Horoskop na rok 2016

Jaki będzie nowy 2016 rok? Co wydarzy się w miłości, a co w pracy? Czy będzie dopisywać nam zdrowie? Wróżka Nunila odkrywa karty na najbliższe miesiące.
Horoskop na rok 2016
Fot. Thinkstock
04.01.2016

Baran (21.03-19.04)

Rok 2016 będzie bogaty w wydarzenia niemalże na każdym polu. Merkury nie będzie cię oszczędzał i sprawi, że zapomnisz czym, jest nuda. Koniec zimy zaskoczy sytuacją, która wywrze wpływ na twoją przyszłość. Zdarzenie związane ze sprawami rodzinnymi sprawi, że zmienisz swoje priorytety i przestaniesz przywiązywać tak dużą wagę do życia towarzyskiego. Znajomi zejdą na drugi plan, a ty zajmiesz się tym, co naprawdę ważne.

Twoja metamorfoza znajdzie odzwierciedlenie na polu zawodowym. Jeśli do tej pory narzekałaś na brak atrakcyjnego zajęcia, to w okresie wiosennym dostaniesz kilka ciekawych propozycji. Jedna z nich będzie strzałem w dziesiątkę. Lato to okres burzliwych romansów i miłosnych przygód. Poznasz mężczyznę spod twojego żywiołu – Ognia. Wasza znajomość będzie bardzo intensywna. Niewykluczony nowy związek, który niestety nie przetrwa zbyt długo. Jesień to czas odpoczynku. Twoje życie trochę się uspokoi, ale nadal nie będziesz mogła narzekać na brak emocji. Pod koniec roku możesz spodziewać się wiadomości, która postawi twój dom na równe nogi.

Byk (20.04-20.05)

Przed tobą miesiące stabilizacji. Fortuna będzie ci sprzyjać od początku roku i dzięki szczęśliwemu zbiegowi okoliczności rozwiążesz problemy finansowe. Staniesz na nogi i odzyskasz coś, co zawsze należało do ciebie. Poczucie niezależności i świadomość, że masz coś swojego, doda ci pewności siebie. Zaczniesz mądrze dysponować pieniędzmi, a jedna z inwestycji przyniesie ci spore zyski.

W miłości spokojnie. Mężczyzna bliski twojemu sercu nie opuści cię i zadba o to, byś czuła się przy nim bezpiecznie. Twoje wątpliwości i obawy znikną. W połowie jesieni usłyszysz deklarację, która wpłynie na twoją przyszłość. Niewykluczone oświadczyny. Jeśli należysz do Byków cierpiących na dolegliwości zdrowotne, to Jowisz wesprze cię i zaopiekuje się tobą. Będziesz miała więcej energii, a twoja odporność podniesie się w sposób naturalny. Zapomnisz, czym są migreny i alergie, a dobra forma i kondycja psychofizyczna przeniesie się na ogólne podejście do życia. Przestaniesz się przejmować drobiazgami i poczujesz się naprawdę szczęśliwa.

horoskop 2016

Fot. Thinkstock

Ryby (21.02-20.03)

Planety będą ci sprzyjać przez cały rok. Silne oddziaływanie Plutona pozwoli ci odzyskać spokój i pogodę ducha. Staniesz się tolerancyjna wobec ludzi i bardziej zdystansowana do codziennych problemów. Uświadomisz sobie, że nie wszystko jesteś w stanie kontrolować i odpuścisz, gdy coś przerośnie twoje możliwości. Większy luz i odrobina egoizmu pomogą ci przetrwać najtrudniejsze momenty. Koniec wiosny to okres miłosnych dylematów. Obok ciebie znajdzie się dwóch mężczyzn, którzy będą pragnęli z tobą być. Decyzja nie będzie łatwa. Będziesz musiała wybrać między tym, co sprawdzone i dobre a intrygującą niewiadomą.

W lecie twoje myśli skoncentrują się na bliskich. W twojej rodzinie będzie się działo, niewykluczone wesele lub chrzciny. Jesień nie zaskoczy cię niczym nowym. Będzie to okres stabilizacji i wypoczynku. Rozwiążesz miłosne problemy, a także wyjdziesz na prostą w sprawach finansowych. Twoje życie stanie się łatwiejsze i znacznie przyjemniejsze. Zimą poczujesz się jeszcze lepiej. Koniec roku wbrew pogodowej aurze przyniesie ci dużo energii i wiary we własne możliwości. Nabierzesz apetytu na sukces i zaczniesz do niego dążyć. Jowisz pomoże ci osiągnąć cel.

horoskop 2016

Fot. Thinkstock

Wodnik (20.01-20.02)

W najbliższym roku możesz spodziewać się ożywienia w sprawach miłosnych. Już w styczniu zaczniesz się cieszyć większym zainteresowaniem ze strony mężczyzn. Będziesz brylować na imprezach, a twój urok nie pozostanie obojętny nawet dla niedostępnych Skorpionów. Jeden z nich nie będzie potrafił przestać o tobie myśleć. Dowiesz się o tym na początku wiosny. Jeśli obecnie jesteś w związku, to twój partner będzie musiał wiele znieść. Telefony i wiadomości od konkurentów nieraz wytrącą go z równowagi. Czeka was poważna kłótnia, która okaże się jedynym sposobem na rozwiązanie problemu. Dojdziecie do porozumienia i staniecie się wobec siebie bardziej tolerancyjni. Przełom lata i jesieni to czas romansów zarówno dla singielek, jak i zajętych Wodników. Poznasz intrygującego mężczyznę, dla którego stracisz głowę.

Od października do końca roku będziesz musiała się skoncentrować na sprawach zawodowych. Intensywne życie miłosne negatywnie wpłynie na twoją karierę. Przełożony zauważy twoją niesubordynację i postanowi cię zdegradować. Wyprzedź go i sama się zwolnij, ale najpierw znajdź nową pracę. W listopadzie będzie dopisywało ci szczęście.

 

horoskop 2016

Fot. Thinkstock

Bliźnięta (21.05-21.06)

Nadchodzące miesiące pozytywnie cię zaskoczą. Wszystko zacznie układać się tak, jak zaplanujesz i choć nie będzie fajerwerków, to poczujesz się szczęśliwa. Koniec zimy i początek wiosny to czas ożywienia w sprawach rodzinnych. Twoje myśli skoncentrują się na losie bliskich, a sama dołożysz wszelkich starań, by niejasne sytuacje zakończyły się pomyślnie. Niewykluczony ślub rodzeństwa lub pojawienie się nowego członka rodziny.

Latem skoncentruj się na sprawach zawodowych. Okres urlopowy nie sprzyja zmianom, ale ty zamiast próżnować, wybierz drogę pracowitości. Ktoś, kto piastuje wysokie stanowisko, zauważy cię i doceni. Możesz spodziewać się upragnionego awansu. W sprawach sercowych jak w kalejdoskopie. Czekają cię miesiące miłosnego uniesienia, które będą przeplatały się z chwilami zwątpienia. Za tę nierówność będzie odpowiedzialny mężczyzna spod żywiołu Ziemi. Jego upór i lęk przed zaangażowaniem nie pozwolą ci się w pełni cieszyć jego obecnością w twoim życiu.

Koniec roku sprzyja zmianom. Warto się zastanowić, z czego lub z kogo nie jesteś zadowolona i podjąć konkretne działanie. Wsłuchaj się w głos intuicji. Mars podpowie ci, jaką drogę powinnaś wybrać.

Rak (22.06-22.07)

Przed tobą rok zmian. Będziesz musiała podjąć wiele ważnych decyzji lub dokonać wyboru między większym a mniejszym złem. Planety zaopiekują się tobą i obdarzą intuicją. Dzięki niej nie popełnisz zbyt wiele błędów, a twoje życie zmieni się na lepsze. Pierwsze miesiące nowego roku będziesz musiała poświęcić sprawom zawodowym. Jest wiele rzeczy do zrobienia i warto jak najszybciej podjąć konkretne działania. Pomoże ci w tym ktoś, kto ma znajomości i zna się na rzeczy. Korzystając z jego rad, doprowadzisz do końca projekt, który zostanie zwieńczony sukcesem.

Przełom wiosny i lata to czas nowych miłości i dylematów. Poznasz mężczyznę, który zmąci spokój w twoim uporządkowanym świecie. Twój wewnętrzny alarm będzie płonął czerwonym światłem, ale ty wbrew głosowi rozsądku, nie zakończysz tej znajomości. Potrwa ona na tyle długo, byś zdążyła się zakochać. Będzie to jedyny błąd, jaki podejmiesz w nowym roku. Konsekwencje twojego romansu znajdą odbicie w sprawach rodzinnych. Poróżnisz się z bliskimi, ale wasz konflikt nie potrwa długo. Zakończysz go sama, wyciągając pierwsza rękę na zgodę.

horoskop 2016

Fot. Thinkstock

Lew (23.07-22.08)

Rok 2016 to twój czas. Planety będą skierowane w twoją stronę, a ich światło pomoże ci wybrać właściwą drogę, na końcu której odnajdziesz szczęście. Przełom zimy i wiosny będzie bogaty w wydarzenia związane ze sprawami sercowymi. Jeśli jesteś w związku, to możesz spodziewać się pozytywnych zmian. Twój partner spoważnieje i dorośnie do roli męża, a nawet ojca. Lwice, które pragną mieć dziecko, nie powinny czekać. To najlepszy czas, by założyć i powiększyć rodzinę. Jesteś singielką? Wirtualna znajomość z mężczyzną spod żywiołu Powietrza jeszcze bardziej się rozwinie. Znajdziesz się pod ogromnym urokiem swojego adoratora i zdecydujesz się na spotkanie. Wasza randka będzie zaskakująco udana. Zanim się obejrzysz, zakochasz się i to z wzajemnością.

Lato i jesień to czas rozwoju i sukcesów na polu zawodowym. Zostaniesz zauważona i doceniona. Jeśli twoim konikiem są nauki humanistyczne, to odważ się i weź udział w konkursie związanym z twoją dziedziną. Masz ogromną szansę wygrać i spełnić swoje największe marzenie. Pod koniec roku zainteresuj się finansami i nie bój się inwestować. Fortuna będzie ci sprzyjać, szczególnie w połowie grudnia.

Panna (23.08-22.09)

W najbliższych miesiącach będziesz niespokojna i chaotyczna. Staniesz się nerwowa, a twoja gwałtowność znajdzie odbicie w relacjach z bliskimi. Winę za twój stan będą ponosiły demony przeszłości. Zaczniesz rozpamiętywać to, co już było i zamiast uwolnić się od toksycznej relacji, będziesz w nią brnąć coraz dalej. Koniec wiosny to czas uwolnienia i oczyszczenia. Na twojej drodze pojawi się dobra dusza, która pomoże ci się uporać z problemami osobistymi. Odetchniesz z ulgą i zaczniesz nowy etap. Naprawisz stosunki z rodziną i przyjaciółmi, a także nauczysz się postępować z mężczyznami.

Jeśli jesteś w związku, uda ci się zażegnać konflikt i na stałe przywrócić ciepłe uczucia. Twój partner zakocha się w tobie na nowo, a ty spojrzysz na niego jak na towarzysza życia.

Jesień to czas ożywienia na polu zawodowym. Pojawią się przed tobą nowe oferty, a pracodawcy zaczną się o ciebie bić. Jeden z nich złoży ci ofertę nie do odrzucenia. Twoja kariera ruszy z miejsca, a ty staniesz się czempionem w swojej branży. Sukcesy w pracy przełożą się na pensję. Zaczniesz zarabiać więcej niż wydajesz, a odłożone pieniądze pomogą spełnić marzenie związane z podróżowaniem.

horoskop 2016

Fot. Thinkstock

Waga (23.09-22.10)

Przed tobą dużo wrażeń. Początek nowego roku to czas ożywienia na polu zawodowym. Będziesz miała więcej pracy, ale nie zabraknie ci motywacji. Dobroczynny Saturn obdarzy cię bystrością umysłu i sprawi, że będziesz się szybko uczyć. Wykorzystaj okres wiosenny na nadrobienie zaległości w wiedzy związanej z twoją branżą, ale nie zapominaj o nowych dziedzinach. Nowe umiejętności będą twoją kartą przetargową na rozmowie kwalifikacyjnej, którą odbędziesz w okolicach czerwca. Lato zwiastuje problemy związane ze sprawami rodzinnymi. Twój bliski wpędzi cię w kłopoty finansowe, a jego złe decyzje zakłócą spokój w twoim domu. Będziesz musiała zainterweniować i pomóc tym, którzy nie potrafią sobie sami radzić z przeciwnościami losu. Twoje pomysły okażą się bezcenne.

Na jesieni skupisz się na mężczyznach. Wagi w stałych związkach zapragną zbliżyć się do swoich partnerów. Poczujesz, że przyszedł najwyższy czas, by zrobić krok do przodu i zaczniesz rozważać zaręczyny. Twój ukochany nie będzie podzielał twojego zadnia. Niewykluczony konflikt, który załagodzisz dopiero w okolicach września. Jeśli jesteś singielką, to Wenus ześlę na twoją drogę kogoś wartego uwagi. Niestety, poznasz go dopiero na początku zimy. Do tego czasu uzbrój się w cierpliwość i czerp radość z przelotnych romansów.

Skorpion (23.10-21.11)

Rok 2016 to czas wyzwań i nowości. Będziesz miała okazję popróbować życia u boku osób, które nie boją się ryzykować. Na wiosnę pochłoną cię sprawy towarzyskie. Odnowisz kontakty z przyjaciółmi i zawrzesz nowe znajomości. Będziesz dużo rozmawiać, bawić się i podróżować. Otoczenie żywiołowych optymistów podziała na ciebie jak lek na depresję. Przestaniesz się smucić i zadręczać z powodu porażek. Nabierzesz dystansu do świata i wyleczysz się z kompleksów. Odzyskana pewność siebie znajdzie odbicie w relacjach z mężczyznami. Zaczniesz z nimi flirtować, a twój kalendarz zapełnią terminy randek. Lato to czas eksplozji miłości. Poznasz mężczyznę, w którym zakochasz się na zabój. Dla niego poświęcisz wszystko i nawet przez chwilę nie zabraknie ci odwagi, by zburzyć to, co do tej pory zbudowałaś. Ryzyko się opłaci. Poczujesz się szczęśliwa i spełniona.

Pod koniec roku zaczną ci dokuczać drobne dolegliwości zdrowotne. Wyczerpujący tryb życia da ci się we znaki i sprawi, że opadniesz z sił. Spadnie także twoja odporność i staniesz się podatna na przeziębienia. Działaj profilaktycznie i zadbaj o siebie. Przez cały rok dobrze się odżywiaj i staraj się nie zarywać nocy. Pamiętaj, że będąc chorą i osłabioną, znacznie trudniej cieszyć się życiem.

horoskop 2016

Fot. Thinkstock

Strzelec (22.11-21.12)

Styczeń przywita cię dobrą wiadomością, na która długo czekałaś. Dzięki niej uporasz się z problemami finansowymi i przywrócisz dobrą atmosferę w twoim domu. Kolejne miesiące zimy nie wniosą nic nowego. Będzie spokojnie i odrobinę nudno. Wraz z pierwszymi promieniami wiosennego słońca twoje życie nabierze kolorów i większego tempa. Pochłoną cię sprawy towarzyskie, szczególnie wyjazdy z przyjaciółmi. Otoczenie osób, które lubisz, pomoże ci przetrwać trudny okres, który czeka cię na przełomie wiosny i lata. Możesz spodziewać się problemów rodzinnych i towarzyszących im negatywnych emocji. Tym razem nie uda ci się ich rozwiązać. Będziesz musiała uzbroić się w cierpliwość i zaczekać, aż sytuacja sama się unormuje.

Jesień to czas całkowicie zdominowany przez sprawy sercowe. Twoje myśli będą skoncentrowane na mężczyznach, którzy zaczną o ciebie zabiegać. Jeśli aktualnie jesteś w związku, to właśnie na jesieni czeka cię kryzys. Twoi adoratorzy nie tylko pomieszają ci w głowie, ale także sprawią, że twój partner odsunie się od ciebie. Zbyt wielka konkurencja wpędzi go w kompleksy, a wasze relacje ochłodzą się. Singielki czeka miłosny dylemat. Będziesz musiała wybrać spomiędzy dwóch, równie atrakcyjnych mężczyzn. Nie słuchaj rad koleżanek i zawierz intuicji. Wenus w korzystnym ułożeniu w stosunku do twojego znaku pomoże ci podjąć właściwą decyzję.

Koziorożec (22.12-19.01)

Przed tobą miesiące odpoczynku. Uporasz się z zaległymi sprawami i nauczysz się systematyczności. Dobra organizacja czasu sprawi, że zapanujesz nad chaosem w życiu osobistym i zyskasz na wolnych wieczorach. Powrócisz do swoich zainteresowań, a także odkryjesz w sobie nowe zdolności. Zaczniesz je rozwijać z korzyścią dla spraw zawodowych. Twoja kariera ruszy z miejsca i zacznie zmierzać w stronę sukcesu. Osiągniesz go na przełomie wiosny i lata.

Jeśli do tej pory narzekałaś na obecną pracę, to w okolicach czerwca możesz spodziewać się zmian. Wreszcie zaczniesz robić to, co naprawdę lubisz za godziwe wynagrodzenie. W miłości dużo dobrego. Już nic nie zmąci szczęścia i spokoju między tobą a partnerem. Twój ukochany zrozumie, jak wiele błędów do tej pory popełnił i zacznie się starać. Początki będą trudne, ale z biegiem czasu stanie się wzorowym partnerem. Wątpliwości znikną wraz z pojawieniem się na twoim palcu pierścionka zaręczynowego. Jesteś singielką? Przed tobą dużo wrażeń, zwłaszcza na początku jesieni. W twoim życiu pojawi się mężczyzna spod żywiołu Ognia i zagości w nim na długo. Wasz gorący romans bardzo szybko przerodzi się w związek. Razem stworzycie doskonale uzupełniającą się parę.

Komentarze (15)

Ocena: 4.73 / 5
Anonim (Ocena: 1) 06.01.2016 20:54
Okultystyczne manipulacje. Wróżby nie są tak nieszkodliwe, jak się wydaje - wręcz przeciwnie, to poważne zagrożenie duchowe. Radzę trzymać się z daleka od tych rzeczy.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 04.01.2016 21:33
WRESZCIE NIE BEDE MIEC MIGREN I ALERGI A TAK CIERPIE PRZEZ TO ! NO I OSWIDCZYNY BY SIE PRZYDALY :D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 04.01.2016 18:24
Nie mam ochoty na powrot na uczelnie, nie lubie ludzi z grupy, nie mam nic z nimi wspolnego, zle sie tam czuje :( dobrze ze to juz ostatni semestr..
odpowiedz
Kaka (Ocena: 5) 04.01.2016 16:09
Nic się nie zgadza .Ale z ciekawości zawsze przeczytam ;)
odpowiedz
Kama (Ocena: 5) 04.01.2016 10:46
Nie wierze w horoskopy, ale lubie je czytac i mam nadzieje, ze ten choc w 1/4 sie spelni :) pozdrowienia :D
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo