci sprzyjać. Jego wpływ pomoże ci zamknąć smutny rozdział w twoim życiu. Nabierzesz wiatru w żale, który poprowadzi cię do bram sukcesu. Wtorek to dzień dobrych wiadomości.

Miłość i seks: To świetny czas dla twojego związku. Twój partner znów wyda ci się bardzo atrakcyjny, a wasze życie erotyczne stanie się pikantne. Zadowolenie w sypialni przełoży się na codzienne relacje. Jesteś singielką? Zwróć uwagę na mężczyznę spod znaku Panny. Ten facet od dawna daje ci znaki, że bardzo mu się podobasz.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym ożywienie. Otrzymasz ciekawą ofertę pracy i umówisz się na rozmowę kwalifikacyjną. Przygotuj się do niej i nie zapomnij o nienagannym stroju. Jak cię widzą, tak cię piszą.

horoskop

Fot. Thinkstock

Strzelec (22.11-21.12)

Samopoczucie: W najbliższych dniach bądź ostrożniejsza. Los nie będzie ci sprzyjał, więc nie licz, że trudne sprawy same się poukładają. Koniec tygodnia zaskoczy cię dziwną wiadomością. Poproś o pomoc siostrę albo przyjaciółkę.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany stanie się wobec ciebie bardzo zazdrosny. Nie wiń go za to. Jesteś atrakcyjna i niejeden mężczyzna chciałby się z tobą umówić. Zamiast się obrażać, wytłumacz mu, że kochasz tylko jego. Jesteś singielką? Zawierz intuicji i zrób pierwszy krok. Nieśmiały mężczyzna spod znaku Bliźniąt tylko na to czeka. Nie będziesz żałować.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym świetna passa. Staniesz się kreatywna, a twoje pomysły spodobają się wpływowej osobie. Wkrótce awansujesz, a nowa praca pozwoli ci się spełnić.

Koziorożec (22.12-19.01)

Samopoczucie: Czeka cię ważna podróż. Nie stresuj się i podejdź do tego na luzie. W wolnej chwili znajdź czas dla rodziny. Bliscy są spragnieni twojego towarzystwa.

Miłość i seks: Masz faceta? Staniesz się skora do flirtów. Bądź ostrożna, bo twój partner umie kojarzyć fakty. Nie ma sensu komplikować sobie życia dla kilku chwil przyjemności. Jesteś singielką? W najbliższych weekend zrób się na bóstwo i idź na imprezę. Zawrócisz w głowie niejednemu mężczyźnie. Błyskotliwy Wodnik to ktoś dla ciebie.

Kariera i pieniądze: W twojej karierze nastąpi punkt zwrotny. Jeśli do tej pory nie mogłaś znaleźć dobrej pracy, to los się do ciebie uśmiechnie. Zostaniesz zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną i bez trudu pokonasz swoich konkurentów.

horoskop

Fot. Thinkstock

Wodnik (20.01-20.02)

Samopoczucie: Dopadnie cię melancholijny nastrój. Zaczniesz rozpamiętywać przeszłość i uświadomisz sobie, jak wiele błędów popełniłaś. Wyciągnij wnioski i idź dalej. Niektórych rzeczy już nie naprawisz. Szkoda czasu na żale.

Miłość i seks: W miłości świetna passa. Będąc w związku, zbliżysz się bardziej do partnera, a twój ukochany otworzy się przed tobą. Wyjawi ci kilka sekretów, które będą wytłumaczeniem jego dziwnego zachowania. Jesteś singielką? Staniesz się bardzo atrakcyjna dla mężczyzn. Twój kalendarz zapełnią terminy randek.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym bez zmian. Skup się na sobie i swoich umiejętnościach. Warto uzupełnić luki w wiedzy i wzbogacić swoje CV.

 

horoskop

Fot. Thinkstock

Bliźnięta (21.05-21.06)

Samopoczucie: Będziesz miała mniej obowiązków. Ciesz się wolnym czasem tak, jak lubisz, nawet jeśli oznacza to wylegiwanie się na kanapie. Masz prawo pozwolić sobie na słodkie lenistwo. Zasłużyłaś na nie w stu procentach.

Miłość i seks: Masz faceta? Odkryj na nowo ciepło i miłość w waszym związku. Jeśli twój partner nie należy do osób uczuciowych, naucz go okazywać emocje. Bądź cierpliwa i wyrozumiała, a wkrótce wasze relacje staną się romantyczne. Jesteś singielką? Zawierz intuicji. Mężczyzna, który spodoba ci się od pierwszego wejrzenia, jest tym, kogo szukasz. Nie bój się zrobić pierwszego kroku.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym marazm. Jeśli marzysz o pracy, w której się spełnisz, nie czekaj biernie, lecz zacznij działać. Porozsyłaj swoje CV i nie przejmuj się tym, że dana firma nie przeprowadza rekrutacji. Wkrótce zostaniesz zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną.

Rak (22.06-22.07)

Samopoczucie: Nie pozwól, by czarne myśli cię ograniczały. To dobrze, że jesteś realistką, ale szukanie dziury w całym nie jest dobrym rozwiązaniem. Odrobina optymizmu sprawi, że ludzie staną się wobec ciebie przychylni.

Miłość i seks: W sprawach miłosnych okres stabilizacji. Jeśli jesteś singielką, zaakceptujesz ten stan, a nawet bardzo go polubisz. Zaczniesz doceniać fakt, że masz czas dla siebie i możesz robić wszystko, na co masz ochotę. Wpadniesz w wir flirtów, a nawet romansów. Baw się dobrze. Masz faceta? Spędzisz z nim udany tydzień z dala od kłótni i wzajemnych pretensji. Wspólnie spędzony czas pozwoli się wam do siebie zbliżyć zarówno psychicznie, jak i fizycznie.

Kariera i pieniądze: W pracy stresująco. Zaczną cię gonić terminy, a szef stanie się bardzo wymagający. Nie pozwól, by nerwy wzięły górę.

horoskop

Fot. Thinkstock

Lew (23.07-22.08)

Samopoczucie: Spotkasz się z osobą, za którą tęskniłaś. Wasza rozmowa uświadomi ci, że trudno wam będzie nadrobić stracony czas. Nie zniechęcaj się. Prawdziwa przyjaźń warta jest największych poświęceń.

Miłość i seks: Masz faceta? Wasze życie erotyczne zejdzie na drugi plan. Co prawda, nie zabraknie czułości w waszym związku, ale brak pożądania wpędzi cię we frustrację. Zaczniesz mieć wątpliwości, czy nadal podobasz się swojemu partnerowi. Jesteś singielką? Mężczyzna, z którym niedawno flirtowałaś przez internet, zaproponuje ci randkę. Zgódź się, ale zaplanuj ją w przyszłym tygodniu.

Kariera i pieniądze: W pracy nie będziesz miała powodów do narzekań. Poczujesz się doceniona, a twoja sytuacja finansowa poprawi się. Okolice środy sprzyjają zawieraniu transakcji.

Panna (23.08-22.09)

Samopoczucie: Udzielaj się towarzysko, ale nie rób tego z poczucia obowiązku. Jeśli zabraknie ci ochoty na spotkania czy imprezy, po prostu odmów. Czwartek to dzień pechowy. Bądź ostrożna, zwłaszcza jeśli prowadzisz samochód.

Miłość i seks: W miłości okres rozkwitu. Odkryjesz w swoim partnerze kolejne zalety i pokochasz go na nowo. Twoje uczucia wobec niego zostaną odwzajemnione. Stworzycie idealną parę na całe życie. Jesteś singielką? Mężczyzna, którego niedawno poznałaś, zacznie zabiegać o twoje względy. Umówisz się z nim, a wasza pierwsza randka będzie początkiem długiej i romantycznej historii.

