Horoskop na walentynki

Przekonajcie się, co zapowiadają gwiazdy na Dzień Zakochanych!
Horoskop na walentynki
Fot. Thinkstock
14.02.2016

Baran

Kobieta Baran nie jest romantyczką, ale w walentynki udzieli jej się wyjątkowy nastrój. Wieczór upłynie w miłosnej atmosferze, o którą zadba ukochany. Konstelacje gwiazd wskazują, że planuje on luksusową niespodziankę, która z pewnością przypadnie pani baran do gustu. Być może będzie to kolacja przy świecach w restauracji albo kosztowna wycieczka.

Byk

Walentynki dla pani Byk w tym roku będą wyjątkowo szczęśliwym dniem! Wszystko dzięki wpływowi Księżyca, który zapewni dużą dawkę pozytywnych emocji, oraz Jowiszowi. Ten ostatni wpłynie na Twoją kreatywność w organizacji wieczoru. Szampańska zabawa w połączeniu z romantycznymi uniesieniami zadowoli nawet najbardziej wybredną kobietę spod tego znaku. Któż zasługuje na taki wieczór bardziej niż ona?

horoskop walentynkowy

Fot. Thinkstock

Wodnik

Roztrzepana pani Wodnik podejdzie do walentynek z właściwą sobie kreatywnością. Nie dla niej blask świec i romantyczne wyznania. Ukochanego porwie w wyprawę, która niestety może skończyć się dla obojga rozczarowaniem. Wszystko zależy od tego, jak stabilny jest Wasz związek i czy opanowaliście sztukę kompromisu. Gwiazdy ostrzegają.

horoskop walentynkowy

Fot. Thinkstock

Ryby

Romantyczne i wrażliwe Ryby już od dawna potrzebują w związku ożywienia uczuć. W walentynki zaopiekuje się Tobą ognisty Mars, dzięki któremu odważysz się na okazanie mężczyźnie uczuć w sposób odmienny od Twojej delikatnej natury. Dzięki temu zrozumiecie, jak bardzo jesteście dla siebie ważni. To będzie dzień szczerości i umocnienia duchowej więzi, która Was łączy.

horoskop walentynkowy

Fot. Thinkstock

Waga

Tym razem spędzisz walentynki w domowym zaciszu. Jak na prawdziwą wagę przystało, zadbasz o czarowny nastrój: ładne nakrycie stołu, romantyczną muzykę i całą otoczkę, którą w istocie uwielbiasz. Ukochany Cię nie rozczaruje i sprosta roli szarmanckiego wielbiciela. Możesz liczyć na gwałtowne wyznania, liczne komplementy i luksusową niespodziankę…

Skorpion

Walentynki dla skorpiona będą dniem niezwykłej aktywności. Wszystkie Twoje zmysły zostaną pobudzone niespodziewanym towarzystwem osoby, która bardzo Cię pociąga i od dawna zaprząta Twoje myśli. Wszystko powinno pójść dobrze, jeżeli tylko nie wystraszysz go wybuchem gwałtownych emocji. Pohamuj swoją popędliwość i daj ponieść się romantycznemu nastrojowi, a istnieje spora szansa na dalszy rozwój znajomości.

horoskop walentynkowy

Fot. Thinkstock

Strzelec

Spodziewaj się, że w walentynki ktoś będzie próbował zajrzeć do Twojego wnętrza i zbadać jego tajemnice. Możesz poddać się urokowi ognistego Lwa, natomiast nic dobrego nie wyniknie ze zbliżenia z nadwrażliwym Rakiem czy niepewną siebie Panną. Towarzystwo Lwa zapewni Ci udany wieczór, pamiętaj tylko, aby nie zapomnieć się zbyt mocno. Lwy nie lubią łatwych zdobyczy. 

Koziorożec

Wygląda na to, że zwyczajne wyjście ze znajomymi przewróci Twoje życie uczuciowe na właściwy tor. Gwiazdy wskazują, że w walentynki zmienisz podejście do pewnej osoby, która od dawna okazywała Ci względy. Nagle zobaczysz ją w zupełnie innym świetle i to da Ci dużo do myślenia. Nie będzie to refleksja wywołana panującym dookoła romantycznym nastrojem. Czy dasz temu mężczyźnie szansę? Koniec lutego będzie decydujący w tej kwestii...

horoskop walentynkowy

Fot. Thinkstock

Bliźnięta

Słońce, Merkury i Wenus odegrają główną rolę podczas tegorocznych walentynek u kobiet spod znaku Bliźniąt. Jeżeli jest ktoś szczególnie bliski Twemu sercu, ale dawno nie miałaś z nim kontaktu, możesz spodziewać się wiadomości tego dnia. Będzie Ci towarzyszyć silna pokusa, aby rzucić wszystko i spotkać z tą wyjątkową osobą, ale pamiętaj, żeby zachować ostrożność i nie podejmować pochopnych decyzji. Na polu uczuciowym to bardzo ważne.

Rak

Pani Rak to jedna z najbardziej uczuciowych istot w całym zodiaku. Co zwiastuje jej układ gwiazd na 14. lutego? Księżyc i Jowisz zadbają, aby ten dzień był wyjątkowy. Możesz liczyć na świetne samopoczucie. Ale to nie wszystko. Jeżeli jesteś samotna, prawdopodobnie spotkasz nową osobę, która zajmie wyjątkowe miejsce w Twoim sercu. Wszystko wskazuje na to, że poznasz ją przez kogoś bliskiego – sąsiada albo znajomego. Śmiało daj się porwać emocjom. Ten mężczyzna stopniowo będzie chciał Cię poznawać coraz lepiej i lepiej…

horoskop walentynkowy

Fot. Thinkstock

Lew

W walentynki nagle zauważysz, że jeden z Twoich znajomych jest nie tylko inteligentny i dowcipny, ale także bardzo męski. Odrzuć na bok wątpliwość i podążaj za głosem serca. Pozwól się adorować, jak przystało na rasową Lwicę, i sama okazuj zainteresowanie. Układ gwiazd wskazuje, że może to być początek interesującej znajomości, jeżeli tylko dasz jej szansę.

Panna

Dla zodiakalnej Panny zapowiada się gorący, naprawdę gorący walentynkowy wieczór! Wpływ Księżyca sprawi, że Twoja osobowość rozkwitnie ogniem emocji, co zachwyci ukochanego. Spędzicie leniwy wieczór, w trakcie którego może dojść do poważnych deklaracji. Ponieważ należysz do osób traktujących sferę uczuciową bardzo poważnie, będzie to dla Ciebie podwójnie niezapomniany dzień.

Komentarze (5)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 15.02.2016 20:33
Rak: przespałam się w walentynki z obcym facetem
odpowiedz
gosc (Ocena: 5) 15.02.2016 11:59
Pani byk: wszystko sie zgadza, romantyczny spacer po starowce, kolacja w restauracji, upojna noc*.* bukiet kwiatow i piekna bizuteria
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.02.2016 00:35
Koziorozec - z zadnymi znajomymi nie wychodzilam ale reszta sie zgadza, z moim partnerem mam sie zobaczyc wlasnie pod koniec lutego. Dzis napisal do mnie dopiero pod wieczor :/ zadnych kwiatow, okazywania milosci :( smutne
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.02.2016 15:46
Wprowadzę małą korektę, ryby dzisiaj porzucił partner, a parę godzin po tym wydarzeniu nastąpiło poronienie, nie ma co, zajebiste walentynki :]
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo