Horoskop 11.01. - 17.01.

Co czeka nas w najbliższych dniach? Wróżka Nunila już wie - warto sprawdzić!
Horoskop 11.01. - 17.01.
Fot. Thinkstock
11.01.2016

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: Przyjdą ci do głowy nowe pomysły. Jeden z nich będzie strzałem w dziesiątkę. Nie dziel się nim z osobą, której brakuje optymizmu. W przeciwnym wypadku spotkasz się z krytyką.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój partner skoncentruje się na tobie i waszym związku. Odczujesz to, biorąc pod uwagę jego czyny, a nie słowa. Zrewanżuj się i poświęć mu trochę więcej czasu. Jesteś singielką? Mężczyzna, z którym kiedyś coś cię łączyło, znów pojawi się w twoim życiu. Daj mu szansę, ale zachowaj ostrożność. Pamiętaj, że historia lubi się powtarzać.

Kariera i pieniądze: Dostaniesz podwyżkę, na którą długo czekałaś. Lepsza pensja zrekompensuje mankamenty w twojej pracy. Piątek nie sprzyja ważnym transakcjom. Postaraj się sfinalizować je na początku tygodnia.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: Nie będziesz w najlepszej formie. Twoja odporność spadnie i zacznie dokuczać ci przeziębienie. W najbliższy weekend odmów znajomym i zostań w domu. W przeciwnym wypadku rozłożysz się na dobre.

Miłość i seks: Masz faceta? To dobry tydzień dla waszego związku. Staniecie się dla siebie opiekuńczy, a wspólnie spędzony czas przyniesie wam wiele radości. Jesteś singielką? Na horyzoncie pojawi się atrakcyjny mężczyzna. Poznasz go w najmniej oczekiwanym momencie. Bądź uśmiechnięta, a wiele zyskasz.

Kariera i pieniądze: W pracy nowe wyzwania. Przełożony powierzy ci zadanie, z którym ani ty, ani twoi współpracownicy nigdy nie mieliście do czynienia. Potraktuj to jako osobisty sprawdzian i podejmij ryzyko.

horoskop

Fot. Thinkstock

Strzelec (22.11-21.12)

Samopoczucie: Czeka cię tydzień pełen wrażeń. Twoje życie nabierze szybszego tempa, a w natłoku wydarzeń zaniedbasz rodzinę. Twoi bliscy poczują się odepchnięci i mało ważni. Jeśli nie znajdziesz czasu na odwiedziny, to chociaż zadzwoń. Jeden telefon nie kosztuje zbyt wiele fatygi.

Miłość i seks: W miłości dobra passa. Będziesz się świetnie dogadywać z bliskim mężczyzną, a kobieta, która zakłócała spokój w waszej relacji, usunie się w cień. Zaczniecie ze sobą spędzać jeszcze więcej czasu i usłyszysz wyznanie, na które długo czekałaś. Już nic nie stanie wam na drodze do wspólnego szczęścia.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym perturbacje. Osoba spod znaku Bliźniąt zacznie kopać pod tobą dołki. Uświadomisz sobie, że konkurencja nie śpi, a twoja koleżeńskość jest odbierana przez niektórych pracowników jak słabość.

Koziorożec (22.12-19.01)

Samopoczucie: Przed tobą udany tydzień. Poruszysz drażliwy temat z bliską osobą i wspólnie dojdziecie do konsensusu. Atmosfera w twoim domu stanie się przyjazna. Weekend nie sprzyja hucznym zabawom.

Miłość i seks: Masz faceta? To nie jest najlepszy czas dla twojego związku. Partner stanie się podejrzliwy i zaborczy. Poczujesz, że osoba, która powinna cię wspierać, ogranicza twoją wolność. Jesteś singielką? Mężczyzna, z którym kiedyś byłaś na jednej randce, odezwie się do ciebie i zaproponuje kolejne spotkanie. Nie zmieniaj dla niego planów. Jeśli wtedy nic z tego nie wyszło, to tym razem będzie podobnie.

Kariera i pieniądze: Na polu dobra passa. Dostaniesz ciekawą propozycję pracy w kulturze. Nie rezygnuj z niej, nawet jeśli nie zarobisz tam kokosów. Masz szansę wiele się nauczyć i przeżyć ekscytujące chwile.

horoskop

Fot. Thinkstock

Wodnik (20.01-20.02)

Samopoczucie: Przed tobą czas refleksji. Popadniesz z zadumę i zaczniesz stronić od znajomych. Nie czuj się z tego powodu winna. Każdy ma prawo do chwili samotności.

Miłość i seks: W miłości karta pomyślności. Twój partner złoży publiczną deklarację. Świadkami jego wyznania będą twoi bliscy, którzy zmienią zdanie na jego temat. Odetchniesz z ulgą i rozpoczniesz nowy rozdział z swoim życiu. Jesteś singielką? Twój nieśmiały adorator wreszcie się odważy i powie coś, co pozwoli waszej znajomości się rozwinąć. Niewykluczony związek.

Kariera i pieniądze: Twoja sytuacja zawodowa nie zmieni się, a ty będziesz zmuszona wziąć sprawy w swoje ręce. Merkury wesprze cię, a jego wpływ sprawi, że nie napotkasz nowych trudności. Czwartek to dobry dzień na zawarcie umowy.

 

horoskop

Fot. Thinkstock

Ryby (21.02-20.03)

Samopoczucie: Staniesz na nogi i odzyskasz dobry humor. Świadomość, że dotrzymujesz obietnic złożonych samej sobie, da ci dużo radości i zapewni poczucie bezpieczeństwa. Piątek to dzień miłej niespodzianki.

Miłość i seks: To dobry czas dla spraw miłosnych. Zbliżysz się do partnera, a on odkryje w tobie nowe, fascynujące cechy, o których do tej pory nie widział. Wasza relacja stanie się silniejsza i bogatsza. Jesteś singielką? Zawierz intuicji. Mężczyzna, który wydaje się być dla ciebie odpowiedni, to w istocie twoja druga połowa. Dołóż wszelkich starań, by skraść jego serce.

Kariera i pieniądze: Fortuna będzie ci sprzyjać. Zaczniesz zarabiać więcej, nie wkładając w to większego wysiłku. Ktoś, kogo dobrze znasz, pozazdrości ci pieniędzy. Wyciągnij wnioski z tej sytuacji.

horoskop

Bliźnięta (21.05-21.06)

Samopoczucie: Przed tobą udany tydzień. Będzie ci dopisywało szczęście, a obcy ludzie staną się wobec ciebie życzliwi. Weekend sprzyja spontanicznym odwiedzinom. Złóż wizytę przyjaciółce, z którą od dawna masz jedynie wirtualny kontakt.

Miłość i seks: W miłości karta pożądania. Nabierzesz ochoty na łóżkowe igraszki, a twój partner znów wyda ci się bardzo atrakcyjny. W waszej sypialni zrobi się bardzo gorąco. Jesteś singielką? Na zbliżającej się imprezie poznasz mężczyznę spod żywiołu Powietrza. Wasz flirt w okamgnieniu przerodzi się w romans.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym bez zmian. Jeśli szukasz nowej pracy, będziesz musiała jeszcze trochę poczekać. W czasie wolnym od obowiązków postaraj się nadrobić zaległości i uzupełnić luki w wiedzy. Na naukę nigdy nie jest za późno.

Rak (22.06-22.07)

Samopoczucie: Uda ci się rozwiązać problem osobisty. Spojrzysz na swoje życie łaskawym okiem i odzyskasz utracony spokój. Koniec tygodnia to czas spotkań z przyjaciółmi i udanych imprez.

Miłość i seks: W miłości więcej wrażeń. Możesz spodziewać się burzliwej wymiany zdań. Wasza kłótnia uświadomi wam, że jest jeszcze wiele spraw, w których się nie dogadujecie. Jesteś singielką? Wirtualna znajomość z mężczyzną spod żywiołu Ziemi nabierze szybszego obrotu. Twój rozmówca zaproponuje ci prawdziwą randkę. Nie odmawiaj.

Kariera i pieniądze: W pracy karta sukcesu. Okaże się, że to ty miałaś rację i szef będzie musiał ci ją przyznać. Duma nie pozwoli mu cię przeprosić, ale ugrasz znacznie więcej. Zdobędziesz jego uznanie i wkrótce doczekasz się podwyżki.

horoskop

Fot. Thinkstock

Lew (23.07-22.08)

Samopoczucie: W najbliższych dniach zadbaj o zdrowie. Będziesz podatna na przeziębienia, a intensywny tryb życia, który prowadzisz, nie pozwoli ci wypocząć. Odpuść sobie weekendową imprezę, a z koleżankami spotykaj się we własnym domu.

Miłość i seks: W sprawach miłosnych zamieszanie. Przez przypadek dowiesz się o istotnym fakcie z przeszłości twojego partnera. Ta wiadomość oszołomi cię i sprawi, że nie będziesz mogła przestać o tym myśleć. Mimo ciekawości nie drąż tematu. Każdy kiedyś zrobił coś, z czego teraz nie jest dumny. Jesteś singielką? Mężczyzna, który niedawno zawrócił ci w głowie, zacznie się starać o twoje względy. Nie zapominaj, że zarówno twoja, jak i jego sytuacja życiowa z miejsca was dyskredytuje. Wasz związek jest niemożliwy, więc zwyczajnie odpuść.

Kariera i pieniądze: W pracy bez zmian. Będziesz miała dużo obowiązków, ale więcej zadań przełoży się na większą wypłatę. Środa to dobry dzień na ważne negocjacje.

Panna (23.08-22.09)

Samopoczucie: Nie będziesz w najlepszym humorze. Poczujesz się przemęczona i przygnębiona faktem, że na nic nie starcza ci czasu. Uświadomisz sobie, że dawno nie sprawiłaś sobie przyjemności i zatęsknisz za swoim hobby. Nie zadręczaj się i mimo zaległości odłóż obowiązki na później.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój partner kolejny raz udowodni ci, że bardzo mu na tobie zależy. Jego zachowanie będzie także dowodem na to, że wiąże on z tobą swoją przyszłość. Doceń to i wybacz mu wcześniej popełnione błędy. Jesteś singielką? Mężczyzna, z którym kiedyś byłaś na randce, odezwie się do ciebie. Umów się z nim, ale tylko wtedy, kiedy tobie będzie pasowało. To nie jest facet, dla którego warto cokolwiek poświęcać.

Kariera i pieniądze: Świetny czas dla spraw zawodowych. Będzie dopisywało ci szczęście, a waleczny Mars pomoże ci bez trudu pokonać konkurencję. Wkrótce osiągniesz to, o czym od dawna marzyłaś.

horoskop

Fot. Thinkstock

Waga (23.09-22.10)

Samopoczucie: Sprawy, które do tej pory nie układały się dla ciebie pomyślnie, nabiorą pozytywnego obrotu. Uda ci się zamknąć nieudany rozdział i zaczniesz budować nową, lepszą przyszłość. Piątek to twój szczęśliwy dzień.

Miłość i seks: W miłości rozczarowanie. Mężczyzna, który wysyłał ci sygnały zainteresowania, zacznie cię traktować jak zwykłą koleżankę. Nie przejmuj się tym. On i tak nie był ciebie wart. W związku spotka cię sytuacja, która da ci wiele do myślenia. Okaże się, że twój partner nie jest aż tak zaangażowany, jak byś tego chciała. Wyciągnij wnioski.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym świetna passa. Twój pomysł okaże się strzałem w dziesiątkę i wreszcie otworzą się przed tobą drzwi do kariery. Wtorek to dobry dzień na podpisanie ważnej umowy.

Skorpion (23.10-21.11)

Samopoczucie: Twoja przyjaciółka nie daje z siebie tyle co ty? Porozmawiaj z nią na ten temat. Nie ma sensu wszystkiego załagadzać i tłumaczyć wyssanymi z palca argumentami. Pamiętaj, że jesteś tak samo ważna jak ona.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój partner zmobilizuje się i pomoże ci w ważnej dla ciebie sprawie. Jego postawa i przede wszystkim spryt zaimponują ci. Kolejny raz poczujesz, że związałaś się z właściwą osobą. Jesteś singielką? Zaproponuj spotkanie mężczyźnie, którego żywiołem jest Woda. Macie ze sobą wiele wspólnego i nigdy nie będziecie się ze sobą nudzić.

Kariera i pieniądze: W pracy więcej luzu. Będziesz miała mniej obowiązków, a najtrudniejsze zadania przejmie twój współpracownik. W wolnym czasie postaraj się nie rozleniwiać – zadbaj o porządek na biurku i zrób remanent w papierach.

Polecane wideo

Komentarze (3)
Ocena: 3.67 / 5
Anonim (Ocena: 1) 11.01.2016 19:14
I smell spiritual danger
zobacz odpowiedzi (1)
Marta (Ocena: 5) 11.01.2016 14:47
Nie wierze w horoskopy, wchodze tu tylko zeby sie posmiac, ale zdziwiłam sie jak przeczytalam ze facet z ktorym kiedys bylam na randce odezwie sie bo wczoraj mnie to spotkalo
odpowiedz

Polecane dla Ciebie