Kariera i pieniądze: To dobry czas na inwestycje. Jeśli brakuje ci gotówki, pożycz ją od kogoś, kto jest ci winien przysługę. Mądrze zainwestowane pieniądze okażą się jedynym sposobem na wyjście z problemów finansowych.

horoskop

Fot. Thinkstock

Waga (23.09-22.10)

Samopoczucie: Przed tobą intensywny tydzień. W twoim życiu będzie się działo i z trudem znajdziesz czas na hobby, a nawet odpoczynek. Sukcesy na co dzień zrekompensują ci braki snu. Będziesz działać na najwyższych obrotach aż do niedzieli.

Miłość i seks: W miłości okres nieporozumień. Wdasz się w konflikt z partnerem, a niedopowiedzenia staną się przyczyną większego problemu. Okaże się, że do tej pory odmiennie interpretowaliście tę samą sytuacje. Jesteś singielką? Mężczyzna, z którym niedawno się widziałaś, zrazi się do ciebie. W czasie burzliwej dyskusji powiesz o jedno zdanie za dużo, a on opacznie je zrozumie.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym bez zmian. Koniec tygodnia sprzyja transakcjom z zaufanymi klientami. We wtorek uważaj na szefa. Będzie w złym humorze.

Skorpion (23.10-21.11)

Samopoczucie: Wszystko będzie ci szło jak z płatka. Przychylność losu pomoże ci wybrnąć z problemów urzędowych. W weekend nie siedź w domu i namów przyjaciółkę na babski wyjazd. Wybierzcie miejsce, w którym będziecie mogły się zabawić.

Miłość i seks: Jeśli marzysz o znalezieniu drugiej połówki, to możesz liczyć na przychylność planet. Wenus ześle na twoją drogę mężczyznę, który odważy się zrobić pierwszy krok. Wasza znajomość nie skończy się na jednej randce. Masz faceta? Zaczniesz zwracać uwagę na innych mężczyzn. Przelotny flirt z mężczyzną spod znaku Ryb wyjdzie ci na dobre. Znów nabierzesz ochoty na łóżkowe igraszki z zadowoleniem dla swojego partnera.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym spokojnie. W środę uważaj, by się nie pomylić, podpisując ważne dokumenty. Piątek to dobry dzień na rozmowę z szefem.

horoskop

Fot. Thinkstock

Ryby (21.02-20.03)

Samopoczucie: Pierwsza połowa tygodnia upłynie przewidywalnie. Okolice czwartku przyniosą więcej niespodzianek. Ktoś, kogo dawno nie widziałaś, złoży ci spontaniczną wizytę. Weekend to czas imprez do białego rana.

Miłość i seks: Masz faceta? W twoim związku powieje chłodem. Oddalicie się od siebie i zapomnicie, jak wiele rozkoszy możecie dać sobie w sypialni. Użyj swojego seksapilu i zabaw się w uwodzicielską diwę. Jesteś singielką? Mężczyzną, z którym się ostatnio spotykasz, poczuje do ciebie coś więcej niż koleżeńską sympatię. Bądź subtelna, w przeciwnym razie go spłoszysz.

Kariera i pieniądze: W pracy uważaj na zazdrosnych współpracowników. Twoje zażyłe stosunki z szefem wzbudzają kontrowersje. Postaraj się załagodzić tę sytuację.

Komentarze (2)

Ocena: 3.5 / 5
Anonim (Ocena: 2) 08.02.2016 14:42
Rak: w związku okres stabilizacji. Spedzicie udany tydzień z dala od kłótni. Haha, to pewnie dlatego ze akurat wyjechałam na 3 tygodnie :))
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 08.02.2016 13:59
W sprawach miłosnych i nie tylko konsultuje się z Paulusem (wrozbitapaulus.pl) , pisze on całą prawdę, wszystko co przewidywał w moich sprawach się potem ziściło.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo