Horoskop 01.02. - 07.02.

Sprawdź swój horoskop na cały tydzień.
Horoskop 01.02. - 07.02.
Fot. Thinkstock
01.02.2016

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: Odnajdziesz radość w przebywaniu z rodziną. Zainteresujesz się sprawami bliskich, a twoje znajomości pomogą krewnemu uporać się z problemem urzędowym. Czwartek to dzień miłej niespodzianki.

Miłość i seks: Masz faceta? Jeśli były między wami zgrzyty, to w połowie tygodnia uda się wam dojść do porozumienia. Twój partner wyjdzie z inicjatywą i zacznie trudną rozmowę. Weekend spędźcie tylko we dwoje, nadrabiając stracony czas. Jesteś singielką? Unikaj problemowych sytuacji. Jeśli mężczyzna, który ci się podoba, nie jest sam lub co gorsze, ma rodzinę, jak najszybciej się wycofaj. Lepiej zmienić obiekt westchnień, zanim pojawią się prawdziwe uczucia.

Kariera i pieniądze: W pracy spokojnie. Zakopiesz z przełożonym topór wojenny i znów zaczniesz odczuwać do niego sympatię. Dobra energia między wami pozytywnie wpłynie na twoją efektywność.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: Uważaj na ludzi, którzy zazdroszczą ci sukcesów. Negatywne emocje mogą ich popchnąć do irracjonalnych działań. Weekend sprzyja podróżom w rodzinne strony. Kontakt z bliskimi da ci wiele radości.

Miłość i seks: Masz faceta? Pokaż mu, że nie jest jedyny na świecie. Twój partner czuje się zbyt pewny siebie i twoich uczuć. Zrób to subtelnie, ale dobitnie. W przeciwnym wypadku już nigdy nie będzie się o ciebie starał. Jesteś singielką? Na horyzoncie pojawi się mężczyzna spod znaku Raka. Będzie to ktoś bardzo tajemniczy i zarazem błyskotliwy. Wreszcie spotkasz faceta, z którym będziesz nadawać na tym samym poziomie intelektualnym. 

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym świetna passa. Początek tygodnia przywita cię miłą niespodzianką. Szef pochwali cię przy innych pracownikach, a ty umocnisz swoją pozycję w firmie. W czwartek masz szansę podpisać bardzo korzystną umowę.

horoskop

Fot. Thinkstock

Lew (23.07-22.08)

Samopoczucie: Poczujesz się zdrowsza i piękniejsza. W połowie tygodnia spotka cię miła niespodzianka związana z finansami. Weekend to czas zabawy do białego rana. Będziesz królową balu, a twoja radość życia przyciągnie do ciebie energetycznych ludzi.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój partner przestanie cię rozumieć. Szczerość i częste rozmowy okażą się niewystarczające. Wytworzą się między wami bariery i niedomówienia. Jesteś singielką? Spodobasz się mężczyźnie, na którego już wcześniej zwróciła uwagę twoja przyjaciółka. Spotkania z nim poważnie naruszą waszą więź i nadwyrężą przyjaźń. Zastanów się, czy gra jest warta świeczki.

Kariera i pieniądze: Będziesz miała zbyt wiele obowiązków. Uświadomisz sobie, że z trudem godzisz życie rodzinne z zawodowym i przestaniesz być pracoholiczką. Nie miej z tego powodów wyrzutów sumienia, nawet jeśli szef zacznie ci robić wyrzuty.

Panna (23.08-22.09)

Samopoczucie: Zaczniesz mieć problemy ze snem. Powodem twoich dolegliwości będą dręczące cię myśli i życie w ciągłym stresie. Zadbaj o siebie i wybierz się do psychologa. Rozmowa ze specjalistą okaże się jedyną skuteczną pomocą.

Miłość i seks: W sprawach sercowych świetna passa. Nic nie zburzy spokoju i harmonii między tobą a partnerem. Najbliższe dni to także czas rozbudzenia namiętności. W waszej sypialni znów zrobi się gorąco. Jesteś singielką? Poznasz mężczyznę, który będzie cię traktował jak damę. Jego kultura osobista i niedzisiejsze maniery bardzo ci się spodobają. Dasz mu zielone światło, a on stanie na głowie, by zdobyć twoje serce.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym świetna passa. Kuj żelazo póki gorące i doprowadź do końca ważny projekt. Masz szansę osiągnąć swój cel.

horoskop

Fot. Thinkstock

Waga (23.09-22.10)

Samopoczucie: Poczujesz się pewniejsza siebie. Mars doda ci odwagi, a ty zaczniesz realizować swoje marzenia. Czwartek to twój szczęśliwy dzień. Nie wahaj się i zawalcz o szczęście.

Miłość i seks: W sprawach sercowych będziesz bardziej stanowcza. Nie dasz się udobruchać komplementami i zaczniesz więcej wymagać od mężczyzn. W związku możesz spodziewać się protestu ze strony partnera. Nie ulegaj. Masz prawo żądać tego, na czym ci zależy. Jesteś singielką? Ktoś, z kim spotykasz się od czasu do czasu, poczuje presję, by stworzyć z tobą związek. Jeśli nie jesteś pewna tego faceta, wycofaj się w porę. Nie jesteście sobie pisani.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym szansa na awans. Skorzystaj z niej i daj z siebie wszystko. Będąc pracowitą i konsekwentną, osiągniesz swój cel.

Skorpion (23.10-21.11)

Samopoczucie: W najbliższych dniach skup się na rodzinie. Nie odgradzaj się od bliskich murem i uchyl przed nimi rąbka tajemnicy. Angażując ich w swoje sprawy, dasz im poczucie, że są dla ciebie ważni.

Miłość i seks: Jesteś singielką? Staniesz się otwarta i z łatwością zaczniesz nawiązywać znajomości. Nowo poznany mężczyzna zauroczy się tobą. Daj mu zielone światło. Masz faceta? To dobry czas dla waszego związku. Przestaniecie się spierać o błahostki, a wasze życie łóżkowe rozkwitnie.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym możliwość rozwoju. Skorzystaj z niej, nawet jeśli boisz się tego, czego nie znasz. Ze wszystkim poradzisz sobie śpiewająco. Piątek to dobry dzień na rozmowę kwalifikacyjną.

horoskop

Fot. Thinkstock

Strzelec (22.11-21.12)

Samopoczucie: Twój nastój pogorszy się. Nie osładzaj sobie życia czekoladą i zaplanuj wyjazd. Wypad w góry to strzał w dziesiątkę. Namów przyjaciół i spędź weekend w otoczeniu przyrody.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój miłosny temperament osłabnie. Partner poczuje się odrzucony, a wasze relacje ochłodzą się. Porozmawiaj z nim na ten temat i poproś o wyrozumiałość. Jesteś singielką? Na twoim horyzoncie pojawi się ktoś, kto będzie ci przypominał miłość sprzed lat. Nie sugeruj się jedynie wrażeniem. Możesz się bardzo pomylić.

Kariera i pieniądze: Twoja sytuacja finansowa poprawi się. Fortuna będzie ci sprzyjać przez cały tydzień i uda ci się uregulować zaległe rachunki. Gdy zostaną ci pieniądze, nie szalej na zakupach. Świadomość, że masz oszczędności, da ci więcej radości niż kolejna para butów.

Koziorożec (22.12-19.01)

Samopoczucie: Schudniesz, a twoja szczupła figura przełoży się na zadowolenie na co dzień. Staniesz się pewniejsza siebie i z przyjemnością zaczniesz wychodzić z domu. Weekendowa impreza pozwoli ci zawrzeć nowe znajomości. Z osobą spod znaku Lwa będziesz nadawać na tych samych falach.

Miłość i seks: Masz faceta? Możesz spodziewać się kłótni. Twój partner znów zrobi ci aferę, a ty nie wytrzymasz nerwowo. Dojdzie między wami do słownej potyczki, która ochłodzi wasze relacje. Jesteś singielką? Mężczyzna, z którym okazjonalnie się spotykasz, zacznie się z tobą bawić w kotka i myszkę. Nie daj się wplątać w jego gierki. Zasługujesz na kogoś, kto zapewni ci poczucie stabilizacji.

Kariera i pieniądze: W pracy bez zmian. Druga połowa tygodnia to czas podpisywania ważnych umów. Bądź skoncentrowana, by nie popełnić błędu.

horoskop

Fot. Thinkstock

Wodnik (20.01-20.02)

Samopoczucie: Nie rezygnuj ze swoich planów tylko dlatego, że ktoś cię skrytykował. Masz szansę wiele osiągnąć bez wsparcia i pomocy osób trzecich. Pokaż wszystkim, na co cię stać, i zawalcz o własne szczęście.

Miłość i seks: Masz faceta? Zatęsknisz za osobą, z którą w ubiegłym roku przeżyłaś coś wyjątkowego. Twój partner zacznie cię nudzić, a ty dojdziesz do wniosku, że podjęłaś złą decyzję. Nie działaj impulsywnie. Jesteś singielką? Na twojej drodze pojawi się dowcipny Baran. Jego temperament i oryginalne zainteresowania sprawią, że bardzo szybko go polubisz. Pozwól waszej relacji spokojnie dojrzeć.

Kariera i pieniądze: W pracy szansa na awans. Przeforsujesz swoje pomysły, a twoja kreatywność i stanowczość zaimponują przełożonemu. Wkrótce dostaniesz to, czego pragniesz od dawna.

 

horoskop

Fot. Thinkstock

Ryby (21.02-20.03)

Samopoczucie: Twoje życie towarzyskie rozkwitnie. Znajomi nie będą się potrafili bez ciebie obyć i zasypią cię zaproszeniami na imprezy. Skorzystaj z nich rozsądnie. Kolejna zarwana noc negatywnie przełoży się na twoje zdrowe.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój partner poczuje, że jesteś kobietą jego życia. To, co od niego usłyszysz, spodoba ci się i zarazem cię przerazi. Okaże się, że nie jesteś aż tak zaangażowana jak on. Daj sobie czas, a jemu szansę. Jesteś singielką? Twoja wirtualna znajomość z mężczyzną spod żywiołu Powietrza nabierze szybszego tempa. Nie bój się spotkania w realnej rzeczywistości. Będziesz bardzo pozytywnie zaskoczona.

Kariera i pieniądze: Jeśli planujesz wziąć kredyt, zrób to w tym tygodniu. Pracownicy bankowi spojrzą na ciebie przychylnym okiem i uda ci się wynegocjować bardzo korzystne warunki. W sobotę zagraj w totolotka.

horoskop

Fot. Thinkstock

Bliźnięta (21.05-21.06)

Samopoczucie: Odkryjesz w sobie manualny talent. Twoje rękodzieła zachwycą znajomych. Pod koniec tygodnia ubieraj się odpowiednio do temperatury. Będziesz podatna na przeziębienia.

Miłość i seks: Masz faceta? W twoim związku znów zacznie się układać. Dojdziecie do porozumienia w sprawie związanej z waszym życiem seksualnym, a negatywne napięcie między wami zniknie. Jesteś singielką? Wenus ma dla ciebie niespodziankę. Na twojej drodze pojawi się mężczyzna, na którego już wcześniej zwróciłaś uwagę. Tym razem będziesz miała szansę z nim porozmawiać. Bądź naturalna i przede wszystkim nie zapominaj o uśmiechu.

Kariera i pieniądze: W pracy bez zmian. Okolice środy nie sprzyjają rozmowom z szefem. Jeśli chciałaś poruszyć temat podwyżki, przełóż to przyszły tydzień.

Rak (22.06-22.07)

Samopoczucie: Zaczniesz spełniać się w domowych obowiązkach. Sprzątanie przestanie być twoją zmorą i zainteresujesz się sztuką kulinarną. Gotowanie i dzielenie się swoimi wypiekami z bliskimi da ci wiele radości.

Miłość i seks: Masz faceta? Przeprowadzicie trudną rozmowę, a jej przebieg rozczaruje cię. Usłyszysz słowa, po których zrobi ci się przykro. Nie duś tego w sobie i wyżal się przyjaciółce. Warto, by ktoś spojrzał z boku na wasz problem. Jesteś singielką? Zacznie ci brakować męskiego towarzystwa. Poczujesz się samotnie i stracisz pewność siebie. Nie pogrążaj się w tym stanie i weekend spędź w grupie znajomych.

Kariera i pieniądze: W pracy więcej spokoju. Przełożony da ci wolną rękę, a atmosfera w firmie stanie się przyjazna. Koniec tygodnia sprzyja wdrożeniu nowego pracownika. Zaopiekuj się stażystą, który czuje się bardzo zagubiony.

Komentarze (6)

Ocena: 4.33 / 5
margaretka (Ocena: 1) 05.02.2016 15:42
znowu same bzdury piszą dla byka, dziś jest 5 luty, do 7 lutego wg tego horoskopu mam poznać raka, który.... nadaje na tych samych falach, kontakt z bliskimi....... nie mam bliskich.......... w pracy dobra passa..... mam nędzną rencinę, starczy na chleb i majonez, pracy tu nie ma, no horoskop napisała tarocistka, która nie może sie opędzić od klientów
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.02.2016 08:49
jestem panna i wczoraj gdy kolejny raz nie mogłam zasnąć i miałam coraz czarniejsze myśli, stwierdziłam, że muszę iść do psychologa. ach ta sesja :p...
zobacz odpowiedzi (4)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo