Horoskop 28.12. - 03.01.

Co czeka Cię w ostatnich dniach roku? Sprawdź swój horoskop.
Horoskop 28.12. - 03.01.
Fot. Thinkstock
28.12.2015

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: Najbliższe dni sprzyjają krótkim podróżom. Namów bliską osobę na spontaniczny wyjazd. Kilka dni spędzonych poza domem pomoże ci się zrelaksować i sprawi, że zatętnisz za rodziną.

Miłość i seks: Masz faceta? Kiedy jesteście razem, skupcie się tylko na sobie. Poświęcając czas innym sprawom, nie macie możliwości się sobą nacieszyć. W najbliższy wieczór ugotuj coś pysznego i zjedźcie kolację bez telewizora czy komputera. Jesteś singielką? Podoba ci się ktoś, z kim różnisz się jak ogień i woda. Nie zrażaj się i dołóż wszelkich starań, by zdobyć jego serce. Razem stworzycie idealnie uzupełniającą się parę.

Kariera i pieniądze: W pracy więcej obowiązków. Przełożony znowu obarczy cię dodatkowymi zadaniami, które wykraczają poza twoje kompetencje, i nawet ci za to nie podziękuje. Może warto rozejrzeć się za pracą, w której szef będzie cię bardziej szanował?

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: Przed tobą udany tydzień. Odzyskasz energię i dobry nastrój. Problemy dnia codziennego przestaną spędzać ci sen z powiek i nauczysz się do nich podchodzić w sposób naturalny. Weekend spędzisz w gronie bliskich.

Miłość i seks: W miłości świetna passa. Zauważysz ogromną zmianę ze strony partnera. Jego zachowanie dowiedzie ci, że związałaś się z właściwym mężczyzną, a jego wcześniejsze ekscesy były jedynie reakcją na stres. Jesteś singielką? Wenus wróży ci gorący flirt z mężczyzną spod znaku Panny. Wasza rozmowa bardzo szybko nabierze intymnego charakteru. Niewykluczony romans na przełomie roku.

Kariera i pieniądze: Czeka cię dużo pracy. Będziesz musiała nadrobić zaległości, zostając po godzinach. Gdy dopadnie cię zmęczenie, poproś o pomoc koleżankę. Winna ci jest przysługę. Najwyższy czas, by się zrekompensowała.

horoskop

Fot. Thinkstock

Ryby (21.02-20.03)

Samopoczucie: Twój bliski szykuje ci niespodziankę. Niewykluczone, że przez przypadek odkryjesz jego plan. Mimo wszystko udawaj zaskoczoną. Sprawisz mu tym ogromną przyjemność. Weekend nie sprzyja całonocnym imprezom. Zadbaj o siebie i porządnie wypocznij.

Miłość i seks: Pozbędziesz się kompleksów i odzyskasz pewność siebie. Staniesz się pełna seksapilu, a twój urok nie pozostanie obojętny dla mężczyzn w twoim otoczeniu. Ktoś, kogo znasz od dawna, zaproponuje ci spotkanie. Nie odmawiaj, nawet jeśli masz faceta. Niezobowiązujące wyjście na kawę to nie zdrada.

Kariera i pieniądze: Najbliższe dni nie sprzyjają inwestycjom. Intuicja może cię zawieść, a źle ulokowane pieniądze będą nie do odzyskania. Nie warto ryzykować, gdy stawką są zaskórniaki odłożone na czarną godzinę.

horoskop

Fot. Thinkstock

Bliźnięta (21.05-21.06)

Samopoczucie: Dolegliwości zdrowotne przestaną ci dokuczać. Poczujesz się silna i pełna życia. Druga połowa tygodnia to czas rodzinnych spotkań. Kontakt z bliskimi wpłynie na ciebie relaksująco.

Miłość i seks: Jesteś singielką? Poznasz mężczyznę spod znaku Ryb. To silna, wręcz despotyczna osobowość. Zanim stracisz dla niego głowę, zastanów się, czy możesz związać się z człowiekiem, który będzie ograniczał twoją wolność. Masz faceta? Twój partner przestanie cię wspierać i skupi się na sobie. Pozwól mu na odrobinę egoizmu, byle nie trwało to zbyt długo. W przeciwnym wypadku będziesz musiała tańczyć tak, jak on ci zagra.

Kariera i pieniądze: Czeka cię służbowy wyjazd. Postaraj się trzymać fason i nie rób nic, czego później będziesz żałować. Pamiętaj, że na opinię pracuje się całe życie, a traci ją w ułamku sekundy.

Rak (22.06-22.07)

Samopoczucie: W najbliższych dniach zadbaj o zdrowie. Wytocz walkę nałogom, które rujnują twoją urodę i zacznij o siebie dbać. Dziś jesteś młoda i piękna, ale nic nie trwa wiecznie.

Miłość i seks: W sprawach miłosnych stabilnie. Jeśli do tej pory nie znalazłaś drugiej połowy, to w końcu przyzwyczaisz się do tego stanu i przestaniesz szukać pocieszenia w ramionach przypadkowych mężczyzn. Staniesz się bardziej wybredna i podniesiesz wyżej poprzeczkę. W związku nauczysz się żyć z partnerem z dnia na dzień bez obsesyjnego myślenia o wspólnej przyszłości. Większy luz z twojej strony okaże się receptą na zgodę i szczęście.

Kariera i pieniądze: Nie jesteś zadowolona z obecnej pracy? Najwyższy czas, byś się zastanowiła, czego tak naprawdę chcesz. Robiąc coś, czego nie lubisz, nigdy nie osiągniesz satysfakcji. Może warto postawić wszystko na jedną kartę i spróbować czegoś nowego?

horoskop

Fot. Thinkstock

Lew (23.07-22.08)

Samopoczucie: Chcesz poczuć się lepiej? Zacznij sprawiać przyjemność bliskim. Świadomość, że jesteś pomocna i troskliwa, da ci wiele radość. Weekend sprzyja spontanicznym podróżom. Odwiedź kogoś, kto mieszka w innym mieście.

Miłość i seks: W miłości dużo dobrego. Będąc w związku, zażegnasz konflikt z partnerem i nauczysz się z nim żyć, akceptując jego wady. Twój ukochany zrobi to samo. Wasze relacje odżyją. Jesteś singielką? Mężczyzna, z którym okazjonalnie się spotykasz, zapragnie być z tobą na stałe. Nie odrzucaj go tylko dlatego, że boisz się zaangażować. Ten facet jest dla ciebie stworzony.

Kariera i pieniądze: W finansach stabilnie. Spłacisz długi i nauczysz się mądrze gospodarować pieniędzmi. W czwartek zagraj w totolotka. Fortuna będzie ci sprzyjać.

Panna (23.08-22.09)

Samopoczucie: Atmosfera w twoim domu będzie ciepła i przyjazna. Poczujesz się komfortowo i przestaniesz za wszelką cenę szukać okazji, by z niego uciec. Weekend to dobry czas na remanent w szafie. Pozbądź się workowatych ubrań, które oddają ci kilogramów.

Miłość i seks: W sprawach miłosnych nie kieruj się jedynie emocjami. Działając pod wpływem impulsu, możesz powiedzieć o jedno zdanie za dużo. Tyczy się to zarówno samotnych Panien, jak i tych w związku. Bądź rozsądna i zachowaj to, co czujesz dla siebie. Jeszcze przyjdzie odpowiedni czas, byś wyznała bliskiemu mężczyźnie wszystko, co ci w duszy gra.

Kariera i pieniądze: W pracy drobny, ale znaczący sukces. Twoja kariera ruszy z miejsca i zacznie zmierzać w dobrym kierunku. Przy odrobinie szczęścia osiągniesz to, na czym ci od dawna zależy.

horoskop

Fot. Thinkstock

Waga (23.09-22.10)

Samopoczucie: Docenisz uroki życia i uświadomisz sobie, że do tej pory nie zauważałaś szczęścia, które jest wokół ciebie. Zmienisz swoje nastawienie do ludzi i skupisz się na odbudowaniu relacji z przyjaciółmi. W wolnym czasie nie zapominaj o rodzicach.

Miłość i seks: Masz faceta? Pokłócisz się z nim o błahostkę i atmosfera między wami ochłodzi się. Zaczniecie się mijać, a rozpierająca was duma nie pozwoli wam zakopać wojennego topora. Jesteś singielką? Mężczyzna, z którym niedawno byłaś na randce, przestanie się do ciebie odzywać. Nie wmawiaj sobie, że zgubił twój numer. Jeśli za trzecim razem znów nie podniesie słuchawki, usuń go z kontaktów, by cię więcej nie korciło.

Kariera i pieniądze: Twoja sytuacja materialna ustabilizuje się. Koniec tygodnia sprzyja śmiałym posunięciom. Zainwestuj zaoszczędzone pieniądze, kierując się intuicją. Masz szansę sporo zarobić.

Skorpion (23.10-21.11)

Samopoczucie: W najbliższych dniach zapomnij o konwenansach. Po twojej głowie już od dawna chodzą szalone pomysły. Jeden z nich to strzał w dziesiątkę. Nie bój się konsekwencji i zrób to, na co masz prawdziwą ochotę. Kto nie ryzykuje, ten niczego nie doświadcza.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój partner będzie twoją ostoją w stresujących momentach. Jego racjonalny umysł i umiejętność zachowania zimnej krwi pomogą ci wybrnąć z każdych tarapatów. Doceń go, taki mężczyzna to skarb. Jesteś singielką? Czeka cię randka z tajemniczym Skorpionem. Nie panikuj. Otoczka wokół jego osoby to jedynie nabyta maniera. Nie taki diabeł straszny, jak go malują.

Kariera i pieniądze: W pracy spokojnie. Pierwsza połowa tygodnia to dobry czas na nadrobienie zaległości. Zapanuj nad bałaganem w papierach.

horoskop

Fot. Thinkstock

Strzelec (22.11-21.12)

Samopoczucie: Twój znajomy będzie miał na ciebie korzystny wpływ. Zmotywujesz się do czynności, których wcześniej unikałaś, i zaczniesz się rozwijać. Koniec tygodnia to czas przełomowy. Odkryjesz w sobie talent, o którym istnieniu nie miałaś pojęcia.

Miłość i seks: W uczuciach bez zmian. Jeśli marzysz o wielkiej i szalonej miłości, to będziesz musiała wziąć sprawy w swoje ręce. Być może mężczyzna, z którym łączy cię intymna znajomość, nie jest tym, kogo pragniesz. Postaw wszystko na jedną kartę i zawalcz o szczęście u boku swojej drugiej połowy.

Kariera i pieniądze: Nie szastaj pieniędzmi. Nie jesteś skąpa i masz tak zwany gest, ale zanim kolejny raz za kogoś zapłacisz, zastanów się, czy ta osoba kiedykolwiek ci się zrewanżowała. Na zbliżającą się imprezę zostaw w domu portfel i zabierz tylko bilon.

Koziorożec (22.12-19.01)

Samopoczucie: Staniesz się pobłażliwa. Bliscy zaczną wykorzystywać twoje miękkie serce, wchodząc ci na głowę. Zainterweniuj i tupnij nogą. Pozwalając sobie na coraz więcej, dajesz się wykorzystywać.

Miłość i seks: Masz faceta? Atmosfera między wami jeszcze bardziej się zaogni. Pod koniec tygodnia emocje sięgną zenitu. Pokłócicie się, ale ostra wymiana zdań okaże się jedynym sposobem na wyjaśnienie nieporozumienia. Jesteś singielką? Poznasz wrażliwego mężczyznę, który będzie potrafił cię rozśmieszyć. Wystarczy jedna rozmowa, byś poczuła do niego ogromną sympatię. Zainwestuj w tę znajomość.

Kariera i pieniądze: Jeśli marzysz o awansie, to twoje pragnienia mają szansę się ziścić. Znajdziesz się w odpowiednim miejscu i czasie, a korzystny wpływ Merkurego na twoje relacje z ważnymi osobami pomoże ci finalizować ważny kontrakt. Sukces gwarantowany.

horoskop

Fot. Thinkstock

Wodnik (20.01-20.02)

Samopoczucie: Nabawisz się przeziębienia, którego ciężko będzie ci się pozbyć. Nie lecz się sama i idź do specjalisty. Domowe środki są skuteczne tylko wtedy, gdy nie masz osłabionej odporności. Nie warto się męczyć, czekając na cud wyzdrowienia.

Miłość i seks: W miłości bez zmian. Spędzisz przewidywalny czas z partnerem. Spokój i odrobina rutyny pozwolą ci wypocząć i odetchnąć po okresie kłótni i ekscesów. Jesteś singielką? Mężczyzna, z którym niedawno byłaś na randce, stanie się wobec ciebie szorstki. Znajdź dobry moment, by z nim na ten temat porozmawiać. Nie warto tracić czasu na niedomówienia.

Kariera i pieniądze: W pracy nie zabraknie ci wyrozumiałości. Zaopiekujesz się nowicjuszami, wprowadzając ich w tajniki zawodu szybko i sprawnie. Twoje umiejętności zauważy i doceni przełożony.

 

Polecane wideo

Komentarze (11)
Ocena: 4.64 / 5
Podpis... (Ocena: 5) 29.12.2015 13:39
Napisz komentarz...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 1) 28.12.2015 20:54
Odradzam horoskopy, to ogromne duchowe zagrożenie!
zobacz odpowiedzi (1)
Daga (Ocena: 5) 28.12.2015 18:37
"Jeśli marzysz o awansie, to twoje pragnienia mają szansę się ziścić."- i spełniło się! :)
odpowiedz
podpis (Ocena: 5) 28.12.2015 13:34
ten horoskop to ściema,mój chłopak bez słowa zostawił mnie przed świętami,żadnego wyjaśnienia nic ....
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 28.12.2015 13:23
mój eks chce do mnie wrócić... wcześniej zostawił mnie, bo matka mu kazała. Dać mu drugą szansę??
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie