Horoskop 25.01. - 31.01.

Cały tydzień będzie obfitował w wydarzenia. Sprawdź, w jakie!
Horoskop 25.01. - 31.01.
Fot. Thinkstock
25.01.2016

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: Zdarzenie z początku tygodnia wpłynie na twój nastrój. Przestaniesz się przejmować drobiazgami, a co ważniejsze – tym, co myślą o tobie inni. Weekend to dobry czas na zabawę. Zaszalej jak za dawnych czasów.

Miłość i seks: To świetny czas dla spraw sercowych. Nie będziesz musiała się starać, by mężczyźni zwrócili na ciebie uwagę. Jeśli jesteś singielką, to możesz się spodziewać zaproszenia na randkę. Zaproponuje ci ją inteligentny Wodnik. Masz faceta? Twój ukochany oszaleje na twoim punkcie. W waszej sypialni znów zapłonie ogień namiętności.

Kariera i pieniądze: W pracy drobne nieprzyjemności. Ktoś posądzi cię o coś, czego nie zrobiłaś. Wytłumacz się z tego. Twoje milczenie może być potraktowane jak przyznanie się do winy.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: W relacjach z domownikami postaraj się być bardziej stanowcza. Zmień metody negocjowania i zacznij częściej stawiać na swoim. W przeciwnym wypadu nigdy nie staniesz się niezależna. Piątek to dzień dobrej wiadomości związanej ze zdrowiem.

Miłość i seks: Jeśli masz już dosyć przelotnych znajomości, to Wenus ma dla ciebie niespodziankę. Ześle na twoją drogę mężczyznę, który będzie idealnym kandydatem na stałego partnera. Poznasz go w miejscu związanym z muzyką. Masz partnera? Unikaj niezręcznych sytuacji, zwłaszcza gdy nie jesteście sami. Wszelkie dyskusje prowadźcie w domu za zamkniętymi drzwiami.

Kariera i pieniądze: W najbliższych dniach poświęć więcej uwagi sprawom zawodowym. Twój przełożony zaczyna odnosić wrażenie, że odstajesz od reszty zespołu. Dołóż wszelkich starań, by zmienił zdanie.

horoskop

Fot. Thinkstock

Wodnik (20.01-20.02)

Samopoczucie: Najbliższe dni sprzyjają rozpoczęciu diety. Podjedź do sprawy rozsądnie i najpierw zrób podstawowe badania. Jeśli brakuje ci żelaza, wykluczenie z jadłospisu mięsa jest chybionym pomysłem. Warto także zaczerpnąć opinii u specjalisty.

Miłość i seks: W miłości czas rozkwitu. Będąc w związku, przestaniesz odczuwać wątpliwości i myśleć o facetach, z którym kiedyś coś cię łączyło. Poświęcisz się swojemu partnerowi, a twój ukochany wreszcie poczuje się pewnie. Jesteś singielką? Mężczyzna, z którym okazjonalnie rozmawiasz, zacznie zdradzać ci swoją sympatię. Ośmiel go i wyznaj mu, że on także nie jest ci obojętny. Gdy twój adorator dostanie zielone światło, wasza relacja zmieni się nie do poznania.

Kariera i pieniądze: Tydzień roboczy nie zacznie się najlepiej. Wdasz się w konflikt z przełożonym, który odbierze ci motywację do pracy. Może warto zastanowić się nad nowym zajęciem?

 

horoskop

Fot. Thinkstock

Waga (23.09-22.10)

Samopoczucie: W najbliższych dniach unikaj nieporozumień. Rozmawiaj otwarcie z bliskimi i nie bój się osób, które nie znoszą sprzeciwu. Weekend sprzyja metamorfozom. Pójdź do dobrego fryzjera i zawierz jego intuicji. Odważna fryzura doda ci pewności siebie.

Miłość i seks: Masz faceta? Dajcie się ponieść waszemu uczuciu. Nie planujcie, a rozmowy o przyszłości odłóżcie na później. Żyjąc chwilą, wniesiecie w wasz związek powiew świeżości. Jesteś singielką? Poznasz mężczyznę, z którym będziesz nadawać na tych samych falach. Szybko się zaprzyjaźnicie, a wasza znajomość zacznie się rozwijać w kierunku stałego związku.

Kariera i pieniądze: Jeśli pracujesz na własny rachunek, to możesz spodziewać się większej liczby zleceń. Przełożą się one na pieniądze, ale pod koniec tygodnia całkowicie opadniesz z sił. Jesteś bezrobotna? Wyślij CV do firmy związanej z mediami.

Skorpion (23.10-21.11)

Samopoczucie: Jeśli dokuczały ci problemy zdrowotne, to w najbliższych dniach wreszcie się z nimi uporasz. Odzyskasz energię i chęć do życia. W weekend nie siedź w domu i wybierz się w krótką podróż. Odwiedź miejsce, które kojarzy ci się z dzieciństwem.

Miłość i seks: Jesteś singielką? Zaczniesz mieć problemy z odróżnieniem zauroczenia od prawdziwego uczucia. Podejmiesz złą decyzję, ale zbyt późno się zorientujesz. Mimo wszystko nie rezygnuj. Warto walczyć o prawdziwą miłość. Masz faceta? Twój ukochany zacznie cię podejrzewać o zdradę. Zamiast unosić się honorem, przeprowadź z nim szczerą rozmowę. Jest wiele tematów, które powinniście wyjaśnić.

Kariera i pieniądze: To świetny czas dla spraw dla finansowych. Wszystkie transakcje zawarte w tym tygodniu przyniosą ci niespodziewane zyski. W piątek zagraj w totolotka. Fortuna będzie ci sprzyjać.

horoskop

Fot. Thinkstock

Strzelec (22.11-21.12)

Samopoczucie: Już od poniedziałku będzie dopisywać ci szczęście. Dobra passa potrwa aż do soboty. W niedziele spotka cię sytuacja, która wytrąci cię z równowagi. Będzie miała ona związek ze sprawami rodzinnymi. Poskrom swój ognisty temperament i nie daj ponieść się negatywnym emocjom.

Miłość i seks: Jesteś singielką? Poznasz bardzo przystojnego mężczyznę. Jego uroda sprawi, że szybko stracisz dla niego głowę. Bądź ostrożna, ale nie próbuj też sobie wmówić, że nie jesteś dla niego wystarczająco atrakcyjna. Masz faceta? Twój partner stanie się ufniejszy i otworzy się przed tobą. Przestaną was dzielić tajemnice, a wasz związek się umocni.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym nie słuchaj intuicji. Tylko chłodna kalkulacja uchroni cię od popełnienia błędu. Czwartek to dobry dzień na rozmowę kwalifikacyjną. Zrób wszystko, by udało ci się umówić właśnie tego dnia.

Koziorożec (22.12-19.01)

Samopoczucie: Zaczniesz się interesować sprawami, które bezpośrednio cię nie dotyczą. Twoja ciekawość spotka się z krytyką. Nie bierz tego do siebie, ale wyciągnij wnioski. Dobrymi chęciami wybrukowane jest piekło.

Miłość i seks: W miłości kolejne nieporozumienie. Źle zinterpretujesz wiadomość, którą dostaniesz od swojego adoratora. Okaże się, że nie do końca nadajecie na tych samych falach. Masz faceta? W połowie tygodnia dojdzie między wami do sprzeczki. Powodem kłótni będzie twoja przyjaciółka i jej nastawienie do twojego partnera. Nie daj się zmanipulować.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym świetna passa. Wykorzystaj ją i złóż CV do firmy, w której chciałabyś pracować. Merkury będzie ci sprzyjał. W okolicach środy możesz spodziewać się telefonu z zaproszeniem na rozmowę kwalifikacyjną.

horoskop

Fot. Thinkstock

Bliźnięta (21.05-21.06)

Samopoczucie: W najbliższych dniach zwróć uwagę na sprawy towarzyskie. Twoja przyjaciółka potrzebuje nie tyle wsparcia, lecz krytyki. Jej zachowanie pozostawia wiele do życzenia. Wylej na jej głowę kubeł zimnej wody i przemów do rozsądku. Sobota to dzień rodzinnej uroczystości. Nie szukaj na siłę sposobu, by się z niej wyplątać.

Miłość i seks: Masz faceta? Będziecie mieli okazję przekonać się, jak bardzo wam na sobie zależy. Spotka was sytuacja, która zweryfikuje zarówno wasze uczucia, jak i plany na przyszłość. Jesteś singielką? Daj szansę mężczyźnie spod znaku Koziorożca. Ten facet pod grubą skórą kryje dobrą i wrażliwą duszę.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym unikaj ostrej rywalizacji. Nie będziesz teraz w najlepszej formie, a stres dodatkowo zmąci twoje myślenie. Będziesz mieć problemy z prawidłową oceną sytuacji, co z chęcią wykorzystają twoi konkurenci.

Rak (22.06-22.07)

Samopoczucie: Saturn zadba o twoje samopoczucie, a Mars o sprawy towarzyskie. Niewykluczone, że poznasz swoją bratnią duszę i zawrzesz z nią znajomość na dobre i na złe. Koniec tygodnia sprzyja wypadom w góry. Jazda na nartach stanie się twoim nowym hobby.

Miłość i seks: W miłości staniesz się odważniejsza i skłonna do ryzykownych działań. Nie wszystkie będą powodem do dumy, ale dzięki nim odkryjesz, na czym stoisz. To, czego się dowiesz, zmieni twoje wyobrażenie o bliskim mężczyźnie. Okaże się, że do tej pory zaklinałaś rzeczywistość i przestaniesz się oszukiwać. Trudną rozmowę przeprowadź w połowie tygodnia. Nie warto z tym czekać do weekendu.

Kariera i pieniądze: W pracy bądź ostrożniejsza. Ryzykowne plany w tym tygodniu nie zwiastują niczego dobrego. Środa to dobry dzień na rozmowę z przełożonym. Porusz temat urlopu.

horoskop

Fot. Thinkstock

Lew (23.07-22.08)

Samopoczucie: Zaczniesz mieć kłopoty z dopięciem swoich ulubionych spodni. Nie rób z tego afery, ale również nie bagatelizuj problemu. Jeśli powodem przybrania na wadze nie są wahania hormonalne, to warto poprosić przyjaciółkę o pomoc. Być może, jak większość Lwic, wszelkie smutki zajadasz słodyczami.

Miłość i seks: Masz faceta? Podkręć atmosferę w waszej sypialni, zdając się na niezawodne wabiki takie jak koronki i pończochy. To udogodnienie nie tylko dla twojego partnera. Gdy poczujesz się kobieco i seksowanie, sama nabierzesz ochoty na dużo więcej. Jesteś singielką? Niespodziewanie odezwie się do ciebie twój eks. Spotkaj się z nim. Nie masz nic do stracenia.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym powodzenie. W twojej firmie zapanuje przyjazna atmosfera, więc przestaniesz wstawać rano do pracy ze skwaszoną miną. Szef także stanie się spokojniejszy. Wykorzystaj jego dobry nastrój na rozmowę w sprawie podwyżki.

Panna (23.08-22.09)

Samopoczucie: Planety będą ci sprzyjać, zwłaszcza wojowniczy Mars. Staniesz się odważniejsza i bezkompromisowa. Nauczysz się mówić otwarcie o swoich potrzebach i zaczniesz dążyć do ich zaspokojenia. Środa to dzień miłej niespodzianki.

Miłość i seks: Jesteś singielką? Wystrzegaj się mężczyzn, którzy są świeżo po rozstaniu. Romans z takim facetem nie wniesie w twoje życie nic dobrego. Będziesz jedynie maskotką na pocieszenie, a gdy jego była zapragnie do niego wrócić, bez skrupułów zostaniesz porzucona. Masz faceta? Nie pozwalaj mu flirtować z innymi dziewczynami, nawet jeśli są to jego przyjaciółki od lat. Ryzyko zdrady tym bardziej jest większe. Zapanuj nad tym jak najszybciej.

Kariera i pieniądze: W finansach spokojnie. Co prawda, nie zarobisz dodatkowych pieniędzy, ale twoje oszczędności wystarczą na spłacenie długów. W sobotę zagraj w totolotka na chybił-trafił.

horoskop

Fot. Thinkstock

Ryby (21.02-20.03)

Samopoczucie: Czeka cię tydzień pełen wrażeń. Nawet przez chwilę nie będziesz się nudzić, a weekend spędzisz bardzo intensywnie. Korzystaj z życia, ale znajdź czas na odpoczynek.

Miłość i seks: Jesteś singielką? Poczujesz się dobrze w swojej skórze i nabierzesz pewności siebie. Mężczyźni zaczną cię dostrzegać i zdobędziesz nowego adoratora. Pod koniec tygodnia możesz spodziewać się zaproszenia na randkę. Masz faceta? Twój partner staje na głowie, by cię zadowolić. Jeśli wciąż odczuwasz niedosyt, zastanów się, czy problem nie tkwi nie w nim, lecz w tobie. Być może w głębi serca zdajesz sobie sprawę, że jesteś w związku nie z tym facetem, co trzeba.

Kariera i pieniądze: W pracy bez zmian. Środa to dobry dzień na podpisanie ważnych dokumentów. Podejmując decyzję, zawierz swojemu przeczuciu.

Komentarze (8)

Ocena: 4.75 / 5
Anonim (Ocena: 5) 26.01.2016 12:18
Życie jest wspaniałe, tylko trzeba wiedzieć jak z niego korzystać... ;) pozdrawiam!
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 26.01.2016 12:13
Rak - najprawdopodobniej się sprawdzi. Wtorek - rozmawiałam z szefem o urlopie. Może lepiej było jutro, ale przepadło ;)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 3) 26.01.2016 00:02
Okropne macie racje... I nic się nie zapowiada na leppsze..
odpowiedz
pati (Ocena: 5) 25.01.2016 18:52
to dziwne ale wiekszosc sie zgadza :P
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.01.2016 15:22
Zgadzam się życie jest okropne.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo