Horoskop 18.01. - 24.01.

Najnowszy horoskop dla 12 znaków zodiaku.
Horoskop 18.01. - 24.01.
Fot. Thinkstock
18.01.2016

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: Poznasz kogoś, kto bardzo ci zaimponuje. Nowa znajomość otworzy ci oczy na wiele spraw, a ty przypomnisz sobie, że każdy jest kowalem własnego losu. Zmotywujesz się do działania i wyruszysz w podróż po szczęście i duchowe spełnienie.

Miłość i seks: W miłości dużo ciepła i miłych słów. Czeka cię flirt, który przerodzi się w coś więcej. Na zbliżającej się imprezie zaczniesz rozmawiać z atrakcyjnym mężczyzną, a podczas wymiany zdań usłysz wiele komplementów na swój temat. Masz faceta? Twój partner pokaże się z jak najlepszej strony. Odkryjesz w nim szarmanckiego dżentelmena. Jego kultura osobista i sposób, w jaki zacznie się z tobą obchodzić, będzie godny pozazdroszczenia.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym bez zmian. W drugiej połowie tygodnia unikaj ryzykownych sytuacji. Środa to dobry dzień na zawarcie umowy.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: W najbliższych dniach będziesz podatna na przeziębienia. Uważaj na siebie i ubieraj się ciepło. W mroźne dni nie zapominaj o czapce – zakładaj ją, nawet jeśli nie jest ci w niej do twarzy. Wygląd to sprawa drugorzędna.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój partner znów zacznie być zazdrosny o twojego eks. Usłyszysz słowa, które wytrącą cię z równowagi. Mimo to nie wybuchaj. W gruncie rzeczy nie chciałabyś być w jego skórze. Jesteś singielką? Zadurzysz się w mężczyźnie spod żywiołu wody. Niestety on będziesz szukał tylko miłosnej przygody. Jeśli zależy ci na czymś więcej poza romansem, jak najszybciej się wycofaj.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym karta pomyślności. Dostaniesz pozwolenie od wpływowej osoby i będziesz mogła działać samodzielnie. Zaczniesz się spełniać i osiągniesz sukces.

horoskop

Fot. Thinkstock

Bliźnięta (21.05-21.06)

Samopoczucie: W twoim życiu nastąpią gwałtowne zmiany. Nie bój się ich, nawet jeśli pozornie wydadzą się katastrofą. Z biegiem czasu okaże się, że wszystko było po to, byś mogła zakończyć dawno przeterminowane sprawy.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój partner uświadomi sobie, że do tej pory traktował cię w nieodpowiedni sposób. Jego skrucha będzie widoczna, a ty zaczniesz czuć się w jego towarzystwie jak prawdziwa księżniczka. Nie daj się jednak zwieść. Jego metamorfoza nie potrwa zbyt długo. Jesteś singielką? Koleżanka zapozna cię z mężczyzną, którego już kiedyś spotkałaś. Twoje wyobrażenie o nim okaże się mijać z rzeczywistością. Nie przejmuj się tym. Tego kwiatu jest pół światu.

Kariera i pieniądze: To dobry czas dla twoich finansów. Uda ci się uregulować zaległości, a bliska ci osoba pomoże ci zakończyć wyniszczającą twój budżet sprawę urzędową. W sobotę koniecznie zagraj w totolotka.

Rak (22.06-22.07)

Samopoczucie: Będziesz w dobrym nastroju, a sukcesy twoich bliskich dadzą ci kolejne powody do radości. Zaczniesz być dumna z osób, które do tej pory były traktowane jak czarne owce. W twojej rodzinie znów zapanuje ciepło domowego ogniska.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój partner schowa głowę w piasek i zacznie unikać poważniejszych tematów. Zastanów się, czy masz jeszcze chęć i czas tkwić z nim w martwym punkcie. Pamiętaj, że warto mieć przy sobie kogoś, kto nie dotrzyma ci kroku. Jesteś singielką? Spodobasz się mężczyźnie cieszącym się ogromnym powodzeniem. Miej rezerwę, ale nie wątp w każde jego słowo. Jesteś atrakcyjna i możesz się podobać facetowi, który z łatwością zdobywa najpiękniejsze kobiety. Niewykluczone, że właśnie wybrał ciebie.

Kariera i pieniądze: W pracy więcej luzu. Będziesz mogła odetchnąć i rozkoszować się spokojną atmosferą w firmie. Piątek to dobry dzień na rozmowę z szefem.

horoskop

Fot. Thinkstock

Lew (23.07-22.08)

Samopoczucie: Będziesz miała dużo czasu na przemyślenie ważnych czas. Rachunek sumienia oraz intuicja pomogą ci wyciągnąć słuszne wnioski. Nie lekceważ ich i podejmij konkretne działanie. W przeciwnym wypadku utkniesz w martwym punkcie.

Miłość i seks: W miłości dużo dobrego. Zakończysz okres dylematów i razem z partnerem zaczniesz tworzyć nową, lepszą przyszłość. Uwolnisz się od toksycznych myśli, a twój ukochany swoim zachowaniem udowodni ci, że znajduje się na właściwym miejscu. Jesteś singielką? Na zbliżającej się imprezie spotkasz kogoś, z kim kiedyś przeżyłaś krótki, ale bardzo gorący romans. Wasza historia powtórzy się i to z wielkim hukiem.

Kariera i pieniądze: W najbliższych dniach uda ci się dogadać z przełożonym. Twój szef wykaże się dobrą wolą, a ty zyskasz trochę wolnego. Wykorzystaj ten czas na odpoczynek.

Panna (23.08-22.09)

Samopoczucie: Wdasz się w konflikt z przyjaciółką. Twój kontrowersyjny sposób bycia i decyzje, które podejmujesz, spotkają się z jej krytyką. Nie przejmuj się tym i rób swoje. Wkrótce udowodnisz jej, że to ty masz rację.

Miłość i seks: Panny, które do tej pory nie znalazły drugiej połówki, muszą uzbroić się w cierpliwość. Nie będziesz mogła narzekać na brak zainteresowania, ale żaden z twoich adoratorów nie będzie tym, kogo szukasz. Nie poddawaj się. Wkrótce poznasz swoją miłość życia. Masz faceta? Tolerancja wobec siebie i dużo swobody okażą się chybionym pomysłem. Momentami zaczniesz się zachowywać jak singielka, a twój partner odważy się flirtować z innymi kobietami. Jak najszybciej zainterweniuj.

Kariera i pieniądze: To świetny czas dla spraw zawodowych. Interes zacznie się kręcić, a ty pomnożysz swoje zyski. Kuj żelazo póki gorące i dołóż wszelkich starań, by dobra passa nie ustała.

horoskop

Fot. Thinkstock

Waga (23.09-22.10)

Samopoczucie: To dobry czas na eksperymentowanie ze swoim wyglądem. Umów się na wizytę u fryzjera i zaufaj jego intuicji. Radykalna zmiana okaże się strzałem w dziesiątkę. Znów poczujesz się atrakcyjna i nabierzesz pewności siebie.

Miłość i seks: Masz faceta? Zmieńcie swoje nawyki i spróbujcie zrobić coś razem. Wspólne hobby da wam wiele przyjemności i pozwoli wam jeszcze bardziej zbliżyć się do siebie. Jesteś singielką? Wenus będzie ci sprzyjać i obdarzy cię miłosną intuicją. Już na pierwszy rzut oka będziesz wiedziała, czy nowy adorator jest wart twojej uwagi. Miej oczy i uszy szeroko otwarte. Dobre wibracje połączą cię z panem spod znaku Ryb.

Kariera i pieniądze: Wykażesz się przy ważnym projekcie i znów udowodnisz przełożonemu, że jesteś jedynym pracownikiem, który zasłużył na promocję. Wkrótce doczekasz się awansu. Czwartek to dobry dzień na podpisanie umowy z bankiem.

Skorpion (23.10-21.11)

Samopoczucie: Pluton wzmocni twoją kreatywność. Zaczniesz się spełniać, robiąc coś związanego ze sztuką. Okaże się, że drzemie w tobie nieodkryty talent. Weekend sprzyja rodzinnym wyjazdom.

Miłość i seks: W najbliższych dniach poświęć więcej czasu sprawom sercowym. Zastanów się, czego tak naprawdę chcesz i spójrz realnym okiem na mężczyznę, z którym jesteś emocjonalnie związana. Nie ma ideałów i masz tego świadomość, ale usprawiedliwianie popełnionych przez niego błędów tym stwierdzeniem nie jest dobrym rozwiązaniem. Pamiętaj, że masz tylko jedno życie i warto je spędzić z kimś naprawdę dojrzałym.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym ożywienie. Jeśli do tej pory nie byłaś zadowolona z obecnej pracy, to pojawią się przed tobą nowe propozycje. Jedna z nich otworzy ci drzwi do sukcesu.

horoskop

Fot. Thinkstock

Ryby (21.02-20.03)

Samopoczucie: To czas ożywienia w sprawach towarzyskich. Zaczniesz się dogadywać z ludźmi i nawiążesz bliską relację z koleżanką, z którą łączą się zawodowe stosunki. Wasza znajomość zacznie się rozwijać w kierunku przyjaźni.

Miłość i seks: Jesteś singielką? Mężczyzna, o którym często myślisz, odwzajemni twoje zainteresowanie. Staniesz się dla niego kimś bliskim i doczekasz długo wyczekiwanego wyznania. Czeka cię okres pełen miłosnych wrażeń. Masz faceta? Twój ukochany nie będzie w dobrej formie. Stres da mu się we znaki, a ty za to oberwiesz. Postaraj się być wyrozumiała. Też miewasz gorsze dni.

Kariera i pieniądze: W pracy bez zmian. Będziesz miała dużo na głowie, ale twoi współpracownicy i klimat panujący w firmie zrekompensują ci wszelkie mankamenty. Wtorek to dobry czas na rozmowę z szefem. Nie bój się i nakreśl mu temat twojej podwyżki.

horoskop

Fot. Thinkstock

Strzelec (22.11-21.12)

Samopoczucie: W najbliższych dniach zachowaj dystans do rodzinnych sporów. Nie mieszaj się w konflikty, które bezpośrednio cię nie dotyczą, i żyj swoim życiem. Twoja pomoc i tak nie zostanie doceniona. Najwyższy czas przyjąć do wiadomości fakt, że niektóre osoby nigdy się nie zmienią.

Miłość i seks: W sprawach sercowych czas miłosnej euforii. Samotnym Strzelcom Wenus wróży mnóstwo chwil uniesienia. Poznasz mężczyznę spod żywiołu ognia i zakochasz się w nim w okamgnieniu. Wasz romans będzie tak samo gorący, jak twój miłosny patron – Mars. Masz faceta? Uczucia, które do niego żywisz, wybuchną ze zdwojoną siłą. Twój partner stanie się dla ciebie kimś naprawdę wyjątkowym, a ty zapragniesz go tak mocno, jak na początku waszego związku. Czekają cię wieczory pełne rozkoszy.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym znowu bez zmian. Okres stagnacji nie skończy się, dopóki sama nie weźmiesz spraw z swoje ręce. Najwyższy czas zawalczyć o sukces. Nie czekaj i uruchom swoje kontakty.

Koziorożec (22.12-19.01)

Samopoczucie: Staraj się zachować umiar we wszystkich dziedzinach życia. Praca ponad siły, a także nadmierne zainteresowanie sprawami towarzyskimi nie wyjdą ci na dobre. Pomyśl o samej sobie i zajmij się swoim hobby. W weekend zadbaj o urodę. Zarówno fizyczny, jak i emocjonalny detoks sprawi, że poczujesz się jak nowo narodzona.

Miłość i seks: W miłości okres dylematów. Twoja znajomość z mężczyzną, do którego coś czujesz, napotka kolejne przeszkody. Okaże się, że nie jesteś jedyną kobietą w jego życiu. Twoja rywalka będzie silną konkurentką. Niewykluczone, że to ona wygra walkę o serce twojego ukochanego. Weź to pod uwagę i zastanów się, czy pierwsza nie powinnaś skończyć waszego układu.

Kariera i pieniądze: To świetny czas dla twoich finansów. Zaczniesz zarabiać dużo więcej, a dodatkowe pieniądze będą twoim wkładem do interesu, o którym od dawna myślisz. Zainwestuj. Ryzyko się opłaci.

horoskop

Fot. Thinkstock

Wodnik (20.01-20.02)

Samopoczucie: Zaczną ci dokuczać dolegliwości zdrowotne. Poza przeziębieniem możesz się spodziewać kłopotów ze snem. Za twój stan będą odpowiedzialne negatywne myśli, które opanują twój umysł. Nie męcz się i porozmawiaj szczerze z przyjaciółką, której się nie wstydzisz.

Miłość i seks: To dobry czas dla spraw sercowych. Dasz szansę swojemu partnerowi i otworzysz się na miłość. Okaże się, że twój ukochany jest dla ciebie ważniejszy niż sądziłaś. Wasz związek zacznie zmierzać w dobrym kierunku. Jesteś singielką? Zaangażujesz się w znajomość z zajętym mężczyzną. Twój wybranek pozwoli ci na to i sprawi, że zaczniesz myśleć o nim jak o potencjalnym partnerze. Ty także bardzo mu się podobasz, ale licz się z tym, że zabraknie mu odwagi, by wcielić w życie radykalne zmiany.

Kariera i pieniądze: Będziesz miała więcej pracy. Niewykluczone, że zmieni się także jej tryb i zaczniesz później kończyć. Zastanów się, czy gra jest warta świeczki. Pamiętaj, że nic nie jest ważniejsze od zdrowia.

 

Komentarze (6)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 18.01.2016 23:36
Rak. U mnie się zgadza. Jestem w martwym punkcie związku i myślę o rozstaniu.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.01.2016 16:00
"Masz faceta? Twój ukochany nie będzie w dobrej formie. Stres da mu się we znaki, a ty za to oberwiesz. Postaraj się być wyrozumiała. Też miewasz gorsze dni." już się nawet ta depra zaczęła... bo ja wcale nie mam sesji na studiach, nieeee, tylko on.
zobacz odpowiedzi (2)
Anonim (Ocena: 5) 18.01.2016 14:05
daje od siebie 5 pkt, goowniany horoskop to z pewnoscia sie sprawdzi, tylko takie mi sie sprawdzaja i w nikim sie nie zadurze, faceci to barachlo w 90 proc
odpowiedz
ana (Ocena: 5) 18.01.2016 12:40
fajnie by bylo :) -->Na polu zawodowym ożywienie. Jeśli do tej pory nie byłaś zadowolona z obecnej pracy, to pojawią się przed tobą nowe propozycje. Jedna z nich otworzy ci drzwi do sukcesu.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo