Horoskop 21.12. - 27.12.

Czy tydzień świąteczny będzie obfitował w ciekawe wydarzenia? Przekonaj się, czytając swój horoskop.
Horoskop 21.12. - 27.12.
Fot. Thinkstock
21.12.2015

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: Twoje życie ustabilizuje się, a ty wejdziesz w nowy, spokojniejszy etap. Nauczysz się kontrolować siebie i swoje sprawy bez pomocy innych osób. Weekend to czas spotkań z przyjaciółmi z dawnych lat.

Miłość i seks: Jesteś singielką? Znajomość z mężczyzną spod żywiołu Wody nabierze szybszego tempa. Będziecie się częściej widywać i zanim się zorientujesz, zakochasz się po uszy. Nie bój się tego uczucia, bo jest ono odwzajemnione. Masz faceta? Znajdź dla niego więcej czasu i postaraj się, by wasze spotkania nie ograniczały się tylko do oglądania filmów. Warto porozmawiać na trudne tematy, zwłaszcza te związane z waszą przyszłością.

Kariera i pieniądze: W pracy marazm. Zaczniesz się nudzić, a brak zajęć sprowokuje cię do przemyśleń. Uświadomisz sobie, że marnujesz swój potencjał, robiąc coś, co nie do końca sprawia ci przyjemność. Może warto poszukać sobie miejsca w innej firmie?

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: Zaczniesz czerpać przyjemność z drobnych sukcesów. Przestaniesz fantazjować o czymś, co nierealne i skupisz się na odbudowaniu nadszarpniętych relacji z bliskimi. Świadomość, że radzisz sobie z własnym życiem, okaże się receptą na szczęście.

Miłość i seks: W sprawach sercowych świetna passa. Zażegnasz konflikt z partnerem i ustalisz nowe zasady, które okażą się strzałem w dziesiątkę. Jesteś singielką? Poznasz żywiołowego mężczyznę spod znaku Barana. Jego temperament i apetyt na życie zaimponują ci. Dzięki niemu nabierzesz dystansu do codzienności i staniesz się spontaniczna. Możliwy romans.

Kariera i pieniądze: W pracy czas nagród. Szef doceni cię na tle współpracowników i pójdzie na ustępstwa. Wreszcie dostaniesz to, na czym od dawna ci zależało.

horoskop

Fot. Thinkstock

Strzelec (22.11-21.12)

Samopoczucie: Twoja przyjaciółka będzie potrzebowała wsparcia. Poświęć jej czas, nawet jeśli wydaje ci się, że go nie masz. Pamiętaj, że są rzeczy ważne i ważniejsze. Nie wiadomo, kiedy sama będziesz potrzebowała pomocy.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój związek wejdzie w kolejną fazę. Staniecie się sobie bliżsi i zaczniecie siebie poważniej traktować. Kłótnie, które do tej pory były normą, odejdą w niepamięć. Jesteś singielką? Wenus wróży ci płomienny romans. Twoim kochankiem zostanie ktoś, kogo dobrze znasz. Nie bój się tego.

Kariera i pieniądze: W pracy więcej odpoczynku. Szef nabierze dystansu i uświadomi sobie, że największym dobrem, jaki posiada, są oddani mu ludzie. Zacznie szanować swoich pracowników, a zmiana jego nastawienia znajdzie odzwierciedlenie w liczbie wolnych dni.

Koziorożec (22.12-19.01)

Samopoczucie: W najbliższych dniach zadbaj o urodę. Twoja przesuszona skóra wymaga regeneracji. Zamiast drogeryjnych produktów, odwiedź sklep ze zdrową żywnością. Naturalne kosmetyki, a zwłaszcza organiczne oleje, zdziałają cuda.

Miłość i seks: To dobry czas dla zakochanych. Przestaniesz się wahać i zgodzisz się wraz ze swoim partnerem wejść w nowy etap. Niewykluczone zaręczyny. Jesteś singielką? W okolicach weekendu spotkasz mężczyznę, z którym kiedyś coś cię łączyło. Jego metamorfoza będzie imponująca. Nie będziesz potrafiła oderwać od niego oczu. 

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym bez większych zmian. Tydzień roboczy upłynie przewidywalnie z dala od stresujących sytuacji. Unikaj konfliktów i nie wdawaj się w niepotrzebne dyskusje z szefem. Nie warto psuć sobie humoru na święta.

horoskop

Fot. Thinkstock

Wodnik (20.01-20.02)

Samopoczucie: Zapanujesz nad nerwami i uporasz się z demonami przeszłości. Poukładasz sobie w głowie kontrowersyjne sprawy i pomału zaczniesz odzyskiwać radość życia. Pod koniec tygodnia nabierzesz ochoty do zabawy. Zrób się na bóstwo i wyjdź do klubu.

Miłość i seks: W miłości powodzenie. W związku zażegnasz konflikt z partnerem i przywrócisz miłą atmosferę. Wspólnie spędzony czas będzie dla was czymś wyjątkowym. Jesteś singielką? Twoja znajomość z mężczyzną, który ci się podoba, nabierze szybszego tempa. Będziecie się częściej spotykać i rozmawiać na bardziej intymne tematy. Zanim się obejrzysz, trafi was strzała Amora.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym ożywienie. Dostaniesz ciekawą ofertę pracy i uda ci się umówić na rozmowę kwalifikacyjną. Wybierając termin, miej na uwadze początek tygodnia. Merkury będzie ci wtedy sprzyjał.

 

horoskop

Fot. Thinkstock

Bliźnięta (21.05-21.06)

Samopoczucie: Będziesz w dobrej kondycji. Znajdziesz sposób na dolegliwości zdrowotne, a także uwolnisz się od negatywnych myśli, które nie pozwalały ci się cieszyć życiem. Okres świąt upłynie w miłej atmosferze, z dala od kłótni, które wcześniej miały miejsce w twoim domu.

Miłość i seks: Masz faceta? Nie igraj z jego uczuciami, nawet jeśli masz dobre intencje. Los bywa mściwy i nieczyste zagrywki niosą za sobą przykre konsekwencje. Lepszy efekt da szczera rozmowa przeprowadzona w odpowiednim momencie. Jesteś singielką? Mężczyzna, który od dawna ci się podoba, zwróci na ciebie uwagę. Poczekaj jednak, aż pierwszy wyjdzie z inicjatywą. W przeciwnym wypadku spłoszysz go na dobre.

Kariera i pieniądze: W najbliższych dniach zwróć większą uwagę na finanse. Rób przemyślane zakupy i nie wydawaj pieniędzy na produkty, które nie są ci naprawdę potrzebne. Pod koniec tygodnia fortuna będzie ci sprzyjać. Zagraj w totolotka. 

Rak (22.06-22.07)

Samopoczucie: Przed tobą ważna podróż. Świadomość zbliżającego się wyjazdu niekorzystnie wpłynie na twoje sprawy codzienne. Będziesz rozkojarzona i przestaniesz przywiązywać uwagę do detali. Postaraj się być bardziej skrupulatna.

Miłość i seks: Masz faceta? Szczera rozmowa z partnerem przyniesie rezultaty. Twój ukochany zacznie się starać i odciąży cię w niektórych obowiązkach. Doceń jego skruchę. Jesteś singielką? Mężczyzna, z którym okazjonalnie flirtujesz, odezwie się do ciebie.  Postaraj się go nie spłoszyć nadmierną pewnością siebie.

Kariera i pieniądze: Dostaniesz propozycję ciekawej pracy. Zanim podejmiesz decyzję, sprawdź wiarygodność firmy. Niewykluczone, że ktoś złoży ci obietnicę bez pokrycia. Zastosuj zasadę ograniczonego zaufania.

horoskop

Fot. Thinkstock

Lew (23.07-22.08)

Samopoczucie: Dobry humor nie opuści cię przez cały tydzień. Nabierzesz dystansu do codziennych spraw i nie dasz się opanować przez świąteczną gorączkę. Piątek to dzień dobrej wiadomości związanej ze zdrowiem bliskiej ci osoby.

Miłość i seks: Masz faceta? Postaraj się być dla niego bardziej wyrozumiała i zaakceptuj fakt, że jesteście różni. On nie myśli w ten sam sposób co ty, więc nie oczekuj od niego niemożliwego. Jesteś singielką? Znajomość z mężczyzną, który jest już z kimś związany, nabierze gwałtownego tempa. Trudno opanować emocje, ale świadomość nieuniknionych problemów powinna być dla ciebie hamulcem.

Kariera i pieniądze: W pracy więcej luzu. Kilka dni wolnego pozwoli ci wypocząć i naładować akumulatory na kolejny tydzień. Wtorek to dobry czas na rozmowę z szefem. Będziesz miała szansę wyegzekwować od niego to, na czym bardzo ci zależy.

Panna (23.08-22.09)

Samopoczucie: Nie będziesz w najlepszej formie. Przepracowanie i stres związany ze sprawami rodzinnymi dadzą ci się we znaki. W wolne dni zamiast krzątać się w kuchni, po prostu się połóż i poczytaj książkę. Święta są po to, aby wypocząć.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój partner zacznie zwracać uwagę na inne kobiety. Nie rób mu z tego powodu scen zazdrości, zwłaszcza w miejscu publicznym. Oglądanie się za innymi dziewczynami na ulicy to odruch, a nie zwiastun zdrady. Jesteś singielką? Mężczyzna, z którym łączą cię służbowe stosunki, zakocha się w tobie. Zanim wdasz się z nim w romans, upewnij się, czy ten facet nie jest już z kimś związany.

Kariera i pieniądze: To dobry czas dla twoich finansów. Zapanujesz nad rozrzutnością, a na zakupach przestaniesz ulegać impulsowi. W sobotę zagraj w totolotka.

horoskop

Fot. Thinkstock

Waga (23.09-22.10)

Samopoczucie: W najbliższych dniach zaangażuj się w sprawy towarzyskie. Spotkania z przyjaciółmi i rozmowy w beztroskiej atmosferze okażą się najlepszą bronią przed chandrą. Koniec tygodnia nie sprzyja rozpoczęciu diety. Poczekaj z tym do nowego roku.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój partner stanie się spontaniczny i bardziej romantyczny. Usłyszysz wiele komplementów i wyznań miłości. Wasz związek rozkwitnie. Jesteś singielką? Spodoba ci się mężczyzna, którego nigdy wcześniej nie widziałaś. Zaufaj Wenus. Wkrótce wasze drogi znów się splotą.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym bez zmian. Jeśli marzysz o nowej pracy, weź sprawy w swoje ręce. Czekając biernie, aż nagle coś się wydarzy, jedynie marnujesz czas. Gwiazdy ci teraz sprzyjają.

Skorpion (23.10-21.11)

Samopoczucie: Otwórz się na muzykę i sztukę. Kontakt z kulturą wyższą pomoże ci się oderwać od szarej rzeczywistości. Skorzystaj z miejscowych wydarzeń i wybierz się do teatru albo pójdź na wernisaż.

Miłość i seks: Masz faceta? Twój ukochany nie będzie teraz w najlepszej formie. Poświęć mu więcej czasu i zadbaj o jego stan psychiczny. Pamiętaj, że idealna partnerka to nie tylko namiętna kochanka, ale również oddana przyjaciółka. Jesteś singielką? Przed tobą randka z mężczyzną spod żywiołu powietrza. Wasze spotkanie miło cię zaskoczy. Bardzo szybko polubisz swojego adoratora, a jego inteligencja zaimponuje ci.

Kariera i pieniądze: To nie jest najlepszy moment na zmianę pracy. Jeśli nie jesteś zadowolona z tego, czym obecnie się zajmujesz, uzbrój się w cierpliwość. Wkrótce twoja sytuacja zawodowa odmieni się sama, praktycznie bez twojej ingerencji.

horoskop

Fot. Thinkstock

Ryby (21.02-20.03)

Samopoczucie: Czeka cię udany tydzień. Znajdziesz równowagę między sprawami zawodowymi a osobistymi i uda ci się porządnie wypocząć. Chwile spędzone z rodziną sprawią, że poczujesz się wyciszona i pełna optymizmu.

Miłość i seks: Masz faceta? Waszemu związku już nic nie zagrozi. Pozbędziesz się problemu, który do tej pory was dzielił, i przywrócisz atmosferę spokoju i radości. Uczcijcie tę okazję i w weekend zjedzcie romantyczną kolację tylko we dwoje. Jesteś singielką? Przestanie ci to przeszkadzać i zaczniesz cieszyć się chwilą. Większa swoboda i otwartość przyciągną do ciebie mnóstwo adoratorów.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym świetna passa. Zaczniesz odnosić sukcesy i wreszcie poczujesz się w pełni kompetentna. Twoja pewność siebie wzrośnie. Niewykluczona premia.

Polecane wideo

Komentarze (6)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 23.12.2015 21:55
Zagraj w totka? To sklepy bedą w święta otwarte, gdzie kupie los? :D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 21.12.2015 13:27
Rak, kariera i pieniądze - już był kiedyś ten horoskop. Nie spełnił się. Kłamczuchy.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 21.12.2015 11:01
Wodnik: "Pod koniec tygodnia nabierzesz ochoty do zabawy. Zrób się na bóstwo i wyjdź do klubu." - Nie wiem, czy wiecie, ale pod koniec tygodnia są święta. :>
zobacz odpowiedzi (2)
ja (Ocena: 5) 21.12.2015 03:17
jo jo jo jo jo, ciekawe...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie